E drugari moji.... Nisam imao snage ni volje bilo sta da kazem posle Zete, a sta sada reci... BRUKA!!! Dokle vise???! Stalno jedno te isto... I mi pricamo istu pricu, ali promena nema... Ustvari ima promena, na gore, nikako na bolje... Ne znam, zanima me reakcija svih nas zajedno, ovako pojedinacno svi imamo slicno misljenje, ali da li ce neko imati hrabrosti da u nedelju na severu zapeva "uprava napolje"??!! I ko ce tog istog ili njh vise da spreci... Nema vise sprecavanja, ovo je dno... Skoro 20 godina, otkad sam saznao za Zvezdu, ja nisam video losiju ekipu od ove koja je u tekucoj sezoni osramotila sve ono sto su generacije pre njih stvarale... Ne ne okrivljujem igrace, oni ne znaju bolje, zna se na koga mislim... Te price privatizacija, danas, juce, sutra, znamo svi to se ne desava preko noci, ali svi alarmi su se upalili i vriste, pozari gore, ne mogu da se ugase, a mi pricamo o tome sta bi bilo kad bi bilo???!!!
Ne znam za vas, ali ja jedva cekam nedelju... Ako nista drugo bice mi jasnije neke stvari o kojima se samo nagadja, prica itd...
Quote from: vasvla"Бебе нек се рађају, порука је Севера, нећемо да Србија буде земља педера "

haha,

opet ce kola da se slome na treneru. Stara pokvarena Dzajina taktika. Pa da li vam je sada jasno zasto Bajevic nije hteo da dodje kod nas? Iz istih razloga zbog kojih Bora Milutinovic nije hteo da preuzme nasu repku. E stoko korumpirana.

Ako Zvezda izgubi znaci kriv je samo trener. Pa sto neko u toj upravi ne povuce crtu pa ne pita gospodo sta smo mi uradili za zadnjih 10 godina?

Cekajte malo strpite se. Vi niste u stvari ukapirali o cemu se radi. Pa zar ne shvatate da Dzaja trenutno pravi i vaja novi mlad perspektivan tim koji ce da dozivi zlatne godine u sezoni 2007-2008.
Ne moze nista da se stvori preko noci......

Do sledece petarde....

Sarajlijo (zemljace), Boka etc.

Pa ko je tukao igrace? A zasto se nije saznao identitet istih? Ko ih je pokrivao? Zasto ti navijaci nisu prebili Dzajica i nekoga iz UO ili Bosketa?
Daj ljudi, ne budite ludi. Zna se da je Sever (govorim o vodjama) uticajan na politiku kluba. Mozda ne u tolikoj mjeri ali imaju uticaj. Ako bi se oni pobunili mislite li da bi Dzajka ostao na celu Zvezde? Mislite li da bi neki ljudi sjedili i dalje u UO?
Ljupko treba da ode ali nije jedini i iskljucivi krivac. Covjek pokusava za slamku da se hvata. G-djica Dzajka je prodala Vidica i Mladenovica - osnovne poluge odbrane, otjerala Muslina koliko toliko trofejnog i uspjesnog trenera itd itd.
I sta ce sada oni matorci iz UO? Otjerati Ljupka? A ko ce na njegovo mjesto? Kakav nam je moral kod igraca? Kakav je kvalitet igraca? Pa ko to ima glavnu viziju za Zvezdu? Taj cija se vizija vec godinama ne ispunjava mora da ode iz kluba.
poz
Dacha
rnova kruna na Njegovoj glavi govori o vjecnoj slavi.
Isus je zivot ostalo su sitnice.
Grobari, propao vam je posao. Vaskrsnuo je.


To sto neki navijaci imaju finasijske i durge privilegije u klubu je sramota i za klub i za ostale navijace koji to znaju i prihvataju da budu navijaci drugog reda u ocima kluba.  To se protivi i logici, sportu i tradiciji vezanoj za Crvenu zvezdu.  U Zvezdi se do sada nikada nije pravila razlika izmedju navijaca, niti su se jedni favorizovali u odnosu na druge po tome ko ide na Sever, gde ko sedi, i koliko je puta isao/isla na gostovanja (prvoboracki partizanski mentalitet).   Niti su nekada, u vreme kada je Zvezda bila neko i nesto, navijaci imali prvu ekipu i vodje koje su slusali.  Ocigledno da trulez nije samo zahvatila klub vec i one koji ga podrzavaju.  Ali to nije tema mada je tesno vezana za temu odnosno daje deo odgovora na pitanje Zasto u poslednjih 10+ godina Zvezda propada.

