Opet proslava titule protiv Vojvodine!
Odmorite se dobro u pauzi za reprezentaciju,lagano zagrevanje protiv B.Dvora i onda:

Banjica,Podgorica,Derbi(Marakana!!!),Smederevo!!!

Kad se igra tekma protiv Jedinstva (Bijelo polje) ? Kazu 21. septembra, ali nije sigurno.

21.-og sigurno igramo u Bijelom Polju (proverena info)

pOz
amo dve stvari su vecne: kosmos i Crvena Zvezda
mada za kosmos bas i nisam siguran...

Odlicno sve mi se poklapa,posle Rada palim na primorije,tamo sam sve do 2 oktobra.
Nadam se da ce oni koji krenu iz bg-a na tekme sa Jedinstvom i Buducnosti moci da idu prvo do Sutomora(po obicaju),mada ne vidim razlog sto ne bi mogli al opet-ko zna.

Quote from: "Indjija"Odlicno sve mi se poklapa,posle Rada palim na primorije,tamo sam sve do 2 oktobra.
Nadam se da ce oni koji krenu iz bg-a na tekme sa Jedinstvom i Buducnosti moci da idu prvo do Sutomora(po obicaju),mada ne vidim razlog sto ne bi mogli al opet-ko zna.

За БП се не исплати ићи до сутомора јер имаш око 2,5-3 сата пута возом(без кашења). То је скоро пола пута БГ-Море.

До 2. октобра нам предстоји баш густ распоред!  :o

15. сеп. (на Мари)
17. сеп. (на Бањици)
21. сеп. (Бијело поље)
24. сеп. (на Мари)
29. сеп. (у Португалији)
одмах затим следи гостовање у Подгорици, па тек онда мали предах до дербија.

Није ни чудо што смо на текми против Б. Двора одмарали, треба ухватити залет. "Планина је то!"  :D

Све што желим рећи, да куцнуо је последњи час!
Не буде ли Звезде, тада неће бити ни нас!

Quote from: "radomir"За БП се не исплати ићи до сутомора јер имаш око 2,5-3 сата пута возом(без кашења). То је скоро пола пута БГ-Море.

Mislis skoro pola puta BG-BP. Vozom BG-BP ima 6 sati. A od BP do sutomora ima tacno onako kako si rekao.

Pre svega izvinjenje vecini ljudi ovde poshto sam siguran da je ovo za njih suvishno, ali kako sam zapenio na ovu temu, mislim da nije zgoreg da i ovde pustim koju rec o tome...
ZVEZDA - BRAGA...
ZAPISHAVANJE GRAFITA NA SEVERU...
Nije bio prvi ni poslednji put, ali treba pomoci indijancima da nauce ono sto i najgluplji ker shvati u prvim mesecima zivota - da se ne urinira gde god ti padne na pamet, vec na mestima za to predvidjenim.
Taman i da grbova nema delo je totalnog degenerika da pored onolikog toaleta pisha po stadionu, po kuci kluba koji bi kao trebao da voli.
Licno sam pomogao dvojici retarda da shvate da to sto u svojoj zabiti rade uz shljivu se u Beogradu obavlja u za to specijalizovanoj prostoriji poznatoj kao WC. Oni tu svoju gresku sigurno nece ponoviti. A niti su samo oni to tada naucili, niti sam ja bio jedini instruktor.
Ovo dole je samo za njih i njima slichne:
PA, BRE, DEBILI MALOUMNI, TREBATE LI SVI DA SE VRATITE KUCI SA MARAKANE POLUPANIH ZUBA I NOSEVA DA BISTE SE NAUCILI ELEMENTARNOM BON-TONU I POSTOVANJU? SLEDECI KOJI BUDE VIDJEN U TAKVOJ AKCIJI NECE PROCI SAMO SA PAR CUSKI VEC CE JEZIKOM POCISTITI ZA SOBOM...
..."

Zna li ko : u koliko casova pocinje utakmica u nedelju?

Све што желим рећи, да куцнуо је последњи час!
Не буде ли Звезде, тада неће бити ни нас!


Na SOS vestima kazu u 18:30h.

U oktobru, malo utakmica.
Dve kod kuce i dve u gostima.
Najavljeno je da ce Zvezda gostovati G.M. 20. oktobra ali ne znam kako je to moguce ako 22. oktobra gostuje Smederevu, verovatno ce se jedna od ove dve utakmice pomeriti dan napred-nazad.
Државна безбедност брани државу од народа,
Државна безбедност да не сруши се држава!

Eto prilikr za dva super gostovanja... Smederevo stadardno vec nekoliko godina unazad dobro odradjujemo, relativno je blizu 60-70km i nadam se da ce tako biti i ovoga puta... U GM do sada nismo imali prilike da idemo ali pretpostavljam da ce svi koji su isli i u cacak, biti voljni da odu i tamo... Do tamo ima nekih 110-120km, poznato je da je to "nas" grad i jedino sto moze da napravi problem je radni dan, ali Boze moj...
Quote from: vasvla"Бебе нек се рађају, порука је Севера, нећемо да Србија буде земља педера "

u GM igramo 19. a vec 26. oktobra je  1/8 finala Kupa, ali zreb jos uvek nije obavljen...
amo dve stvari su vecne: kosmos i Crvena Zvezda
mada za kosmos bas i nisam siguran...

Quote from: "lucky_star"До 2. октобра нам предстоји баш густ распоред!  :o

15. сеп. (на Мари)
17. сеп. (на Бањици)
21. сеп. (Бијело поље)
24. сеп. (на Мари)
29. сеп. (у Португалији)
одмах затим следи гостовање у Подгорици, па тек онда мали предах до дербија.


Одрађено екстра! Идемо даље...

Do kraja godine je odlican raspored, SD i NS od gostovanja... al u drugom dijelu cemo se smoriti opasno.
Samo 3 utakmice van BG.

Quote from: "Johnny Blaze"Do kraja godine je odlican raspored, SD i NS od gostovanja... al u drugom dijelu cemo se smoriti opasno.
Samo 3 utakmice van BG.

Да, али зато можда одиграмо још једну, евентуално две у европи!

Eee dace Bog.
O tome nisam ni razmisljao, vidis..

Zaboravili ste ovo gostovanje u Gornjem Milanovcu u KUP-u, kao i jos jedna utakmica u KUP-u, valjda ce opet da nas usere da ponovo gostujemo.

Quote from: "KizaLion"Zaboravili ste ovo gostovanje u Gornjem Milanovcu u KUP-u, kao i jos jedna utakmica u KUP-u, valjda ce opet da nas usere da ponovo gostujemo.

Tako je.
Iznesite informacije kako doci do Gornjeg Milanovca.