Quote from: "SUSFC"budo, ne stajem ni na ciju stranu ovim postom ali ovim potezom nikako nije mogao da me kupi. nije ni muslin mutav. pazi, on je vec poceo da lobira javnost. mislim, kakav je to nacin da se prvo izadje u javnost nekim izjavama a tek onda da se prica sa predsednikom kluba. svako posten ko nema nicega na savesti bi prvo otisao da porazgovara sa dzajom a ako mu se ne svidja dogovor onda bi krenuo paljbu po doticnim likovima. u par reci - nije fer. jer u principu on i ne zna sta ce da bude od tog sastanka. samo je renuo da vrsi pritisak na upravu. iskreno mislim da se poneo jeftino. bez toga da ulazim u detalje sta uprava misli/radi/planira. ja ne volim tu upravu ali neki red mora da se zna.

Otkud znas da Muslin za sve ovo vreme nije razgovarao sa Dzajom? Zar ne mislis da je to sto pokusava javnost da ukljuci u celu pricu dobro? Zasto mislis da sve treba da bude neka velika tajna? U mutnom vole da love samo oni koji rade nelegalne stvari ili oni koji nam svake godine obecavaju tim za 202X...  :bes

poz,
budimir
lavoljub Muslin! Jedan je Slavoljub Muslin!!!

PROTESNI MITING NA MARAKANI U PONEDELJAK U 12.00.
Delije zele da pokazu Dzajicu da bi Muslinov odlazak bio veoma los potez.
ULTIMATUM!!
Vise informacija na forumu
www.delije.net ili direktno na

http://forum.oaza.co.yu/viewforum.php?f=2

Quote from: "superstar"PROTESNI MITING NA MARAKANI U PONEDELJAK U 12.00.
Delije zele da pokazu Dzajicu da bi Muslinov odlazak bio veoma los potez.
ULTIMATUM!!
Vise informacija na forumu
www.delije.net ili direktno na

http://forum.oaza.co.yu/viewforum.php?f=2
topic: "ULTIMATUM" I "PROTESTNI MITING!DOSTA JE!"
Jer bio neko ispred mare, ako jeste neka napise kako je bilo!!!
Косово и Метохија - срце Србије!
СМРТ ПОЛИЦИЈИ!!!


Ma problem je bas u tome sto ovakav izvjestaj u opste nista za nas ne znaci. Drugim rijecima, samo nam zamazuju oci.
Hoce na tihnjaka sve da rijese da se ne digne halabuka. :nene  :nene  :nene
E bas zbog toga: UPRAVA NAPOLJE :megafon  :megafon  :megafon
MUSLINE OSTANI :sampion  :ruke  :sampion  :ruke  :sampion  :ruke
poz
Dacha
rnova kruna na Njegovoj glavi govori o vjecnoj slavi.
Isus je zivot ostalo su sitnice.
Grobari, propao vam je posao. Vaskrsnuo je.

???? ???????? ?????...
??????:
?????? ?? ???????? ????? ???? ?? ????,??'????? ?????? ?? "???????" ?????????,?? ?? ???? ????????? ???? ?? ????.??????? ??? ???? ???? ??? ???????? ?????? ???? ? ????...?? ?? ???? namigivanje ,???? ??????????? ?? ???????? ?????? :D
??
??'?? ??-??, ??'??? ?? ???????? ????????? ??????? :D

Quote from: "Forever Ultras"[Otkud znas da Muslin za sve ovo vreme nije razgovarao sa Dzajom? Zar ne mislis da je to sto pokusava javnost da ukljuci u celu pricu dobro? Zasto mislis da sve treba da bude neka velika tajna? U mutnom vole da love samo oni koji rade nelegalne stvari ili oni koji nam svake godine obecavaju tim za 202X...  :bes

poz,
budimir

ma nismo se razumeli. pazi, ja sam pretpostavio da bi on rekao da su vec pricali o tome. a rekao je da ce se ovih dana sastati sa dzajom tj upravom i pricati o svemu tome. meni ta izjava zvuci kao da nije bilo do sada govora o tome. mozda jeste ali je onda to trebalo da se kaze.

ne kazem ja da treba sve da se krije ali stvarati neku dramu i negativni naboj bez, MOZDA, ikakve potrebe je glupo pogotovo pred ove kvalifikacije. pazi ovu situaciju. on dobije sve sto je hteo od dzaje i ne plasira se u LS. smem da se kladim da ce da ovo iskoristi kao izgovor. mislis da ce da prizna da je sjebo? nije ni muki siso vesla. svi su oni mutni samo uprava mnogo vise.

kapiram ja sta ti oces da kazes i slazem se ali ja sam za ono, popricas i dogovoris se sta ces i kako i ako tipa ne dobijes podrsku da kupis igrace koje oces pred LS e onda u novine i jebi kevu svima.
o. You're not a bad person.
You're a terrific person.
You're my favorite person.
But every once in awhile...you can be a real cunt.