Za one koji se i jos uvek pitaju zasto je potrebno smeniti Ljupka i Dzaju odgovori su sledeci:

Ljupka, jer nije uspeo da pripremi tim za takmicarsku sezonu.  U svakom takmicenju u kome ucestvuje Zvezda dozivljava teske neuspehe (LS, Kup UEFA i domaca liga).  Nisu to nesrecni i minimalni porazi, vec sistematski debakli kakve Zvezda do sada nije iskuskusila.  Uz to, Ljupko ima los odnos sa igracima i direktno ih krivi u medijima za slabe igre, a ne preuzima bar deo odgovornosti na sebe.  Tako ne radi dobar trner i zato mora da ide.

Dzaju, zato sto njegova politika vodjenja kluba ne daje nikakve rezultate i srozava ugled Zvezde.  Nikada u svojoj istoriji Zvezda nije bila tako nisko kao danas.  A to je direktna posledica poteza koji je na kraju prosle sezone i u toku leta napravio Dzajic.  Rasturio je dobitnu kombinaciju - tim koji je osvojio duplu krunu i koji je bio osnov za stvaranje tima koji moze da bude kompetativan u Evropi.  Umesto da tako nesto omogui, sto mu je interes i duznost kao Direktoru, Dzajic je taj tim razorio.  Oterao je trenera koji je proverena dobitna kombinacija.  Prodao je dva najbolja fudbalera, Vidica i Mladenovica, i jednog iskusnog odbrambenog fudbalera, Vitakica,i jednog iskusnog "krljaca", Ilica, i time potpuno unistio najjbolji deo tima - odbranu.  Nije doveo ni jednog igraca koji je mogao da bude adekvatna zamena za odlazece, a imao je priliku da dovede Djorovica i Njegusa.  Napravio je skandal sa Bajevicem kada je putem svojih ljudi u medijima stvorio utisak da se vode ozbiljni pregovori, a ne samo razgovori sa ovim trenerom.  Usao je u kvalifikacije za Lgu Sampiona sa novim igracima na kljucnim pozicijama koji nisu imali iskustvo ni u domacoj ligi, a kamo li u medjunarodnim utakmicama.  Nije uspeo da dovede trenera golmana (posel odlaska Dike), vec Dislju, Randjela, Banovica i Bajkovica trenira trener golmana omladinskog tima od koga nemaju sta da nauce i kome oni sami mogu da dele lekcije (zato se ne cudite sto Dislja slabije brani nego prosle sezome), Mislim da je ovo dovoljno da ukaze na Dzajicevu nekompetentnost i direktnu odgovornost za stanje u klubu i katastrofalne rezultate.
impatizer

Quote from: "cazzo_FCRS_forever"DACHO IMAS PICE OD MENE.

Tak so mike (zaboravih kako se ispravno pise na svedskom ali se nadam da razumijes).

poz
Dacha
rnova kruna na Njegovoj glavi govori o vjecnoj slavi.
Isus je zivot ostalo su sitnice.
Grobari, propao vam je posao. Vaskrsnuo je.

Quote from: "Radza"E pa, mislim da bi bilo dosta!

Koji su to navijaci Zvezde koji pozdrzavaju upravu? Kao, ne znamo da bi Ovi sutra nestali kada bi navijaci bilo slozni, ne znamo da ce biti tu samo dok imaju podrsku odredjenih navijackih krugova? Dokle? Za cije babe zdravlje? Kome i zasto odgovara ova uprava? Mi smo najobicnije nule (0), mi Cigani, kakvi smo/Koliki smo - e bas toliki i takav nam je i klub, bez greske! Je l' vidite sta rade pravi navijaci po evropi pa i nasoj zemlji (kapa dole JF-u, to su muda i beskompromisnost kad je u pitanju interes kluba) kada uprava pocne da deluje mimo interesa kluba? A mi cutimo vec vise od 10 godina, i mi smo kao navijaci, i to vatreni, kao, toboze, volimo Zvezdu?!

Stravicno, prosto da covek ne poveruje kako smo - svi skupa - nisko pali!


