U subotu  u 10h putem Ljubljane krenulo  je nas petrica.Put kao put .... zezanje ... pesma .. pice sve kao i obicno .U Ljubljanu stizemo oko 16 h .Tu nas cekaju prijatelji iz OB.Sa njima odlazimo na pice ...U jednom bar smo sedeli sve dok nismo culi da je eipa Green Dragonsa napala  malobrojne delije Ispred Praoslavne crkve u Ljubljani .Odmah smo krenuli ka crkvi .. ali dok smo mi stigli vec vise nije bilo nikoga samo nasi cigani i nesto pandura.Tu smo se skupili .Bilo nas  je oko 100... Ubrzo zatim smo krenuli putem dvorane "Tivoli"... uz put se pevalo i pilo ... prozivali su se i green dragonsi ali njih nigde nije bilo .Kada smo stigli ispred dvorane panduri su nas odmah upozorili da ako budemo palili paklje da ce isprazniti deo dvorane na  kojem mi budemo bili .I naravno morali smo ulaznice da kupimo :((( .Pri ulasku u dvoranu bio je nesto rigorozniji pretres nego obisno ,ali je ipak vecina baklji .Uneseni su i transparenti ekipe OB kao i transparent "KOSOVO JE SRCE SRBIJE ".Prvi  cetvrtina je bilo cutanje poginulim srbima na kosovu i metohiji .Zatim na pocetku druge cetvrtine pocinjemo sa pesmom"KOSOVO  JE SRCE SRBIJE "...grmela je cela hala ...celu 2 cetvrtinu su se cule srpske pesme.Grmeo je i "mars na drinu " i sve ostale srpske pesme .Na poluvremenu  dolazi do promene ... pocinje se sa zvezdinim pesmama .U kopu atmosvera sasvim  ok .Vrhunac navijanja dolazi sredinom 3 cetvrtine kada pocinje neplanirana bakljada ... i paljenje  salova i majci koje su u predhodnim danima poskidani  green dragonsima ... odlicna atmosvera i sve ,ali tada dolazi do upada specijalaca  na tribinu .Poceli su da udaraju bez razloga i da hapse ljude koji nisu imali ni baklje ni nista .Dolazi do  malog pada u navijanju , ali se ubrzo i to sve resava i nastavlja se sa pesmom .Sve u svemu odlicnogostovanje ... navijanje zavrsavamo sa sledecim skandiranjem " HOCEMO POBEDU ,POBEDU U ZAGREBU".Po zavrsetku tekme svi zajedno krecemo putem pravoslavne crkve , dalje odatle expedicija delija iz beca  krece nazad putem beca .U bec smo stigli oko 11:30 .

A sto se tice same utakmice ..... i igre igraca .... to vam mora neko pisati ko je gledao
utakmicu :D

Pozdrav od BECLIJA

Odlican izvestaj.

Zato GD nisu bili u hali tokom drugog poluvremena?
b]Sve sto zelim u ovom trenutku, igraj Zvezdo igraj i pobedi...[/b]


Zato sto su ckepi najvece...

GD su mi se stvarno popeli na k.... sa svojim prozivkama, te OB ne smeju da im izadju na crtu, te ne mogu da ih stignu jer su brzi kao zecevi, napadaju 10 na 2, 70 na 5 i slicno. Za mene licno je veliki uspeh da imamo jednu dobru, organizovanu i, sto je najvaznije, dugotrajnu grupu u DRUGOJ DRZAVI, u kojoj nismo bas omiljeni kao narod. To dalje implicira da ta ekipa ne moze da deluje bas onako kako bi to radila u BG, te da klinci ponekad moraju da uhvate maglu i povuku se ako osete da su ugrozeni. Zar se ti isti GD nisu stekali i iz zasede kao najvece pickice napali BG ekipu Delija koja je dosla na Final Four GY u Ljubljani? Definitivno treba dovuci najjacu ekipu, sto iz Slovenije, sto iz Beograda, pa ih lepo izlomiti jednom za sva vremena (a da pritom budeomo jednako brojni kao oni).

