ma da bas ta dvojica su im jebali keve u prethodne 3 utakmice,ovaj prvi je na svakoj dobio 4. licnu vec u 2. minutu,a ovaj drugi nije skoro ni igrao koliko je bio los pa je sasvim logicno da njih potkupe :zbunjen
aj molim vas nemojte pisati svakakve gluposti koje cujete,bar malo razmislite o tome pa onda napisite

QuoteNa dan utakmice mi je brat iz Moskve poslao poruku da kruzi prica da su Misanovic, Henderson i jos neki uzeli pare, kako bi se Dinamo osigurao. E sad ako je to istina ...

Немој да лупаш!!! :megafon
На целом свету ми је све,
да живим не могу без ње,
и зато певам цео дан,
ЗВЕЗДА,ЗВЕЗДА!!!

Modrichha nemoj da siris informacije rekla-kazala u sta ni tvoj burzazer nije siguran,a kamo li ti...Mislim da je kao sto sam i ranije rekao Dinamo ipak jedan mnogo dobar i organizovan klub koji je totalno siguran u sebe i svoje mogucnosti.Mislim da bi njima bilo ispod casti da potkupljuju nase igrace jer mislim da su bili ubedjeni da ce da nas prodju.A takodje bez obzira na besparicu i sve sto nas okruzuje,verujem da ni jedan nas igrac ne bi primio pare za takvu vrstu posla.Takodje mislim da su nasi videli svoju sansu da bi mozda eventualno mogli da iznenade protivnika i siguran sam da su se izlozili pred put u Moskvu.Tesko da bi neko prodao tekmu u kojoj veruje da bi mozda mogao da pobedi,a mislim da je to inace stvar licnog morala i casti.Verujem da ovi momci nisu takvi i da tako nesto ne bi ucinili zarad licne koristi... ;pljuga


...DO SMRTI VERAN ZVEZDI I BEOGRADU...

Quote from: "jovicn"ma da bas ta dvojica su im jebali keve u prethodne 3 utakmice,ovaj prvi je na svakoj dobio 4. licnu vec u 2. minutu,a ovaj drugi nije skoro ni igrao koliko je bio los pa je sasvim logicno da njih potkupe :zbunjen
aj molim vas nemojte pisati svakakve gluposti koje cujete,bar malo razmislite o tome pa onda napisite
Nemam pojma nisam gledao ni jednu tekmu, samo sam tako cuo. E sad, i ja mislim da ne bi prodali...
#1041;удимо људи иако смо СРБИ

Nadam se da ce se sutra momci snaci uprkos tome sto ce igrati u grobarskom "paklu"...ako oni uopste umeju da naprave pakao.
Gurovic je valjda savladao psiholosku barijeru,a od O'banona i ostalih ocekujem da nas povedu u novu pobedu!


88:74


Na kraju smo ih bukvalno silovali. Svaka chast Zvezdinom Chetniku Gurovicu, josh jednom je pokazao kakva je igrachina.
Drago mi je da su i bez nas, najvecih Delija, uspeli da pobede a moram da napomenem da su se simpatizeri koji su bili u hali u pojedinim trenutcima bolje chuli od stoke sa suprotne strane.


Sve u svemu, jebi grobare :D

Svaka cast igracima, opet smo karali grobare...Nabijajmo im kompleks i u basketu...MIlan Gurovic je carina,Pera Antic je odlicno odigrao u odbrani(malo slabije u napadu)i covek me odusevljava iz tekme u tekmu,Jera solidan,Henderson ok je igrao samo kad bi prestao sa onim njegovim ulazima u reket gde je unapred osudjena akcija na propast...Iako sam poslusao vodje i bojkotovao derbi malo mi je bilo zao sto nisam bio u pioniru...Svaka cast Delijama koji su bili u manjini a opet su se vecim delom tekme mnogo bolje culi od glodara...

Jos jednom svaka cast kosarkasima...jedva cekam superligu da im se oduzimo
a kisi, zimi, suncu, snegu ili kosavi
mi bodrimo te Zvezdo ma gde bila ti
pravi Delija veran je k'o pas
uvek zato racunaj na nas

Jebi ga,tek sad mi je bas zao sto nismo bili na ovoj tekmi,jer bi tada dogadjaj bio potpun.Radovali bi se zajedno i atmosfera bi bila verovatno nezaboravna.Slazem se sa Maj 25,ni ovi nasi simpatizeri nisu bili naivni,pogotovo u situacijama kada je ZVEZDA vodila i trpala trojke.U svakom slucaju svaka cast momcima na borbenosti koju su pruzili,samo tako neka nastave i evo titule.Uvek je lepo karati grobare,kako ide ona pesmica:"Da mi ponude grobare ili Klaudiju Sifer,jeb'o bi njih pa makar ima'o triper !" :D .


...SRBIJA,BEOGRAD,CRVENA ZVEZDA... ;pljuga

Nema veze shto nismo bili. Poshtujemo bojkot! Ima dana za megdana sa grobljem. Kada krene ova nasha liga i play-off, bice i dobrog navijanja i dobrog basketa ;)

Распоред одигравања утакмица Синалко Суперлиге :

26. april Crvena zvezda - Zdravlje
29. april OKK Beograd - Crvena zvezda
3. maj Crvena zvezda - Atlas
6. maj Budućnost - Crvena zvezda
10. maj Crvena zvezda - Hemofarm
13. maj Zdravlje - Crvena zvezda
17. maj Crvena zvezda - OKK Beograd
20. maj Atlas - Crvena zvezda
24. maj Crvena zvezda - Budućnost

Termini plej-ofa su: prvo kolo - 30. maj, 1, 4, 6. i 9. jun, a finale - 12, 14, 17, 19. i 22. jun.