Pa ko umesto Dzaje - pitaju se kao ... (i sam sam to u jednom trenutku bezdnadja/ocaja pomislio), pa Zvezdan Zvezdanovic, ko drugi? Covek koji je stvori Zvezdu u bukvalnom smislu, a mi se pitamo ko?

Jao .... jao ....

Jesu avangarda, ipak jesu, jer,  treba skupiti muda pa se boriti protiv uprave, pandura i agenata, treba skupiti muda, ne polazi svakome to za rukom, barem ne nekima.


Predji navijaj za partizan i budi clan JF-a jebali te oni...

To nema nikakve veze sa navijanjem za ili protiv Partizana.  Cinjenica je da je poslednjih desetak godina Partizan bolji klub od Zvezde i po kvalitetu igraca, i po kadrovskoj politici i po poslovnoj politici.  Ne vode ni njega andjeli, ali su uspesi i napredak koji je taj klub napravio u odnosu na ono sto je bio pocetkom 90-ih i te kako vidni.  Za razliku, Zvezda je u tom periodu progresivno propadala.  Cak i kada su znaci spasa bili na vidiku (citaj Muslin i igraci kao Stankovic, Vidic, Drulic, Ognjenovic), Zvezdina uprava ih se odricala sto zbog licne koristi sto zbog povredjene tastine.  Danas bi moglo sto sta da se nauci od Partizana, bar sto se tice organizacije kluba i proizvodnje i skautiranja talentovanih igraca.  Mi njih ne volimo zbog rivalstva, ali repsekt za ono sto su postigli.  Naravno, ideolosko i ostrasceno poricanje Partizanovih uspeha i kvaliteta uz psovke, pretnje i izrugivanje samo nas jos vise gura u propast u koju smo se zaglibili do grla.
impatizer

I sta sad?? I sta sad?? Razbio sam TV, hoce Dzaja da mi kupi novi TV???  :nene  Hoce boli ga patka! Zna se ko je pre bio "zaduzen" za petarde po Evropi, 'ladno smo spali na njihov nivo! DOKLE??

Quote from: "Senjak"???

?? ?? ?? ??? ???? ????, ???? ??????
??????? ?? ?? ????? ????? ???? ???? ??? ??? 12 ?????? ? ??? ???? ??? ??????? ?????, ???????? ??????? ?????? ????! ?? ??? ????????? ?? ???? ????????? ?? ????? ?????? ???? "????"!


Ja mislim,da Mitke ima vise od 12.god.

Ono cega sam se najvise plasio,polako se ostvaruje,sve vise licimo na groblje kako po igrama na evro sceni tako i po medjusobnoj svadji.Jednostavno nije dobro i nesto mora da se menja,bojkot ili podela tribine nije resenje,nikako.Ako vec hocete da ucinite nesto za svoj klub i da kazete svoje misljenje,daj da napunimo sever za Zenit(pre tog meca nece biti uslova) i daj da krenemo svi od pocetka tekme UPRAVA NAPOLJE i da vidim ko ce da spreci 12-13 hiljada da peva? Siguran sam da pola prve ekipe hoce promene kao sto sam siguran da niko nemoze ucutkati sever a licno i ne verujem da hoce .Ponavljam severu nisu potrebne podele vec da vecina kaze sta misli,ali to nemoze ovako preko neta...I jos nesto ovde se mnogo licitira o emocijama prema Zvezdi sto nije dobro i nema smisla,jer sam siguran da ovde niko ne pise zbog dosade vec zbog ljubavi prema Zvezdi i od muke .Za mene ce Zvezda uvek ostati ono sto najvise volim i moje emocije prema njoj nece pomutiti nista,bilo koji poraz,nevolja i problem u klubu,samo ce stvoriti jos vecu ljubav i vecu privrzenost Zvezdi ,siguran sam da i ostali osecaju isto,tako da nije ok da se po tom pitanju prozivamo.

