Kakvo je vase misljenje u vezi svega sto se izdesavalo na ovu temu

Мрзим комуњаре,а мрзим и нацисте,све је то иста безбожничка и антихришћанска багра,коју треба истребити као гњиде.
Устани стисни песницу, време је да кренеш на улицу, ништа не пада само са неба, бори се за оно што ти треба!!!

Quote from: "100%anti crnobeli"Мрзим комуњаре,а мрзим и нацисте,све је то иста безбожничка и антихришћанска багра,коју треба истребити као гњиде.

Taj rad.
..s glave skidam kacigu, sjaho sam sa ata
tri put krstim se za veru sto od boga mi je data
prilazi mi iguman, ja mu ruku celivam
otpozdravljam braci po junackim delima...

Nacizam i srpski nacionalizam su dve sushte suprotnosti a to shto neki spajaju svastiku sa srpskim simbolima je umobolan pokushaj da se te dve totalne suprotnosti zblize.
Marsh u rupe, pichke nacistichke!

Sto se tice te tribine na fakultetu, na njoj nisu bili studenti. Bili su uglavnom stariji ljudi, uglavnom antisrbi i neki crnogorski separatisti.

Nisam ni ja u tom "celavom" fazonu,al opet....ovakve akcije pozdravljam!


Kandicku&Co pod noz!
b]...опет је време да се Српство брани пушком,стан'те децо у ред![/b]

Srbi nikad nisu bili fašisti, a raste propaganda kako smo poslednji fašisti u Evropi! I to naravno u vreme kad Mađari hoće autonomiju, Šiptari državu, Crnogorce niko i ne ferma ...
Sve je to organizovano sa smislom da se prikaže da je u Srbiji fašizam u porastu. Šta reći kad je Helsinški komitet kritikovao SPC zato što su vladiku Nikolaja Velimirovića proglasili svetim, jer je navodno podržavao Hitlerove ideje!? Za one koji ne znaju, čovek je bio logoraš u Dahau ... :bes
Sve te naciste u aps, i njih, i one što su održavali skup. Sve su to ista govna, možda i rade zajedno. Samo Srbe da osramote...



Ako je zabranjeno iznositi i podrzavati fasisticke stavove onda treba zabraniti i komunisticke stavove.

A ti mu dodjes kao neki podrzavaoc naci pokreta???

Ma kakav nazi... Koja je razlika izmedju hitlera i staljina?! musolinija ili tita? Svi su ista govna.

Slazem se u potpunosti,komunizam i fasizam-dve nesrece.
Samo sto je fasizam svoj posao obavio u mnogo kracem vremeneskom roku i na sva zvona,dok je komunizam mnooogo godina harao uz to jos tripovao ljude kako to nije tako...
Uglavnom tema je presiroka a njima svima treba j..... milu majku.
Jao,jao kako bi ih gazio...

И ја се у потпуности слажем. Ако неко жели да забрани фашисте трба прво свим комунистима затрти семе!


Sta se ovde lupa, pa to nije normalno, da se razumemo ni ja ne volim komunizam, ali usporediti NACISTE i komuniste nije u redu. Ta govna nacisticka i ustase su istrebili preko milion Srba u 5 god. Znam da se ne prica o tome, ali da vidim nekog neonacista na severu, jebo bi mu mamu pa da je najveci zvezdas. Oni se pokusavaju provuci s tim da Srpski nacionalisti i tim samo vredjaju ns prave srpske nacionaliste!

Sad slusam na dnevniku,da ce policija i sud izaci pred novinare u ponedeljak....veceras kao nisu stigli....

Ali,nezvanicno...skinsi treba da dobiju od 1 do 10 godina tvorze za sirenje rasne,verske...i jos neke mrznje!

Ej,do 10 godina?!

Neko je na delije.net-u  (cini mi se) postavio sliku PSG-ovih na gostovanju,od pre nekoliko nedelja.....i "pokazao" na jednog crnca i rekao da je lik dobio godinu dana za nerede po Parizu.....

E,bre....ovaj upalio ko zna koliko automobila,"mozda" je bas i on pucao po muriji...bla,bla...nije ni vazno sta je uradio....i dobio godinu dana (ako je za verovati "izvoru"),a ovi udarili 2-3 coveka,opsovali koji put i izasli sami iz sale...."do 10 godina"?

