Ne mislim da je bitna,samo sam prokomentarisao da ce biti stvarno tesko bez njega jer hteli mi to ili ne ZVEZDA putuje tamo i igrace taj kurton tamo sto se odrzava.Ali ipak kolko god mi to sve ide na kurac,ipak volim ZVEZDU i ne bih zeleo da ispadne ni u pljuvanju u dalj pa sve i da to takmicenje odrzavaju muslimani ili ustase.Ali ko jebe tu ligu,bio bih najsrecniji kada bismo je upravo mi(SRPSKI timovi na celu sa ZVEZDOM) ugasili.Nadam se da ce ZVEZDA istupiti iz te sugave lige sledece sezone,jer dosta je bilo vise da mi igramo punimo hale muslimanima i ustasama,da nemamo nikakve koristi od toga.Da njima ulivamo pare iz godine u godinu,a za uzvrat da se borimo za nekakav jebeni bokal koji su oni proglasili peharom JL.Jebes to,i ovaj komentar u vezi sa Gurovicevim ne igranjem tamo je ujedno i moj poslednji komentar i uopste pomen o toj ligi i turniru.
I stvarno bih sada iskoristio priliku da pozovem sve,da vise ne spominju to takmicenje i tu ligu.Da se suzdrze od svojih komentara o svemu vezanom za to.Sada kada sam obratio paznju posle Kizinog posta i shvato da se opet igra na nas uskrs totalno sam popizdeo,i stvarno bih zeleo da sugerisem svima da ovo vise ne spominjemo...
p.s.
Kakvo nepostovanje,kao slucajno je bas za nas uskrs,pa mater im jebem svima,picketine jedne.A i ovi nasi,trebalo bi da uopste ne otputuju...

Quote from: "North_Side011"
A i ovi nasi,trebalo bi da uopste ne otputuju...

U potpunosti se slazem sa ovime

Quote from: "archer"
Quote from: "North_Side011"
A i ovi nasi,trebalo bi da uopste ne otputuju...

U potpunosti se slazem sa ovime
Ali ce otputovati, i to bez Gurovica. Ne zbog ljubavi, nego iz koristi. Nemojte se ljudi zaludjivati - za nekoga u Zvezdi, ili cak samu Zvezdu (sponzori) postoji interes da se tamo igra, inace se ne bi ni igralo.

PS Ni meni se nesto posebno ne svidja liga (jos plus sto je prenosi B 92 :boks )), ali da navijam da Zvezda ispadne, ili da satro budem ravnodusan bi bilo smesno... Kao ajde da izgubimo - tako cemo im mnogo napakostiti.
,Устаните људи и  подигните чела, јер битка свих битака је давно почела, боримо се за, планете наше спас, против јебене Америке подигнимо глас! Устаните људи са вером у Бога, да ослободимо Земљу од смрада њиховога!"

Ne znam ja sam u fazonu boli me uvo za jadransku naravno necu navijati protiv Zvezde nikad ali necu se ni nervirati ukoliko Zvezda ispadne ili sta ti ja znam...Da se ja pitam ja bi na to takmicenje poslao mladje igrace a prvotimce bi sacuvao za Superligu pogotovo sad kad se zna da nam ni Gurovic ni Antic a ni Dragojlovic nece igrati.
a kisi, zimi, suncu, snegu ili kosavi
mi bodrimo te Zvezdo ma gde bila ti
pravi Delija veran je k'o pas
uvek zato racunaj na nas

Verujem da bi i nasi kadeti mogli da se plasiraju na F8, a mozda i u polufinale. Jedino bi bila steta da nam neki ustasko-balijski buzdovan skrsi nekog od decaka.
Срце на терен ...

Quote from: "Losmi"Ne znam ja sam u fazonu boli me uvo za jadransku naravno necu navijati protiv Zvezde nikad ali necu se ni nervirati ukoliko Zvezda ispadne ili sta ti ja znam...Da se ja pitam ja bi na to takmicenje poslao mladje igrace a prvotimce bi sacuvao za Superligu pogotovo sad kad se zna da nam ni Gurovic ni Antic a ni Dragojlovic nece igrati.

Slazem se sa predlogom.
Nazalost Gej liga sve vise pusta korenje,a juce sam procitao da od sledece sezone prvak ide u Evroligu tako da se moze ocekivati da ce se Gej liga jos dugo igrati na ovim prostorima...