Pre svega obracati se ljudima sa stoko je degradirajuce.  Drugo, ljudima ne treba vodja da bi navijali za svoj tim.  To su pojedini uzurpatori navijackog prestiza nametnuli kao sine qua non.  Svi koji dolaze na stadion su navijaci kojima je cilj da se dobro zabave uz dobar fudbal, da njihov klub pobedi i da pri tome navijaju za svoj klub.  To je licno opredeljenje i podrska klubu (klicanje, pevanje i tapsanje) je spontana.  Ako to neko zeli da kanalise na nacin kako samo on(i) misle da treba onda jebes takvu zabavu.  Naravno, da treba da postoje neka generalna pravila dobrog i civilnog ponasanja, ali to nosimo od kuce a ne dobijamo od nekakvih samoproklamovanih vodja sa sipki.  Zvezdin navijac mora da ima svoj imidz pre svega kao individua a ne kao clan rulje koja rusi, lomi i gazi sve kada joj nesto nije po volji.  Mora da misli kao individua a ne po trendu i dekretu koje je su izdale nekakve vodje i nekakva "prva ekipa" (koje to rade o trosku kluba).  Dogod je covek individua, moze da bira i menja po svojim kriterijumima i svom misljenju.  kada postane deo rulje, onda od samosvesti i samopostovanja nema nista.
impatizer

Ljubitelju dima, niko, ama bas niko nije pozvao na podjelu tribine. Mislim da sam samo ja pricao o varijanti da ako se ne moze izvesti da se sa Severa skandira protiv Dzajke i co, da se to onda pokusa uraditi sa istoka ili zapada. Pa ako i to ne uspije, jednostavno se povuci i pustiti prvu ekipu(e) da ona bude ta koja ce bodriti ovakvu Zvezdu.
Da budemo jasni, ni meni se nisu promjenila osjecanja i ljubav prema timu za kojeg navijam od svojih malih nogu, od momenta kada sam poceo da pricam, od kasnih 60-tih. Ali to ne mijenja moj stav prema onima koji sada upropastavaju Zvezdu. Budi iskren prema sebi pa ces vidjeti da je veoma, veoma tesko zapoceti takvu kampanju sa Severa bez da se za takav korak odluci prva ekipa(e).
Zar nije bilo dosta primjera u posljednje vrijeme kada je neko bio izboden nozem, drugi pretuceni zbog stvari koje bi se definitivno mogle rijesiti na civilizovan nacin. Pa hajde sada budi hrabar pa vici na Severu:
rnova kruna na Njegovoj glavi govori o vjecnoj slavi.
Isus je zivot ostalo su sitnice.
Grobari, propao vam je posao. Vaskrsnuo je.

Za - Senjak:

Mi se posredno znamo (znamo neke iste ljude) ali ne samo to ja sam na taj nas Sever prvi put sam usao 1981. U kop u srce. I danas sam uglavnom tu i isao sam na gostovanja i ucestvovao u tucama, i u raznim varijantama o kojima necu ovde javno. I sta treba da kazem. Da pokazujem oziljke? Da pricam kako sam nesto zasluzio? Kako sam bitan? Ta tvoja teza da se oni koji se zrtvuju za Zvezdu povlasceni bi se mogla pripisati bar na nekih 2-3000 ljudi. Mozda i vise. Znam neke koji na taj nas Sever ne bi usli ni silom danas, a zaduzili su ga do neba. Zasto mislis da je samo 50-60 ljudi bitnije od cele tribine? Ko ce da popuni ostatak ako im tapkaju karte? Ako ih tuku za recimo zvizduk Dzajicu ili za izvikanu parolu? Sta lupas da niko ne bi u lice rekao nekom vodji sta misli, reklo bi dosta njih ali pod uslovom da ima volje da se taj covek saslusa, a ne da herojski pratioci dragog vodje krenu da mu samo zbog jedne recenice/zvizduka/parole i to vrlo opravdane lome kicmu. I to je onda OK. Mislis da taj covek ne voli Zvezdu zato sto misli da LOPOVI vode klub? Ako ti mislis da je druga liga Zvezdin nivo onda imas gadan problem sa onim sta ta Zvezda znaci navijacima i uopste Srbiji. Zasto se ti kurcis putem interneta i lajes kad ovde smatras da ima idiota koji diraju moralnost i cistocu nasih vodja navijaca, sta tebe onda briga sta ko misli ovde ako si jak na tribini sa svojom ekipom i mislis da ti niko nista ne moze? Idi pokreni sajt www.volimdzaju.com i pisi hvalospeve, epove, kuni se u nebo, sever pun casti i postenja. Repuj mu stihove i uzivaj. Sta te koji qrac boli par teskih reci ogorcenih ljudi?
Sta bre prozivas one koji cine vecinu na Severu? Ovde ima ljudi koji pamte trenutke koje ni tvoji roditelji nepamte. Da nisi pametniji od njih?  Da nisi mozda ti bio u Drezdenu kad je zagustilo?
Zvezda je bila mali klub samo u prvoj godini svog postojanja pa i to je pitanje. Od tada pa do danas Crvena zvezda je institucija. Mozda najveca ovom narodu. Ako taj klub 12 godina ne moze da prodje u 2 kolo nekog takmicenja ili da se plasira u LS onda je izvesno da je stanje lose. Ako taj klub danas dozivi nesto sto nije doziveo sadnjih 50 i nesto godina, onda to nije prica o Dzaji velicini koja se jednom radja, vec o dnu koji smo dodirnuli. To dno je granica gde ovaj klub postaje ono sto je bio na samom svom pocetku a to je mali klub nabijen kompleksima. Ako mislis da sa tvojim besmrtnim idolom treba preci tu granicu to je tvoj problem, ali zasto mislis da neko drugi ko zeli jaku Zvezdu (rezultatski) ima pogresno misljenje i ko tebi daje za pravo da ga nazoves babom, pro-glodarem i sta sve ne? Nosi se ti sa Severa i idi zivi u Ubu i lizi sve staze kojima je tvoj Dzaja prolazio kao klinac. Zar zaista mislis da nad tvojom

