Ako nebude odlozena tekma bice profi.Inace slaninari su iznajmili pet busa i kazu da ce na maru doci u velikom broju.Bice :boks .
ve prolazi ZVEZDA traje!

Quote from: "FEAR NOVI SAD"Ako nebude odlozena tekma bice profi.Inace slaninari su iznajmili pet busa i kazu da ce na maru doci u velikom broju.Bice :boks .

Znaci stizu organizovane snage NS partizana i slanine... Da li ce opet biti brzi kao i prosli put kad su napustali kavez...
b]Sve sto zelim u ovom trenutku, igraj Zvezdo igraj i pobedi...[/b]


BEOGRAD:
SUBOTA 12. MART 2005.
FK C. ZVEZDA - FK VOJVODINA
pocetak utakmice 14h

AUTOBUSI POLAZE U 11.30h ISPRED JUZNE TRIBINE STADIONA
OBEZBEDJENO JE 4 AUTOBUSA + REZERVA, AKO BUDE POTREBNO.

Evo slaninari dolaze i to u pozamasnom broju  :zbunjen


Za trenera Djumija: Evo par saveta od mene.Nasi igraci zadnjih 10 godina kada idu na Marakanu vec pred sam polazak za Beograd u svojim glava gube vec sa 1-0.Kada predju most na Beski gube sa 3-0, a kada dodju i vide Marakanu gube sa 5-0.Ovo nije sala vec nasa realnost.Nasi fudbaleri u glavama imaju respekt prema Zvezdi, Marakani i zato se tako ponasaju.Moj savet je da pokusate da ih psihicki spremite za tu utakmicu jer to nam je jedina sansa.Ukoliko ne bude ovako, pozitivnog rezultata tamo nema.

A ovo je smesna starana sporta   :lol:  :rofl  :rofl  :rofl

E kada bi se ponovio kop u istom broju kao proljetos

Ma bice, shta ste se usrali... Vidi kako je lepo i vedro danas. Prosto mi greje dushu. Sutra cemo na suncem obasjanoj Marakani da ludujemo  :ruke  :ruke  :ruke

Ma bice EXTRA videcete.SAMO DA SE VREME NE POKVARI :megafon

Auu kako je vreme lepo taman za tekmu nit hladno nit toplo!!

samo ko zna bre ovo je loodo vreme moze da bane sneg pa da nam  odloze tekmu !!!!!!!

ma bice ql ajmo samo jos danas pa pravac marakana! :ruke  :ruke

koliko ja znam, za sutra najavljeno i 10 stepeni iznad nule, samo jos da bude bez kise i bice do jaja... Nadam se da ce biti dobro popunjen kop s obzirom da je ovo prva utakmica u prolecnom delu koja se igra na mari...
jer utakmica sigurno u 14h?
Косово и Метохија - срце Србије!
СМРТ ПОЛИЦИЈИ!!!

Ne zaboravite sa je prosla sezona bila jedna od najboljih u poslednjih deset godina i da smo tada i konacno potvrdili da smo najbolji na ovim prostorima a i sire... I proletos smo na toj tekmi slavili titulu... 25000-30000 ljudi na tekmi... Extra...

U svakom slucaju ne sumnjam da ce i sutra doci dosta ljudi, voleo bih da bude lepo vreme zbog ovih neodlucnih koji bi u tom slucaju sigurno dosli... Ovako mi smo sigurno... U svim vremenskim prilikama... Kao sto kaze pesma...
Quote from: vasvla"Бебе нек се рађају, порука је Севера, нећемо да Србија буде земља педера "

Ma bice i tekme i lepog vremena,samo vi svi dodjite,i kad bi bilo barem polovina od proslosezonske tekme ja bih bio i vise nego zadovoljan.I jedan reminder da se dodje malo ranije,i da se udje barem 15-20 min. pred pocetak da bi se na vreme formirao kop.
Pozz
Не даје онај који има паре,већ онај који има душу."

www.srbizasrbe.org

subota + bice lepo vreme....

sta vas sprechava da dodjete na SEVER!>>>???????


neki navijaju za yu....   mi za ZVEZDU zato svi na stadion!!!!!!!
elgrade-Milano-Marseille-NYC Always UltrasmenthalitetA !

Ценим да ће на Северу бити више од 2500 људи.
Биће лепо време, било би добро да неважбамо нову песму, да навијамо ко полудели :megafon  први пут на Маракани ове године, пиротехника , значи лудница сутра на Северу!
Цена карте - 100, мизерних, динара!

