Tom tzv. "chichi" pichki nema mesta u Zvezdi. Svojim ocima sam gledao kada je u onoj Tegeltijinoj emisiji rekao na pitanje da li bi igrao za Zvezdu, on kazao da nema tih para, da bi to za njega bilo ispod chasti... Takvi nam ne trebaju, hvala lepo.

Jako mi je zao zbog ovakvog poteza naseg kk.
Mislim da ga je bilo nepotrebno dovoditi iz mnostva razloga, ali sta cete, ne odlucujemo mi.

poz
Dacha
rnova kruna na Njegovoj glavi govori o vjecnoj slavi.
Isus je zivot ostalo su sitnice.
Grobari, propao vam je posao. Vaskrsnuo je.

Verovatno ce poboljsati kvalitet nase igre ako dodje,ali generalno nemam lepo misljenje o njemu,bas cemo videti sta ce da izjavi ako uopste dodje u Zvezdu.
Sa Gurovicem bi to bio zanimljiv sastav:

Jeretin
Gurovic
Vitkovac
O'benon
Radivojevic
Dragojlovic
Bjelica
onaj iz grcke zaboravih mu ime :D
Subotic
Nesovic

Ne znam koga sam jos zaboravio.Mislim da nam fali jos jedan dobar plej pogotovo sto ce Jeretin uskoro otici to je jasno.Mozda bi bilo dobro kada bismo vratili Wiszniewskog,mog omiljenog igraca. :finger

Koji ce nam qrac Gurovic kad mu ne daju da igra u hrvatskoj? I hoce li povuci sve sto je napljuvao o Zvezdi dok je igrao za groblje?

Takav igrac nam ne treba.
ko je punoletna, dobra je. Ako je maloletna... a cuj, niko nije savrsen...

"Chicha" je Delija samo to tek treba da dokaze.

Quote from: "Maj 25""Chicha" je Delija samo to tek treba da dokaze.

Данас је у куриру има његова изјава у којој каже да су му гробари у срцу али да је он професионалац. Не треба нам!

Govno od covjeka, jos vece govno od igraca.
Dok je bio u P******** govorio je kako nikad ne bi dosao u Zvezdu...

Odavno je postalo nebitno da li nko od igrača navija za neki klub
bitno je da pruža dobre igre i donosi trofeje klubu a to gde je bio
i šta je radio pre Zvezde je nebitno.
Znam primer gde je Goran Đorović bio vatreni grobari i išao na Jug
kao klinac da gleda derbi pa je kao igrač Zvezde bio odličan.

A Gurovic (zadnjih 3-4 godine) kao igrac je na nivou Dzoa Vukosavljevica i slicnih koje smo tjerali, ako ne i gori.
Ne vidim kako on moze pojacati nas tim...

Bogdanovic, Milojevic i Bogdanovic su npr. provereni zvezdasi. Ne znam jedino za Vujanica...
amo dve stvari su vecne: kosmos i Crvena Zvezda
mada za kosmos bas i nisam siguran...

napisao sam dva puta bogdanovica, a htedoh da kazem i tomasevica
amo dve stvari su vecne: kosmos i Crvena Zvezda
mada za kosmos bas i nisam siguran...

Svi ti koje nabrajate kao "Zvezdashe" su isto toliko Zvezdashi kao i oni indijanci koje posle svake vece utakmice pljujemo. Videli Zvezdu samo kad je igrala evropu i mozda derbi. Nek se jebe i Gurovic, i Milojevic, Bogdanovic i svi ostali. Ne trebaju nam ti "profesionalci", pa veci je Henderson cigan od svih ovih pickica zajedno.

Najveca picka je smrdljivi Tomasevic. Prvo je rekao kako gotivi Delije, a posle 6 meseci dok je igrao u Partizanu izjavio je da su Grobari najbolji navijaci na svetu.

Cak i da ne uzimamo u obzir njegove izjave dok je igrao Partizanu, da ne zalazimo ni za koga navija ostaje da za nas predstavlja veliki rizik njegovo dovodjenje... Promenjiva forma u poslednje vreme, problemi sa zdravljem (sada kazu da je sve uredu), problem sa Hrvatima, sigurno velika plata koju ce traziti...
Kada se pogleda ima mnogo cinjenica koje nam govore da ga ne treba dovoditi. Sada opet Sakota pregovara sa njim, znaci moguce je da mu se uklapa u neku buducu koncepciju, a to je valjda i posao trenera.

