Edit : Mislio sam na Simin post!

Quote from: "Sima"nema publike na stadionu
Ово је, тренутно, моја највећа замерка тренутном руководству. Не само да не чине ништа да привуку нове гледаоце на стадион (годишње карте, реклама, ово-оно), већ чине све да отерају и ове старе (цена карата за првенствене мечеве је скандалозна - 200, 300 и 400 динара). Неки отац треба да доведе двоје деце на стадион. Ако човек не жели да иде на север, треба само за карте да да најмање 900 динара (3 за исток). А где је ту: тата, купи ми шал, купи ми да једем, ја сам жедан итд.
Претпостављам да ће паре увек моћи да намакне продајом играча (тога ће увек бити), а можда ме Лековић изненади и заиста представе УО који ће бацити на теме све нас :D .
Бацање прашине у очи и указивање на туђе двориште је игра стара колико и човечанство.
..baklje gore, pesma cigana...

Quote from: "cazzo_FCRS_forever"mnogo ste bezobrazni zato sto objavljujete samo deo tog teksta koje su objavili Novosti.

Zasto zaljubljenici prosle uprave niste ovo objavili????


.
Prijatelju prvo procitaj sta sam pre clanka napisao a i posle njega pa pricaj o ljubavi prema staroj upravi,inace iskreno mrzelo me je da kopiram i drugi tekst svinje Leka jer mi je ovaj ipak mnogo zanimljiviji a i odvratniji.....Opet kazem da se nadam da ce nova uprava skupiti muda da u javnost izadje sa svim racunima i sa svim lopovlucima one stare i da konacno saznamo na cemu smo sada....
@Kiki
Piksi je rekao da cena karte uopste nije bitna kada je Zvezda u pitanju.... :boks

лоше смо и данас играли поготово прво полувреме у другом полувремену и није било тако лоше мислим да можемо за ових 14 дана паузе изаћи из кризе .

2:0, лагана победа, Аилтон опет постигао гол. Пуровић се вратио из мртвих.

Две недеље паузе

Lock!


јел зна неко нешто више о оном Грку који је на проби ? Јел ваља ?

Grk Epamindonas Kutramanos neće svoju karijeru nastaviti u redovima Crvene Zvezde.

Fudbaler Etnikosa koji je proteklih dana bio na probi na Marakani, nije zadovoljio ukuse trenera Dušana Bajevića, i vratiće se u Grčku.

Ipak, generalni sekretar kluba Nebojša Leković, najavio je dolazak novih igrača. Blizu dogovora sa šampion su dva kvalitetna inostrana fudbalera, i jedan iz domaćeg šampionata, ali Leković u ovom trenutku nije želeo da priča o imenima.

Kako je najavljeno, imena pojačanja biće obelodanjena veoma brzo, kada će biti reči i o pojačanjima koja će pristići u letnjem prelaznom roku.

Na Marakani najavljuju totalnu ofanzivu od juna, i dolazak nekoliko zvučnih pojačanja.

Све сами наследници роналдиња......

Jel ta totalna ofanziva opet treba da znaci neka rasprodaja.

Bajevic kaze : "Serija teških mečeva"

Trener fudbalera Crvene zvezde Dušan Bajević rekao je danas u Beogradu da je sutrašnji duel sa Vojvodinom u devetom kolu Meridijan superlige Srbije prvi u nizu od tri koje njegova ekipa treba da dobije.

"Pokazalo se da nema loših ekipa, a u srpskom prvenstvu svako svakog može da pobedi. I Vojvodina će sigurno biti dodatno motivisana protiv nas, ali mi u svaki meč ulazimo maksimalno ozbiljno", rekao je Bajević na konferenciji za novinare.

Zvezda će do kraja prvog dela sezone igrati i sa OFK Beogradom i apatinskom Mladosti, ekipama koje je prate na tabeli prvenstva.

Eventualnim pobedama u tim duelima "crveno-beli" bi mogli da se osame na čelnoj poziciji šampionata.

Crvena zvezda će u Novom Sadu biti značajno oslabljena pošto zbog povreda u timu neće biti Dušana Baste, Blagoja Georgijeva, Ivana Ranđelovića i Milana Biševca, ali Bajević, ipak, veruje u svoj tim.

"Igrači imaju snage i umeća, verujem u njih, i nadam se da će u Novom Sadu to i potvrditi", rekao je Bajević, koji je novinarima saopštio i da Grk Epaminondas Kutromanas nije prošao probu i da neće potpisati ugovor sa Zvezdom.


A ja kazem:   S` verom u boga, hrabro !!!
'' Ја сам четник мајко кокарда ми каже
да сам војник мајко ВЕЛИКОГА ДРАЖЕ !!!
Ја сам војник мајко Равногорског пука ,
десна ми ја мајко одсечена рука !!! ''

Izvor je sajt B92.

