Quote from: "Nesho"
Quote from: "Red Squad Podgorica"Ko zna na sta ce taj tim da lici.
Najavljivana su svakakva zvucna imena a nas ispaljuju neki anonimusi.
Samo da prodjemo apolon/kork pa posle sta nam Bog da...

Ne slazem se sa tobom, Zvezda je bolja ove nego prosle godine. Mozda taj tim jos nije za ligu sampiona ali sto znas uz malo srece mozemo i tamo. Ali ako igraci ostanu neku godinu na okupu mozemo daleko da doguramo. To je moje misljenje
Kako smo bolji ove sezone? Ko je to dosao toliko dobar pa smo bolji? Izgubili smo extra golmana, i extra levog beka, a dobili smo neke prosecne igrace! Mislim da smo slabiji!

QuoteKako smo bolji ove sezone? Ko je to dosao toliko dobar pa smo bolji? Izgubili smo extra golmana, i extra levog beka, a dobili smo neke prosecne igrace! Mislim da smo slabiji!

Georgieva zaboravljas? I nemoj zaboraviti jednu stvar, svaki Brazilac zna da igra.

QuoteGeorgieva zaboravljas? I nemoj zaboraviti jednu stvar, svaki Brazilac zna da igra.

Pa da svi oni znaju da igraju sambu  ;pljuga a mozda i karte

Решење за штопера из Еквадора

Еквадорац Ђовани Сајседо могао би да буде решење за проблематично место штопера у Црвеној звезди. Ради се о играчу који има 25 година и висок је 188 центимерата, а пет пута је носио дрес репрезентације Еквадора. Позитивно мишљење о Сајседу током разговора са представником аустријске менаџерске агенције ,,Топ фудбал" изнели су председник Звезде Стојковић и тренер Бајевић, па би Еквадорац могао већ следеће недеље да дође у Србију...

Све што желим рећи, да куцнуо је последњи час!
Не буде ли Звезде, тада неће бити ни нас!

Quote from: "SerbianEagle"
QuoteKako smo bolji ove sezone? Ko je to dosao toliko dobar pa smo bolji? Izgubili smo extra golmana, i extra levog beka, a dobili smo neke prosecne igrace! Mislim da smo slabiji!

Georgieva zaboravljas? I nemoj zaboraviti jednu stvar, svaki Brazilac zna da igra.
To sa Brazilcima je jedna teska zabluda, jer da svaki Brazilac zna da igra njihovi klubovi iz pete lige bi bili sila! Ako je tako ajde da dovedemo 20 Brazilaca i ima da rasturamo!

Quote from: "slawisha"
Kako smo bolji ove sezone? Ko je to dosao toliko dobar pa smo bolji? Izgubili smo extra golmana, i extra levog beka, a dobili smo neke prosecne igrace! Mislim da smo slabiji!

Dosao je Bajevic , to ne sme niko da podcenjuje . On je sigurno veliko pojacanje. A da li je Zvezda jaca ili slabija , to cemo uskoro moci da vidimo

I samo bih da kazem da mislim da smo veoma lose prosli na zrebu LS, iako svi misle da su ovo neki amateri, dobili smo najjaci par iz 1. kola! Irci vise nisu toliki paceri, a Kiprani odavno dosta ulazu u klubove, cini mi se da za ovaj Apolon igra kapiten Poljske repke!
Samo da mi njih prodjemo pa posle sta bude! O LS sa ovakvim timom se uopste ne zanosim!

Quote from: "slawisha"I samo bih da kazem da mislim da smo veoma lose prosli na zrebu LS, iako svi misle da su ovo neki amateri, dobili smo najjaci par iz 1. kola! Irci vise nisu toliki paceri, a Kiprani odavno dosta ulazu u klubove, cini mi se da za ovaj Apolon igra kapiten Poljske repke!
Samo da mi njih prodjemo pa posle sta bude! O LS sa ovakvim timom se uopste ne zanosim!


Sa ovim se potpuno slazem, gore samo prosli da smo dobili Mladu Boleslav i Red Bull Salzburg, koji inace u derbiju kvalija igra sa prvakom Svajcarske, FC Zürichom!

I navijači se "pitaju"
14.07.06. 09:55

Prilikom odluke u kom klubu će nastaviti karijeru, bugarski fudbalski reprezentativac Blagoj Georgijev je "pomoć" pri donošenju konačnog suda pronašao na tribinama Zvezdinog stadiona.
SC

Da li neko zna nesto vise o tome?

