Quote from: "Verbal Kint"Od kada Zvezda ima veze sa narandzastom bojom???!!!! Odvratan mi je taj proamerichki trend u Evropi da klubovi vise nemaju stalne boje, pogotovo za rezervne dresove (najsveziji primer- juve slavi titulu u crvenim dresovima, arsenal igra u nekoj trula visnja boji, uzas, pre toga bajern...). Zvezdi su uvek rezervni bili ili skroz bele ili plave boje. Na primer pri put sam u zivotu uzivo gledao Zvezdu u plavim dresovima-negde sredinom 80-tih u ns.

Verbal Knit Juventusova maticne boje su crveno bele. Kada je osnovan klub boje su bile crveno bele. Prve garniture dresova koje su narucili putovale su brodom iz Engleske i kasnili su sa isporukom 3 ili 5. meseci. U medjuvremenu na suncu boja je izbledela i zato danas Juve ima i dresove roze boje.  Crno beli so postali tek dolaskom fasista...

A sto se tice Arsenala, verovatno je slicna prica, mada njihova boja dresova se dobija miksom plave i crvene koja danas preovladava na novom grbu Arsenala.

Ja nemam nista protiv toga da se unose novine, zasto bi to bio neki problem, ali smatram da narandzasta nije bas najsrecnije resenje. Recimo neki pastelni dresovi bi dobro dosli, pastelno brano-koja postepeno prelazi u bordo crvenu i sl. Mozda i bež boja, zlatno žuta.

Ali nema razloga za brigu jer njih i tako necemo cesto nositi. Mozda ukupno u dve-tri utakmice cele sezone. Verovatno ce biti raritet i kao takvi zanimljivi kolekcionarima i mozda ce imati mnogo vecu cenu od druga dva kompleta.  To je biznis!

Da li sam ja jedina koja ne vidi drugi dres :zbunjen ?
U poruci KBB-a mi se pojavljuje crveni krstic, a onaj prvi link ne radi.
..baklje gore, pesma cigana...

Ni ja ne vidim Drugi Dres.
E ovo za Juve nisam znao, hvala za info, samo mi jos nije jasno sto su 'Stara Dama',a zovu se Juventus (mladost?).
..кажу да причам много...

E sad'  :D

To ne znam... Otvori topik o Juventusu pa razglabaj o tome tamo :) kako ne bi skretali mnogo sa teme ovde.

Kiki, ne vidim ni ja drugi dres, pa bi zato molio KBB-a  da pokusa ponovo, kako bi i mi mogli da vidimo kako izgleda.

Ma ljudi,iako sam skeptican po pitanju eksperimenata,uredu je probati i uneti novine,naravno da ce to imati i marketinski odjek.Slazem se da tu takozvanu "trecu" kombinaciju dresa,koji se ionako vrlo retko nosi isproba u nekim nesvakidasnjim varijantama.Da ne kazem varijantama ne vezanih za boje,tradiciju i istoriju naseg kluba.Iako sam inace protiv tih kombinovanja i zajebancije ipak bih mogao da predjem preko toga kada bi se stvarno i vrlo ozbiljno sasila jedna lepa garnitura dresova...

Ali bas bih voleo da znam ko je predlozio i smislio ove naradzaste dresove taj je stvarno totalni idiot...Stvarno na koju foru je to smisljeno,i dalje sam u cudu.Na stranu to sto bas i ne ludim za narandzstom,protiv nje sam i zbog cinenice da je vrlo slicna crvenoj i pored prave crvene narandzsta izgleda ko govno.Takodje ti da ih nazovem gostujuci dresovi bi po pravilu trebalo da budu totalna suprotnost na u odnosu na domace,kako u boji,tako i u sarama,upravo da bi mogli da se razlikuju i da mogu da se nose ako neki domacin ima slicne dresove nasima.A sa tom naradzastom ne dobijamo nista,zamislite da vojvodina igra u crveno-belim,a mi u naradzastim,kakv bi to uzas bio.Zatim ta naradzsta izgleda previse neozbiljno i budimo spremni na svakave prozivke,ja bih se licno stideo tih dresova.Jednostavno nisu pristojni,druga je stvar kada se igra turnir u tvom kraju u skolskom,pa se ti dogovoris sa ortacima da iz zajebancije nabavite naradzaste dresove,ali da ih ZVEZDA nosi,to nikako.Takodje neko je spomenuo ljubicastu,izgleda smesno ali ja bih pre prihvatio ljubicastu ili neku kombinaciju plavo-ljubicaste boje nego ovo sranje.Pa cak i dresovi pastelnih boja bi bili bolji,ili zlatni.Iil zasto da ne skroz crveni dresovi,i to bi bila bolja i logicnija varijanta nego ova.Iskreno se nadam da ce se naci neko pametan u klubu da se smisli nesto drugo,ili u protivnom da se molimo da narandzastu ZVEZDU gledamo ni na trening tekmama. ;pljuga
____________________________________
...SRBIJA,BEOGRAD,CRVENA ZVEZDA...