Bajevic kaze : "Serija teških mečeva"

Trener fudbalera Crvene zvezde Dušan Bajević rekao je danas u Beogradu da je sutrašnji duel sa Vojvodinom u devetom kolu Meridijan superlige Srbije prvi u nizu od tri koje njegova ekipa treba da dobije.

"Pokazalo se da nema loših ekipa, a u srpskom prvenstvu svako svakog može da pobedi. I Vojvodina će sigurno biti dodatno motivisana protiv nas, ali mi u svaki meč ulazimo maksimalno ozbiljno", rekao je Bajević na konferenciji za novinare.

Zvezda će do kraja prvog dela sezone igrati i sa OFK Beogradom i apatinskom Mladosti, ekipama koje je prate na tabeli prvenstva.

Eventualnim pobedama u tim duelima "crveno-beli" bi mogli da se osame na čelnoj poziciji šampionata.

Crvena zvezda će u Novom Sadu biti značajno oslabljena pošto zbog povreda u timu neće biti Dušana Baste, Blagoja Georgijeva, Ivana Ranđelovića i Milana Biševca, ali Bajević, ipak, veruje u svoj tim.

"Igrači imaju snage i umeća, verujem u njih, i nadam se da će u Novom Sadu to i potvrditi", rekao je Bajević, koji je novinarima saopštio i da Grk Epaminondas Kutromanas nije prošao probu i da neće potpisati ugovor sa Zvezdom."
**********************************************************************************************************
Sledeci put koristi normalna, crna slova, ako zelis da to i drugi procitaju.

PS Protiv Vojvodine za sada 1-0. ;pljuga
,Устаните људи и  подигните чела, јер битка свих битака је давно почела, боримо се за, планете наше спас, против јебене Америке подигнимо глас! Устаните људи са вером у Бога, да ослободимо Земљу од смрада њиховога!"

Pobjeda 1:0, Djokic u 23. minutu!

Колико год било важно ово гостовање у Новом Саду толико је значајно оно што ће се десити у уторак на Маракани, ја мислим да је овај УО најзначајнији  догађај унутар клуба дуги низ година... Било како било мислим да ће овај састанак да нам покаже где иде Звезда...

Видим да се на претходној страни причало о продаји права на коришћење нашег грба. О томе нећу да паламудим јер је мање-више све речено (само цифру не знамо) али... По неким информацијама које сам чуо, по истеку садашњег горепоменутог уговора биће потписан још један и опет ће права на коришћење имена, логоа и свега осталог бити у рукама трећих лица, а не у нашим.
Толико.

Заборавих да напишем, нови уговор ће бити поптисан са другом фирмом.

Quote from: "Васил"Видим да се на претходној страни причало о продаји права на коришћење нашег грба. О томе нећу да паламудим јер је мање-више све речено (само цифру не знамо) али... По неким информацијама које сам чуо, по истеку садашњег горепоменутог уговора биће потписан још један и опет ће права на коришћење имена, логоа и свега осталог бити у рукама трећих лица, а не у нашим.
Толико.



Ко одлучује о томе са ким ће се потписати тај уговор? УО? :nene   Да ли је уопште неопходно по истеку садашњег, потписивати нови уговор? И у чему је уопште фазон са тим уговором, шта је Звезда добра од тога?
'' Ја сам четник мајко кокарда ми каже
да сам војник мајко ВЕЛИКОГА ДРАЖЕ !!!
Ја сам војник мајко Равногорског пука ,
десна ми ја мајко одсечена рука !!! ''

Secajuci se prethodnih godina i gostovanja u NS ovo je ispalo sasvim korektno,znajuci da je Vojvodina u NS-u izuzetno tezak protivnik pogotovo "vecitim rivalima".Znamo da se svaka ekipa do maksimuma napali i silno motivise protiv naseg kluba,pobeda 1-0 u ovom momentu je sasvim zadovoljavajuca i uliva nekakvu nadu za bolje sutra.Ekipama kao sto je Vojvodina utakmice sa ZVEZDOM su dogadjaji godine i utakmice sezone.S' obzirom na trenutno stanje u klubu,formu igraca i neizbezne cinjenice koju sam gore naveo,takodje podsecajuci se proslogodisnjeg(ne ponovio se) poraza i grobarskog ovogodisnjeg posrtaja bio sam itekako skeptican pred ovu tekmu.Ipak,desilo se ono cemu smo se nadali.Ne tako atraktivno i nadmocno,ali dovoljno za pobedu i tri boda vrlo bitna za nastavak sezone.Djokic ga je smestio,dobro je i za njega jer se i on malo uspavao u poslenje vreme.Ostali komentari o igri i mom licnom mudrovanju cu ovoga puta izostaviti,jer kako god,bitno je da smo dobili i preskocili jos jedno tesko gostovanje,bar do daljnjeg.... ;pljuga
_____________________________
...SRBIJA,BEOGRAD,CRVENA ZVEZDA...

