Covek je ulagao u njega,dosta para mu je davao.Sad je vreme da se vrati.Treba da budu srecni sto je smanjeni ugovor sa menadzerom u korist Zvezde.Dzaja je to potpisao da pola ide menadzeru...Calasanu

Quote from: "goku"Covek je ulagao u njega,dosta para mu je davao.Sad je vreme da se vrati.Treba da budu srecni sto je smanjeni ugovor sa menadzerom u korist Zvezde.Dzaja je to potpisao da pola ide menadzeru...Calasanu


Znam ja to, ali kad se sabers 5-6 milona za Zigu da on dobije je bilo bas bas mnogo..., mada kada covek razmisli ni ovih 2-3 miliona nije malo. Zamisli da dobijes ti 2 miliona, kao da si ubo loto :D  :D

Sutra se u Nisu odigrava prva polu-finalna utakmica gde nasa ZVEZDA gostuje Radnickom iz Nisa.Ocekuje se prepun stadon jer za grad Nis ovo je tekma sezone a mislim da je i vise od toga.Igraci ovog kluba ce biti maksimalno motivisani pred ovu tekmu,i sigurno ce im od strane uprave i sponzora biti obecane neke pare ukoliko naprave iznenadjenje.Nasi igraci su ves danas otputovali,i to me zbilja raduje jer pokazuje kolko im je stalo do prolaska u finale i to odaje jedan dobar utisak da ZVEZDA "nista ne prepusta slucaju" i da vrlo ozbiljno pristupa svakoj tekmi.Stvarno nam je dupla kruna nikad bliza i nikad nam nije bila tolko na dohvat ruke.Zato bi mi stvarno bilo zao kada bi ostali(ne daj boze) bez jednog trofeja.Jedina stvar koja me plasi je cinjenica da su nasi igraci u odnosu na igrace Radnickog prave zvezde i stvarno bi bilo neozbiljno kada bi se bas tako i poneli i potcenili protivnika.To bi moglo da nam se obije o glavu.Takodje sam u nekom manjem strahu i zbog toga sto je zenga iz zemlje(Italije)gde se Kup takmicenje ne ceni mnogo i gde trofej u kupu nema neku veliku cenu.Zato se plasim da se Zenga ne ponese i sutra upravo tako i ne izvede neku neuigranu postavu i ne bude opusten i indolentan.Ali nadam se da do toga nece doci,nadam se da je dobar profesionalac i da je upoznat sa prilikama u nasem fudbalu da je pehar u Kupu vrlo vredan i respektabilan

p.s.ukolko ne budem gledao tekmu na TV ili ne budem video neki opsirniji izvestaj,necu komentarisati utakmicu u Nisu jer na moju veliku zalost necu je gledati uzivo.Tako da cete do sledece tekme malo odmoriti oci od mojih mudrovanja... ;pljuga



...SRBIJA,BEOGRAD,CRVENA ZVEZDA...

Jel zna neko jel ima prenosa?

Pozdrav.


Aha, hvala burazeru.

Pozdrav.

Jel zna neko sta je sa Binicem ( Junior ), koliko se secam i njega smo doveli kao pojacanje,  o njemu se nista ne prica niti cuje.
Pozdrav

Maximiliano, prepao si me, ja već mislio da je neko uletio s mojim nickom ... :rofl  Binić je ako se ne varam otišao u Rad ...



Zvanicno ode Pantelic iz Zvezde za 1.5 mil evra, Pa mislim da smo mogli da dobijemo vise. Otisao je sjajan fudbaler.

Quote from: "archer"Zvanicno ode Pantelic iz Zvezde za 1.5 mil evra, Pa mislim da smo mogli da dobijemo vise. Otisao je sjajan fudbaler.

Prepotentni fudbalercic koji je umislio da je najbolji na svetu i tako se ponasao kada je bio u Zvezdi... Mislio je da je svet vrti oko njega i time samo kvario atmosferu medju ionako indisponiranim igracima u to vreme... Iskreno govoreci veoma mi je drago da smo ga prodali jer on sam nije vredan toliko da moze opet praviti egzibicije u timu.

Auuu, ti ga sad pretera brate! Jeste egocentrican, umisljena zvezda, to je pokazao i u Berlinu, ali je brate i fudbaler! On i Zigic su bili stvarno super duo. Inace, i meni se cini da je 1,5 Mio € premalo, ali ajde! Sad makar mozemo Zemunu vratiti dug i mozda nesto uloziti u 1-2 igraca.

Quote from: "DelijaHH"Auuu, ti ga sad pretera brate! Jeste egocentrican, umisljena zvezda, to je pokazao i u Berlinu, ali je brate i fudbaler! On i Zigic su bili stvarno super duo. Inace, i meni se cini da je 1,5 Mio € premalo, ali ajde! Sad makar mozemo Zemunu vratiti dug i mozda nesto uloziti u 1-2 igraca.

