Solidna ustvari proseca igra juce na MARAKANI,igraci su ovu tekmu shvatili na pravi nacin i vrlo ozbiljno joj pristupili.Golovi su dati taman kad je bilo potrbno,pogotovo je prvi postignut u pravo vreme.Vec tada je srusena nada Smederevaca o nekom mogucem iznenadjenju.Lopta je bila gotovo stalno u nasem posedu,dobra saradnja svih linija tima i sigurna pobeda.Taman toliko da se pobedi ovakav protivnik.Jako mi je drago zbog Nenada Milijasa koji je pokazao da nije slucajno o ovoj ekipi,prebrodio je onu pocetnu krizu koju je imao.Zenga mu je napokon pronasao onu pravu poziciju i sve je doslo na svoje mesto.Malcice mi je zao sto Djokic nije zatresao mrezu jer bih voleo da bas on bude najbolji strelac prvenstva,ali dobro...Inkasirali smo nova tri boda i idemo dalje. ;pljuga


...SRBIJA,BEOGRAD,CRVENA ZVEZDA...

Znaci, sledeca je Kup utakmica u Nisu. Koja prvenstvena dolazi onda? Zemun ili Ivanjica?


a super. 3 poena a groblje nek crkava.

Quote from: "North_Side011"Golovi su dati taman kad je bilo potrbno,pogotovo je prvi postignut u pravo vreme.
...
A ima li neko slucajno snimak golova?
,Устаните људи и  подигните чела, јер битка свих битака је давно почела, боримо се за, планете наше спас, против јебене Америке подигнимо глас! Устаните људи са вером у Бога, да ослободимо Земљу од смрада њиховога!"

Quote from: "Milos_cz"
Quote from: "North_Side011"Golovi su dati taman kad je bilo potrbno,pogotovo je prvi postignut u pravo vreme.
...
A ima li neko slucajno snimak golova?

http://rapidshare.de/files/17524281/cz-smeder20.rm.html

Stadion Radnicnog 'Cair' prima 10 000 gledaoca, je li tako
ДEЛИJE - ПОДГОРИЦA

Sutra se u Nisu odigrava prva polu-finalna utakmica gde nasa ZVEZDA gostuje Radnickom iz Nisa.Ocekuje se prepun stadon jer za grad Nis ovo je tekma sezone a mislim da je i vise od toga.Igraci ovog kluba ce biti maksimalno motivisani pred ovu tekmu,i sigurno ce im od strane uprave i sponzora biti obecane neke pare ukoliko naprave iznenadjenje.Nasi igraci su ves danas otputovali,i to me zbilja raduje jer pokazuje kolko im je stalo do prolaska u finale i to odaje jedan dobar utisak da ZVEZDA "nista ne prepusta slucaju" i da vrlo ozbiljno pristupa svakoj tekmi.Stvarno nam je dupla kruna nikad bliza i nikad nam nije bila tolko na dohvat ruke.Zato bi mi stvarno bilo zao kada bi ostali(ne daj boze) bez jednog trofeja.Jedina stvar koja me plasi je cinjenica da su nasi igraci u odnosu na igrace Radnickog prave zvezde i stvarno bi bilo neozbiljno kada bi se bas tako i poneli i potcenili protivnika.To bi moglo da nam se obije o glavu.Takodje sam u nekom manjem strahu i zbog toga sto je zenga iz zemlje(Italije)gde se Kup takmicenje ne ceni mnogo i gde trofej u kupu nema neku veliku cenu.Zato se plasim da se Zenga ne ponese i sutra upravo tako i ne izvede neku neuigranu postavu i ne bude opusten i indolentan.Ali nadam se da do toga nece doci,nadam se da je dobar profesionalac i da je upoznat sa prilikama u nasem fudbalu da je pehar u Kupu vrlo vredan i respektabilan

p.s.ukolko ne budem gledao tekmu na TV ili ne budem video neki opsirniji izvestaj,necu komentarisati utakmicu u Nisu jer na moju veliku zalost necu je gledati uzivo.Tako da cete do sledece tekme malo odmoriti oci od mojih mudrovanja...  



...SRBIJA,BEOGRAD,CRVENA ZVEZDA...

Poluvreme, 0-3 strelci: Suzuki, Purovic i Basta. Sta reci, igramo u dosta izmenjenom sastavu, prvih 15-stak minuta pripalo je Radnickom, ali odma zatim preuzimamo inicijativu koju nasi igraci uspevaju da krunisu sa tri pogotka. Po meni najslabiji u ekipi je Perovic i Miladinovic. Prvi se totalno izgubio, prosto nezna sta igra.... videcemo kako ce se drugo poluvreme odvijati.
Pozdrav

0-5 Jos po jedan gol Purovica i Susukija za finale! :sampion  :ruke
Pozdrav

Radnicki na tuki nabio Suzuki...

Odlicna tekma i sad mi je jos vise zao sto nisam otisao u Nis...Dobro su igrali Zvezdini igraci,Delije su se takodje dobro pokazale kao i Meraklije ali opet ovo je njima najveca tekma  poslednje 3-4 godine pa nije ni cudo...

