Ljudi su hapseni zbog ovog plakata...ova zemlja je pukla!



Stvarno je tuzno kako svi znaju da kazu da je Irak okupiran zbog nafte, mi bombardovani zbog Monike Levinski i ne znam cega jos (naravno u svemu tome i ima manje ili vise istine), a NIKO sem navijaca nije kadar da razmisli bar malo sta se sada radi. Ne pratim bas mnogo nas TV, a i  imam samo sat. RTS, ali pretpostavljam da im je derbi dosao kao kec na 11. I umesto da pricaju o gluposti u mojoj bivsoj osnovnoj, oni prebace lopticu na nekoga koga mogu svi lepo da mrze i  u toj mrznji se ujedine, samo sto su umesto Srba ovaj put posluzili srpski ,,huligani". Mediji odrade svoje, u stilu CNNa, BBCa i ostalih sranja i super.  Zaboravi se i Labus i sveznajuca budala Vuksa... Strasno. A svi vole da se prave pametni i kazu fudbaleri su glupi, a niko bar da se potrudi da shvati da taj televizor ne govori istinu i samo istinu. I svi kazu kao koliko su Ameri glupi sto veruju TVu, a MI??? :bes
,Устаните људи и  подигните чела, јер битка свих битака је давно почела, боримо се за, планете наше спас, против јебене Америке подигнимо глас! Устаните људи са вером у Бога, да ослободимо Земљу од смрада њиховога!"

momci,zna li neko,kakva je situacija za sutra?
..opet traze Radovana brata,
al' zakucashe na pogreshna vrata...

A sta ce slika siptara na nasem sajtu :zbunjen

b]Sve sto zelim u ovom trenutku, igraj Zvezdo igraj i pobedi...[/b]


Bojkotovali smo utakmicu, pa smo postavili slike od svake tribine (fali istok...), kao sto mozes videti na naslovnoj, radi se o sablasno praznim tribinama a ne o koreografiji, navijanju...

Mozda ne treba da pricamo na forumu sta cemo sutra.

QuoteMozda ne treba da pricamo na forumu sta cemo sutra.


al moze onda neko ako sazna shat ce da se radi sutra da posalje pm!

U Beogradu postoji-''Beogradski Centar Za Ljudska Prava"

Za Godru:
Kiza ti je dao objasnjenje, slikao sam sve tribine, upravo zbog posete, a jug je izgledao tako 5 min pre pocetka utakmice... Trea biti iskren pa reci da je kasnije ipak bilo vise ljudi..

Neki pitaju za sutra... Pa... Dodjite... Saznacete na licu mesta... Isto kao i svi ostali...
Quote from: vasvla"Бебе нек се рађају, порука је Севера, нећемо да Србија буде земља педера "

evo dva texa iz Ekipe o atmosferi na severu tokom derbija:


Niko nije smeo da pisne!

Delije su najavile da }e bojkotovati derbi, anjihove vo|e su se postarale da niko ne sme ni da pisne ukoliko mu se druga~ije ne naredi! A, kako je to izgledalo u praksi?
Sever ju~e, jednostavno, nije li~io na Zvezdin sever. Poluprazan, bez {alova, zastava, koreografije... I, cela ta slika bila je stvorena za centralnu lo`u, u kojoj su sedeli ministar prosvete i sporta Slobodan Vuksanovi} i predsednik FSSCG, Dragan Stojkovi}. I svaka pesma je po~injala i zavr{avala se sa njima dvojicom. Nije se moglo ~uti "Napred Zvezdo ili Zvezdo daj gol". Na severu je ju~e bio aktuelan  potpuno druga~iji repertoar- "Jebo vas derbi" Ho}emo zastave"...
Nisu delije {tedele grlo u vre|anju ministra Slobodana Vuksanovi}a: "Spasi Srbiju i ubij se Slobodane", "@andari, ministri, derbi ste uni{tili", "Ministre, vrati se, ovce tvoje ne mogu bez tebe".
A, koliko su Zvezdini navija~i zaista ljuti videlo se po koli~ini pljuvanja ~oveka kome su do ju~e klicali: "Piksi pederu, napu{i se Severu", "@ena ti je kurva Dragane", "Zvezdina zvezda, ti nisi Zvezdina zvezda", "Ubio si Piksi Bulata".
Pristalice crveno-belih u pauzama pomenutog repertoara, povremeno su vre|ali Partizanove Afrikance. A, onda, euforija. Zvezda od 10. minuta vodi 1:0, a strelac Nikola @igi} skida dres i ka severu okre}e majicu na kojoj pi{e: "Derbi je sa navija~ima"!
I tako u krug do 40. minuta. Pred kraj prvog dela delije su krenule u potpuno sprovo|enje bojkota. Prestali su sa navijanjem i zapo~eli evakuaciju sa stadiona, uz pesmu: "Ajmo ku}i"! Neki su poslu{ali, neki nisu, ali do kraja su se ~uli grobari. Prvi put u istoriji ve~itih derbija, Marakana je navijala protiv Zvezde. D`aba su Panteli} i @igi} mahali rukama, tra`ili podr{ku sa severa... Uspeli su u jednom trenutku da razbude navija~e, ali samo nakratko...
B.Dj.