                                  ~сви на север~

Evo zavrsila se i prva tekma na Mari ove sezone,dobili smo 3:0,igra nije bila neka,ali je bila efikasna.Kada sam usao nekih 40ak minuta pred pocetak,sever sablasno prazan,ja reko nije valjda da nece biti puno ljudi,i bas sam se bio smorio,ali kako se blizio pocetak tekme kop se polako ali sigurno punio.I negde vec u nekom 10-om minutu je bilo extra puno ljudi na severu,iz mog ugla veoma zadovoljavajuca poseta,kop je bio smesten od sipke pa na gore i isao je dosta i u sirinu.Znaci propaganda je uspela,ljudi su se primili,lepo vreme je pomoglo i kada bi uspeli u ovom tempu da ispratimo do kraja sezone tekme bio bi haos.Od rekvizita na pocetku su korisceni jedno 7-8 bubnjeva koliko sam ja uspeo da izbrojim i tri velika barjaka,dva sa grbom bg-a,i jedan BBRS.Bio je raznovrstan repertoar pesama da uopste nema svrhe nabrajati,ali cini mi se da nismo bas zvucali dobro u odnosu na broj ljudi koji je bio,ocekivao sam da svaka pesma grmi.E u drugom poluvremenu nastaje ludnica,na poluvremenu su podeljene zastavice,zastave i zastave na dve motke+jedan mini informator o marketingu delija.Odradjeno je dosta novih zastava na dve motke,i puno malih zastavica sa grbom kao sa onog novog sala ponos grada.Znaci bas je bilo extra,popaljeno nekolicina baklji,dimova(crvenih,narandzastih,ljubicastih),i normalno to je sve dosta podiglo atmosferu i bilo je bolje navijanje u drugom poluvremenu,pogotovu je dobro prosla ova nova pesma sa derbija "na,na,na,na...zvezda,ooo,ooo,ooooo zvezda..." koju smo pevali bas jedno duze vreme uz odlicnu pratnju bubnjeva.Sa tom pesmom smo i ispratili igrace na kraju.Znaci dobro je bilo ali opet ponavljam koliko je bilo ljudi moralo je mnogo bolje.Oduzeta je i jedna zastava "Napred Vosa" bela sa crvenim slovima,sad da li je to bilo pre tekme,ili nesto od ranije ne znam.Slanina je isprozivana samo jednom i to po zavrsetku tekme sa "ko je slaninar taj pi*ka nije,jer slaninara i pi*ka bije  :finger .Do sledeceg spektakla...
Pozz
Не даје онај који има паре,већ онај који има душу."

www.srbizasrbe.org

Pre tekme  :flasa
U prvom poluvremenu jedno sasvim prosechno navijanje, bio sam u gornjem delu ljudi su bukvalno cutali pa sam popizdeo i sishao dole u "epicentar" ispred vodje. Chak su i tu pojedinii ljudi pevushili.
U drugom poluvremenu malo bolje navijanje i novu pesmu smo bash lepo otpevali, u kontinuitetu.
U svakom sluchaju vazno je da se vreme prolepshalo, da je Zvezda pobedila, da nas je bio poprilichno dosta a kvalitetno navijanje ce vremenom samo od sebe doci...

Svi u Zemun!!!

ja stigoh kuci !
pre tekme sto je neko vec rekao  :flasa .
prvo poluvreme smor zivi.drugo je bilo bolje.
odradjeni novi barjaci
i male zastavice ponos grada
navijanje nije bilo na nivou
prvo zbog toga sto je ped*a :megafon
morao da uci ljude onu pesmu
"mi tebi pevamo..."
ona 3 barjaka u prvom poluvremenu su mnogo jako izgledali
ali kad se polomila motka :zbunjen  ode sve u ku*ac
ali srecom to je ispravljeno
slanina se nije pokazala
ustvari mnogo su smesni :rofl
puno ljudi je kupilo nove salove delije-sever i ponos grada
to mi je  izuzetno drago ,jos samo da se naprave duxevi kacketi
nalepnice...
vreme nenormalno cas sunce przi, cas naidju oblaci
i tako redom
nadam se da ce navijanje biti bolje protiv zemuna
zato vidimo se u zemunu!!!!!!
pozdrav!

kad ce biti slike ?
color=red]Siamo nati per amarti e viviamo per seguirti! RSPG[/color][/i]

Zastavu je uzela avangarda prosle godine u ns-u.Inace bilo je extra!
ve prolazi ZVEZDA traje!

Godra ce verovatno tek sutra postaviti slike, mislio sam da ce danas.

Meni su riknule baterije, pa sam stigao samo audio da snimim.

Sve u svemu neozbiljno od nas.

Meni je navijanje bilo sasvim OK, i cini mi se da ste svi vi dosta razmazeni, i nije mi jasno sta ocekujete. Na video fajlovima ce se videti kako se navijalo. Do tada kenjajte i dalje i cekajte :finger
b]Sve sto zelim u ovom trenutku, igraj Zvezdo igraj i pobedi...[/b]


Па Годра, када се осврнеш око себе и видиш да сваки трећи пева онда знаш да је лоше. Можда смо и добро звучали али како би тек звучали када би сви певали. Неморају сад сви ко лудаци већ уравнотежено и све би било ОК ;pljuga

Иначе Север је данас прелепо изгледао, подељене су заставице(ја имо бело-црвену), барјаци, з. на 2 мотке, запаљено доста димњака. Бубњеви су били за сваку похвалу :ruke

Све у свему било је одлично
али можемо ми то много боље!