POKUPLJENO SA AGENTSKOG FORUMA:

Citam povremeno ovaj forum ali se ne javljam

Dobre bre Kizo, a tvoj komentar na ove dve srceparajuce price?


I ja sam bio tih godina na stadionu, ali...
Vladalo je tada misljenje u gradu da cigana ima mnogo, ali ce se pre potuci izmedju sebe na severu da pokazu ko je glavni nego sa grobarima. Sto kaze onaj pokojni "mala bara puna krokodila", sve neorganizovano, stihijski, bije ko koga stigne, drzava se sprema da nestane,pravi haos...
Hvala dragom bogu, da je dosao taj Bozic, da su se cigani jednom ujedinili u te "Delije".
I ja se secam tih starijih grobara, smejali nam se, govorili da Dzaja navija umesto nas, placa putovanja, razglas, baklje, dimove, bubnjeve...
Medjutim, vreme je pokazalo pravo lice nase i njihovo.
Mi smo prerasli okvire srpskog fudbala, nasi fudbaleri ne zasluzuju takvu atmosferu, a onii...
Bez'te noge posracu vas.

Moram priznati da je i mene u prvi mah ganula ta prica od pre 20 godina, ali, mislim da svako na kraju dobije ono sto zasluzuje:"Kako posejes tako zanjes".
"A i ne znam sto sam sve ovo ispric'o..."

Meni se kenja od tih njihovih prica. Oni su ti kao i Bauer, kad medjusobno pricaju, onda krene otvaranje duse - te losi su, te, na sta je spalo grobarstvo, te koliko ce godina proci dok ne bude makar jug pun... a kad ti krenes da im spominjes koliko smo mi bolji, odmah krenu price kako nam Dzaja sve placa. Reci ce i da je Dzaja kupio zastavu Delije Kafe, pa sokove, pivo, platio kombije, benzin, digitalce, perece i stapice, Zurnal za prelistavanja... Meni je bar sve to smesno, a da me ganu njihove ispovesti, nema sanse. Lepo mi ovako, kad je derbi, grobara ni od korova, ne smeju vise ni sal da stave oko vrata.

Najlepse ce ipak biti u Smederevu 15.05. Pun grad i stadion cigana, a na krticnjaku soma ljudi protiv Zeleznika, a mozda ni toliko. Pa nek tamo placu i secaju se starih dana i bratstva i jedinstva, Tite i partije...
b]Sve sto zelim u ovom trenutku, igraj Zvezdo igraj i pobedi...[/b]


QuoteOni su ti kao i Bauer

Kad ga vec pominjes,provali mu sliku sa letovanja! Ziva istina,evo ga skroz desno...
Kako ono bese:"Mala,mala,mala,grupa pedera..." :lol:  :lol:  :lol: zlocesti plavi decki!


Ma toliko me je ganula ova prica o propadanju juga da sam danima razmisljao kako da im pomognemo. Da li da na derbi deo nas ode na jug i navija za pakistan ili da se pusta u prodaju 1/15 severa kako bi smo stvorili ravnotezu na tribinama. Meni je, kao sto rece Godra, puno srce kad ih vidim onako jadne i uopste ne mogu da shvatim komentar ovog "naseg" koji iskreno saoseca sa grobarima. Ono sto me fascinira je baratanje terminima kao sto su "grobarstvo", "grobarska ideja", "grobarska misao" :D . Mozda ima neki odsek na Oxfordu koji se bavi proucavanjem "grobarske misli"?
Ma uostalom, koga boli kurac za njih.

Prvo ove xomo-kroate da poxvalim jer su jedinstveni po pederlucima mada to i ne cudi toliko. Sta i ja kenjam drugi su im se vecito za slobodu borili sve sto se moglo xrvatsko pojebati, pojebano je od strane celog sveta. Evo ovi buduci domacini ustaski imaju sta deci da pokazu, da xi nauce. Evo ja cu onako ofrjle da im pogodim imena. Stidljiv xrcki i pederska frizura Fabricio, decko je "povucen" u odnosu na hot xrchki grupicu (zasto Fabricio ? pa mama se seca samo naziva barke, neki italijani  i onda iz toga..)
Vruca petorka  Lio, Marjan, Rosi, Armando i Stevica. Sliko ix je Dario.

O ptarijima istorija govori sve, neciji deda od ovix gore ix stvorio, sagradio (napravio) i sad kao i o njima neko pise i ovo grobari lepe umesto tapeta i dive se.
Zabraniti prodaju juga, dati sirotinji, deci i izbeglicama. Ja neznam kako uopste od njix pare brate moze da uzmete na bilo koj nacin. Blam, sramota, prokletstvo.
O tome da bi sa ovakvim kapacitetom severa posla pola ekipe svaki put na jug kad se igra na marakani necu puno da pricam. Neka pokazu da zasluzuju da uopste pridju marakani.
Kakva rivalstva, derbi ? To nepostoji. Malo sto se mnoze na kosovu jos i na marakani da se sire.
To  ceo svet gleda i kad bilo ko vidi njix pada ugled svima, nemoj da se zanosite.
Beograd je nas a grobarski je Novi Pazar.

Fudbal ravan nuli sve ostalo du juju.

RED STAR RELIGION !!!

SIKE I PIVCE !!!
VEZDA JE RELIGIJA !!!

Quote from: "Nesha_cb"Reko da vam pokazem i ovaj forum, posto delije na njemu nisam primetio, ali zato jesam ustase i tuzni front!!! Napravio sam topic vezano za derbi i stavio sve moguce slike, pa da vidimo reakcije italijana na ambijent!!!

http://forum.tifonet.it/viewtopic.php?t=10609

Otvorena je i cela sekcija DELIJE NORTH RED STAR BELGRADE na ovom forumu, pa ajde da se par ljudi uclani i da im postavimo slike od 90-tih pa sve do ovih poslednjih!!! Vec sam postavio slike 80-tih, a link je: http://forum.tifonet.it/viewforum.php?f=67
Косово и Метохија - срце Србије!
СМРТ ПОЛИЦИЈИ!!!