Просто невјероватно са коликим амбицијама смо ушли у ову сезону, да би на крају били срећни да играмо у некаквом ФИБА купу.
У овај тим који имамо ове године је скоро више уложено него било који тим задњих деценија који смо имали. Ако не најскупљи онда сигурно један од најскупљих.
А свима је јасно да ако не будемо играли Европу следеће године(под тим укључујем и играње у том Фиба купу) тим неће остати на окупу, шта више сви ће нас напустити па можда и поједини спонзори. Тако да ако до овога дође(НЕ ДАЈ БОЖЕ), ми не бисмо могли следеће сезоне ни да конкуришемо за титулу.
ДEЛИJE - ПОДГОРИЦA

Гробари би могли и ове године да узму титулу, не зато што су толико добри него зато што наша глупава управа овако катастрофално води клуб. Сетимо се свих оних голобрадих младића пре 5-6 година, који су били неафирмисани,клуб се борио се за опстанак, играчи су гинули за свети дрес, натапали га знојем... а ово сада? Имамо неке јајаре и пичкетине, осим Гуровића и још понеког.

Било би боље да се Стивен није никад скинуо, као прошле сезоне. Додавао човек лопте Хендерсону на загревању. То му је ишло од руке

Људи помагајте - биће пренос утакмице са Реалом на Еуроспорту 2. Зна ли неко за неки стрим на коме ће моћи да се гледа утакмица или било који други начин?
,Устаните људи и  подигните чела, јер битка свих битака је давно почела, боримо се за, планете наше спас, против јебене Америке подигнимо глас! Устаните људи са вером у Бога, да ослободимо Земљу од смрада њиховога!"

Чекај зар неће бити преноса на Фокс ???
ДEЛИJE - ПОДГОРИЦA

Quote from: "Nesho"Чекај зар неће бити преноса на Фокс ???
:lol:  Па ако хваташ Фокс онда хоће, а ако живиш у Данској и немаш Фокс, онда ти то и не значи пуно...
,Устаните људи и  подигните чела, јер битка свих битака је давно почела, боримо се за, планете наше спас, против јебене Америке подигнимо глас! Устаните људи са вером у Бога, да ослободимо Земљу од смрада њиховога!"

Ако Јуроспорт преноси уживо утакмицу, онда би требало да имаш и на њиховом сајту омогућено праћење исте. Пробај и са Улебовим сајтом.

мислим да имаш преко интернета пренос на оази ,погледај на сајту делије.нет

Quote from: "Milos_cz"
Quote from: "Nesho"Чекај зар неће бити преноса на Фокс ???
:lol:  Па ако хваташ Фокс онда хоће, а ако живиш у Данској и немаш Фокс, онда ти то и не значи пуно...

Мој савјет ти је да набавиш тотал тв, али пренос кошарке можеш пратити на http://prenos.oaza.co.yu/real/user/index.jsp
ДEЛИJE - ПОДГОРИЦA

извор:Новости

Gori i Real i "Pionir"!
V. PRERADOVIĆ, 26. februar 2007

Pun "Pionir" i Real Madrid na terenu. To je bila jedina evropska želja Crvene zvezde dok je pred praznim tribinama odrađivala kaznu u prvom meču osmine finala ULEB kupa s Himkijem. Uoči četvrtfinalne premijere s kraljevskim klubom (18.00, TV Foks, Evrosport 2), rastu apetiti...
- Zna se protiv koga igramo, ali verujem u naš tim. Samo je pobeda bitna, bilo bi dobro da bude oko deset poena razlike - priča Milan Gurović, koji je u ponedeljak propustio prepodnevni trening zbog hroničnih problema sa Ahilovom tetivom. - Nema šanse da propustim ovakvu utakmicu, jednu od onih koje se doživotno pamte.
Treneru Draganu Šakoti jedan prijatelj je preporučio da dosadu leči gledanjem snimka prve utakmice u grupi ULEB kupa s Realom u "Pioniru" (100:81).
- Tada je Real pomislio da će imati lakši posao, ali je već u revanšu imao potpuno drugačiji pristup - kaže Šakota. - Bili smo iznenađeni njihovim fanatizmom i revanšizmom u Madridu. Sada ćemo biti mnogo oprezniji, kao i oni. Svaka evropska utakmica Zvezde je neka vrsta istorije, zadovoljni smo uspešnim učešćem u ULEB kupu, samo je žreb mogao da bude blaži prema nama. Nemamo šta da izgubimo, što znači da možemo da odigramo i iznad mogućnosti i pokušamo da još jednom ove sezone pobedimo velikog protivnika.
Zvezda je najopasnija u dresu autsajdera.
- Upravo tako - saglasan je Gurović. - Protiv Reala samo možemo mnogo da dobijemo. Idemo na pobedu, sagoreće u grotlu "Pionira". Svaka čast igračima Reala, mnogo vrede, ali moraće dobro da oznoje dresove i da dokažu to na terenu. Bićemo tvrd orah. Imamo i razloga da se revanširamo za onaj poraz u Madridu. Počeli su od starta da nas biju, a mi nismo odgovorili. Moramo da igramo oštro, ne smemo da se povlačimo iz duela.
Šakota insistira samo na košarkaškom revanšizmu.
- Antić u Madridu nije učestvovao u incidentu kao akter, bilo je to nesportsko ponašanje Rejesa. Razmišljanje o takvoj vrsti revanšizma odvelo bi igrače na drugi, pogrešan kolosek. Moraju da se revanširaju košarkaškim fanatizmom na terenu.
Iako šest dana nije trenirao, Igor Milošević će biti u ekipi, kao i Antonio Burks, koji je zbog bolesti propustio prepodnevni trening. Ulaznice su planule prvog dana prodaje, tako da će retki primerci u rukama tapkaroša dostizati cenu i do 2.000 dinara!


