Quote from: "Johnny Blaze"preskupo im 200 000, sjajno

To mi nije jasno, zar je mnogo 200 000 za dobrog defanzivca i tako rijesiti brige u vezi odbrane. Kad bi usli u LS dobili bi bar 5 miliona. Ustaski Dinamo je doveo Novotnija na 3 godine, placace mu milion godisnje. Stvarno zalosno   :bes
ДEЛИJE - ПОДГОРИЦA

Jebeš ga brate, ustaše su pune para. Ne možeš ni da zamisliš koliko bre para dinamo i g(r)ad Zagreb poseduju. :batine

ali zabole me tuki...opet smo jači od njih...najmnje dvesta puta. :finger  :sampion  :sampion  :sampion  :sampion  :boks
C RED STAR BELGRADE

Quote from: "Serbian Eagle"Jebeš ga brate, ustaše su pune para. Ne možeš ni da zamisliš koliko bre para dinamo i g(r)ad Zagreb poseduju. :batine

ali zabole me tuki...opet smo jači od njih...najmanje dvesta puta. :finger  :sampion  :sampion  :sampion  :sampion  :boks
C RED STAR BELGRADE


Quote from: "Serbian Eagle"Jebeš ga brate, ustaše su pune para. Ne možeš ni da zamisliš koliko bre para dinamo i g(r)ad Zagreb poseduju. :batine

ali zabole me tuki...opet smo jači od njih...najmnje dvesta puta. :finger  :sampion  :sampion  :sampion  :sampion  :boks

Oces iskreno mislim da ce ih izbaciti Litvanci. Novotni ce vise da odmogne nego da pomogne.

Nego imali neko novo ime za to mesto stopera.

Novo ime je Đovani Sajsedo(25) koji ce doci na probu tokom sledece nedelje, pojavilo se Ivan Urtado al kako se cini i ta je ce biti preskup(plata bi mu morala biti visoka) tako da taj verovatno nece doci inace obadva su Ekvadorci. Vreme je da polaku pronađu resenje sto se tice stopera! Pozdrav

Napadač sarajevskog Željezničara, Admir Vladavić (24), na meti je Crvene Zvezde, objavljuje "Sportski Žurnal".

Povremeni reprezentativac Bosne i Hercegovine je imao odličnu sezonu u Premijer ligi BiH, te se očekuje dolazak delegacije crveno-belih na pregovore o transferu talentovanog igrača.

Vladavić je zabeležio dva nastupa za reprezentaciju, dok je vredno napomenuti da se podjednako uspešno služi kako levom tako i desnom nogom, te može igrati kao polušpic na obe strane terena.

Quote from: "jovicn"Napadač sarajevskog Željezničara, Admir Vladavić (24), na meti je Crvene Zvezde, objavljuje "Sportski Žurnal".

Povremeni reprezentativac Bosne i Hercegovine je imao odličnu sezonu u Premijer ligi BiH, te se očekuje dolazak delegacije crveno-belih na pregovore o transferu talentovanog igrača.

Vladavić je zabeležio dva nastupa za reprezentaciju, dok je vredno napomenuti da se podjednako uspešno služi kako levom tako i desnom nogom, te može igrati kao polušpic na obe strane terena.


Само нам тај муџахедин фали :bes .Стварно не капирам нашу управу.Тренутно нам треба бар један добар штопер, а не још један кретен у нападу који неће ни видети терен.
b]НЕМА ВЕЛИКИХ И МАЛИХ УТАКМИЦА КАДА ИГРА ЗВЕЗДА, ГЛЕДАМ ЗВЕЗДУ, А НЕ ЊЕНЕ ПРОТИВНИКЕ![/b]

Iako u Crvenoj zvezdi do polaska u Irsku nisu znali da li će biti prenosa iz Korka, dilema je razrešena.

Radio-televizija Srbije direktno će prenositi utakmicu Kork Siti - Crvena zvezda na svom 1. programu, u sredu od 20.40h.