Sever bez publike

Dve plavu{e i golubovi

Nikada do sada sever nije bio tako prazan kao u 207. derbiju. Odlaskom tvrdog jezgra sa tribine koje je sledila ve|ina navija~a izgubila se prooznatljiva atmiosefra koja je neretko bila najkbvalitetniji deo predstave. Bez prepoznatljivog huka sa severa derbi nje dobio sasvim druga~iju konotaciju. Na opusteloj tribini po~etkom drugog poluvremena navijanje su sa {ipke "vodile" dve plavu{e koje su se tu zatekle sa svojim maloletnim drugom.
O miru na severu svedo~ilo je i nekoliko golubova koji su grickali ostatke semenki i skakutali po stepenicama na mestu gde se ina~e nalazi srce kopa.
Sablasno pust i tih sever jedino je od 64. do 72. minuta podsetio na uobi~ajenu sitaiciju ali su posle naleta emocija povukli u gornji deo tribine.
Ovog puta je verovatno bilo najlak{e do|i do dresa Crvene zvezde jer je posle me~a umesto uobi~ajenih talasa ka {ipci tek nekoliko stotina simpatizera se borilo za delove opreme crveno belih.
Svakako, nikad vi|eno
P. Po

kako cemo mi da predstavljamo Zvezdu na evropskoj sceni!!!! Samo pomislite na Marakanu bez salova, koreografija, transparenata!!!
PIKSI PEDERU@!!!!!

("Ekipa", 15.05.2005.)

Дајте нам енглеске плате  

Звездин капитен Марко Пантелић појаснио је поступак његових саиграча с полувремена. - Морате да схватите да смо ми, играчи Црвене звезде, разочарани. Наставићемо да се боримо, јер ми не можемо да играмо пред празним трибинама. Тамо нека Осасуна, Еспањол или Удинезе имају и по 40.000 људи на стадиону, а нама су одузели и то право да играмо пред пар хиљада верних делија. Наши навијачи су отишли са дербија. Зар је то нормално? Мислим да могу да се пронађу и друга решења. Разумем жељу да играмо у енглеском амбијенту, али ајде онда да играчи зарађују као у Енглеској. Да нам плата буде пола милиона, милион евра. Знам да не би требало навијачи да се бију, да ломе столице, праве нереде, само делије су увек одговарале за своје поступке. Никада се нису криле. Зашто да онда не унесу заставе, кореографије...- није крио огорчење Марко Пантелић.
_________________