Све што желим рећи, да куцнуо је последњи час!
Не буде ли Звезде, тада неће бити ни нас!

Zasto igramo samo jednom protiv Hemofarma, i nijednom protiv ostalih iz GY lige ?

Извињавам се. Изоставила сам прво коло.
15.04.2006 20:00h , Super liga - Kolo: I  
Hemofarm - C. Zvezda!

Затим следи пауза у домаћој лиги због учествовања нашег клуба у финалу усташке лиге, па се наставља, овим горе редом.

Све што желим рећи, да куцнуо је последњи час!
Не буде ли Звезде, тада неће бити ни нас!

Quote from: "Johnny Blaze"Zasto igramo samo jednom protiv Hemofarma, i nijednom protiv ostalih iz GY lige ?
Zato sto su se grupe formirale na sledeci nacin sa timovima iz GY lige:
u jednu: 1, 3, 5 (par, fmp, voj); i iz ove nashe 2, 4, 6
u drugu: 2,4 (cz, hem); i iz ove nashe 1, 3, 5, 7 kol'ko ih vec ima...
otprilike tako, a nisam siguran za crnogorce da l' su oni nesto posebno uleteli...


Bas sam pogledao u kakvoj smo grupi u Super Ligi i stvarno mislim da ce taj ligaski deo da bude ultra dosadan jer ekipe sa kojima smo u grupi su daleko ispod naseg renomea i kvaliteta ove sezone.Ocekujem da ne izgubimo ako je moguce ni jednu utakmicu i tako sacekamo play-off koji ce biti daleko zanimljiviji.A u tom dugo cekanom play-offu dolaze znatno atraktivniji protivnici i sto se navijacke i igracke strane tice.E tada mislim krece prava ludnica,zezanje i pravi basket.Smatram da je ova ekipa sigurno u grupi najvecih favorita za osvajanje trofeja.Kup smo vec uzeli,kada bismo u tom finisu dodali gas i napokon uzeli i tu titulu sreci nebi bilo kraja.Zamislite i u fudbalu i u basketu dupla kruna,ma ne bih znao de sam par dana,bio bih u totalnom transu.E da bi za koji mesec to doziveli,kada pocne Super Liga svi u pionir...
Ionako (ovo je moje licno misljenje) mnogo toga dugujemo ovim igracima ove sezone,zbog opravdanih bojkota i zbog neorganizovanog dolazenja i navijanja na mnogim utakmicama ove sezone... ;pljuga


_____________________
...SRBIJA,BEOGRAD,CRVENA ZVEZDA...

Quote from: "North_Side011"Zamislite i u fudbalu i u basketu dupla kruna,ma ne bih znao de sam par dana,bio bih u totalnom transu.


Kada smo osvojili kup u basketu kladio sam se sa ortakom u 100 evra da ce biti 2 duple krune. Sve sam blizi tome da cu da ih uzmem :D  :D  :D  :D

Sem Hemofarma donekle ostale ekipe su prilicno slabe da ne kazem jadne

16/04/2006 | Izvor: B92, zvanicni sajt
Crvena zvezda na F8 i bez Antića

kk-crvenazvezda.net


KK Crvena zvezda startovala je pobedom u Vršcu u derbiju prvog kola Sinalko Naše Superlige, ali je pobeda plaćena skuplje nego što se to u prvi mah činilo. Pero Antić je u poslednjoj četvrtini duela sa Hemofarmom izvrnuo članak, zbog čega je iznesen sa terena. Prve prognoze lekara govore da će Antić morati da pauzira pet do deset dana, zbog čega je dovedeno u pitanje njegovo učešće na finalnom turniru regionalne košarkaške lige F8 u Sarajevu, koji je na programu od 21. do 23. aprila.

Pored Antića, od ranije je poznato da u Sarajevo neće putovati Milan Gurović, a i dalje se ne zna da li trener Zvezde Dragan Šakota može da računa na nedovoljno oporavljene Nenada Mišanovića i Vladislava Dragojlovića.

Rival Crvenoj zvezdi u četvrtfialu F8 turnira Goodyear lige je domaća Bosna.
__________________________________________________
E sad cemo da prsnemo na fajnal 8u. Tako im i treba, kad su se odrekli Gurovica :nene ...
,Устаните људи и  подигните чела, јер битка свих битака је давно почела, боримо се за, планете наше спас, против јебене Америке подигнимо глас! Устаните људи са вером у Бога, да ослободимо Земљу од смрада њиховога!"

Utakmica prvog kola Super Lige u Vrscu protiv Hemofarma vrlo zanimljiva i dobra za gledanje,ZVEZDA je pobedila po meni jedinog protivnika za prvo mesto u toj grupi "B".Izuzetno bitna pobeda kako za samopouzdanje u nastavku tako i prednost na tabeli.Dobra igra celog tima,opet je Gurovic pokazao da svojim iskustvom nosi ovu ekipu i da ce biti izuzetno tesko bez njega u Sarajevu.Ostali su ga korektno ispratili,svako je obavio svoj deo posla i rutinska zavrsnica za prvu pobedu.SVAKA CAST !
;pljuga

_________________________
...SRBIJA,BEOGRAD,CRVENA ZVEZDA...

Uopste mi nije jasno zašto misliš da je ta JL uopšte bitna??? Što se mene tiče, bolje da ispadnemo u prvom kolu od Bosne. Ove godine ponovo igramo na naš Uskrs, kao i prošle, mamu im jebem! Što nisu namestili da se igra na katolički uskrs.

Treba misliti samo na našu ligu.