Quote from: "bojan"???? ???????? ?????...
??????:
?????? ?? ???????? ????? ???? ?? ????,??'????? ?????? ?? "???????" ?????????,?? ?? ???? ????????? ???? ?? ????.??????? ??? ???? ???? ??? ???????? ?????? ???? ? ????...?? ?? ???? namigivanje ,???? ??????????? ?? ???????? ?????? :D
??
??'?? ??-??, ??'??? ?? ???????? ????????? ??????? :D

Slazem se sa ovom konstatacijom, Dzaja je dosta dugo vezbao ovaj "Riziko" sa trenerima, pa se mozda po prvi put nasao u situaciji da privremeno mora da objavi povlacenje. Dobro bi bilo kada bi se sada formirala stalna opozicija koja ce Zvezdinu zvezdu (padalicu) moci s vremena na vreme da vrati u kolosek...

Ja imam jedan predlog sto se tice muslina:
1.da na svakoj tekmi(ne fudbalskoj)stoji trans MUSLINE OSTANI ZBOG NAS, DELIJA!
2.da se na tim istim tekmama povremeno peva  :megafon  MUSLINE OSTANI
3.da se po gradu i oko marakane ispisu parole vezane za muslinov ostanak
4.ako ima neko jos neki predlog neka kaze

Sve sam to napisao, ne iz razloga sto je muslin dobar trener itd nego zbog toga sto ima tim na okupu i zna taktiku, dok bi novi trener(makar bio i ljupko petrovic) sve to morao iz pocetka da radi, za sta se nema vremena, jer su kvalifikacije za LS veoma blizu, a morali bi smo posle 13 godina da se plasiramo!!! ;pivo  ;pivo  ;pivo
Косово и Метохија - срце Србије!
СМРТ ПОЛИЦИЈИ!!!

Quote from: "Nesha_cb"Ja imam jedan predlog sto se tice muslina:
1.da na svakoj tekmi(ne fudbalskoj)stoji trans MUSLINE OSTANI ZBOG NAS, DELIJA!
2.da se na tim istim tekmama povremeno peva  :megafon  MUSLINE OSTANI
3.da se po gradu i oko marakane ispisu parole vezane za muslinov ostanak
4.ako ima neko jos neki predlog neka kaze

Sve sam to napisao, ne iz razloga sto je muslin dobar trener itd nego zbog toga sto ima tim na okupu i zna taktiku, dok bi novi trener(makar bio i ljupko petrovic) sve to morao iz pocetka da radi, za sta se nema vremena, jer su kvalifikacije za LS veoma blizu, a morali bi smo posle 13 godina da se plasiramo!!! ;pivo  ;pivo  ;pivo

???? ?? ?? ?????? ? ??????????...????? ?? ?? ???? ? ?????? ???? ??? ?? ????...? ? ?? ????.... :(

Pa oglasio se vec, na kratko, bio je ironican i nije bas ostavio utisak da ce da ostane ...

i treba da ode.

sto da se nosi sa budalama zatupljenim.

Quote from: "?????"
Quote from: "Nesha_cb"Ja imam jedan predlog sto se tice muslina:
1.da na svakoj tekmi(ne fudbalskoj)stoji trans MUSLINE OSTANI ZBOG NAS, DELIJA!
2.da se na tim istim tekmama povremeno peva  :megafon  MUSLINE OSTANI
3.da se po gradu i oko marakane ispisu parole vezane za muslinov ostanak
4.ako ima neko jos neki predlog neka kaze

Sve sam to napisao, ne iz razloga sto je muslin dobar trener itd nego zbog toga sto ima tim na okupu i zna taktiku, dok bi novi trener(makar bio i ljupko petrovic) sve to morao iz pocetka da radi, za sta se nema vremena, jer su kvalifikacije za LS veoma blizu, a morali bi smo posle 13 godina da se plasiramo!!! ;pivo  ;pivo  ;pivo

???? ?? ?? ?????? ? ??????????...????? ?? ?? ???? ? ?????? ???? ??? ?? ????...? ? ?? ????.... :(
Da, ali mislim da vredi pokusati, sigurno bi primetile neke novine pa slikale, ili neko od njegovih rodjaka moze to da vidi pa da mu kaze!!!
Косово и Метохија - срце Србије!
СМРТ ПОЛИЦИЈИ!!!

Muslin:Moram da razmislim

Slavoljub Muslin danas odlazi na odmoru u francuskoj,tokom kojeg bi trebalo da se izjasni,
a misljenje clanova Upravnog odbora brzo je stiglo do njegovih ushiju.

- Mnogo sam srecan da su ljudi iz UO zadovoljni mojim radom i rezultatima.

O konachnoj odluci hoce li ostati u Crvenoj zvezdi,Muslin se josh nije odluchio:
-MORAM DA RAZMISLIM.IMAM 10-15 DANA ZA TO...  :nene
anteremo fino alla morte
innalzando i nostri color
E' la canzone che viene dal cuor!!!

