Pozdrav, drustvo!
Ako vam nije problem odgovorite mi na ovaj topic.
Jer, bese u 100-tom derbiju kada smo pobedili sa 2:1 i samim tim postali pobednik stotog derbija, Krupnikovic dao gol makazicama?Jer igrao na toj utakmici Stankovic?Nesto mi je taj derbi nije bas ostao u secanju.
I da li smo pobedili u 109 derbiju sa 4:0 kada je Stankovic dao dva gola?Jer to bilo na 109 ili na nekom drugom derbiju?
Hvala vam unapred!
...ОТИШЛИ СУ СВИ, КУЋИ БИЈЕНИ, НАЈЈАЧИ СУ ЗНАЈТЕ ЦИГАНИ!

Ovako, u 100. derbiju jesmo pobedili 2:1 (nije igrao Stankovic), a strelci su bili Kovacevic i Stojkovski, dok je Krupnikovicev cuveni gol makazicama usledio ako se ne varam na 100 i nekom derbiju. Kada je bilo 4:0 to je bio kup, igrana su dva meca, a u oba smo ih razbili ne secam se tacno kolko je bilo u revansu.
amo dve stvari su vecne: kosmos i Crvena Zvezda
mada za kosmos bas i nisam siguran...

A jer se secate onog derbija kada je Stankovic dao prvi gol i treci, a drugi Ognjenovic, a zadnji, cetvrti Gojkovic. Tada smo ih dobili 4:0 na Marakani.Jer to bese 110 derbi?
Pozdrav!
...ОТИШЛИ СУ СВИ, КУЋИ БИЈЕНИ, НАЈЈАЧИ СУ ЗНАЈТЕ ЦИГАНИ!

ne! stoti derbi je kad su u centralni odbrambeni bili djora i mitko. a  "mozes da nam pusis pandure!" im bio na golu. oni poveli a makedonac im posle jebo kevu. smestio jedan iza pandura a za drugi pao u kaznenom. ili obrnuto jebem li ga sad. znam da su oba gola bila na severu sto je meni uvek bila retkost u velikim tekmama. obicno su davali golove na jugu. elem, znam da smo im uvalili drugi u nekom 90tom minutu. ma karali smo ih samo tako. a krupnikovicev makazicama je bio par godina ranije. koliko se secam deki (ako si mislio na tog stankovica jer je u jednom trenutku bilo tri stankovica, predrag, jovan i dejan, predrag je onaj sto je posle cuvao ronalda) nije tada igrao. a da se setim tima, jebem li ga. znam da sam jedva seo na poluvremenu na severu koliko je ljudi bilo. gomila su morala da stoje.

e a koji je derbi bio po redu kad smo dobili cetir' nula, da ga jebem. mislim da je bio 110. znam da smo posle 100tog pukli dva za redom na mari (posle 17 godina i 11 meseci, nista od punoletstva).

eto malo istorije. a monografija bi mogla tu da pomogne ;)

u, sad se setih, krupni im je zabo u novembru 94. nisam bio na tim tekmama jer sam bio u toplijim krajevima preko zime ;)
o. You're not a bad person.
You're a terrific person.
You're my favorite person.
But every once in awhile...you can be a real cunt.

Mislim da je Krupni dao taj gol u drugoj utakmici kupa a to je ujedno
bio i potez dana na "cnn sport".Prvu tekmu smo ih razbili 3:0 a drugu
3:1.


DOK SRCE KUCA U NAMA
TI ZVEZDO NISI SAMA...

u 100 derbiju strijelci su bili kovacevic i stojkovski iz penala, kolko se ja sjecam. stojkovski je pucao kod drugog gola, pandurovicu ispala lopta a naletio je kovacevic i zabio gol.
krupnikovicev gol makazicama je sigurno bio u derbiju prije tog, dakle 99ti kad je bilo 2:2 (adzic i krupnikovic)...
..ne moze brze, jurimo 30...

Sramota da ne znate.
Krupnikovic je gol makazicama dao 18. marta 1995. godine na JNA, rezultat je bio 2:2 i to je bio 99. derbi
ada Granicar postane zakon, Irac je tvoja duznost
(kradja autorskih prava!)

Utakmica C. Zvezda - Partizan 4:0 odigrana je 8. aprila 98. Pocetak u 19 casova. A koji je bio po redu - vrag ce ga znati. Imao je Ceda statistiku, ako je cuva nek izbaci ovde.
b]Sve sto zelim u ovom trenutku, igraj Zvezdo igraj i pobedi...[/b]


Quote from: "Godra"Utakmica C. Zvezda - Partizan 4:0 odigrana je 8. aprila 98. Pocetak u 19 casova. A koji je bio po redu - vrag ce ga znati. Imao je Ceda statistiku, ako je cuva nek izbaci ovde.

8. april- svetski dan cigana  ;pljuga

Quote from: "Mauzer Casuals"Sramota da ne znate.
Krupnikovic je gol makazicama dao 18. marta 1995. godine na JNA, rezultat je bio 2:2 i to je bio 99. derbi

Hvala bogu da se barem neko seca !!!
 KO NE SKACE, VOLI GLADBAH ....