Tekma je bila juce... Posto se niko nije setio da pise nesto njoj do sada, zakljucite sami kakva je bila poseta i atmosfera... Ustvari to je standardno za ovu sezonu, samo je protiv Sibenke bilo nesto vise ljudi...

Dobili smo sto je manje bitno, za prolaz cekamo da se poklope neki rezultati u poslednjem kolu...

I ovog puta na vrhu tribine napravljen je kop od najmladjih mogucih posetilaca Pionira... Stvarno nisam upoznat s tim da li neko od njih pripada nekoj grupi... Mozda dvoje-troje... Primecene su i neke ekipe i pojedinci ali i ovoga puta na basketu samo kao posmatraci... Sve u svemu nista novo na basketu... Sem sto su mnogi pali na kladionici zbog Zvezde (kec je bio +20) jer je bilo manje od 20 razlike u poenima...
Quote from: vasvla"Бебе нек се рађају, порука је Севера, нећемо да Србија буде земља педера "

????? ???? ?? ?????? ????? ? ???? ?????? ????? ??? ??? ?? ?? ??? ?? ?????? ???? ?? ????? ?? ??? ?? ???? ????? ???????? ???????? ? ????????? ???????? ?????? ??? ?? ?? ?? ???? ??? ??? ???? ?? ?? ???? ??????? ? ??????? ???? ??? ???...............?? ???? ???!

???? ???? ?????? ?????? 22. ????? ?? ???........???? ???? ?? ?? ????????????!???????

Lose da losije nemoze biti! :( Mislim da bi poseta i navijanje trebalo da budu na dosta visem nivou,pogotovo sto sada slede tekme sa ustasama :jebanje gde bi trebalo da se pokazemo u pravom svetlu!

Vidim da su mnogi ukapirali zasto se ne dolazi na basket osim ove dvojice gore koji se nerviraju. Nema potrebe za nerviranjem. Pa ko vise dolazi na basket? Niko nije nikome zabranio da dolazi... ali eto mnogi ljudi imaju ne jedan, vec mnogo razloga.

Quote from: "KizaLion"Pa ko vise dolazi na basket? .
Ja ;pljuga i ne odustajem ;pljuga
A kada se prva ekipa vrati, e onda ja odoh :D
salim se.
Mislim da i ptice na grani znaju da slabo ko ide na basket. Nije samo gumena razlog, izgleda da tu ima nekih ozbiljnih nesporazuma, kako ja kapiram.

Nazalost tako je kako je i ne verujem da ce tu biti neke promene cak i na tekmi sa Cibonom... Mada se najiskrenije nadam da dodje bar deo ljudi zbog kojih je sever ono sto jeste i da malo istresemo ustashe iz gacica...

Sto rece Kiza ima tu jos puno razloga i to upuceniji znaju detaljnije ostali nek nagadjaju ali mislim da basket kao sport br.2 u ovoj zemlji i nasem sportskom drustvu zasluzuje nasu podrsku, a ako i ne ide ovako onda se ukljucimo i organizujmo promene...

p.s. ne zelim da rasplinjavam ovu temu i zato molim sve da ne trose postove na ovu temu... Sacekajmo tekmu sa cibonom pa eventualno posle toga ako i tada bude jadno, mozemo da pricamo sta dalje...
Quote from: vasvla"Бебе нек се рађају, порука је Севера, нећемо да Србија буде земља педера "

Ajde neka mi neko bas objasni zasto se ne dolazi na basket.Kada budem prestao da idem na baske prestacu da idem i  na fudbal.Tu imam mnogo vise razloga.A nadam se da protiv Cibone nece biti ovako.I sve vas najljubaznije molim da u subotu napunimo Pionir.Da se ne brukamo bar protiv Cibone.
..a patrole Kalabic Nikole...

?????? ???? ??? ???? ????????? ? ?? ??? ?? ??? ? ? ????? ? ? ???!!!

? ?? ?????? ?? ???? ?? ????? ?? ????, ?? ??? ?? ????????????, ????? ???? ?? ????. ???? ?? ????????? ?? ??? , ???? ??.

Ako se bude dolazilo organizovano postavicu obavestenje, ako ne onda nista. Ionako cisto sumnjam da ce se dolaziti organizovano.