U nedelju, ali ne znam u koliko sati.
..baklje gore, pesma cigana...


Tacno tako, mec pocinje od 14h na Vracaru, ali TV prenosa nece biti vec ce prenositi Vojvodina-Sartid, ono kao da ne bude da pusatju samo nas i groblje.
amo dve stvari su vecne: kosmos i Crvena Zvezda
mada za kosmos bas i nisam siguran...

Hajduk - Obilic 2:3

Pre tekme na platou kad se cirkalo dolaze Vitezovi mahom starija ekipa njih 40-tak naoruzani stanglama i ostalim kurcima krece na nas (ja sam kasnije stigao), sasvim iznenada, medjutim mi i onako nenaoruzani popalili par baklji, posle cega su se vitezovi povukli. Rastojanje je bilo jedno 20 metara, jednog naseg su pogodili u nogu (nista strasno), jedan nas je priveden (a njihov - nijedan). Medjutim na tekmi smo samo mi navijali Vitezovi se na stadionu i nisu pojavili. Na tekmi smo upalili jednu baklju shodno navijackom zakonu, zakon kaze da je obavezno na svakoj tekmi upaliti bar jednu baklju :D

??????? ?? ???????! ? ?? ???? ? ?? ????? ???? ????? ????????? ?????! ?????? ??????????? ?? ?? ???? ?????? ???? ???? ???? ???? ?????? ?? ???? ?? ?????? ? ??????? ?????. ?????? ?? ????? ???????? ??????? ???????, ??? ? ????? ???? ?????? ???? ?? ????. ??? ???? ???? ?????? ????? ???? ??

Toooo ludnicaaaaa!!!!
imice, na zaboravi da si mi skinuo nevinost, zauvek tvoja M. Uzelac!

Hejsel, pozdravi komsiju

Kizo stavi neku slicku
I organizuj neko  :flasa  za subotu

Sta je sa Slikama? Audio, video zapisima?
Kiza gori si od RTS.  ;pljuga



zasto je obrisan moj post? :zbunjen

Све што желим рећи, да куцнуо је последњи час!
Не буде ли Звезде, тада неће бити ни нас!