DIVAC PRED "DELIJAMA"

VLADE Divac, savetnik predsednika Reala Ramona Kalderona, propustio je prvo gostovanje Madriđana u Beogradu ove sezone. Kritikovan u španskim medijima da često nije uz ekipu, ovog puta rešio je da prisustvuje meču sa Crvenom zvezdom.
Biće zanimljivo videti kako će navijači dočekati legendu i člana uprave Partizana, s obzirom na to da je Divac tokom sezone NBA lok-auta (1998/1999) odigrao dve evroligaške utakmice u Zvezdinom dresu.


ANTIĆ TATA

SLAVLjE u Crvenoj zvezdi počelo je dan pre spektakla s Realom. Krilni centar Pero Antić s prepodnevnog treninga požurio je u porodilište, pošto je dva sata ranije postao tata. Prvo, pa muško.
Rođendanske torte u ponedeljak su nosili tim menadžer crveno-belih Nebojša Ilić i doktor Vladan Vukomanović.

TRENIRALI U KOVILOVU

EKSPEDICIJA Real Madrida doputovala je u ponedeljak u Beograd i odsela u sportskom centru u Kovilovu. Zanimljivo je da su Madriđani tražili od Crvene zvezde da im organizuje trening u Kovilovu, kako ne bi morali da se voze čak do "Pionira"!?
Real će igrati bez povređenih centara Vensona Hamiltona i Ratka Varde, koga je zamenio Blagota Sekulić. U međuvremenu, iz Olimpije je stigao Marko Milić, dok se na teren vratio i Aleks Mumbru.

ŠPANCI UPLAŠENI

ŠPANSKE novinare najviše je interesovalo kakvo će biti obezbeđenje u "Pioniru". Zastrašeni atmosferom tokom prvog gostovanja Reala u Beogradu, sasvim uobičajenom za naše prilike u velikim evropskim utakmicama, Španci su još pod utiskom povremenih pirotehničkih akrobacija domaće publike.
- U Madridu je atmosfera kao u pozorištu, zbog čega su oni šokirani ambijentom u "Pioniru" - objasnio je povređeni centar Reala Ratko Varda.

Quote from: "Djole"
DIVAC PRED "DELIJAMA"

VLADE Divac, savetnik predsednika Reala Ramona Kalderona, propustio je prvo gostovanje Madriđana u Beogradu ove sezone. Kritikovan u španskim medijima da često nije uz ekipu, ovog puta rešio je da prisustvuje meču sa Crvenom zvezdom.
Biće zanimljivo videti kako će navijači dočekati legendu i člana uprave Partizana, s obzirom na to da je Divac tokom sezone NBA lok-auta (1998/1999) odigrao dve evroligaške utakmice u Zvezdinom dresu.


Не зна шта га чека, боље да не дође.
Сећате се пароле од пре пар година посвећене њему :
''Од прошлости се не може побећи'' и узвикивања ''Дивац, магарац, набијем га на к***ц''

Quote from: "Djole"Gori i Real i "Pionir"!

Горео Пионир, изгорела Звезда, Реал ладно добио ...




Дај Боже да се не распаднемо до краја ове сезоне. Ова сезона не само да је за заборав, него уопште не даје наду да ће се иоле нешто променити у КК. Катастрофа.... :o  :zbunjen  :bes

Стеван Караџић нови тренер црвено-белих



Драган Шакота, селектор кошаркашке репрезентације Србије, препустиће посао тренера Црвене звезде свом досадашњем помоћнику - Стевану Караџићу!

