Quote from: "OrtoDelija"
Quote from: "Djole"Evo ja sam posle nekih 4 meseca gledanja odgledao sve epizode Prijatelja.Ko nije gledao poslednji serijal,ne zna sta je propustio!

E care jel imas to na disku?

Care DVD-jevi su mi kod ortaka,on mi to lagano narezuje ovih dana.Staje na 5-6 DVD-jeva.Javi se na pm za nekoliko dana pa mozemo da se dogovorimo.

Quote from: "bojan"Flamingosi su dno kinematografije,ne znam ni jednu osobu koja je uspela da film dogleda do kraja.Dakle,S.R.A.NJ.E. od "filma".

Ne radi se niocemu, glumi neki transvestit koji podseca na onog bugarina-folk zvezdu,mislim po nakaznosti,radnja je nepoznata,a valjda postoji kraci pregled filma na IMDB-u.

Odgledao sam do kraja. Extra. Totalno ludilo....nemoguce opisati, crko sam od smejanja. Pre projekcije, uz kartu su delili kesu za povracanje. Samo kad se setim "gospodina jajasa" koji radi sa jajima i kad u kolicima za malter vozi mladu !!!  :rofl  :rofl  :rofl

???? ????? ???? ???????!!
? ??? ??? ???? ????? ? ????? ?? ??????????
КОСОВО ЈЕ СРПСКО,СРПСКО ОСТАЋЕ!

Imam sezonu 5 i sezonu 6 na DIVX-u

Imas PP.
КОСОВО ЈЕ СРПСКО,СРПСКО ОСТАЋЕ!

????? ??? ?????? "???? ?????", ????? ?? ???? ?????.. ??? ? ???? ????? ??????  :sampion  :rofl  :)

Pre neki dan sam bas odgledao film GOAL !
Stvarno ne znam u cijoj je produkciji ovaj film i ko je reziser,ali pored glavnog glumca koji je potpuni anonimus u filmu glume velike zvezde fudbala Alan Sirer,Dejvid Bekam,Raul,Zidan.Ajde da budem iskren ne glume nego se pojavljuju u odredjenim scenama filma.Film ko film nista da padnes na dupe,ali dobar fudbalski film naravno sa happy end-om.Zapamtite film nije huliganski,niti ima bilo kakve veze sa huliganima,soft fudbalski film...
Za one koje vise interesuje o cemu se radi evo napisacu,tako da oni koji pre gledanja ne zele da znaju bilo kakvu radnju neka ne citaju sledece:Ukratko u ovom filmu se radi o momku koji je Meksikanskog porekla a slilom prilika zivi u Los Andjelesu.Posto je opsednut fudbalom igra za jedan lokalni tim i najbolji je igrac i strelac tog tima.Zaplet pocinje kada bivsi lovac na talente iz popularnog engleskog kluba Newcastle United slucajno obrati paznju na njegovu igru i resi da ga dovede na probu u Englesku.Tada njegov otac staje na put tom menadzeru i ne dopusta mladom Santjagu da ide,ali ipak on nakon odredjenog vremena sam dolazi u Englesku u potrazi za srecom...Tada pocinje glavna radnja ovog filma i najzanimljiviji deo istog.Kroz fudbal pratimo i njegov zivot u Engleskoj,okolnosti u kojima se nalazi i naravno problemi iz kojih se izvlaci.I kao i u svakom filmu tu upoznaje i svoju devojku i naravno i pored teskog puta i mnogo nedaca na kraju on naravno dobija sansu da zaigra u prvom timu Newcastle United-a i dobrim igrama postaje zvezda...

Preporucio bih vam da ga pogledate... ;pljuga

___________________________
...SRBIJA,BEOGRAD,CRVENA ZVEZDA...

Gledao juce:

Revolver-Guy Ritchie...ko ga voli nek' izvoli,nova antologijska scena u kinematografiji (ganuti placeni ubica ubija cca deset likova za dvadeset sekundi na slepo u stanu :sampion iliti:kako koristiti paralelnu monta

Quote from: "North_Side011"... u ovom filmu se radi o momku koji je Meksikanskog porekla a silom prilika zivi u Los Andjelesu....

Jadan on ... :lol:



Vec tri dana gledam seriju Prison Break,strava drama....obavezan download.!
ww.srbizasrbe.org  Pomozimo Nasoj Srbiji !!!

???? ?? ????????, ? ??????? ?? ??????? ??????? ?? ?????? 80-??? ???? ???????:

?-9  :rofl  :rofl  :rofl

???? ??? ?????? ????? ??????? 2.???? ?? ???? ???? ???,????? ????? ?????? ???? :ruke ,???????? ?????? - ???????,????? ?????????.

?? ??? ???????? ?????? ? ???? ?????????. ???? ?? ???????, ??? ??????? ?????, ????? ??? ??? ?? ?????????? ??? ?? ??????? ????????   namigivanje

????? ????? ?????? ???? ?????? ????? ???? ??? ???? ?? ?????? ???? ???, ??? ?? ??????? ?? ????? ?????? ????, ????? ??... ? ??????? ?? ????? ??? ?? ????? ?? ????? ? ????? ???... ?? ????? ???? ?? ????????? ?????... ? ???????...  :jebanje  :lol:

???? ?? ?? ??????  :) .

????? WWII, ????? ?????? ?? ???? ?? ????? ?? ????????? ?????????? ??????? ?? ???????????? ??????. ????? ???????? ????, ??? ???? ???? ?? ?? ??????? ???? ?? "???????" ????? ???????.

??? ??? ????? ??????? ????? ?? ?? ????????? ????????. ?????????? ?? ?? ????? ?????????  :)

?????? ??? ????? ????? ????


???? ???(??? ??? ?? ???????? ?? ????? :flasa) ??? ?????? ????? ?? ?????(????????????).????? ?? ???,?? ?????? ?????? ??,????? ??? ??????,?? ??? ?,????????? ???????.????? ?? ? ????? ???????????? ??? - ??,???? ??? ?? ???? ????? ?????? ???? ?????,? ?? ?? ????? ??? ? ?????? :finger .????? ?? ?? ?
????.???? ?? ?????? ?? ????? ????,? ?????? ????? ?????? ?? ??????.

?, ???????????? ?? ??????? ????.

@???????. ???????? ??? 9-? ????. ???? ?? ???? ??????. ???? ????? ????????, ????? ????????? ?? ?????? ????? ??????. ???? ?????? ?????? ?? ?? ??? ????? ?????? ???? ????? (Platoon). ????. ?????? ??? ?? ???, ? ????????? ???? ?? ??????? ?????? ???? ???? ????????, ???? ???? ?? ???? ????????? ?????.

?? ??? ???????...  ;pljuga

Gde ima da se nabavi 9 rota?

?? ??? ?? ?????, ??? ????????????? ?? ??? ?? ?????. ??? ?? ?? ?????? ???? ?? ?? ?? ????????? ???? ??????????? ?? ???????.