???????? ????? ? ???????, ???????? ?????????, ????? ''?????'':

... ???? ????, ???? ????, ????? ???? ???? ???????, ??????? ??? ????? ????, ??????? ??? ???? ???????...

????????, ????????, ???, ???, ???, ???,
????? ????, ????? ???? ???, ???, ???, ???...





???, ????  :zbunjen

Jooooooj, pusi Zvezdo kurac moooooj, partizan je sampiooooon. by Toma  :)

Quote from: "Orthodox Serb"???????? ????? ? ???????, ???????? ?????????, ????? ''?????'':

... ???? ????, ???? ????, ????? ???? ???? ???????, ??????? ??? ????? ????, ??????? ??? ???? ???????...

????????, ????????, ???, ???, ???, ???,
????? ????, ????? ???? ???, ???, ???, ???...





???, ????  :zbunjen

Jesu li stvarno to pjevali? :o
edan Grad jedan Klub


?? ?????? ?? ??? ???????.???,???? ? ???? ?? ????? ????? "????? ??????", ????? ?? ????????? ?? ?????? ?????? ?? ??????? ?????? ?? ?????? ??????, ??? ?????? ? ??? ?? ?????...


Quote from: "supreme"??? ???? ??? ????? ???? "???? ????? ????, ???? ????? ????" ? ???????? ????????????????? ? ??????? ???????? ?????? Sha-Ile.

??? ????, ??????? ?? ??????? ???????? ?? ????????, ? ???? ?? ??????????: ? ???????? ??? ??? ???? ??????? (????? ?? ??????? ??? ?? ??), ?? ?? ????? ????? ?????? ??????? ????? ???????? ? ?????? ?????? ??????, ? ???? ???? ? ????? ????????? ? ????????.

?? ???? ?????, ???? ?????? ???? ??? ???. ????? ?????? ?? ????????????!

Provala je u tome, sto je muzika te himne cisti plagijat! Naime, to je melodija himne FK Kozara!!! Zivota mi! Kad sam pitao jednog zestokog grobara, koji mi je drug  :boks , on mi je isto odgovorio - da je to Kozarina himna!!!!
Koji crnjak, pa ovi glodari nista ne znaju smisliti, sve kradu! :finger



Evo i dokaza sa jucerasnje tekme u rimu. Sisaj Zvezdo su sigurno kompleksi, znali su da ce svi da gledaju tekmu...



Ipak doslo ih je dosta a to im je u plusu.

Ona gorespomenuta pesma je ukradena od TB, oni zapravo pevaju mrzim Zvezdu-Parti-zan - Olimpijakos - Juventus, bas me briga za njih sve jer ja zivim za tebe, samo napred Zemune. Stara je 8-9 godina.

Vidi se da je plagijat jer je nelogicno da grobari pevaju da mrze juventus, pa koliko njih nosi one kradene majice Juvea i naravno gotive Juve, Paok, AEK, Udinese...

Mogu da se kladim da ih nije nije bilo ni 50 iz Beograda, ovo ostalo sve iz pizde materine...

Quote from: "KBB"Mogu da se kladim da ih nije nije bilo ni 50 iz Beograda, ovo ostalo sve iz pizde materine...

A i ti iz BG ako izuzmemo studente - broj se svodi na minimalnu meru :finger

A trans im je do jaja :D Nisu to kompleksi, vec bolest bato...
b]Sve sto zelim u ovom trenutku, igraj Zvezdo igraj i pobedi...[/b]


Zamisli sa jedne strane ograde trans sisaj zvezdo a sa druge Irriducibili belgrado, znaci ne zna se sta je gore?!
Izgleda da im je pala zastava Frontliners, posto je bila okacena na severu  :D

Quote from: "Mikelandjelo"
Quote from: "supreme"??? ???? ??? ????? ???? "???? ????? ????, ???? ????? ????" ? ???????? ????????????????? ? ??????? ???????? ?????? Sha-Ile.

??? ????, ??????? ?? ??????? ???????? ?? ????????, ? ???? ?? ??????????: ? ???????? ??? ??? ???? ??????? (????? ?? ??????? ??? ?? ??), ?? ?? ????? ????? ?????? ??????? ????? ???????? ? ?????? ?????? ??????, ? ???? ???? ? ????? ????????? ? ????????.

?? ???? ?????, ???? ?????? ???? ??? ???. ????? ?????? ?? ????????????!

Provala je u tome, sto je muzika te himne cisti plagijat! Naime, to je melodija himne FK Kozara!!! Zivota mi![ Kad sam pitao jednog zestokog grobara, koji mi je drug  :boks , on mi je isto odgovorio - da je to Kozarina himna!!!!
Koji crnjak, pa ovi glodari nista ne znaju smisliti, sve kradu! :finger

Hoces da kazes da je "I'm a big, big girl in a big, big world" nastala u Gradiskoj? :zbunjen

Normalno da jeste,to je drugi singl album koji je izasao odma posle "Joj Kozaro..."  :lol: i cuvenog kolceta  :D  .
Не даје онај који има паре,већ онај који има душу."

www.srbizasrbe.org

Quote from: "Djape_BBrdo"Normalno da jeste,to je drugi singl album koji je izasao odma posle "Joj Kozaro..."  :lol: i cuvenog kolceta  :D  .

OK, OK, imenjace, ali ta melodija jeste himna Kozare. "I'm a big, big girl..." se nisam ni setio, ali vidim da si u pravu. Pa, ipak, melodija je kradena. Dakle, groblje je samo po sebi laznjak.

