Prvo skoci, pa onda reci "hop".
Ljudi, prvo Zakon, pa onda sve ostalo.
Nemojte da sanjamo, mastamo, bilo koga osudjujemo bez dokaza i verujemo u bajke.
NEMA POMAKA SA MRTVE TACKE BEZ ZAKONA!
Nemojte da vas iko laze i da se zanosite.

Nijedan lovator NECE uloziti svoju kintu u "rupetinu bez dna" a stanje u nasem sportu (ne samo fudbalu) je upravo takvo.
Dzaba strucnjaci, legende, dobra volja ljubitelja sporta. Na potezu je Drzava, pa onda svi ostali.

Sto se tice rasula u Zvezdi ne bi toga bilo da je Premijer ziv. Drzava je uvek imala udela za stanje u Zvezdi kako nekad, tako i sad.

Quote from: "Colombia"Prvo skoci, pa onda reci "hop".
Ljudi, prvo Zakon, pa onda sve ostalo.
Nemojte da sanjamo, mastamo, bilo koga osudjujemo bez dokaza i verujemo u bajke.
NEMA POMAKA SA MRTVE TACKE BEZ ZAKONA!
Nemojte da vas iko laze i da se zanosite.

Nijedan lovator NECE uloziti svoju kintu u "rupetinu bez dna" a stanje u nasem sportu (ne samo fudbalu) je upravo takvo.
Dzaba strucnjaci, legende, dobra volja ljubitelja sporta. Na potezu je Drzava, pa onda svi ostali.

Sto se tice rasula u Zvezdi ne bi toga bilo da je Premijer ziv. Drzava je uvek imala udela za stanje u Zvezdi kako nekad, tako i sad.


10000000000% se slazem sa tobom
...100 војника један фронт исти хоризонт раме уз раме и средњи прст за револт.....

БОЛ И РЕВОЛТ

Piksi ce izgleda prihvatiti funkciju predsecnika Zvezde.

Izvor B92


   
11/06/2005 | Izvor: B92, Beta
Stojković spreman da preuzme Zvezdu
Predsednik Fudbalskog saveza Srbije i Crne Gore Dragan Stojković rekao je da je spreman da postane predsednik Crvene zvezde, ali da će konačnu odluku o prihvatanju funkcije doneti posle detaljnog upoznavanja sa stanjem u klubu.

"Spreman sam da preuzmem Zvezdu, ali moja odluka zavisi od razgovora sa Nadzornim odborom i stanja u klubu. Želim da se upoznam sa kompletnom situacijom, sa finansijama, igračima, infrastrukturom. Praktično, treba da napravimo jedan rendgenski pregled", rekao je Stojković.

Popularnom Piksiju u septembru ističe mandat predsednika FSSCG, a Zvezda je još od kraja maja bez uprave i predsednika, koji su podneli ostavke. Bivši predsednik Dragan Džajić formirao je pre odlaska radnu grupu na čelu sa predsednikom SD Crvena zvezda Aleksandrom Boričićem, koja treba da sazove izbornu skupštinu.

"Dogovorili smo sastanak za početak sledeće nedelje. Ne znam koliko će trajati razgovori i upoznavanje sa situacijom, dugovima. Kada vidim šta i kako, daću definitivan odgovor", rekao je Stojković, koji je četiri godine proveo na "Marakani" i koji je proglašen za petu "Zvezdinu zvezdu".
ve ih prodaj Dzajo, kupi nam Ronalda

Da, danas sve novine i televizije potvrdjuju tu informaciju i kao skoro je sve dogovoreno samo treba da se sastane radnom grupom i da sazovu skupshtinu.

Ne znam, meni se taj chovek uopshte ne dopada... Mislim da nam nece biti dobro pod njim, a pogotovo nama navijachima. Prochitao sam kako je neko preneo da je Stojkovic rekao da kad on preuzme predsednichku funkciju "navijachi ce morati da pretrpe radikalne promene". Shta je koji kurac tim mislio? Shta ce bre taj papuchic da menja?

Narod bira a ne Mira!  :batine
Државна безбедност брани државу од народа,
Државна безбедност да не сруши се држава!