Dupla kruna je nasa.
a kisi, zimi, suncu, snegu ili kosavi
mi bodrimo te Zvezdo ma gde bila ti
pravi Delija veran je k'o pas
uvek zato racunaj na nas

Mislim da smo odigrali sasvim dobru utakmicu i zasluzeno ih nabusili sa 5 komada,raduje i 2 pogodka Suzukija koji definitivno ima odlicnu tehniku ali je dosta fizicki slab,mada primetilo se da mu nedostaju i utakmice pogotovu na kraju kada je totalno lipso,jedno me interesuje posto su danas priliku dobili skoro svi  rezervisti da li iko zna sta je sa Dramanom i ako je jos uvek u Zvezdi mislim da je mogao barem danas  da odigra koji minut...?
Steta je sto je Radnicki totalno fus klub a mislim da ima odlicnu publiku(po meni danas bolje su navijali cak i od nas)a oni tavore u sugavoj drugoj ligi.....

Pa pazi ja sam cuo da Dramani definitivno ide "negde"iz Zvezde sad ne znam tacno gde i ja mislim da je trebao da odigra danas bar 5-10minuta...Meraklijama svaka cast ali treba uzeti  obzir da je ovo njima najveca tekma u zadnje 3 godine ali svejedno odlicno su navijali
a kisi, zimi, suncu, snegu ili kosavi
mi bodrimo te Zvezdo ma gde bila ti
pravi Delija veran je k'o pas
uvek zato racunaj na nas

Quote from: "Losmi"Meraklijama svaka cast ali treba uzeti  obzir da je ovo njima najveca tekma u zadnje 3 godine ali svejedno odlicno su navijali


I u sledece 3 jer ako budu ovako igrali prva im je daleka.

Mene je prijatno iznenadio Andjelkovic levi bek. Ocigledno je da Zvezda moze da proda Zigica, Lukovica i Kovacevica a da tim nece izgubiti bas toliko mnogo koliko se mislilo. I Suzuki je bio dobar.

Kad god Basta prede polovinu-pokazuje svoje vrhunske kvalitete,kad god igra desnog beka-horor od igre.

Quote from: "gibi"Mene je prijatno iznenadio Andjelkovic levi bek. Ocigledno je da Zvezda moze da proda Zigica, Lukovica i Kovacevica a da tim nece izgubiti bas toliko mnogo koliko se mislilo. I Suzuki je bio dobar.
Igras onoliko dobro koliko ti protivnik dozvoli. A ovi samo sto nisu zajedno sa nama poceli da napadaju svoj gol. Ne kazem ja da ti nisi upravu, ali mi to ne znamo dok ih Zenga ne bude isprobao u prvoj ligi. Mozda kada se i teoretski osvoji titula. A gubitak Zigica ce se osetiti, ako ne u nasoj smesnoj ligi, onda u kvalifikacijama za LS :( . Ali isto tako treba shvatiti da je nerealno misliti da mozemo da ga zadrzimo.
,Устаните људи и  подигните чела, јер битка свих битака је давно почела, боримо се за, планете наше спас, против јебене Америке подигнимо глас! Устаните људи са вером у Бога, да ослободимо Земљу од смрада њиховога!"

Quote from: "nikola82"da li iko zna sta je sa Dramanom i ako je jos uvek u Zvezdi mislim da je mogao barem danas  da odigra koji minut...?

Dramani je otputovao u Ganu. Majka mu je bolesna. I to negde oko derbija je oti



Po osmi put za redom CRVENA ZVEZDA se plasirala u finale nacionalnog kupa.I to nikad ubedljivije i sigurnije.Izgleda da sam ja,a cini mi se i vecina vas ovde dosta precenio Radnicki.Ipak su njihove mogucnosti jako minimalne.Stvarno sam ocekivao mnogo zesci otpor,mnogo bezobrazniju i agresivniju igru protivnika.Mislio sam da ce da se napale,i da ce mozda uspeti da bar u jednom delu preuzmu inicijativu i krenu malo napred.Umesto toga videli smo mrtvog drugoligasa koji ne ume da sastavi dva pasa kako treba,izuzetno mi je zao zbog ovog naseg ocajnog fudbala sto nam se prakticno ugasio jedan veliki fudbalski centar.Igra Radnickog ravna igri u skolskom dvoristu,rezultat sve govori.
ZVEZDA je u ovaj mec usla oprezno i ozbiljno,Zenga je kao sto sam i ocekivao dao sansu vecini igraca koji u toku sezone nisu bas dobijali sansu.Uz potporu onih najboljih u ovom timu to se ispostavilo kao fenomenalna kombinacija.Zenga je prakticno osvezio tim i to bas onako kako je trebalo.Bas mi je drago sto je Suzuki postigao dva gola i sto je probio taj led i stekao samopouzdanje koje mu je do sada itekako nedostajalo.Takodje mi se svidja povratak Purovica u najboljem svetlu.Stvarno,kada jedan tim pobedi rezultatom 5-0,tesko je pronaci bilo kakvu manu,zato je i netreba traziti...Velika pobeda,veliki korak ka peharu Kup-a za koji ce se ZVEZDA borita 10.maja na JNA... ;pljuga



...SRBIJA,BEOGRAD,CRVENA ZVEZDA...

Quote from: "North_Side011"Velika pobeda,veliki korak ka peharu Kup-a za koji ce se ZVEZDA borita 10.maja na JNA... ;pljuga


Neki kazu da se igra na Marakani, ali zar nije na JNA. Novinari su stvarno cudo, treba da informisu a nista ne znaju.