Quote from: "Petar Petrovic Gosnje"Za - Senjak:

Mi se posredno znamo (znamo neke iste ljude) ali ne samo to ja sam na taj nas Sever prvi put sam usao 1981. U kop u srce. I danas sam uglavnom tu i isao sam na gostovanja i ucestvovao u tucama, i u raznim varijantama o kojima necu ovde javno. I sta treba da kazem. Da pokazujem oziljke? Da pricam kako sam nesto zasluzio? Kako sam bitan? Ta tvoja teza da se oni koji se zrtvuju za Zvezdu povlasceni bi se mogla pripisati bar na nekih 2-3000 ljudi. Mozda i vise. Znam neke koji na taj nas Sever ne bi usli ni silom danas, a zaduzili su ga do neba. Zasto mislis da je samo 50-60 ljudi bitnije od cele tribine? Ko ce da popuni ostatak ako im tapkaju karte? Ako ih tuku za recimo zvizduk Dzajicu ili za izvikanu parolu? Sta lupas da niko ne bi u lice rekao nekom vodji sta misli, reklo bi dosta njih ali pod uslovom da ima volje da se taj covek saslusa, a ne da herojski pratioci dragog vodje krenu da mu samo zbog jedne recenice/zvizduka/parole i to vrlo opravdane lome kicmu. I to je onda OK. Mislis da taj covek ne voli Zvezdu zato sto misli da LOPOVI vode klub? Ako ti mislis da je druga liga Zvezdin nivo onda imas gadan problem sa onim sta ta Zvezda znaci navijacima i uopste Srbiji. Zasto se ti kurcis putem interneta i lajes kad ovde smatras da ima idiota koji diraju moralnost i cistocu nasih vodja navijaca, sta tebe onda briga sta ko misli ovde ako si jak na tribini sa svojom ekipom i mislis da ti niko nista ne moze? Idi pokreni sajt www.volimdzaju.com i pisi hvalospeve, epove, kuni se u nebo, sever pun casti i postenja. Repuj mu stihove i uzivaj. Sta te koji qrac boli par teskih reci ogorcenih ljudi?
Sta bre prozivas one koji cine vecinu na Severu? Ovde ima ljudi koji pamte trenutke koje ni tvoji roditelji nepamte. Da nisi pametniji od njih?  Da nisi mozda ti bio u Drezdenu kad je zagustilo?
Zvezda je bila mali klub samo u prvoj godini svog postojanja pa i to je pitanje. Od tada pa do danas Crvena zvezda je institucija. Mozda najveca ovom narodu. Ako taj klub 12 godina ne moze da prodje u 2 kolo nekog takmicenja ili da se plasira u LS onda je izvesno da je stanje lose. Ako taj klub danas dozivi nesto sto nije doziveo sadnjih 50 i nesto godina, onda to nije prica o Dzaji velicini koja se jednom radja, vec o dnu koji smo dodirnuli. To dno je granica gde ovaj klub postaje ono sto je bio na samom svom pocetku a to je mali klub nabijen kompleksima. Ako mislis da sa tvojim besmrtnim idolom treba preci tu granicu to je tvoj problem, ali zasto mislis da neko drugi ko zeli jaku Zvezdu (rezultatski) ima pogresno misljenje i ko tebi daje za pravo da ga nazoves babom, pro-glodarem i sta sve ne? Nosi se ti sa Severa i idi zivi u Ubu i lizi sve staze kojima je tvoj Dzaja prolazio kao klinac. Zar zaista mislis da nad tvojom
Косово и Метохија - срце Србије!
СМРТ ПОЛИЦИЈИ!!!