I uostalom 2000 svi su bili happy sto je pao Sloba,sve nas je boleo kurac,a gospoda koja su tebala da budu smenjena cak i demolirana,opusteno ostaju na svojim pozicijama(njihova smena je bila jedna od najbitnijih stvari).
Danas,nam se svete,sprdaju se sa nama,rade sta hoce.
NEkad kad ih prebijes oni ti sledecu tekmu vrate,al te puste,pa ti opet vracas njima...
SAD te lome,tebe,tvoju devojku,tvog sina osnovca...i boli ih uvo ispadnu narodni heroji u borbi protiv huligana!!!
ALOOOOOOOO,znate li ko su ti ljudi???????
To su bre isti oni Slobini kapetani,komandiri,ista interventna+plus nadrkana,dobro placena,ko zna cime nagutana zandarmerija!!!
Drzavni OLOS!!!
POSLUSNA GOVNA!!!
Tukli su SRBE.
Svi imaju Hitlera,Staljina...al mi imamo zandare(nas otpadak)-odane ideji i pretpostavljenom!

6.oktobra se zna ko je bio za totalnu smenu i javni konkurs za ta radna mesta(MUP,sudstvo).
Ovi sto su bili protiv-trenutno su vladajuca koalicija,cast izuzecima ako ih ima,ali SIGURAN sam(100%)da to nisu Jocic i Vuksanovic!!!
Pa vi povezite ko sta igra.

Quote from: "Indjija"
Danas,nam se svete,sprdaju se sa nama,rade sta hoce.
NEkad kad ih prebijes oni ti sledecu tekmu vrate,al te puste,pa ti opet vracas njima...
SAD te lome,tebe,tvoju devojku,tvog sina osnovca...i boli ih uvo

Ово што причаш о мурији некад и сад о томе сам причала милион пута са ортацима и сви се слажу да је и у време Слобе мурија била боља. Претуку те па те пусте а ови бре пуцају у децу. И никоме не одговарају за своје преступе! Па где то има? Само у овој оболелој земљи. Препрашили су људе пред дерби. Свако нормалан ко би дошао са дететом или девојком размишља, шта ако мурија запуца (као на последњим дербијима) крене бежанија и шта треба дете или девијка да ти погине у стампеду ако не од метка.

Сад на последњем дербију када смо изашли после 40. минута. Стоји кордон изнад улаза а дебил на вратима каже : "Не може нико кући, док се утакмица не заврши." Дрка нас и смеје се. До њега инспектор и он се смеје каже "Не знам ја ништа. Можете кући али не смете после да се вратите". Видим људи се враћају са улаза и одлазе на други. Ја се изнервирам и питам обојицу "Шта је било? Правите логор овде, а? Ко може од вас да нам забрани да идемо кући?" А они се смеју. А онда жандар из кордона ми каже (и њему сам пришла и питала га исто то) "Ма, можете кући али идите доле..." Мрзим их СВЕ!  :bes

Све што желим рећи, да куцнуо је последњи час!
Не буде ли Звезде, тада неће бити ни нас!

Ja sam poceo da AKCIJAM,ko hoce-nek cuti,ja necu!!!
Ako hapse sto lepis plakate(jos nepoliticke),sto ljudima govoris da ne ulaze na stadion i time guras neku svoju ideju...neka me hapse.
Grafiti su ispisani,bice ih jos,samo da skupim pare za neke nalepnice i do jaja.

Lepo je rekao lik posle Vrsca:''Slobodan Milosevic je mala beba za ovo!''

Tad sam bio,mogu opusteno da kazem-klinac,prva godina sr.sk.-nisam bio aktivan,bio sam redovan,par mojih vrsnjaka jesu,isao sam ponekad sa njima u lepljenje plakata...srecom nikad nisam uhapsen zbog toga.A sad?

Necu vise da zivim u pandurskoj drzavi,ili ja ili oni!

Sezona je lose pocela i gore zavrsila. :(
Redari po meni nisu uzrok svega, jesu politicari.
Politicari su oni koji prave "atmosferu" u drzavi, oni koji daju naloge.
Ako bi panduri bili kaznjeni zbog nedela poput onog protiv Milana Vasica, eh oni, mada hteli, to ne bi cinili.
U italiji je isto, zna se sta mogu ciniti panduri kada je u pitanje odredjena politicka volja.
Inace, vest iz Azerbejdzana je VRLO INTERESANTNA. Sta se zna vise?