Cudi me da niko ne spominje veliku sansu Krivokapica?!Decko cim je usao dobio je loptu na poklon od njihovog golmana i imao je opciju da ide sam prema golu i da gol ili da doda desno Zigi.On je medjutim odlucio da raspali sa 25 m cim je dobio loptu i propala je velika sansa...
I zaista ne razumem da Zenga uvodi Krivokapica a da Milovanovica nema ni na klupi.

Krivokapic?Uh kako mrzim tog morona,pa ni Zengu ne shvatam pored svih on ubacuje njega,ali u redu juce smo po prvi put odigrali odlicno i to bez bunarenja,Kovacevic majstor,Lule konacno postao pravi igrac,dok nosatog necu da spominjem....

Jedino sto mogu da kazem...
boli...jako boli..i posle dana i posle puno opijata u krvi..ovo boli
..кажу да причам много...

Razaocaravajuca je rachunica..potrbno nam je citavih 7 (da- sedam) bodova za siguran prolaz dalje.Sa 6 bismo usli u neki 'trougao' ili 'dvojku' i nista ne bi bilo sigurno...inache pakistan je lane prosao sa 5 bodova! Pobedili smo samo Egaleo i to kod kuce...-
Zakljuchak- ako ne odigramo dvojku na severnom polu pukli smo skoro 100%. A racun bi bio sasvim drukciji da nismo primili onaj bezvezni drugi gol..
..кажу да причам много...

Quote from: "Verbal Kint"Pobedili smo samo Egaleo i to kod kuce

:o  mi pobedili egaleo !? Da nisi pogreshio forum ?  :lol:

Nismo pobedili,pa sta?Nista tako strasno.Bar igramo evropu ove godine.I to igramo muski.Dobro su odigrali.Ja bih ipak bio srecan kad bi pobedili OFK sutra!Samo da budemo sampioni.Sta bi vi svi ovde rekli da vam je neko pre sezone rekao da cemo biti Sampioni,sad vec mozemo i duplu krunu glat uzeti,a da u evropi dodjemo do grupa lige uefa.Ja bih pristao bez razmisljanja....

Tromzo i Strazbur mozemo dobit, realno. To je odmah 6 bodova. Protiv Rome na punoj Marakani takodje mozemo uzeti najmanje bod. Znaci to je 7 bodova. I ako kiksnemo protiv Strazbura recimo, nije nerealno da dobijemo Romu kod kuce. Znaci imamo jos sanse.
Sto se utakmice sa Bazelom tice, odigrali smo manje-vise dobro ali nismo imali srece. Vjerujem da bi uzeli najmanje bod da je publika bila pristutna na stadionu. Na kraju krajeva nece biti smak sveta i ako ispadnemo, ne zaboravite da nam je ove sezone primarni cilj osvajanje duple krune. Ne smemo dozvolit 'penaldzijama' da nam ukradu titulu i ove sezone.
ve ih prodaj Dzajo, kupi nam Ronalda

Quote from: "Nedostizni"Tromzo i Strazbur mozemo dobit, realno. To je odmah 6 bodova. Protiv Rome na punoj Marakani takodje mozemo uzeti najmanje bod. Znaci to je 7 bodova. I ako kiksnemo protiv Strazbura recimo, nije nerealno da dobijemo Romu kod kuce. Znaci imamo jos sanse.
Sto se utakmice sa Bazelom tice, odigrali smo manje-vise dobro ali nismo imali srece. Vjerujem da bi uzeli najmanje bod da je publika bila pristutna na stadionu. Na kraju krajeva nece biti smak sveta i ako ispadnemo, ne zaboravite da nam je ove sezone primarni cilj osvajanje duple krune. Ne smemo dozvolit 'penaldzijama' da nam ukradu titulu i ove sezone.

Dobra ti je racunica...samo si zaboravio da prvo igramo sa Romom a sa Strazburom u poslednjem kolu negde sredinom decembra...
vezda, Srbija, nikad jugoslavija

Kakvo prvenstvo i bakraci,ako ove godine ne uradimo sta u evropi necemo nikada!
Na kraju sezone verovatno ide Zigic,i bicemo 50 % slabiji! Cini mi se da odavno nismo imali bolju ekipu,i treba to da se iskoristi!
I ako osvojimo prvenstvo ispascemo u trecem kolu kval. za LS i doci na isto!

