Valensija zainteresovana za srpskog fudbalera

24.11.2006 08:40


Mladi reprezentativac Srbije mogao bi u skorijoj budućnosti da postane član Valensije. Radi se o kapitenu Crvene zvezde Dejanu Milovanoviću koga je klubu sa Mestaje preporučio selektor mlade reprezentacije Miroslav Đukić, inače bivši fudbaler Valensije.

- Ne mogu da potvrdim da mi je Đukić preneo interesovanje Valensije za mene, ali je sigurno da želim na leto da odem u neki veliki klub. Obećao sam klubu da će odigrati celu sezonu u dresu Zvezde, međutim na kraju sezone je rastanak neminovan, rekao je Milovanović.

22-godišnji mladi reprezentativac je prošao kompletnu fudbalsku školu Crvene zvezde i do sada je za prvi tim zabeležio 118 nastupa i 7 pogodaka.

Ма 90% омладинаца је на каљењу у другим клубовима,сви ће се на лето вратити у Звезду.
И мене занима да ли је неко гледао малог Прша уживо?

Quote from: "cazzo_FCRS_forever"Valensija zainteresovana za srpskog fudbalera...
E vala samo ako mu istice ugovor, ili mu je ostalo godinu dana. Ako ga prodaju bez veze, onda ce i meni da prekipi... Mogu da ga ne vole, ali barem da po koji gol ili ga namesti iz slobodnjaka...
,Устаните људи и  подигните чела, јер битка свих битака је давно почела, боримо се за, планете наше спас, против јебене Америке подигнимо глас! Устаните људи са вером у Бога, да ослободимо Земљу од смрада њиховога!"

RASING U PONEDELJAK PLAĆA ZA ŽIGIĆA
STIŽU DVA MILIONA

BORAVAK u Madridu Dragan Stojković je iskoristio i za konačan dogovor sa predsednikom Rasinga iz Santandera, Franciskom Pernijom. Španski klub će u ponedeljak uplatiti u kasu "crveno-belih" prvu ratu od dva miliona evra.
- Zvezda je dala Rasingu instrukcije oko uplate. Ne postoji drugi račun, već samo jedan, ali je muka naterala Špance da se pravdaju, pošto nisu obezbedili novac. U petak je definitivno sve utanačeno, a pet procenata, koji odlaze na račun bivših Žigićevih ekipa, plaća Rasing, što je precizirano i ugovorom. Dobićemo i bankarske garancije za preostale dve rate - istakao je Nebojša Leković.
Od prodaje Nikole Žigića iz Rasinga u neki novi klub, Zvezdi će pripasti 15 procenata...

Quote from: "cazzo_FCRS_forever"Valensija zainteresovana za srpskog fudbalera

24.11.2006 08:40


Mladi reprezentativac Srbije mogao bi u skorijoj budućnosti da postane član Valensije. Radi se o kapitenu Crvene zvezde Dejanu Milovanoviću


Даће Бог! :ruke
b]НЕМА ВЕЛИКИХ И МАЛИХ УТАКМИЦА КАДА ИГРА ЗВЕЗДА, ГЛЕДАМ ЗВЕЗДУ, А НЕ ЊЕНЕ ПРОТИВНИКЕ![/b]

Миловановић је сам изјавио да жели да иде и још као изјавио у фазону ''Ето нећу отићи сад на зиму,али на лето сигурно''.
Мислим да би Валенсији могле да се узму добре паре за капитена.

Боље да оде сада, шта да радимо кад он оде на лето, да уигравамо неке нове играче за квалификације за ЛШ? И то само месец дана? Нека га продају на зиму, Бишевац још мало одлази, Јоксимовић и Пантић су труба и контрабас  :D , дакле нова појачања на зиму,  довољно је 6-7 месеци Бајевићу да направи тим. Ако и даље не буде ни игре ни тима, е онда ћемо да певамо "Е Звездо моја..."

