Јел може неко са Спортске централе да "скине" снимак?

Све што желим рећи, да куцнуо је последњи час!
Не буде ли Звезде, тада неће бити ни нас!


Све што желим рећи, да куцнуо је последњи час!
Не буде ли Звезде, тада неће бити ни нас!

Za razliku od Grobara kojima ovom prilikom skidam kapu, sve najruznije mogu da kazem za igrache, upravu, i trenera partizana. Mislim da su ih cak njihovi navijaci terali da napuste parket. Prase i drugari su ponovo su dotakli moralno i ljudsko dno.
..кажу да причам много...

LJUDI DA LI JE NEKO CUO IZJAVU VUJOSEVICA??????????


NJEGA TREBA NA KOLAC NABITI ODMAH!

NE SMEMO VISE USTUKNITI NA NJEGOVE PROVOKACIJE!!!!!! ON MORA DA DOBIJE OGROMNE BATINE DAS MU POLOMIMO I RUKE I NOGE!!!![/
color]

Evo odgledao sam klip i ono je užas. Mi pevamo neka znaju svi i neki ker diže pendrek i kreću šiptari. :bes  A kad je pukla ograda nisam mogao ni da gledam ono je dno ljudstva, ustvari oni nisu ljudi nego kerovi. Mamu im jebem još ne mogu da verujem. Svim povređenim DELIJAMA, želim brz oporavak i nadam se da nema poginulih.  :(
Ajd sad sutra se ne radi...

Quote from: "Бока"LJUDI DA LI JE NEKO CUO IZJAVU VUJOSEVICA??????????


NJEGA TREBA NA KOLAC NABITI ODMAH!

NE SMEMO VISE USTUKNITI NA NJEGOVE PROVOKACIJE!!!!!! ON MORA DA DOBIJE OGROMNE BATINE DAS MU POLOMIMO I RUKE I NOGE!!!![/
color]


Убити свињу.Ону животињу што је дала наредбу за овај геноцид такође убити.Наћи на улици и убити!

Sve najbolje svima povredjenima, brz oporavak. Dace Bog da ne bude velikog zla. I jos jednom cestitka Grobarima. A slusajuci vujosevica mogu samo da kazem da je sramota da takav chovek vodi mladost Srbije. Ovako sramotna odluka nije vidjena od Hejsela.
..кажу да причам много...

Za sve je kriva uprava pakistana, oni i njihove karte.

E gledajte SOS!
Ajd sad sutra se ne radi...

Quote from: "Бока"LJUDI DA LI JE NEKO CUO IZJAVU VUJOSEVICA??????????


NJEGA TREBA NA KOLAC NABITI ODMAH!

NE SMEMO VISE USTUKNITI NA NJEGOVE PROVOKACIJE!!!!!! ON MORA DA DOBIJE OGROMNE BATINE DAS MU POLOMIMO I RUKE I NOGE!!!![/
color]
Gde mogu naci svinjinu izjavu..?Inace odavno mi  je zao cudno da od ovoliko tuca on nikada ne popije makar jednu flasicu o svinjsku glavu jebem li mu ...........

sta reci :(

Brz oporavak svakom Deliji koji je povredjen.

Zna li se ima li zrtava?Ne daj boze...Nikome se nikad ne dogodilo ono od nocas...
color=red]Siamo nati per amarti e viviamo per seguirti! RSPG[/color][/i]

Izgleda da ipak nema mrtvih, hvala Bogu

Quote from: "nikola82"
Quote from: "Бока"LJUDI DA LI JE NEKO CUO IZJAVU VUJOSEVICA??????????


NJEGA TREBA NA KOLAC NABITI ODMAH!

NE SMEMO VISE USTUKNITI NA NJEGOVE PROVOKACIJE!!!!!! ON MORA DA DOBIJE OGROMNE BATINE DAS MU POLOMIMO I RUKE I NOGE!!!![/
color]
Gde mogu naci svinjinu izjavu..?Inace odavno mi  je zao cudno da od ovoliko tuca on nikada ne popije makar jednu flasicu o svinjsku glavu jebem li mu ...........
Eво свињине изјаве:

Vujošević: "Dokle specijalni rat?"

Trener Partizana Duško Vujošević rekao je da mu je jako žao što ne može da se bavi košarkom, već "nekom vrstom specijalnog rata".

"Umesto da pripremamo meč i bavimo se košarkom, moramo da vodimo neku vrstu specijalnog rata da bismo ostvarili pravo da pobedimo i da napravimo tu jeres da osvojimo i petu uzastopnu titulu", rekao je Vujošević novinarima posle derbija koji je prekinut jer se igrači Zvezde nisu vratili na teren nakon prekida izazvanog sukobima.

Druga utakmica finala plej-ofa prekinuta je početkom treće četrvtine, kada je prilikom intervencije policije pukla zaštitna ograda, tako da su navijači Zvezde pali sa visine od oko tri metra.