Ali, jebes ti sve to kada te oni, poput babe kojoj je neki narkos maznuo torbicu, odrukaju muriji cim popiju batine. Izgleda da su momci prave navijacke sukobe gledali samo na TV-u ili su o njima obavesteni putem novina ili interneta.
b]Leeee, alealeeee, na-na-na na-na na-na na-naaaa...[/b]

Quote from: "supreme"Zar se ti isti GD nisu stekali i iz zasede kao najvece pickice napali BG ekipu Delija koja je dosla na Final Four GY u Ljubljani?

Pa stekali su se tada a i ovaj put njih 30 naoruzanih motkama, lancima... od toga  najmanje 10 u starosti od 20-25 godina napali  20 nasih klinaca u centru grada,  a klinci u proseku stari 15-18 i od toga ih je 15 bilo prvi put na tekmi :( ., znaci teski huligani :nene .  :finger . Hvala bogu svi su ok, koliko ja znam, jedino je valjda neki slucajni prolaznik zavrsio na urgentnom stradajuci od granitne kocke. No i GD  su pokazali da su mnogo brzi i ako ih je bilo vise a i murija se brzo pojavila. Ja koji sam posao za klincima nesto kasnije, samo sam uspeo da vidim kako 3 nasih juri nekog nihovog skinsa, ma ne znam da li je i bio skins samo je bio osisan do glave,  a ja bas istrcao iz neke stranske ulice, uspeo sam nazalost samo da ga zakacim nogom ali je svejedno umakao ;pljuga , a odmah za nama trcali panduri pa smo se sklonili u neko dvoriste gde su dosta poznati kafici, no tamo je kao naruceno bilo i granitnih kocki i nekih drvenih motki. Murija je blokirala centar i nista mi napravili mali krug, ulazimo u Zvezdin park (tako se zove, ko naruceno)  i tamo trojica nekih sa kapuljacama, mi pomislili GD kad ono neki Ameri iz NY i kao pitaju da li mi znamo What is going on? I jedan mu pokaze motku, oni se samo pogledaju i nastavljaju svojim putem ;pljuga

Ma vazno je da smo mi njih razbili u navijanju a videcemo sta ce drugi put biti na ulici. Mislim ne vredi vise trositi reci na njih. Dovoljno je reci da smo se skoro sat vremena zadrzavali ispred ulaza i na blagajni hale, a oni dosli kad smo vec skoro svi usli i naravno zakasnili. Mislim kapiram ja kao da su oni domaci navijaci i da kao moraju da brane grad ali da se hvale tim podvigom na sav glas to je vec previse, komplexi rade svoje. I za F4 su pricali kako su napali prvu ekipu a da ih mi kao neki fan club uopste ne interesujemo. U glavnom retko kad u Ljubljani ima nekih ako se moze reci navijackih obracuna u centru, tako da su slucajni prolaznici samo blejali :) Mozda cemo dobiti i gradski navijacki derbi, videcemo kako ce se situacija dalje razvijati.
A sto se nas tice normalno da nije lako biti navijac srpskog kluba ovde u Sloveniji, ajd da je to neki x klub ali to je ipak Zvezda!!! A ja mislim da nas i panduri nas imaju vec pun k, jer smo tako i tako najbrojniji "gostujuci" navijaci,barem sto se basketa tice.

Klinci su najludji :ruke

ps. webasteru ako hoces imam par slika da ti posaljem sa tekme?
Smrt internet huliganima!

Nego sta nego salji :ruke
b]Sve sto zelim u ovom trenutku, igraj Zvezdo igraj i pobedi...[/b]


Naravno pozdrav i za Delije Bec! namigivanje

4 slike sa tekme. Nepojmljivo mi je sta ce ker na tribinama (I opet tata kupio, kera s plavom kapicom, krive noge ima, i mrda palicom... AV AV!)





:rofl  dobro je sve dok ne pocnu sa konjima ulaziti...

Quote from: "Ljubitelj_dima":rofl  dobro je sve dok ne pocnu sa konjima ulaziti...

A, zar konji nevode kerove  :zbunjen

Quote from: "draca"
Quote from: "Ljubitelj_dima":rofl  dobro je sve dok ne pocnu sa konjima ulaziti...

A, zar konji nevode kerove  :zbunjen

ko tu koga vodi je vrlo diskutabilno