Quote from: "Maximiliano"Kiki, ne vidim ni ja drugi dres, pa bi zato molio KBB-a  da pokusa ponovo, kako bi i mi mogli da vidimo kako izgleda.

Ni ja ga nijesam vidio, KIKI ponovi zbog nas MOLIM TE
ДEЛИJE - ПОДГОРИЦA

Molis pogresnu osobu :) .
Red Star Forever je glavni za ove skice buducih dresova (mada su ovo nezvanicne informacije).
..baklje gore, pesma cigana...

Bio sam odsutan par dana iz BG-a pa cim dodjem kuci u popodnevnim satima dobijate i ovu drugu varijantu koja je bela sa plavim epoletama...
Quote from: vasvla"Бебе нек се рађају, порука је Севера, нећемо да Србија буде земља педера "



Ево надам се да је свима видљив и јасан  :D
Quote from: vasvla"Бебе нек се рађају, порука је Севера, нећемо да Србија буде земља педера "

Quote from: "Red Star Forever"

Ево надам се да је свима видљив и јасан  :D

To rodjace ..taj mi se svidja  :ruke   i da znas da je onaj narandzasti BLJAK SKROZ alal mu patka ko ga izmisli.

Bas me zanima kako bi izgledala ova varijanta samo skroz crvena sa belim detaljima (bez pruga).

Pa meni se ovaj bjeli bas svidja. Mozda bi zamjenio one plave detalje sa crvenim ali i ovako je dobro. Ma odlican, a sad kad bi onaj treci bio projenut.

Ovaj beli je već bolji. Identičan novom dresu Brazila.


I meni se najvise svidja beli (volim ovakve okovratnike). I sto SerbianEagle rece: jos da su crveni detalji.
Znaci, ovaj beli je iz nove kolekcije (relativno nove), posto ne verujem da bi reprezentacija Brazila igrala u starim garniturama. Zasto nam je onda prugasti stara varijanta?
I zasto svaki dres ima drugaciji deo oko vrata?
..baklje gore, pesma cigana...

Kako bi izgledao prugasti crveno beli u dizajnu poput brazilskog, tj. belog rezervnog?



ma idi de bre ova pokojna narandzatsa boja!!!!!
NECE VALJDA
jeli kiki da li taj ugovor iako delta vise nije sponzor postoji???

Da, ostaje. Ovi iz Delte su rekli: "Eto, Nike ostaje, dokaz da nema zle krvi medju nama". Kao da su se oni pitali. Nike je hteo da udje u Zvezdu i Delta je samo sprovela tu zamisao.
..baklje gore, pesma cigana...

И Делта ускоро (за годину, две) губи уговор са Најко-ом и питање је да ли ће га обновити (оно што сам чуо је да неће), тако да је Кики скроз у праву, Најк-у је било у интересу да уће у Звезду а Делта је морала да одради што јој је нарећено из централе...
Quote from: vasvla"Бебе нек се рађају, порука је Севера, нећемо да Србија буде земља педера "

Quote from: "Red Star Forever"И Делта ускоро (за годину, две) губи уговор са Најко-ом и питање је да ли ће га обновити (оно што сам чуо је да неће), тако да је Кики скроз у праву, Најк-у је било у интересу да уће у Звезду а Делта је морала да одради што јој је нарећено из централе...
Ma dobro to ..nego deder reci ti nama da si se salio :D

Mislim sa ovim narandzastim :nene  :nene  :nene  :nene  :nene  :nene

Quote from: "kiki"I meni se najvise svidja beli (volim ovakve okovratnike).
Мислим да би модни стручњаци рекли ''руска крагна''... namigivanje