Quote from: "KizaLion"Боље да оде сада, шта да радимо кад он оде на лето, да уигравамо неке нове играче за квалификације за ЛШ? И то само месец дана? Нека га продају на зиму, Бишевац још мало одлази, Јоксимовић и Пантић су труба и контрабас  :D , дакле нова појачања на зиму,  довољно је 6-7 месеци Бајевићу да направи тим. Ако и даље не буде ни игре ни тима, е онда ћемо да певамо "Е Звездо моја..."
Da, ali jos uvek nismo obezbedili titulu, te bi ipak bilo malo riskantno (osim ako zamena nije neki super igrac)... Toliko smo losi da ne treba mnogo gori da budemo pa da umesto uobicajenih 1-0 bude npr. 0-0.
,Устаните људи и  подигните чела, јер битка свих битака је давно почела, боримо се за, планете наше спас, против јебене Америке подигнимо глас! Устаните људи са вером у Бога, да ослободимо Земљу од смрада њиховога!"

Договорена сарадња Црвене Звезда и Реала из Мадрида

Председник Црвене звезде, Драган Стојковић, свој боравак у Шпанији је искористио за постизање договора о сарадњи са славним мадридским Реалом, једним од највећих клубова на свету.

Стојковић се састао са челницима Реала и договорио сарадњу два велика клуба. Врло брзо ће делегације два клуба разменити посете када ће бити договорени сви детаљи будуће сарадње.
ДEЛИJE - ПОДГОРИЦA

На званичном сајту нашег фудбалског клуба у Лековићевој изјави има нешто занимљиво о могућем начину приватизације нашег клуба:

Quote"Нас у најскорије време очекује додношење Закона о приватизацији у спорту. Сигуран сам да ће Звезда имати исти статус као Реал у Шпанији. Када се тај закон доносио у Шпанији, влада и скупштина су били јасни у ставу да се Реал не може приватизовати јер је Реал Шпанија. Сигуран сам да ћемо се сви борити да Звезду сачувамо на исти начин" ...
Срце на терен ...

Quote from: "dadax"На званичном сајту нашег фудбалског клуба у Лековићевој изјави има нешто занимљиво о могућем начину приватизације нашег клуба:

Quote"Нас у најскорије време очекује додношење Закона о приватизацији у спорту. Сигуран сам да ће Звезда имати исти статус као Реал у Шпанији. Када се тај закон доносио у Шпанији, влада и скупштина су били јасни у ставу да се Реал не може приватизовати јер је Реал Шпанија. Сигуран сам да ћемо се сви борити да Звезду сачувамо на исти начин" ...

Његове изјаве не треба уопште узимати за озбиљно.Осећам да булазни и за ову сарадњу са Реалом :batine
b]НЕМА ВЕЛИКИХ И МАЛИХ УТАКМИЦА КАДА ИГРА ЗВЕЗДА, ГЛЕДАМ ЗВЕЗДУ, А НЕ ЊЕНЕ ПРОТИВНИКЕ![/b]

Povlacim rec. Mislim da bi ipak i sa omladincima mogli da osvojimo titulu, te si Kizo ipak u pravu - sjajna je prilika da se tim pola godine uigrava sa onim igracima koji ce igrati u kvalifikacijama, a ne onima koji ce se prodati. A verovatno ce ih bas zbog toga i pustati da igraju da bi dobili vise para - zatvoren krug :( ...
,Устаните људи и  подигните чела, јер битка свих битака је давно почела, боримо се за, планете наше спас, против јебене Америке подигнимо глас! Устаните људи са вером у Бога, да ослободимо Земљу од смрада њиховога!"

Mislim da bi bilo fer prema ovom strucnom stabu da recimo Bajevic zna sa kojim igracima vec sada moze da napadne ligu sampiona sledece godine. U protivnom ako bude pocela nekontrolisana prodaja da ne kazem rasprodaja onda ce Bajevic ponovo da uleti u nezavidnu situaciju kao i prosle godine. Nadam se da vec sada imaju strategiju kako i sta nam valja ciniti sa Ligu Sampiona jer od ove nase lige i osvajanja titule mrka kapa posto su svi ostali u nasoj ligi savrseno ocajni.

Quote from: "CEBEP"Mislim da bi bilo fer prema ovom strucnom stabu da recimo Bajevic zna sa kojim igracima vec sada moze da napadne ligu sampiona sledece godine. U protivnom ako bude pocela nekontrolisana prodaja da ne kazem rasprodaja onda ce Bajevic ponovo da uleti u nezavidnu situaciju kao i prosle godine. Nadam se da vec sada imaju strategiju kako i sta nam valja ciniti sa Ligu Sampiona jer od ove nase lige i osvajanja titule mrka kapa posto su svi ostali u nasoj ligi savrseno ocajni.