A sto se tice nekog navijanja da ispadnemo...hmm ja sigurno necu ako veceras budem gledao tekmu da navijam za Bosnu i njenih 10.000 mudzahedina koji ce biti u hali...Jednostavno ako osvojimo GY ili ispadnemo u 1. kolu nece me to dotaci,niti cu se nervirati

jel danas pocinje taj final 8 ?

Večeras igramo u 20:00,nadam se da nam je ovo poslednji "final eight"...

Ja se nadam da cemo ispasti veceras i i da ce ekipa slaviti Uskrs u Beogradu.

Vreme je da se odmore i priprme za Nasu ligu.

Jedino nisu dobre informacije da ce od sledece godine pobednik Goodyear lige igrati Evroligu. Izgleda da se cirkus nastavlja i sledece godine.

Quote from: "Бока"

Jedino nisu dobre informacije da ce od sledece godine pobednik Goodyear lige igrati Evroligu. Izgleda da se cirkus nastavlja i sledece godine.


Jeste to je na zalost tacno. Uvijek nas ucjenjuju te ustase majku im njihovu
ДEЛИJE - ПОДГОРИЦA

Pobjeda CZ 8-9razlike.

Gledao sam tekmu sa Bosnom iako sam mislio ma bolece me uvo iako puknemo,trudeci da se ne nerviram previse,nisam uspeo u tome,sta ces kad mi je krv crveno-bela...I drago mi je bilo sto smo na kraju dobili bez obzira sto podrzavam bojkot ovakve lige koja se trudi samo da unisti nasu Srpsku kosarku i sto nema ni minimum postovanja za Srbe...
a kisi, zimi, suncu, snegu ili kosavi
mi bodrimo te Zvezdo ma gde bila ti
pravi Delija veran je k'o pas
uvek zato racunaj na nas

Igramo protiv pobjednika utakmice FMP-Vojvodina.

Koliko je KK "Bosna" u dubiozi,kao i sport u njih-dokazuje večerašnja utakmica potpomognuta Ankaralijem (ili već kako se zove dotični turčin-sudija).
Dokle ćemo da robijamo u ovoj ligi pitam se?

Inače gledao sam "meč" i bio siguran da prolazimo,ali mi je bilo žao što nismo mogli da prelomimo pre,jer je kvalitet i želja bila evidentna kao i da ovi veze s' mozgom nemaju,a sudijA nemilosrdno navlači na njihovu stranu-odustao je tek na kraju poslednje četvrtine.

Hoce li mi neko reci sta je Ceda pri kraju utakmice uradio, posto na njihovom kanalu nisu to prikazali opet.

Ceda je dao odlucujucu trojku i zatim se okrenuo prema mudzahedinima i pokazao 3 prsta!
Legenda!Svaka mu cast!

Ne,ne :nene

Чеда је само поручио публици да је управо постигао три поена,што су они погрешно и на антиеуропски начин протумачили :D


Quote from: "bojan"Ne,ne :nene

Чеда је само поручио публици да је управо постигао три поена,што су они погрешно и на антиеуропски начин протумачили :D
Ovo sam nasao medju komentarima, i bilo bi vrlo lepo kada bi se to i ostvarilo:
QuoteSad bi bilo najjače kad bi sve četiri naše ekipe izašle na teren i svi igrači sa podignuta TRI PRSTA, pa nek svima sviraju tehničke do mile volje! Tek toliko da se vidi ko je ovde najbolji!! Finale će da bude repriza finala našeg Kupa Crvena Zvezda-Hemofarm.
(malisa, 21. april 2006 21:32)
:finger  Ovo bi bilo genijalno!
Ali meni stvarno nije jasno koje pravilo postoji da se kazni igrac koji skace i dize tri prsta posle trojike? Sada se ponovo vidi opravdanost bojkota, ali uprava se prodala za pare, sto je mozda i razumljivo...
,Устаните људи и  подигните чела, јер битка свих битака је давно почела, боримо се за, планете наше спас, против јебене Америке подигнимо глас! Устаните људи са вером у Бога, да ослободимо Земљу од смрада њиховога!"

Hajde, ta 3 prsta su bila cista provokacija, a ne proslava 3 poena, tacno se okrenuo prema publici i podigao ruku prema njima, ne pravi se lud, a radi provokacije tehnicka zasluzena.