Najmanje dve osobe su teže povređene, a policija je saopštila da je ukupno devet osoba povređeno. Vujošević je rekao da se tokom cele sezone vodila "kampanja" da nije dobro da Partizan ponovo bude šampion.

"Cele sezone plasira se ta priča, onako perfidno, kao 'nije dobro Partizan da bude prvak, jer ne igra dobro u Evropi'. A kako je dobro da ne bude prvak onaj koji pobedi? Sve te priče plasiraju oni koji su išli na kurseve u Budimpeštu kako da se ponašaju, kako da plasiraju informacije", rekao je Vujošević novinarima.

U pres-sali nije bilo samo izveštača, već i navijača oba kluba i funkcionera. Neko je Vujoševića upitao da li je bilo moralno da se Partizan solidariše sa povredjenima i izadje iz sale, kao što su učinili i navijači Partizana.

"Znate šta, najmoralnija stvar na svetu je da radite svoj posao. Mi se bavimo košarkom i samo to je moralno", rekao je Vujošević. On je odbio da odgovori da li su Zvezdini igrači nemoralni što nisu radili svoj posao, objašnjavajući da ne komentariše postupke drugih.

Na opasku novinara da nije u pitanju samo sukob navijača i policije, već da je pukla zaštitna ograda, što je stvar koja se ne može kontrolisati, Vujošević je odgovorio:

"To samo pokazuje koliko treba da se bude oprezan kada se ide u salu ili na stadion".

U trenutku prekida Partizan je vodio 63:56
Устани стисни песницу, време је да кренеш на улицу, ништа не пада само са неба, бори се за оно што ти треба!!!

ne znam sta da kazem.ja sam bio skroz dole kod sipke sa parterom (tamo gde su one bolje stolice) i okrenem se na trenutak i osetim udarac u glavu.okrecem se i vidim zandare kako jurisaju i pendrece, pokusavamo da pruzimo otpor ali oni nas odvaljuju.tada padam i vucem zandara sa sobom kome sam uhvatio pendrek.tu dobijam gomilu udaraca preko ledja (nije nista slomljeno).ustajem i tada krece drugi napad i tada vidim oigrace kako ulaze na tribinu da nas brane.sutra cu napisati detaljnije sada nemam zivaca.

Od nekoga kome je zivotni poziv - Pandur - sta moze drugo da se ocekuje??? Znaci, ti si pandur???  Sta?

Na SOS-u su pustili snimak konferencije za stampu koji su davali igraci Zvezde, koji nije bio montiran. Sigurno ce pustati tokom dana.

Igraci su ispali toliko fer da je stvarno za svaku pohvalu. Gurovic je jebao mater i savezu i sudijama i policiji i partizanovim navijacima. I lepo je covek rekao da je ovo bilo isplanirano sve, da bi grobari uzeli titulu. Pa zar im zrtve trebaju da bi uzeli tu jebenu titulu?! Snimak cele konferencije treba pogledati.

A partizanovi igraci zajedno sa onom svinjetinom masnom kada je utakmica zvanicno zavrsena, aplaudiraju, slave nesto?! Pa ono je sramota. Sta je tu za slavlje...!!!! Svi srecni i nasmejani napustaju teren.

A sto je najgore i sto ce najvise boleti, na onoj jebenoj televiziji ili "javnom servisu" ce reci: policija je svojom brzom intervencijom sprecila jos vece nerede u pioniru od strane huligana i ispraznila tribinu. A savez je naravo vec rekao da su svi uslovi za nastavak utakmice bili ispunjeni i osuditi igrace sto se nisu pojavili na teren.

I nasi igraci su lepo rekli, ovo je bio plan uprave partizana, saveza i policije

Zvanicno je 13 povredjenih. Zelimo im brz oporavak.

Ma to je sve stoka. A onda kao navijači su huligani, stoka, nepismni idioti koji se stalno tuku... Ap ko uvek prvi počne? I u Nišu i sad i pre finala kupa i grobare u Crnoj Gori što su gazili... Dokle? Činjenica je da im mi ne možemo ništa i zato će uvek biti ovako... :(
Ajd sad sutra se ne radi...

Jebotee, tek sam sad odgledao snimak, ono je strasno, decu im jebem poganu, psihopatsku,  kao i drzavu koja ih Gaji.

POLICIJA NARKOMANI! :bes  :bes  :bes  :bes

POLICAJCI KRIMINALCI! :bes  :bes  :bes  :bes

NEKA ZNAJU SVI,
ŠTA RADITE VI,
NA DECU PUCATE,
PIČKE ŽANDARSKE! :bes  :bes  :bes  :bes

PROKLETA JE KAMENICA
I ZNAČKA ŠTO SJA
ŠTA MI VREDI UNIFORMA
KADA MOZGA NEMAM JA! :bes  :bes  :bes  :bes

AV,AV,AV,AV,AV,AV,AV,AV,AV,AV,AV! :bes  :bes  :bes  :bes

A.C.A.B. :bes  :bes  :bes  :bes
Ajd sad sutra se ne radi...