А зашто сви толико браните Бајевића?Зар ти стварно мислиш да се  Бајевић апсолутно ништа не пита и да није имао појма да ће Пикси продати пола екипе?
b]НЕМА ВЕЛИКИХ И МАЛИХ УТАКМИЦА КАДА ИГРА ЗВЕЗДА, ГЛЕДАМ ЗВЕЗДУ, А НЕ ЊЕНЕ ПРОТИВНИКЕ![/b]

Аилтон и Гај о утакмици у Кули
27.11.2006

Коментар утакмице са Хајдуком

Двојица интернационалаца у редовима Црвене звезде, Бразилац Аилтон и Сенегалац Гај, били су међу најзапаженијим играчима на утакмици са Хајдуком у Кули.

После повратка из Бразила центарфор Аилтон пружио је једну од најбољих партија и постигао је водећи гол.

"Оно што је најважније је да Црвена звезда из утакмице у утакмицу побеђује и одржава, односно, чак и повећава предност у односу на најближе пратиоце. Играмо све боље и мени је драго што сам својим голом помогао екипи да оствари још један добар резултат".

Аилтон се осврнуо и на досадашњи ток сезоне и слабу посету на стадионима у Србији:

"Лига је другачија од Немачке и Турске у којима сам претходно наступао. Бундеслига је једна од такмичарски најуједначенијих. Стадиони су увек пуни. Мањи тимови су веома јаки и представљају увек проблем фаворитима. У Србији то није случај и то је један од основних разлога што је посета на стадионима слабија".

У стартној постави нашег тима поново је био Сенегалац Ибрахим Гај који је у тандему са Миланoм Бишевцем пружио још једну одличну партију. О утакмици са Хајдуком звездин дефанзивац каже:

"Ми смо одиграли колико је било потребно да би остварили нову победу. Нисмо пружили максимим, али је важно да смо прескочили још једну препреку ка освајању титуле првака. Противник је био равноправан у првих 15-20 минута. После тога до изражаја је дошла разлика у квалитету. Ова утакмица је поново показала да у нашем првенству већина тимова против Звезде тражи шансу да освоји бодове за опстанак, осим ОФК Београда и Партизана који уз нас још размишљају о првом месту".

Током утакмице дошло је вербалног "препуцавања" Гаја и тренера домаћег тима Небојше Вучићевића.

"Тачно је да ме је тренер домаћег тима вређао на расној основи, али то једноставно не желим да коментаришем. Било је сличних инцидената и у Бугурској и никада се нисам обазирао на такве ствари. Постоје надлежни органи који би требало да се баве том проблематиком".
[/b]

Ма Вучићевић је пичка гробарска, није ни чудо.

E moj Gaj, ako budes cekao da nasi nadlezni ograni reaguju, dugo ces cekati...Milan Bisevac negdje izjavio da je Vucicevica "otjerao tamo gdje mu je mjesto" ;pljuga ...Inace Gaj je ovom izjavom ladno iskulirao
seljaka iz Kule...

Quote from: "Djole"Током утакмице дошло је вербалног "препуцавања" Гаја и тренера домаћег тима Небојше Вучићевића.

"Тачно је да ме је тренер домаћег тима вређао на расној основи, али то једноставно не желим да коментаришем. Било је сличних инцидената и у Бугурској и никада се нисам обазирао на такве ствари. Постоје надлежни органи који би требало да се баве том проблематиком".
Pa tako to rade pametni ljudi. Sta bi postigao eksponiranjem nekog idiota? Mogao bi samo da isprovocira jos vise takvih...
,Устаните људи и  подигните чела, јер битка свих битака је давно почела, боримо се за, планете наше спас, против јебене Америке подигнимо глас! Устаните људи са вером у Бога, да ослободимо Земљу од смрада њиховога!"

А јок, требао је да га друка мурији као она говна из КК  :batine

Гај је стварно класа,и он и Кастиљо.Мислим да је приоритет задражати њих двојицу наредне сезоне,у противном....