Nema veze, to za nas moze biti i plus, sto igramo sa Strazburom u poslednjem kolu. Oni vec imaju 6 bodova ako se ne varam i mozda im ta utakmica uopste ne bude bitna s obzirom da bi i pre nje mogli obezbediti plasman.
ve ih prodaj Dzajo, kupi nam Ronalda

Quote from: "slawisha"Kakvo prvenstvo i bakraci,ako ove godine ne uradimo sta u evropi necemo nikada!
Na kraju sezone verovatno ide Zigic,i bicemo 50 % slabiji! Cini mi se da odavno nismo imali bolju ekipu,i treba to da se iskoristi!
I ako osvojimo prvenstvo ispascemo u trecem kolu kval. za LS i doci na isto!
Mislim da je vecini vaznije da osvojimo duplu krunu.
Sta ti znaci "ako nista ne uradimo necemo nikada"
Sta to mozemo uraditi ?
Osmina finala je neki maximum, a po meni to je samo za nijansu bolje od ispadanja u grupi i daleko vaznije mi je da budemo prvaci.
Ne shvatam samo otkud vama tolika ocekivanja za evropu odjednom, 15 godina nas nigdje nema i sad kad smo konacno usli u taj kup uefa vi bi ga odmah osvajali...

Bas tako.Dupla kruna i liga uefa!!!Da ste me pre sezone pitali odmah bi potpisao kao i vecina na severu verovatno.

Sto se mene tice,kup me ne zanima (voleo bih da osvojimo ali svejedno),prvenstvo naravno da jeste vazno,mozda i najvaznije,ali moramo priznati da mi igramo prvenstvo da bi igrali evropu!
Nije prvenstvo samo po sebi cilj,vec da bi posle izasao u evropu i tu nesto napravio!
Posto u CL tesko da mozemo uci,onda ajde da uradimo sta u kupu uefa!
E sad,moze tu svasta da se uradi,mi smo prosli Bragu,koja je jaca od 70 % ekipa u Uefa kupu!
Jedna Boavista dodje do polufinala,Galatasaraj osvoji...

Necemo valjda postati kao KK Partizan,koji osvoji domace prvenstvo i onda u sledecu sezonu udje sa parolom `hocemo opet prvenstvo,evropa nas ne zanima` i tu ih svako kara!
Mislim,ako ti je cilj prvenstvo zbog prvenstva onda jebiga!

Quote from: "Johnny Blaze"Ne shvatam samo otkud vama tolika ocekivanja za evropu odjednom, 15 godina nas nigdje nema i sad kad smo konacno usli u taj kup uefa vi bi ga odmah osvajali...
I sto je najgore, "odgovorno tvrdim" da igramo losije nego u proslosti, i da imamo losije igrace i nekvalitetniji tim nego pre. Zamislite ovaj tim bez Zigica... :(  Evo kako je neko rekao na B92:
"Ovaj Kovacevic nije mogao da podeli dve tacne lopte za celu utakmicu! On i Mladenovic su rupe. Nema Zvezda srednji red uopste, Zigicu i Purovicu centriraju Basta i Lukovic iz odbrane, cemu sluze onda Kovacevic i Mladenovic?! Cak dva najbolja centarsuta je imao upravo Zigic, sta sad, on pored ove dvojice neznalica treba da igra krilo i da nabacuje sam sebi?!
(Cofi, 06. novembar 2005 17:27)"
(Jeste da su ova dvojica vise centralni, ali oni sve jedno nemaju tri blage veze, kada treba organizovati napad...[/quote]
,Устаните људи и  подигните чела, јер битка свих битака је давно почела, боримо се за, планете наше спас, против јебене Америке подигнимо глас! Устаните људи са вером у Бога, да ослободимо Земљу од смрада њиховога!"

@Milos, slazem se.
@ slawisha:
Na osnovu cega tvrdis da je Braga jaca od 70% ekipa u Ligi UEFA ?
Jel tu racunas i one koji ce ispasti iz CL?
Posto smo mi prosli Bragu, od koliko % ekipa smo mi jaci ?90%? Od svih mozda ?
Jel ti stvarno mislis da je moguce da ovaj tim ZVezde ove sezone postigne bolji plasman od osmine finala ( u slucaju da uopste prodjemo grupu) ... i da li bi ta osmina po tebi bila "radjenje neceg u kupu UEFA"
Porediti budzet jednog Galatasaraya i Zvezde je smijesno, o ostalome da ne pricam...