Ma da brate, napadaca nikad dosta, igrajmo 0-0-10

Quote from: "jovicn"Napadač sarajevskog Željezničara, Admir Vladavić (24), na meti je Crvene Zvezde, objavljuje "Sportski Žurnal".

Povremeni reprezentativac Bosne i Hercegovine je imao odličnu sezonu u Premijer ligi BiH, te se očekuje dolazak delegacije crveno-belih na pregovore o transferu talentovanog igrača.

Vladavić je zabeležio dva nastupa za reprezentaciju, dok je vredno napomenuti da se podjednako uspešno služi kako levom tako i desnom nogom, te može igrati kao polušpic na obe strane terena.



ako vec zele da kupe napadaca neka onda  dovedu Ljuboju jer ga Stutgart nece vise u svojoj ekipi.

mislim da bi bio sjajno pojacanje jos kad ode ziga mislim da bi bilo super sa njime.

a sigurno nije ni steta sto je veliki zvezdas.

Quote from: "cazzo_FCRS_forever"

mislim da bi bio sjajno pojacanje jos kad ode ziga mislim da bi bilo super sa njime.

a sigurno nije ni steta sto je veliki zvezdas.

To bi bilo vrlo interesantno ali i dosta skupo pojacanje, ali prvo dako vise dovedemo stopera da valja.
ДEЛИJE - ПОДГОРИЦA

Quote from: "lesa"
Quote from: "jovicn"Napadač sarajevskog Željezničara, Admir Vladavić (24), na meti je Crvene Zvezde, objavljuje "Sportski Žurnal".

Povremeni reprezentativac Bosne i Hercegovine je imao odličnu sezonu u Premijer ligi BiH, te se očekuje dolazak delegacije crveno-belih na pregovore o transferu talentovanog igrača.

Vladavić je zabeležio dva nastupa za reprezentaciju, dok je vredno napomenuti da se podjednako uspešno služi kako levom tako i desnom nogom, te može igrati kao polušpic na obe strane terena.


Само нам тај муџахедин фали :bes .Стварно не капирам нашу управу.Тренутно нам треба бар један добар штопер, а не још један кретен у нападу који неће ни видети терен.

Iako nema nista od transfera,  taj 'mudzahedin' je za tvog Zigica izmislio fudbal.

Quote from: "cazzo_FCRS_forever"
Quote from: "jovicn"Napadač sarajevskog Željezničara, Admir Vladavić (24), na meti je Crvene Zvezde, objavljuje "Sportski Žurnal".

Povremeni reprezentativac Bosne i Hercegovine je imao odličnu sezonu u Premijer ligi BiH, te se očekuje dolazak delegacije crveno-belih na pregovore o transferu talentovanog igrača.

Vladavić je zabeležio dva nastupa za reprezentaciju, dok je vredno napomenuti da se podjednako uspešno služi kako levom tako i desnom nogom, te može igrati kao polušpic na obe strane terena.
budi realan, vidis da nece da daju 200k za stopera kojeg nemamo... nema sanse da bi iko i pomislio o ljuboji


ako vec zele da kupe napadaca neka onda  dovedu Ljuboju jer ga Stutgart nece vise u svojoj ekipi.

mislim da bi bio sjajno pojacanje jos kad ode ziga mislim da bi bilo super sa njime.

a sigurno nije ni steta sto je veliki zvezdas.

Quote from: "cazzo_FCRS_forever"
Quote from: "jovicn"Napadač sarajevskog Željezničara, Admir Vladavić (24), na meti je Crvene Zvezde, objavljuje "Sportski Žurnal".

Povremeni reprezentativac Bosne i Hercegovine je imao odličnu sezonu u Premijer ligi BiH, te se očekuje dolazak delegacije crveno-belih na pregovore o transferu talentovanog igrača.

Vladavić je zabeležio dva nastupa za reprezentaciju, dok je vredno napomenuti da se podjednako uspešno služi kako levom tako i desnom nogom, te može igrati kao polušpic na obe strane terena.


ako vec zele da kupe napadaca neka onda  dovedu Ljuboju jer ga Stutgart nece vise u svojoj ekipi.

mislim da bi bio sjajno pojacanje jos kad ode ziga mislim da bi bilo super sa njime.

a sigurno nije ni steta sto je veliki zvezdas.