Quote from: "Dacha od Bosne"Ljubitelju dima, niko, ama bas niko nije pozvao na podjelu tribine. Mislim da sam samo ja pricao o varijanti da ako se ne moze izvesti da se sa Severa skandira protiv Dzajke i co, da se to onda pokusa uraditi sa istoka ili zapada. Pa ako i to ne uspije, jednostavno se povuci i pustiti prvu ekipu(e) da ona bude ta koja ce bodriti ovakvu Zvezdu.
Da budemo jasni, ni meni se nisu promjenila osjecanja i ljubav prema timu za kojeg navijam od svojih malih nogu, od momenta kada sam poceo da pricam, od kasnih 60-tih. Ali to ne mijenja moj stav prema onima koji sada upropastavaju Zvezdu. Budi iskren prema sebi pa ces vidjeti da je veoma, veoma tesko zapoceti takvu kampanju sa Severa bez da se za takav korak odluci prva ekipa(e).
Zar nije bilo dosta primjera u posljednje vrijeme kada je neko bio izboden nozem, drugi pretuceni zbog stvari koje bi se definitivno mogle rijesiti na civilizovan nacin. Pa hajde sada budi hrabar pa vici na Severu:

Najpre,smatram da niko nema pravo da pise u ime ljudi koji fizicki nisu u mogucnosti da odgovore na vase provokacije,bulaznjenja svakakvih vrsta,ogovaranja i ostalih vrsta pljuvacina.I ne znam ko to ima pravo da zauzima stav o tome sta "misle" i kako "osecaju" ljudi koji vode Sever,jer se sve svodi na pretpostavke koje su nista drugo nego namerne provokacije.Dok vam imenom i prezimenom neko od njih ne napise misljenje povodom dogadjaja u FK,nemojte da se povodite za najvecom srpskom bolescu "da sve znate" i "i u sve se razumete".I nemojte generalizovati stvari i misljenja jer nikada na Severu nije postojalo da se  podvode misljenja vecine pod misljenje pojedinca a o tome govore i razlicitosti nasih navijackih grupa,pocev od samih imena,preko  navijackih stavova,pa do realizacije i organizacije stvari oko i na samoj tribini.
Nikada nije bilo pitanje da li ce neko i na koji nacin iskazati misljenje o Upravi,igracima,ali se na tome mora zavrsiti jer zadiranje u "stvari" tribine od strane ljudi koji nikada u pravom smislu reci nisu imali veze  sa ozivljavanjem i opstankom tribine posle svih sranja u zemlji,koja naravno nisu mimoisla i generalno stanje u sportu,je krajnje bezobrazno i odvratno.

Ogradjujem se o prethodno pisano,ali svako ko se na bilo koji nacin zrtvuje za Zvezdu i njen opstanak(i kao odgovor na stavove ili aluzije o placenim Ciganima),TREBA I MORA da dobije mogucnost i da svoje "troskove" na bilo koji nacin izvuce.Da li preko "tapkanja",kojeg ima svuda u svetu,mogucnosti besplatnog putovanja,ili nekih drugih beneficija,uopste nije bitno.Ali to ne mora i ne sme da se tice Zvezdasa,ljubitelja sporta,i ljudi koji nemaju "aktivno" ucesce na Severu.U protivnom,apsolutno je bezobrazno zavirivati u tudje dzepove,a ukoliko je nekome zao sto nije "na platnom spisku"(primer pojedinaca),to je licno njegov problem,koji se mnogih uopste ne tice,pa neka svoje komplekse i zelju za "vecom platom" leci preko svog direktora i psihijatra.