Управни одбор клуба с Малог Калемегдана, уручио је јуче отказ познатом стручњаку који није дочакао да испуни зацртан план у нападу ка освајању шампионске титуле.

Последњи пораз у Љубљани од Олимпије(82:88) у НЛБ лиги, удаљио је Београђане од учешћа у УЛЕБ купу следеће сезоне. Уколико би се то и догодило, значило би да је Шакота предводио екипу која је забележила највећи неуспех још од 2000. године када се Звезда грчевито борила за опстанак у националном првенству.

Истина, мало је вероватно да ће ова шок-терапија помоћи играчима Црвене звезде већ на сутрашњем реваншу у Мадриду у оквиру четвртфинала УЛЕБ купа, пошто је Реал у ,,Пиониру" стекао залиху од 11 поена. С друге стране, челници клуба очекују од Стевана Караџића, који је до сада на феноменалан начин водио јуниорску репрезентацију, да тргне екипу из летаргије и окрене се покушају да у националном првенству прекине петогодишњу доминацију Партизана.

Челници Црвене звезде преузели су обавезу да у потпуности исплате чврст уговор који има Драган Шакота (240.000 евра за сезону), иако на клупи неће дочекати крај сезоне. На ову високу цену отказа утицало је и све учесталије скандирање навијача ,,Шакота, одлази".

Дојучерашњи први стратег београдских црвено-белих је за непуне две сезоне успео да освоји само Куп Радивоја Кораћа.

Извор : '' БЛИЦ ''
'' Ја сам четник мајко кокарда ми каже
да сам војник мајко ВЕЛИКОГА ДРАЖЕ !!!
Ја сам војник мајко Равногорског пука ,
десна ми ја мајко одсечена рука !!! ''

Коначно !!!
Али замена му је смешна, управа не зна шта ради, дефинитивно.

Можда грешим, али мислим да је Стеван Караџић добар избор у овом тренутку... Са тимом је од почетка... Могао је видети где Шакота греши... Има иза себе добре резултате са јуниорском селекцијом... Колико се такође сећам он је већ једном водио Звезду...

Quote from: "Igor_RS"Коначно !!!
Али замена му је смешна, управа не зна шта ради, дефинитивно.

Зашто је смешна замена? Наш играч, одличан у раду са младима...

Quote from: "Бока"
Quote from: "Igor_RS"Коначно !!!
Али замена му је смешна, управа не зна шта ради, дефинитивно.

Зашто је смешна замена? Наш играч, одличан у раду са младима...
Зато што кад је био наш тренер и тада смо играли очајно. Довели су човека који је имао удела у овим лошим резултатима, па он је био Шакотин први сарадник. А за рад са младима не знам, нисам баш нешто приметио. Ако мислиш на медаљу са младом репрезентацијом, то су били већ познати малди играчи, никог он није исфорсирао и сл.
Схватам ја да је сад незгодно време за мењање тренера и да баш сад и немамо неки избор. Али су баш због тога требали да смене Шакоту на полусезони, већ су се тад видели лоши резутати и непостојање неке игре у нашој екипи.
Ја бих стварно волео да он ''дигне'' наш тим, ипак је он наш бивши играч(за разлику од Шакоте), али нешто ми не улива поверење

Quote from: "Igor_RS"
Quote from: "Бока"
Quote from: "Igor_RS"Коначно !!!
Али замена му је смешна, управа не зна шта ради, дефинитивно.

Зашто је смешна замена? Наш играч, одличан у раду са младима...
Зато што кад је био наш тренер и тада смо играли очајно. Довели су човека који је имао удела у овим лошим резултатима, па он је био Шакотин први сарадник. А за рад са младима не знам, нисам баш нешто приметио. Ако мислиш на медаљу са младом репрезентацијом, то су били већ познати малди играчи, никог он није исфорсирао и сл.
Схватам ја да је сад незгодно време за мењање тренера и да баш сад и немамо неки избор. Али су баш због тога требали да смене Шакоту на полусезони, већ су се тад видели лоши резутати и непостојање неке игре у нашој екипи.
Ја бих стварно волео да он ''дигне'' наш тим, ипак је он наш бивши играч(за разлику од Шакоте), али нешто ми не улива поверење

Много паметујеш... :megafon
На целом свету ми је све,
да живим не могу без ње,
и зато певам цео дан,
ЗВЕЗДА,ЗВЕЗДА!!!