Brinu me malo ovoh 91-71 protiv Bugara....upravo zbog oscilacija.
Ali ajd,da ne budem bas pesimist rezultat je sjajan...Sada samo polako kod njih,smireno i idemo dalje...Henderson je danas postigao lepu brojku od 25 poena,a Gurovic pored 19 poena i 9 skokova.Raduje podatak da je Antic pored 4 skoka(mora vise)imao i 11 poena.Benon 10koseva...Jeretin je takodje imao svoj udeo u pobjedi sa 4 poena i tehnickom :indijanac
Steta sto smo se opustili na 29 viska...Dobro je,idemo dalje!!!!!

Veceras se Zvezda pokazala u pravom svetlu,kako i dolikuje ovakvoj ekipi(samo jos da Jeretina nije bilo,dobili bi 30 razlike)!!Dobili smo Lukoil neverovatno lako,91:71,iako je bilo i +29 za nas!!!Svi su bili motivisani za igru,pogotovo G.Henderson i mali Milosevic,naravno i Gurovic!!!Svaka cast!!
Ako ovako nastavimo,mozemo lako do  :sampion !!!
На целом свету ми је све,
да живим не могу без ње,
и зато певам цео дан,
ЗВЕЗДА,ЗВЕЗДА!!!

Sjajna igra,sjajan rezultat.
Jeretin potpuno nepotreban.Bas je bilo lepo gledati tekmu bez straha da ce kapiten da se zabija pod kos i da baca loptu u p.m.Henderson je podsetio na stare dane i pokazao da mu samo treba vise prostora i minuta da pokaze da je lider.
Inace,mali Milosevic me je veoma prijatno iznenadio.Vidi se da je dosta napredovao,sledece sezone bi mogao dobiti sansu.
Inace,dobar rezultat u revansu mogao bi biti dobra uvertira pred polufinalni duel Kupa Koraca sa Parmezanom!

evo i jedna fotka namigivanje


Hendersonu su kanda dostavili kvalitetno lishce pa je igr'o k'o lud :D

kanda,kodža i nebojša ;)

Dobar basket,odbrana dobra,mali Milošević kao u NBA finalu,Pero je još uvek u Vaseljeni,a Jere...JAAAOJ majko igra ka sajko-na trodonima.

Jel se zna kad Jeretinu ističe ugovor...?

Ako budemo tamo izgubili sa 21 razlike treba Jeretinu noge polomiti. Poslednji napad umesto da sutnemo na kos pa sta bude on dodaje loptu pravo u ruke protivnickom igracu i mi padamo na +20.
Jedan sam od retkih koji je za njega imao strpljenja i previse, ali danas me je ovim potezom ubio u pojam...

Звезда може да изгуби и са 30 разлике ако буде играо Јеретин. Шта вреди кад имамо будалу у тиму.

Ако се један од наших тимова пробије у полуфинале, од следеће сезоне имаћемо 2 представника у Евролиги.  :)

Ako neko ima jos slika,neka postavi ili me kontaktira na pm!!!
Izvinjavam se sto skrecem sa topica! :(
На целом свету ми је све,
да живим не могу без ње,
и зато певам цео дан,
ЗВЕЗДА,ЗВЕЗДА!!!

Za Jeretina stvarno vise nema sta da se kaze, potrosio je sve kredite... Protiv FMP-a sam mu pruzio podrsku kada su mu zvizdali, ali mi stvarno vise ne pada na pamet to da cinim. Jeste nam doneo onaj trofej, ali nas sada konstantno minira... Milosevic je za samo par minuta pokazao koliko je dobar i talentovan i mnogo bi bolje bilo da on ima Jeretinovu minutazu...
Za moj pojam, momci su sinoc pruzili dobru partiju. Svidja mi se sto se Gurovic vise koristi u napadu u odnosu na protekli deo sezone kada je uglavnom bio podredjen ekipi. Mogle bi jos da se odrade neke akcije za njega kako bi mu se stvorila pozicija za otvoren sut, jer uglavnom sutira preko ruke. Sa druge strane, ne razumem ljude koji mu skandiraju posle izjava o grobarima i igranja u njihovom klubu...

Quote from: "Ivan_FCRS"Ako neko ima jos slika,neka postavi ili me kontaktira na pm!!!
Izvinjavam se sto skrecem sa topica! :(

Imas na sajtu //www.kk-crvenazvezda.net u galeriji brdo slika!

Quote from: "KizaLion"Ако се један од наших тимова пробије у полуфинале, од следеће сезоне имаћемо 2 представника у Евролиги.  :)

Odakle ti ta informacija??
vezda, Srbija, nikad jugoslavija

Ovih dana uveliko bruji po carsiji da KK priprema pojacanje za Super ligu u vidu Kebu Stjuarta.Navodi se da je Zvezda spremna da se odrekne Hendersona da bi se pojacala u reketu.