Niko i ne sme da proziva ljude koji su zbog Zvezde hapseni,cije su porodice na bilo koji nacin trpele zbog presije nad njima,koji su uz fizicke sukobe i svakodnevna maltretiranja od strane prethodne vlasti trpeli na bilo koji nacin,kao i potplacenih rezima ,i drugih ogavstina ove na zalost posrnule zemlje ...niko nema pravo da rusi njihov autoritet,poziva na balvan-revolucije,i proziva "njihove stavove",za koje ne da nema argumente da su njihovi,nego su kao slucajno culi u dugo ocekivanom,renoviranom WC-u za vreme pisanja,jer su toliko opsednuti svojim neuspehom na tribini da su i dok pisaju poceli da haluciniraju i prepoznaju glasove vidjenijih ljudi Severa,jer bi zeleli da su na njihovom mestu.

Treba da je sramota svakoga ko je pisao o finansiranju "koreografija" od strane uprave...i to velika sramota!!!

Dragi,Petre Petrovicu,ocigledno je da ti svojim poslom nisi zadovoljan,jer da jesi,znao bi da se i ljubav placa...i to nije prostitucija,vec nadoknada za uzvraceno ili neuzvraceno,od finansijske mogucnosti tvoje ljubavi.Da volis svoj posao,i da si placen za njega,da li bi za sebe rekao da si PROSTITUTKA?Da li ocekujes da te i zena voli ukoliko ti volis nju i da ti prizna da je imala lazni orgazam,jer nisi taj dan dobro jebao...ili si zahvalan sto ti bezuslovno pruza paznju i sto ti se zahvalila na nikada "jacem" sexu???Zapitaj se sta si zapravo napisao i zasto se bas javljas kada se pljuje prva ekipa,a nisi zeleo da svoje stavove ranije sa nama podelis.

Ne znam sta neko ocekuje od Zvezde?Igramo u ligi u kojoj i FK Suljam i FK Bagrdan imaju svoje mesto;neko od vidjenijih Cigana rece,na stadionima punim kravlje balege,kopriva,gde oko  prilazis u ribarskim cizmama,jer te po povratku u Beograd i u javni prevozi,a kamoli u taxi ne bi primili...
Znam da su pitanja prodaje dvojice nasih fudbalera(V. i M.) uvek otvorena i da se postavljaju pitanja transfera poslednjih godina i novca od istih...i zaista mi je drago da cujem da se neko brine za finansijsku buducnost Zvezde,ali da li se sme uprti prstom u Dzajica,bez sagledavanja svih pratecih pojedinosti???I ko to ima argumente da je samo ON kriv za sve???
Opet,znam privatizacija...i dodje Zabar(prim.aut.) namigivanje ,kupi Zvezdu,krene lagano da se popravlja finansijsko stanje,prvi medjunarodni uspesi posle duze vremena...i U ZEMLJI ISTO SRANJE...prodje 1,2,3,4,5...godina i Zabaru se smuci...jer je nemoguce da ljubomorni,poraslih apetita i nikakvih rezultata i politicari i konkurencija dozvole napredovanje Zvezde.I U PITANJU JE PRAVOSLAVNA VERA,koje ce nam uvek biti prepreka,jer ZAPAD je taj koji NIJE PRAVOSLAVAN,A KOJI IMA PARE!!!Zabaru puca kurac,povlaci pare i mi sisamo vesla...ne moze se gledati samo trenutak i ziveti samo za njega,vec i da mi buducim generacijama Zvezdinih navijaca ostavimo i odrzimo Sever,kao sto to sada radi nasa prva ekipa i kao sto su starije generacije radile za njih!!!

Zato,dajte dugorocno,a plodonosno resenje,bez mogucnosti kiksa???Jer sto da menjamo i dozivimo novi neuspeh zbog "trenutka" srece,ako se ovako postepeno moze doci do resenja!!!

I naravno,buduvce vodje "severnog fronta",razmislite sta radite svojim klincima i  koliko moraju biti bolesne vase ambicije da u vreme nastanka velikog broja novih ekipa,vi kao resenje nudite rascep????
b]*Contro diffide e repressione lottiamo insieme*[/b]

...izvinjavam se..."buduce vodje".... :D
b]*Contro diffide e repressione lottiamo insieme*[/b]

Ako stanje ostane nepromenjeno rascep je jedino resenje
ekali smo, cekali samo povoljan trenutak da u prvo najbljize srce usadimo uzas i divljenje