Brdjo, bolje vas nasao (ako vas nadjem tamo) :D:D

ali nadam se da hocu, samo trazite mene

Opis:
Medved, Ogorman, Nosi nesto zvezdino, Zvezdinu kapu ima, ide gde su svi vatreni navijachi zvezde i to je to  :rofl
a.....potpis....

Quote from: "Sky Joker"Medved,

:zbunjen  :zbunjen  :zbunjen

Ovo nam je poznsto...

Dali nosis bele carape na crne patike, farmerke ti male, startujes babe na gostovanjima i zivis u selendri blizu holandske granice ???
 KO NE SKACE, VOLI GLADBAH ....

Quote from: "ULTRA' ROMA"
Quote from: "Sky Joker"Medved,

:zbunjen  :zbunjen  :zbunjen

Ovo nam je poznsto...

Dali nosis bele carape na crne patike, farmerke ti male, startujes babe na gostovanjima i zivis u selendri blizu holandske granice ???

i vices jarane, hammer e, bolan,......

Quote from: "ULTRA' ROMA"
Quote from: "Sky Joker"Medved,

:zbunjen  :zbunjen  :zbunjen

Ovo nam je poznsto...

Dali nosis bele carape na crne patike, farmerke ti male, startujes babe na gostovanjima i zivis u selendri blizu holandske granice ???

takodje imas i retku kosu na kojoj je razdeljak koji ide samo do pola glave.. :zbunjen  :zbunjen

Al su ti prsti jos mozda predugacki i smotani??? :rofl

Quote from: "Brdjo"Al su ti prsti jos mozda predugacki i smotani??? :rofl


ne, to mi je cuna  :rofl  :rofl  :rofl
a.....potpis....

nene, nisam ja taj, ja sam iz ciriha  ;pljuga
a.....potpis....

Quote from: "Brdjo"Al su ti prsti jos mozda predugacki i smotani??? :rofl

;pljuga  ;pljuga  ;pljuga  :ruke do jaja!!! da dodam jos i volis Kebap i jeftino pivo sto se samo prodaje  gore spomenutoj selendri!!!!

znash kako...

na dijeti sam, nejedem kebap  :finger
a.....potpis....

Mislis da se ribe pale na tebe, koje ti nisu ni ime zapamtile...
 KO NE SKACE, VOLI GLADBAH ....

Quote from: "ULTRA' ROMA"Mislis da se ribe pale na tebe, koje ti nisu ni ime zapamtile...

covek je neunistiv :batine   :sampion
subota vece, munich beauty(bez vodje), par bsr, i MG, sa sve gipsom na obe noge, spalav, ludilo, svi odose kuci, jedino gipsani ostao, sam :zbunjen  :sampion  :batine

Je l prosla trojka?![/quote]

Quote from: "radomir"
covek je neunistiv :batine   :sampion
subota vece, munich beauty(bez vodje), par bsr, i MG, sa sve gipsom na obe noge, spalav, ludilo, svi odose kuci, jedino gipsani ostao, sam :zbunjen  :sampion  :batine

Nek mu kupi neko crne cartape, poslacu vam licno kintu...
 KO NE SKACE, VOLI GLADBAH ....

Quote from: "ULTRA' ROMA"
Quote from: "radomir"
covek je neunistiv :batine   :sampion
subota vece, munich beauty(bez vodje), par bsr, i MG, sa sve gipsom na obe noge, spalav, ludilo, svi odose kuci, jedino gipsani ostao, sam :zbunjen  :sampion  :batine

Nek mu kupi neko crne cartape, poslacu vam licno kintu...

E da on promeni carape, ma nema sanse. Posle bi ga mama grdila, ovako joj je obecao da nece dugo da ostaje napolju  :D

jeste li odluchili gde se sastajemo ? ;pljuga
a.....potpis....

Quote from: "Sky Joker"jeste li odluchili gde se sastajemo ? ;pljuga

cekaj nas kod kolima :rofl  :D

IZVOR B92:

Fudbaleri Crvene zvezde pobedili su u Kelnu turski Galatasaraj sa 1:0, u prvoj ozbiljnoj probi tokom priprema za kvalifikacije za Ligu

?? ???? ?? ?? ?????, ??????? ??? ?????... :finger

???? ??? ??? ?? ??????? ??? ?? ????? ??? ?????? ???? ??? ??????...


???????!!!

Quote from: "Boka"IZVOR B92:

Fudbaleri Crvene zvezde pobedili su u Kelnu turski Galatasaraj sa 1:0, u prvoj ozbiljnoj probi tokom priprema za kvalifikacije za Ligu
Косово и Метохија - срце Србије!
СМРТ ПОЛИЦИЈИ!!!

Ma jedna tekma neznaci nista. Ali ipak daje neku nadu, jer ipak Galatasaray nije losa ekipa. Cak sam mislio da cemo popusiti par golova..

Kad vam puste snimak, opisite igru. Mi smo ostali bez Satelitskih programa u Australiji :)