E moj prijatelju pa vidis da nam je 200.000 mnogo za dovodjenje stopera koji nam treba kao suvo zlato a ti mastas o Ljuboji pa verujem da je samo njegova god plata bar trostruko veca...A ovaj sto hvali Mudzu neka ne preteruje jer jedan je Nikooola Ziiigic!!!!

Prodat je najperspektivniji golman u drzavi za nekih 2,5-3 miliona eura,zatim najbolji bek za 3,5 miliona.Onda prvi igrac odbrane iz prosle sezone ne znam cifru ali eto nek je 400 000 e,ne treba zaboraviti ni Dramana,Mladenovica,Pantelica i Djokaja,pa sponzorstvo od tojote,pa sad Nike 1,2 miliona eura.Ajde kad se to sve sabere nek izadje 10 miliona,ali to je minimum.I treba imati u vidu da i Zigic sigurno odlazi.
Sto se tice pridoslica tu je Bugarin kojem nije otkupljen ugovor vec je na pozajmici tako da nije neka nenormalna suma,Suzuki je dosao kao slobodan igrac,onaj golman takodje nije ni igrao pola godine,Pantic,Djokic i Andjelkovic tesko da u placeni nesto puno vise od 1 miliona eura.Milijas recimo 500 000,za Tadeija isto mislim da je bez obestecenja.Za njih sve tesko da se moze navuci 4 miliona.Dakle razlika je za sada bez Zigica oko 6 miliona eura.Sta je sa tim parama?Da li je odluceno da se otplati dug ili sta vec.....? :zbunjen
Nije mi jasno zasto ne obelodane finansijske transakcije ako vec legalno posluju i nema kradja i malverzacija u klubu.

E kakve se odve sve budalastine pricaju... onaj musliman bolji od Zigica... e to je provala decenije. To mora da je obicna novinarska patka na koju su se mnogi upecali, svi dobro znamo da nam treba stoper, a da napadaca imamo viska. Sto se para tice, nije to tako jednostavno, nisu sigurno sve te pare sele odjednom na racun... ima tu dosta peripetija. Samo nek vec jednom dovedu stopera i da zatvorimo tu stranicu za ovu sezonu!
991 - Vukovar postaje BYKOBAP, a Zvezda prvak Evrope !!!

Moje skromno misljenje je sledece : para ima, ali Piksi ceka ishod sutrasnje utakmice i narvno ukoliko je povoljan, i ishod zreba u petak. Po meni ukoliko bi se poklopio dobar rezultat iz Irske i dobar zreb, odnosno neko ko moze da se prodje, u tom slucaju ce da se odresi kesa. Ako ne sa ovim timom ladno uzimamo titulu i ove godine, i igramo grupe UEFA kupa. A lova gde ce... e to ne znam.

@SaXoN
ma znam da to nije jednostavno,ali ako smo u dugu nekih 6-7 miliona eura,mogu se dodati i tih 350 000 koliko je taj Urtado da bi se uslo u LS,pa prodace Zigica i bice para,moraju malo riskirati inace nema profita,cinjenica je da je mnogo igraca otislo za solidne pare a da kod nas dolaze samo unknow talenti i neprovereni igraci,izuzetak je Georgijev ali ponavljam on je potpisao ugovor u vidu pozajmice
@NightMare
tu ima logike i voleo bih da je tako,ali ipak mislim da je Piksiju bitnije da na kraju godine iznese finansijski racun u pozitivi nego da rizikuje sa ulaganjem u klub

Quote from: "nikola82"..A ovaj sto hvali Mudzu neka ne preteruje jer jedan je Nikooola Ziiigic!!!!

Moze Nikola biti najbolji u ligi u kojem mu klub nema konkurenciju,a sto se tice cijene samih igraca, veca je cijena jer je klub, a i cijela srpska liga kao i reprezentacija na jacoj cijeni i respektabilnija od nase.