Против ОФК Београда у вечерњем термину
16.10.2006

Дерби почиње у 18 часова


Дерби меч 10. кола Меридијан Суперлиге Србије Црвена звезда - ОФК Београд играће се у суботу 21. октобра од 18 часова, а не у 16:30 како је првобитно предвиђено.

До промене термина је дошло на захтев РТС која ће директно преносити утакмицу.

Црвена звезда је прва на табели са 23 бода, два више од другопласираног ОФК Београда.
Не даје онај који има паре,већ онај који има душу."

www.srbizasrbe.org

Са званичног сајта ФК-а



Одржана седница Управног одбора
17.10.2006

Одсутан само Југовић

У уторак је одржана седница Управног одбора Црвене звезде на којој је усвојен извештај за претходни период, а изабран је и нови члан Управног одбора нашег клуба.

Председник клуба, Драган Стојковић, саопштио је да су седници присуствовали сви чланови УО осим Владимира Југовића који је синоћ по други пут постао отац па је његово одсуство оправдано.

Први човек Црвене звезде је на седници поднео исцрпан извештај који је о раду клуба између две седнице и он је једногласно усвојен. За новог члана Управног одбора је именован Велибор Совровић, генерални директор Ласте и председник Ватерполо савеза Србије. Врло брзо се очекује нова допуна УО са два до три нова члана.

На данашњој седници је формирана и комисија за имовину клуба. Њена улога ће бити да се утврди имовина којом располаже Црвена звезда и биће задужена за решавање евентуалних спорова са странама које са Црвеном звездом имају нерешен статус имовинских односа.

Председник те комисије биће Милан Томић, потпредседник Небојша Лековић, а чланови Милорад Ћоровић (директор стадиона), Србољуб Панић (помоћник директора Дирекције за имовину Србије) и Драгиша Милић (помоћник државног секретара за законодавство).

"У Црвеној звезди нема никаквих ломова, ратова и несугласица. Радимо у интересу клуба и не дајемо повода за било какве спекулације. Све нас највише радује то што је екипа на првом месту, где желимо и да остане. Жеља нам је да игра буде још боља и да настави да осваја бодове", рекао је Стојковић на крају свог обраћања новинарима.

Генерални секретар Небојша Лековић је саопштио финансијске детаље који се односе на рад клуба у до краја септембра ове године. Оно што је најважније је да је Црвена звезда у досадашњем делу године у финансијском плусу.

За првих девет месеци 2006. године клуб је остварио укупне приходе у износу од 13.443.500 евра, а расходи су око 11.830.000 евра. Према Лековићевим речима, када се погледа биланс из децембра прошле године, када је био минус од око шест милиона евра, јасно је о каквом се напретку у пословању ради.

Што се тиче кредитног задужења, констатован је добар напредак јер је дуг готово преполовљен. У овој години је враћено преко пет милиона евра дуга, а остатак задужења је око шест милиона. Лековић је изразио наду да би се са овог лета оствареним трансферима, од којих ће новац долазити сукцесивно следеће три године, Звезда у потпуности измирити сва своја дуговања.

"За основно функционисање клуба месечно је потребно 600.000 евра, али по нама је на годишњем нивоу потребно од осам до десет милиона евра да би клуб несметано функционисао. По први пут, Звезда ће у децембру донети буџет за следећу годину чиме ће се тачно утврдити оно на шта Црвена звезда да рачуна и какве расходе може себи да дозволи. Подршку у томе ће дати и нови спонзорски пул чије је формирање при крају. Надамо се да ће бити формиран до краја месеца", нагласио је Лековић и додао да је предузеће Паком из Ниша постало спонзор Црвене звезде у компјутерској опреми.

На крају, председник Стојковић се још једном осврнуо на причу о доласцима и одласцима играча.

"Многи нетачни подаци се износе у јавност са разних страна. Трудили смо се да за све играче који су отишли доведемо адекватне замене. Ако је отишао Луковић, дошао је Тришовић, уместо Јанковића је доведен Георгијев, уместо Ковачевића је ангажован Кастиљо, Аилтон је надоместио Жигићев одлазак, Гај је доведен као замена за Бишевца. Водило се рачуна о томе да се у квалитету не погреши превише, а у финансијском смислу не треба трошити речи какав је посао направљен. Ништа није рађено збрда-здола. Помака на боље има, али се не смемо заваравати јер знамо у каквој смо ситуацији. Потребно је мало стрпљења и добрих резултата на терену како би се сав рад исплатио".
b]НЕМА ВЕЛИКИХ И МАЛИХ УТАКМИЦА КАДА ИГРА ЗВЕЗДА, ГЛЕДАМ ЗВЕЗДУ, А НЕ ЊЕНЕ ПРОТИВНИКЕ![/b]