Moze 100 puta da bude fudbaler kada je kao covek nula. U Zvezdi je mislio da je iznad svakoga, da moze da naredjuje koliko hoce, da moze maltretirati saigrace koliko mu je volja i da mu niko nista ne sme... Reorganizacija kluba i eto njega u Herti... Nismo se slucajno odrekli bas njega. Nije on zadovoljan ni Hertom jer misli da je igrac za Mancester, Barselonu, Real, Milan, ali tamo nema kurcenja kao kod nas u klubu nekada... Neka 100 puta uspe bilo gde napolju kod nas se uvek isto ponasao...jednostavno mislio je da je veci od Zvezde...
Da ne bude da ga samo pljujem moram ipak pohvaliti svaki njegov gest prema navijacima, ali verujem i da je to radio prvo sebi iz koristi (verovatno kao sto bi i svi drugi ili vec jesu). Za to veliko hvala, ali idalje ostajem pri gore napisanom za ostalo...

nisam_zdrav jebote covece pa ti stvarno nisi zdrav,on jeste prepotentan i pomalo umisljen ali on je po meni pokazao iskrenu ljubav prema klubu,prema dresu koji nosi.Videlo se sa kolko zara ulazi u derbije i kolko od sebe daje.On ima taj sportski bezobrazluk koji je u svim sportovima jedan od kljuceva uspeha.On misli da je najbolji i nema strah niodkoga i ne postuje nijednog protivnika,sto je kao osoba u principu mana ali kao igrac to je vrlina.On ne preza niodcega,sto ga dovodi u kategoriju nepredvidivih i uvek opasnih igraca,sto spic igrac i treba da bude.Takodje on i Zigic su stvarno funkcionisali fenomenalno i medjusobno se dopunjavali.Bas mi je bilo krivo kada je odlazio,i on je jedan od retkih igraca da je iz Beograda i da je uspeo.Na konferencijama za stampu se uvek ponasao kao kapiten i vrlo se dobro izrazavao za jednog fudbalera.Panta je jednostavno takva osoba ili ga volis ili ga mrzis,nesto izmedju ne postoji...Ja ga gotivim

Quote from: "North_Side011"nisam_zdrav jebote covece pa ti stvarno nisi zdrav,on jeste prepotentan i pomalo umisljen ali on je po meni pokazao iskrenu ljubav prema klubu,prema dresu koji nosi.Videlo se sa kolko zara ulazi u derbije i kolko od sebe daje.On ima taj sportski bezobrazluk koji je u svim sportovima jedan od kljuceva uspeha.On misli da je najbolji i nema strah niodkoga i ne postuje nijednog protivnika,sto je kao osoba u principu mana ali kao igrac to je vrlina.On ne preza niodcega,sto ga dovodi u kategoriju nepredvidivih i uvek opasnih igraca,sto spic igrac i treba da bude.Takodje on i Zigic su stvarno funkcionisali fenomenalno i medjusobno se dopunjavali.Bas mi je bilo krivo kada je odlazio,i on je jedan od retkih igraca da je iz Beograda i da je uspeo.Na konferencijama za stampu se uvek ponasao kao kapiten i vrlo se dobro izrazavao za jednog fudbalera.Panta je jednostavno takva osoba ili ga volis ili ga mrzis,nesto izmedju ne postoji...Ja ga gotivim
Sastav na temu: ,,Covek kome se divim" :D
PS Sto je najgore, uglavnom se slazem sa tobom.
,Устаните људи и  подигните чела, јер битка свих битака је давно почела, боримо се за, планете наше спас, против јебене Америке подигнимо глас! Устаните људи са вером у Бога, да ослободимо Земљу од смрада њиховога!"

Priča se da će u junu našem klubu pristupiti centarhalf Smedereva Ivan Živanović.Gledao sam ga na Mari u subotu i odlično je čuvao Đokića a izgleda mi da je bolji od Joksimovića za klasu.Uz to ugovor mu ističe pa bi ga dobili za džabaka.Šta mislite o tome?
ari,Tokio,.....

U Ligu sampiona sa Ivanom Zivanovicem  :nene

Quote from: "Milos_cz"
Quote from: "North_Side011"nisam_zdrav jebote covece pa ti stvarno nisi zdrav,on jeste prepotentan i pomalo umisljen ali on je po meni pokazao iskrenu ljubav prema klubu,prema dresu koji nosi.Videlo se sa kolko zara ulazi u derbije i kolko od sebe daje.On ima taj sportski bezobrazluk koji je u svim sportovima jedan od kljuceva uspeha.On misli da je najbolji i nema strah niodkoga i ne postuje nijednog protivnika,sto je kao osoba u principu mana ali kao igrac to je vrlina.On ne preza niodcega,sto ga dovodi u kategoriju nepredvidivih i uvek opasnih igraca,sto spic igrac i treba da bude.Takodje on i Zigic su stvarno funkcionisali fenomenalno i medjusobno se dopunjavali.Bas mi je bilo krivo kada je odlazio,i on je jedan od retkih igraca da je iz Beograda i da je uspeo.Na konferencijama za stampu se uvek ponasao kao kapiten i vrlo se dobro izrazavao za jednog fudbalera.Panta je jednostavno takva osoba ili ga volis ili ga mrzis,nesto izmedju ne postoji...Ja ga gotivim



Ja takodje
Sastav na temu: ,,Covek kome se divim" :D
PS Sto je najgore, uglavnom se slazem sa tobom.

Niko ne spominje transfer pantelica.

http://www.transfermarkt.de/news/news_text.php4?id=11865

Ukupno 1.750.000 za njega...
IXI, KUPI I TI NAMA PENAL!

QuotePosted: Wed Apr 12, 2006 7:15 pm    Post subject:        
Zvanicno ode Pantelic iz Zvezde za 1.5 mil evra, Pa mislim da smo mogli da dobijemo vise. Otisao je sjajan fudbaler.
Spominje......

sto se pominje 9 miliona za transfer pantelica???