Quote from: "Boka"Lucky_Star jel tebi Dzaja neki rodjak?
On joj je cale a celavi joj keva.  :D
..uhoda hoda među ljudima, tu se odomaćio, pa nije čudo što se više ne čudim ni čudima...

Nije Muslinu ovo prvi put da dovodi sebe u situaciju da moramo da biramo izmedju njega i nekog drugog. Prosli put  smo morali da biramo izmedju njega i Pjanovica. Posto je Pjanovic bio u prvom planu, odrekli smo se jednog Muslina. Ali takvi smo ti mi. Ovoga puta je osvajanjem duple krune Muslin izbio u prvi plan. Ne mogu da verujem da opet moramo neceg da se odricemo da bi Muslin ostao u Zvezdi.  :zbunjen
Podrzavam Dzajicevu kritiku da nije bilo potrebno davati izjave po novinama pre nego se postigne dogovor u "kuci".

@Sky  :)

Slusaj, sinak ako te druknem caletu ko nam jebe kevu, najebo si!  :rofl

Све што желим рећи, да куцнуо је последњи час!
Не буде ли Звезде, тада неће бити ни нас!

Pa ljudi moji ovo je stra

Ovo je moj post sa Delije. net posto je tema ista a i vidim da su misljenja razlicita kao i tamo. Volio bih da mi neki koji bi voljeli da Muslin ipak ode tj. koji misle da je Dzaja OK probaju dati prave argumente za ovakve poteze a i pitao bih: "Ko je pjevao ove godine SLAVOLJUB MUSLIN, JEDAN JE SLAVOLJUB MUSLIN"? Sto se sada covjek ne podrzi? Ne, nego se svi zavukli u misiju rupu pa ce poslije da tuku igrace kada dodje Kosanovic ili neko drugi. SRAMOTA
poz
Dacha

Evo mog posta:
Posto vidim da neki zaista ne bi nikako da vide Muslina na Zvezdinoj klupi sljedece sezone (razlog: ne zna da vodi tim u Evropi), imam nekoliko pitanja: 1. Recite mi sta je A. Ferguson uradio prvih godina u MU-u? 2. Sta je A. Ferguson uradio ove godine u MU-u? 3.Sta su celnici Real Madrida uradili time sto su smjenili Vinseta del Boskea i doveli ovoga koga su doveli? 4. Koliko dugo je Otmar Hicfild trenirao Bajern dok iz njega nije otisao i sta je i kada sa njim osvojio?
Bicu uporan, bicu tvrdoglav pa cu ponovno napisati: NE MOZE jedan trener sa prosjecnim igracima, koji usput svake godine odlaze a novi jos slabiji dolaze, napraviti nesto u Evropi i to odmah. Za svaki posao da bi uspjeo treba vremena i para. Svi smo svjesni cinjenice da Dzaja pare ne da i da je osnovni problem tu. Pa niko pametan nece sjesti na Zvezdinu klupu da dozivljava prozivke sto nije nista uradio u Evropi, da ne kazem u domacem prvenstvu, a u stvari nije ni imao prave uslove da svoju viziju sprovede.
Pogledajmo istini u oci. U ona bivsa vremena ste imali takve fudbalske asove koji su znali od Borusije iz Menhengladbaha da izgube sa 5:1 pa nikom nista. A danas??? Danas hocete da se sa jednom retardiranom Zvezdom (retardiranom jer i nas i nju godinama kradu i lazu) uradi nesto u Evropi. Molim vas, ne budite smijesni.
Pare na sto pa tek onda nakon dvije-tri godine da se ocekuje nesto vece u Evropi.
Mozete svi vi pricati sta god hocete ali se Muslin osim CSKA nije obrukao u Evropi. Pizon je imao deset puta bolji i pokretljiviji i talentovaniji tim pa sta je uradio? Dobra igra u Evropi? A prvenstvo? Gledali smo grobarima u ledja!!! Ej, u ledja!!! Da li e ta njegova dobra igra u Evropi ucinila da Zvezda i sljedece godine bude u borbi za LS? NIJE!
Prema tome, zivi bili pa vidjeli da ce Sever ponovno pjevat:
rnova kruna na Njegovoj glavi govori o vjecnoj slavi.
Isus je zivot ostalo su sitnice.
Grobari, propao vam je posao. Vaskrsnuo je.

Izgleda da Muslin definitivno ide i da ce sve ono sto nam se dogadja u prethodnih 12 godina nastaviti i dalje... Nemam reci, sta vise treba da sedesi da neki ljudi progledaju i da vide gde nas Dzajic (od danas za mene Dzajka) vodi...  :bes

Jedva cekam privatizaciju, mada je klub vec ovog trenutka privatizovan do krajnje mere...

Bruka...

poz,
budimir
lavoljub Muslin! Jedan je Slavoljub Muslin!!!

Otisao je.
SRAMOTA, SRAMOTA, SRAMOTA!!!
poz
Dacha
rnova kruna na Njegovoj glavi govori o vjecnoj slavi.
Isus je zivot ostalo su sitnice.
Grobari, propao vam je posao. Vaskrsnuo je.