Nisam "nazi",jesam desno orijentisan...kao i vecina ovde,verujem....al sutra cemo mi biti u NS-u,otpevacemo koju "pogresnu" pesmu,dici mozda paralu na stadionu....i najebacemo zbog toga?! (Ili ce mozda samo "vodje provokativne grupacije")
b]...опет је време да се Српство брани пушком,стан'те децо у ред![/b]

Quote from: "pop_Milutin"Sta se ovde lupa, pa to nije normalno, da se razumemo ni ja ne volim komunizam, ali usporediti NACISTE i komuniste nije u redu. Ta govna nacisticka i ustase su istrebili preko milion Srba u 5 god. Znam da se ne prica o tome, ali da vidim nekog neonacista na severu, jebo bi mu mamu pa da je najveci zvezdas. Oni se pokusavaju provuci s tim da Srpski nacionalisti i tim samo vredjaju ns prave srpske nacionaliste!

A комунисти? Па они убијају СВОЈ народ! Какве су репресије биле против свих који се нису слагали са комунистима после завршетка II светског рата? Погледај Стаљина. Убио је 25 милино руса. Уназадио их за 100 година.

Quote from: "pop_Milutin"Ta govna nacisticka i ustase su istrebili preko milion Srba u 5 god.  

Koliko je Srba najebalo na golom otoku,a koliko hrvata i ostalih?
I od koga?
b]...опет је време да се Српство брани пушком,стан'те децо у ред![/b]

Quote from: "R.S.K."Sad slusam na dnevniku,da ce policija i sud izaci pred novinare u ponedeljak....veceras kao nisu stigli....

Ali,nezvanicno...skinsi treba da dobiju od 1 do 10 godina tvorze za sirenje rasne,verske...i jos neke mrznje!

Ej,do 10 godina?!

Neko je na delije.net-u  (cini mi se) postavio sliku PSG-ovih na gostovanju,od pre nekoliko nedelja.....i "pokazao" na jednog crnca i rekao da je lik dobio godinu dana za nerede po Parizu.....

E,bre....ovaj upalio ko zna koliko automobila,"mozda" je bas i on pucao po muriji...bla,bla...nije ni vazno sta je uradio....i dobio godinu dana (ako je za verovati "izvoru"),a ovi udarili 2-3 coveka,opsovali koji put i izasli sami iz sale...."do 10 godina"?

Nisam "nazi",jesam desno orijentisan...kao i vecina ovde,verujem....al sutra cemo mi biti u NS-u,otpevacemo koju "pogresnu" pesmu,dici mozda paralu na stadionu....i najebacemo zbog toga?! (Ili ce mozda samo "vodje provokativne grupacije")
Isto to treba da rade i sa ovima sto traze otcepljenje.Neka proba neko da daje izjave kakve oni daju ovde, u Americi, pa da vide sta ce da se desi...Da smo tako razmisljali, kao sto to ova vlast ponekad radi, ne bi imali problema ni u Vojvodini, ni na Kosmetu. Ako ova vlast uopste radi ista pametno, onda je to ostro kaznjavanje nacista i sl.
,Устаните људи и  подигните чела, јер битка свих битака је давно почела, боримо се за, планете наше спас, против јебене Америке подигнимо глас! Устаните људи са вером у Бога, да ослободимо Земљу од смрада њиховога!"

Procitajte moj post, je NE podrzavam komuniste. RSK ja sam isto iz Krajine i slazem se za goli o. ali nemoj to porediti sa ustaskim zlocinima nad Srbima.  Samo ne mogu da razumem kako neki Srbin moze voleti naci pokret?

Quote from: "pop_Milutin"Procitajte moj post, je NE podrzavam komuniste. RSK ja sam isto iz Krajine i slazem se za goli o. ali nemoj to porediti sa ustaskim zlocinima nad Srbima.  Samo ne mogu da razumem kako neki Srbin moze voleti naci pokret?

Nisam ni rekao da podrzavas komuniste,video sam sta si rekao....al eto,ja sam to dodao kao "cisto da se i to ne zaboravi"....

Necu ih porediti sa ustasama,al ih ipak trpam u istu vrecu!

Iskreno,ni ja ne razumem Srbe koji vicu zieg heil...

@Milos_cz

Slazem se sa tobom....to bi onda bila prava demokratija (treba jasno da se zna sta je cilj drzave,i toga bi trebalo da se pridrzava vlast)...znaci,kad jedni zajebu,da se primeni zakon,jer treba da je jednak za sve....inace,drugi su isprovocirani.I obrnuto....ovako,samo se jedna strana kaznjava....

PS. (i nisam sad izmislio toplu vodu,samo zakljucujem moje izjasnjavanje) :D
b]...опет је време да се Српство брани пушком,стан'те децо у ред![/b]