Mislim da nije lose biti optimista i traziti najvise ciljeve ali ipak za neke vece domete u evropi treba mnogo sta i mislim da i ako jesmo izbacili Bragu koja je stvarno extra ekipa ne treba previse ocekivati  i po meni neka mi prodjemo ovo grupno takmicenje i uspeh je ogroman(mada vec sada imamo male sanse) a za sledecu sezonu videcemo moze biti i bolje samo da ne bude rasprodaje ko za vreme Dzajke......

Lopte napadacima prije svega treba da dijele dvojica ofanzivnih veznih Jankovic i Perovic,dok defanzivni vezni imaju malo drugacije zadatke,Mladenovic je organizator igre,dok Kovacevic prije svega kvari igru protivnika.Mislim da je kljucni igrac na sredini terena upravo organizator igre,jer kada on zakaze onda sve ode u qrac.

Sto se tice mog komentara oko jacine Brage,to kazem na osnovu njihove igre! Ja otkad pratim Zvezdu nisam video da nas je neko onako nadigrao (osim PSV-a),u Portugalu su koliko vidim cvrsto prvi na tabeli!
Sto se tice naseg dometa u Evropi,prvo treba proci grupu,a posle u nokaut fazi je sve moguce,bas kao sto smo mi pokazali vs Brage,da se moze izbaciti i bolji od sebe! A dodatni plus za moj optimizam jeste sto jos ove sezone imamo Zigica,koji moze dati gol apsolutno svakome,i ako sada ne iskorostimo prednost u vidu njega,ne znam sta mozemo kad on ode!
A po meni,nas tim ove godine nikako nije los,svi su reprezentativci,ili A ili mladi! Ono sto (po meni) nama fali za veca dela su levi veznjak (jer ni Perovic ni Mudrinic nisu za ozbiljan evropski fudbal) i jedan pozudan stoper!

Quote from: "ZeNgA"Lopte napadacima prije svega treba da dijele dvojica ofanzivnih veznih Jankovic i Perovic,dok defanzivni vezni imaju malo drugacije zadatke,Mladenovic je organizator igre,dok Kovacevic prije svega kvari igru protivnika.Mislim da je kljucni igrac na sredini terena upravo organizator igre,jer kada on zakaze onda sve ode u qrac.

:ruke

Da je Mladenovic odigrao onu utakmicu kako treba, gdje bi nam kraj bio.  Lopte je davao kako treba... pogresnom timu.
IXI, KUPI I TI NAMA PENAL!

Daleko je Liga šampiona
V. T.  10.11.2005, 18:40:15

DALEKO je Liga šampiona! Srbija i Crna Gora doživela je težak pad na UEFA rang-listi, po kojoj se određuje broj klubova u evropskim kupovima, kao i njihov status u kvalifikacijama prilikom žreba...
Pred početak ove sezone, najviše zahvaljujući uspesima Partizana u prethodne dve godine, SCG je bila na 17. mestu sa 21,249 bodova, međutim, težak neuspeh crno-belih srušio je našu zemlju na, trenutno, 21. mesto, koje držimo sa 19,249 bodova (da smo se popeli na 16. poziciju naš prvak bi igrao tek u trećem kolu kvalifikacija za Ligu šampiona, a možda bismo imali i dva predstavnika!?). Ako je za utehu, ove sezone više ne možemo da padnemo niže, a samo od Crvene zvezde zavisi da li ćemo uspeti da popravimo plasman, pošto postoje teoretske šanse da se dostignu Austrija ili Izrael, koji, takođe, imaju po jednog preostalog predstavnika u Evropi, dok su neverovatan uspeh napravile Rumunija, Norveška i Bugarska, koje reprezentuju trenutno čak tri kluba u međunarodnim vodama, o čemu mi možemo samo da sanjamo!
Partizan je i pored eliminacije sa oba fronta do sada sakupio najviše, pet bodova, u ovoj sezoni, Crvena zvezda je osvojila četiri poena, s tim što se nadamo da će znatno popraviti svoj saldo do kraja Lige UEFA. Doprinos OFK Beograda je bio preskroman - samo jedan bod, dok je Zeta donela samo "minus" našoj zemlji jer nije osvojila ni poen, a sva "zarada" se deli na četiri zbog njenog učešća u Kupu UEFA.

PARTIZAN NAJBOLjI
DO promena je došlo i na klupskoj UEFA rang-listi, na osnovu koje se određuje status klubova prilikom žrebova za evropska takmičenja. Naš najbolji tim je i dalje Partizan sa 30,352 boda na 68. mestu, druga je Crvena zvezda sa 17,352 boda na 129. poziciji, dok su daleko iza njih Sartid i Obilić na deobi 200. mesta sa 7,352 boda.