A za treci album reklama ide ovako:
"I kad dodju nevolje, i kad dodje tuga,
uvek ce nam pusiti grobari sa juga..."  :D



E "moji grobari" koji ste vi "navijaci", gledam sta piste pa nemogu da verujem, evo citam kako ste nam razbili reviju, samo jedno pitanje znate li vi gde je revija i sta je revija?, cini mi se da ne, ali dobro, lepo je ziveti u neznanju, razbili neke cigane koji su bili tu, a da sto onda niste stali toj cetvorici koja su istrcali ispred upravne zgrade, nego ste ih totalno "nekolegijalno" ostavili da se sami muce sa zandarima koji su ubrzo dosli na mesto dogadjaja, ali ajde necu mnogo o tome ipak nisam bio tu! Pa vidite ovako, vi koji nas zovete devojcicama, vi koji koreografije pravite i u njima ucestvujete samo zbog drugova, vi kojima smeta nase oblacenje, vi koji nemate komplekse, vi kojima je zastava "sisaj zvezdo" stil-zivota, vi koji se ujedinjujete, vi koji ste prvi u svemu, vi koji imate vise pobeda, vi koji ste najurbaniji, vi koji nikada ne bezite, vi koji ste najglasniji, vi koji ste bili u zagrebu, vi cije su zastave najlepse, vi cije su vodje uvek prve, vi koji niste placeni , vi kao jedini koje policija maltretira, vi koji ste apoliticni, vi koji ste najjaci, vi koji ste grobari-narod za sebe, sve to vi jeste! Ali jedno nezaboravite i pored vase price nesto vam nedostaje a to je "komsije" realnost (ali ne ono srs realno-prvi), zato i samo zato kada pricate o nama, kada nas prozivate, kada nam se smejete, setite se da su to oni koje u nekom navijackom sukobu niste dobili pocevsi recimo od proleca 99-te, a onda nastavite da zivite i opstajete u tom nekom vasem zasebnom svetu, jer u njemu i samo u njemu vi zaista i jeste oni nekadasnji grobari od pre dvadesetak godina, oni koji su se nazivali kaznenom ekspedicijom, oni koji su nekada imali primat, a u stvarnom svetu jedina slicnost vam je stil oblacenja!

Post od SAN-a na tribini, svaka cast!
:sampion  :ruke

evo jednog blama sa 163. kosarkaskog derbija  :D

Quote from: "aca_coa"A: Picke
B: Ciganske
E sad, to je ono vase klasicno dovikivanje.
I pokazuju jedni na druge, umesto na nas.
Tek se posle na strani frontovaca neko setio da uperi prst prema nama.

:lol:

Све што желим рећи, да куцнуо је последњи час!
Не буде ли Звезде, тада неће бити ни нас!

?? ?? ??? ? ?? ????????! ??????.

???? ?? ???????????? ???? ???? ?? ?????? ?? ?? ???? ?????? ????, ? ????? ????? ???? ?????? ?? ??????: ?? ??? ???? ????!

???? ?? ?? ?????!

:rofl  :batine

?????? ?? ?????, ??????!  :jebanje

????? ??? ?? ?????? ?????? ?? ???? ????? ??????? ???????? ?? ?? 16. ? ??? 16.  ???? ???????. ?? ?????? ?? ?? ????????? ?????  ?? ????? ??? ? ????. ? ??????? ?? ??????? ?????? ?????? ?? ????? ???? ????? ?? ?????????? ???????? ? ???? ??????? ??? (40. ??????) ? ????-????? ??????? ??????? ????? ????? ????? ? ?????? ????? ?????. ??? ?? ?? ?? ??????? ??? ????? ???.

??? ?? ????? ????? ?? ????? 15. ???? ????.: ????? ??? ?? ???? ? ?????? ?? ??????, ??? ?? ???? ???? ????...

? ???? ??????? ??? ?? ?? ??: ?? ????? ???? ????? ?????. ?? ???? ?? ?? ??????? ???? ??? ??? ??????? 3. ?????? ???? ????????  :rofl  :batine

?????: ? ???.?? ??? ?????, ????? ???????? ??? ???? ???, ????, ??????? 1970, ???? - ?????? ?? ?? ??????...

???? ? ?????? ?? ????? ??????? ?? ???????....

????? ????? ???? ???? ??? ???? ????? ??? 50-60 ??????? ?????? ? ?????? ?????:

?????? ??? ????? ????? ??????. ? ???? ?? ?????? (???? ?? ?????)

?? ????? ???? ??? ?? ?????, ???? ?? ?? ?????? ? ?? ?? ??? ?? ???? ??????? ???????? ???????!!!  :o  :rofl

???? ?? ?? ?????? ?? ?? ??????????.

???? ?????? ??????!

Quote from: "Boka"? ???? ??????? ??? ?? ?? ??: ?? ????? ???? ????? ?????. ?? ???? ?? ?? ??????? ???? ??? ??? ??????? 3. ?????? ???? ????????  

:lol:  :rofl

Hmm...recimo u onom derbiju kad smo im spremili "koreografiju" i trans "Nashe koreografije vashi su snovi", misleci da je to nasha koreografija ceo jug pochine da peva "Ovo je smeshno"  :lol:

? ??? ?? ???? ??? ??? ?? ??????? ?? ???????,??? ??? 20 ? ????? ??? ??????? ? ?????? ?????? ??.???? ? ???? ????? ?????? ? 2 ????? ???????,?????? ?? ????? ??????? ???? ??????? ? ????? ?????? ? ?????? ???? ????? ??? ????? ? ????? ?????? ????? ?? ????? ? ????? ????? ??????? ??? ?????.??? ??????? ?? ?? ?? ??? ??? ??????? ?????? ? ???????? ? ?? ?? ???? ? ??????? ?? ???????? ?????.??? ?? ????????.................