I da se nadovezem,definitivno smo jaci nego prosle godine.Imamo jednog od najboljih evropskih trenera,zatim odlicnog,kreativnog veznog igraca sa iskustvom,ekipa je godinu dana iskusnija,a konkurencija je mnogo veca.Stojkovic je odlican golman ali ukoliko hocemo u LS presudna je dobra igra cele ekipe,a ne kao sto je bilo u slucaju sa Bragom kad nas je samo jedan covek odveo u takmicenje po grupama.Sto se tice Lukovica koliko god bio dobar igrac ipak je bek,a malo losiji na toj poziciji nije nikakva tragedija.

Quote from: "jovicn"I navijači se "pitaju"
14.07.06. 09:55

Prilikom odluke u kom klubu će nastaviti karijeru, bugarski fudbalski reprezentativac Blagoj Georgijev je "pomoć" pri donošenju konačnog suda pronašao na tribinama Zvezdinog stadiona.
SC

Da li neko zna nesto vise o tome?

I da se nadovezem,definitivno smo jaci nego prosle godine.Imamo jednog od najboljih evropskih trenera,zatim odlicnog,kreativnog veznog igraca sa iskustvom,ekipa je godinu dana iskusnija,a konkurencija je mnogo veca.Stojkovic je odlican golman ali ukoliko hocemo u LS presudna je dobra igra cele ekipe,a ne kao sto je bilo u slucaju sa Bragom kad nas je samo jedan covek odveo u takmicenje po grupama.Sto se tice Lukovica koliko god bio dobar igrac ipak je bek,a malo losiji na toj poziciji nije nikakva tragedija.

Bogami, jovicn, kad te svi brzi i top-fit strani igraci po ljevom boku preteknu i udju u sesnajsterac, onda ce to biti itekakva tragedija, pogotovu u 3. kolu LS, a kamoli u toj istoj!

LB i stoper su nam glavni problemi, po meni medjutim i jedini. Jeste da je Stojkovic izvanrendan golman, ali sa duom Radivojevic-Randjelovic takodjer ne bi trebali lose proci.

Evo kako bi mogla ekipa za sledecu sezonu da izgleda (makar za sada):
                   

-----------------------------Radivojevic-------------------------------------------

Basta------------------Tutoric------------------Bisevac----------------Perovic

--------------------------------Kovacevic-----------------------------------------

Jankovic-------------------------------------------------------------Milovanovic

--------------------------------Georgiev------------------------------------------

-------------------Djokic-------------------------Zigic----------------------------



Sve zavisi do taktike, a i vise igraca u sredini mogu igrati na vise pozicija. To se pogotovu odnosi na Jankovica, Milovanovica, Georgieva i Milijasa (koji po Bajevicu moze napr. igrati zadnjeg veznog umjesto Kovacevica!) i na Krivog, koji ocigledno ima sansi kod novog trenera.


"2. tim":


-------------------------------Randjelovic----------------------------------------

Pantic------------Zivanovic-------------Joksimovic--------------Andjelkovic

-------------------------------- Milijas---------------------------------------------

Krivokapic-------------------------------------------------------------Trajkovic

----------------------------------Jankovic/Georgiev----------------------------

--------------------------Tadeu------------------------Purovic------------------




Ovi sastavi su inace samo moj tip, to ne mora tako da bude!

Poz.

Milovanovic je trebao biti ljevo u 1. timu, malo mi je "izmaklo"  :)

@DelijaHH
Ako ces vec tako,onda veliki strucnjace svi,kako kazes top-fit igraci koji igraju na levom boku napadaju na naseg desnog beka tj Bastu  :finger .
A pitanje nije bilo da li ce biti problema ili nece vec da li smo jaci nego prosle godine.E sad Lukovic je bio odlican u ofanzivi,ali sto se tice defanzive mislim da ce ga solidno odmeniti Andjelkovic i Perovic a mozda cak i Pantic,pa tvoje tvrdnje da cemo sada biti na tom mestu velika rupa nisu bas na mesto,tj mozda i hocemo ali sigurno ne mnogo vise nego sto je to bilo prosle sezone.

Пантић је ваљда десни бек.

Баста је очај на беку,он мора да игра средњака или чак крило-сваки његов центаршут са крила је пола гола,али је у одбрани на десној страни КРИМИНАЛАН!


Zvezda- Slovan ( Austrija, prijateljska utakmica) 1-0 u 35 min. Zigic strelac! namigivanje

Izvinjavam se.... kasnim! Preduhitrio me cazzo.



Gde su dva, tu je i treci. Zigic opet.