Dobre strane ovoga su:
-Kebu je dobar skakac,jedan od naboljih igraca u Italiji gde postize prosecno 17 poena i belezi 11 skokova.Dao bi nam cvrstinu u reketu i bio bi zanimljiv tandem sa Misanovicem.

Lose strane:
-Odlazak Hendersona znacio bi extremnu minutazu za Jeretina sto je katastrofa.Dalje,taj isti Kebu je nokautirao prosle godine Dragojla da bi potom i sam popio nokaut od Vuka.Hemija u ekipi bi njegovim dolaskom bila ravna nuli!Takodje,to bi verovatno znacilo i manje minuta i za Dragojla i za Raicevica koji nose Zvezdinu igru ove sezone.

U svakom slucaju ja sam protiv!
----------------------------------------------------------------------------
Sakota je prihvatio ulogu selektora a u novostima se citira izjava jednog od funkcionera u KSSCG koji kaze da ce se traziti od Sakote da ostavi Zvezdu i da se potpuno posveti repki.Nadajmo se da od toga nema nista...

Mislim da bi Raicevic imao istu minutazu, on moze da igra 4 a Kebu 5, tad bi konacno mogli zaustaviti onog milojevica smrdljivog

Meni se nimalo ne sviđa ideja da Šakota sedi na dve stolice,čak šta više njegovo "alavo" prihvatanje da bude selektor mi govori da diže ruke od ozbiljnog rada u Zvezdi.
Molio bih nekog od starijih poznavalaca košarke da me podseti Šakota trenirao onu famoznu generaciju IMT-a sa onim njihovim prvim strelcem lige-kako se zvaše(Slađan,Mlađan,Smrđan...a nije Ljubisav Luković),kad nas ojadiše u kupu ili prvenstvu,elem znam da su me nervirali za medalju.

Lukoil - Crvena Zvezda  85:82 ...  :ruke

IDEMO DALJE! IDEMO DALJE!

:sampion



Bravo momci kako smo ih lagano oduvali...Jebena je atmosfera bila,cak i kad su Bugari poveli samo 1 ili 2 razlike....Da su nam se uspeli odlepiti na 10 razluke u na pocetku kad su imali 12-6,bilo bi muke...Ipak smo imali nekoliko raspolozenih igraca,a Bugari samo znaju da sutiraju trice,to im protiv nas nije dovoljno...Mislim da popravljamo skok,jer je mali Misanovic sve bolji i bolji,a vidjecete da ce do pocetka nase lige P.Antic doci u topovsku formu,pogotovu u skok igri...Juce je GH ponovo bio kljucni covjek nase igre,tako da sam ja protiv njegovog eventualnog otpustanja u korist Kebu Stjuarta.Mislim da ce Antic ipak odraditi svoj deo posla,a Henderson je trenutno ubjedljivo nas najbolji igrac.
Sada na Dinamo hrabro,pa sta bude....U prvom mecu nekakvu zalihu od 7-8 poena i onda iznenaditi ih u Moskvi...Lako napisano,tesko ostvarljivo...

Narode jel ime iko sliku Guroviča kad stavlja ruku na uho i pravi se kao da nečuje :) ?

Pozdrav.

KUP JE NAS!!! :sampion  I to stvarno jako suvereno. Nakon 30 min. imali smo 27 poena prednosti - i to protiv Hemofarma - ne Heliosa :D

Jeretin je proglasen ponovo za najboljeg igraca turnira. Ocigledno njega treba pustati igrati kup tekme. namigivanje

Zivjeli!  ;pivo

Saopstenje Ilije Kovacica:

"Crvena Zvezda smatra da je Kup Radivoja Koraća protekao u FER I KOREKTNOJ ATMOSFERI BEZ INCIDENATA. Činjenica je da je organizator položio najteži ispit na večitom derbiju sa maksimalnom ocenom, kao i da je tokom četiri dana prikazana igra na evropskom nivou, pa je u interesu DOMAĆE KOŠARKE DA SE NE UMANJUJE VREDNOST ČITAVOG DOGADJAJA. Crvena Zvezda će kao i do sada, sve eventualne nesporazume sa drugim klubovima, ukoliko ih bude, rešavati u direktnoj komunikaciji sa klubovima, u okviru važećih institucija!"

Vrhunsko napusavanje. :finger

HVALA!  :sampion

Mislim da svi mogu da ga puse posle osvojenog KUP-a,ova ZVEZDA sa Draganom Sakotom je ona prava koju smo dugo cekali.Ove sezone imamo otvorene karte u svim takmicenjima,mislim da smo ove sezone najblizi tituli koju zeljno iscekujemo.KUP KORACA koji smo glatko uzeli treba ovim momcima i samom Sakoti da ulije totalnu sigurnost i samopouzdanje.Samo neka nastave da rade i slavicemo mi jos dosta toga nadam se ove sezone
;pljuga

...DO SMRTI VERAN ZVEZDI I BEOGRADU...