Ama ako dobro igra nek dovedu i crnog cigana... :D
Btw, "hvala" našim "Zvezdašima" Vujaniću, Tomaševiću, Luki i ostalim pičkama. Uopšte nije bitno ko za koga navija, bona. Bitno je da gine za tim za koji igra. U Zvezdu su dolazili igrači koji nikad za nju čuli nisu, a ne da navijaju za nju!  ;pljuga Skoro sam slušao na ATV kako je Nenad Krstić rekao da je dok nije zaigrao za Partizan bio veliki zvezdaš, pre svega zbog Barija, ali da nema smisla da navija protiv tima za koji igra... :batine



Quote from: "Mikelandjelo"Ama ako dobro igra nek dovedu i crnog cigana... :D
Btw, "hvala" našim "Zvezdašima" Vujaniću, Tomaševiću, Luki i ostalim pičkama. Uopšte nije bitno ko za koga navija, bona. Bitno je da gine za tim za koji igra.

Gurovic da gine sigurno nece. Ne samo da nece nego ne moze. To je igrac prosecnih kvaliteta koji je ima dve dobre sezone pre 5-6 godina u spanskom prvenstvu.

Ne treba nam on. Ali ako dodje treba mu predociti da mora da igra za petoricu, odnosno da ima statistiku koliko pet dobrih igraca zajedno, jer toliko kosta. Ako to ne moze ne treba ga ni dovoditi.

Sto se ostalih igraca tice koje pominjete dodao bih i Scepanovica. On je 99 izrazio zelju da igra u Zvezdi i rekao je da navija za Zvezdu, ali ga je prtizan "ukrao". Slicno je i sa Milojevicem bilo.

Takvi nam igraci i ne trebaju....

Zbog toga nam je repka takva kakva je... Zato sto sve picka do picke od coveka i nabedjene zvezdice igraju u njoj. Casti izuzecima (Rakocevic).

Pa ja mislim da on jos uvijek nije potpisao za nas, zar ne?
Iskreno, nadam se i da nece.

poz
Dacha
rnova kruna na Njegovoj glavi govori o vjecnoj slavi.
Isus je zivot ostalo su sitnice.
Grobari, propao vam je posao. Vaskrsnuo je.

Pa, mozemo u paketu sa njim da dovedemo i Kibu Stjuarta, onda ce sigurno sve da prsti na terenu... :batine  :boks , bar sto se Vuka tice (a, bogami i Dragojla)!!!

Salu na stranu, Sakota je bolje od svih upoznat u trenutnu formu doticnog, pa ako on misli da od Cice ima koristi, treba mu verovati.
edeset hiljada grla,
sto hiljada dlanova,
i samo jedna zelja...

Ja se uopste ne slazem sa vama.Meni je Gurovic do skoro bio sportski  idol.Obozavao sam ga.Ali kada je dosao u P... sve je zasrao.Tako da sad dolazi u Zvezdu jer je shvatio da je pogresio.Tako ja kapiram. :)

Kako vi ne shvatate da nije bitno za koga on navija.Sta mi treba da dovodimo samo velike delije koji nemaju pojma sa kosarkom a g... da uzimaju titule.Dokle vise tako.

QuoteSto se ostalih igraca tice koje pominjete dodao bih i Scepanovica. On je 99 izrazio zelju da igra u Zvezdi i rekao je da navija za Zvezdu, ali ga je prtizan "ukrao". Slicno je i sa Milojevicem bilo.

Takvi nam igraci i ne trebaju....
A koji nama igraci trebaju.Lepojevic,Katic, i ekipa.:(

Ja bih najvise voleo kada bi svi igraci u Zvezdi bili kao Rakocevic, ali nazalost to nije tako.Zbog toga treba da dovedemo Gurovica i da vidimo kako ce to da funkcionise.Ako ne ide, ako je on stvarno govno oteracemo ga. :finger  To bar nije problem.

Sakota je ODLICAN trener i treba mu verovati.
..a patrole Kalabic Nikole...