;pivo  ;pivo  ;pivo  ;pivo  ;pivo  ;pivo  ;pivo  ;pivo  ;pivo  ;pivo

Kao sto sam naslov kaze,u Zrenjaninu,mome gradu,se odrzava tradicionalna manifestacija poznata kao "Dani Piva".Samo ime kaze sta je u prvom planu,dakle 3 glavne karakteristike dogadjaja su pivo,pivo i pivo.Danas je pocelo i traje do 5.septembra.Koncerti poznatih pop,rock grupa(danas bio onaj mentol Bajaga),sve moguce vrste piva,mnostvo Zvezdinih rekvizita,zajebancija,zagarantovano dobar provod i luna park(to je za zabavistance),ali eto cisto da i to spomenem.Svi ste pozvani na ;pivo.Meni je nazalost gajba zauzeta jel imam goste iz Canade,ali ne treba to da vas spreci da navratite,da se zabavite i napijete do jaja(kao ja u trenucima dok ovo pisem)...Ajd' poz

????? ??? ???? ?????? ????! :)  :ruke

???? ??????! ????? ??? ?? ????? ??????? (????? ???? ????? ?????  ;pivo ), ??? ???? ????? ???? ??????? ?? ?????... :(

????? ???? ? ?? ????! (?? ????????? "???????")...  :flasa

????!


??????? ????
Кад Шавија завија,
ЦЕО СЕВЕР НАВИЈА

Evo upravo sam se vratio sa nasih,tj. zrenjaniskih "Dana Piva",i da budem iskren,jedva vidim ova slova na tastaturi.Ove godine je nikad bolje... ;pivo

Djole,dodji sutra ako hoces na stand "Skopskog" oko ponoci,skup svih cigana iz Zr,spremljene su i baklje...da dokazemo,da smo i usled ove tuge koja trenutno vlada u nasem klubu,najjaci na ovim prostorima!

"I nema veze,sto Zvezda,nema veze..."!  namigivanje

Senjak,brod je za medalju,sutra ce da gori!  :D

????? ????!!!  ;pivo  ;pivo   ;pivo

? ??? ?? ????? ????, ??????? ?? ?? ???? ????... ?, ????? ?? ?? ?? ????: "?????? ?????, ?????? ????, ?????? ??-?????? ??????..." :) :) :)

? ???? ???? ??? ????? ???? ????...  :rofl


??????? ????
Кад Шавија завија,
ЦЕО СЕВЕР НАВИЈА

Nemoj da je neko pipnuo brod, jebacu vas :jebanje
b]Sve sto zelim u ovom trenutku, igraj Zvezdo igraj i pobedi...[/b]


E ovako...brod niko nije zapalio,jer je covek zaboravio baklje.Jgg, alkohol cini svoje,nema veze,kresnucemo ih na Zemunu.Znaci,brod je ostao ceo. :D Ima dana...

Ali zato,u jednom trenutku,ceo taj deo trga se okrenuo i blenuo,jer je odzvanjalo: "I nema veze sto Zvezda nema veze..."! Nema ko se nije krstio,mada sam ja iskreno ocekivao neku reakciju Zr grobarije,koji su bili tu primeceni dan ranije,pa reko' malo da se zabavimo,ali misevi nista...tuga...nema ih ni od korova. :D

Da ce bog da nas sastavi ovih dana! :jebanje

????? ???? ????? ???? ?????...  :D

??????? ????
Кад Шавија завија,
ЦЕО СЕВЕР НАВИЈА

Ljudi,ne valjaju ovi Dani Piva nikako...svaku vece se vracam ozderan. :D

Sreca,pa je veceras igrala nasa Zvezda,pa smo malo napravili pauzu,skocivsi malo do Mare,ali kad se vratismo...

;pivo

Ovi Dani piva unapredili su moja cula za pivo,pa mi je sada potrebno duplo vise nego obicno da bih se opio...Veceras se mora proslaviti pobeda nad Zemunom ;pivo
Senjak i Godra,jeste bili ovde,ili se samo zezate?Mislim,vidim da Senjak zna za brod...

Quote from: "Djole"Ovi Dani piva unapredili su moja cula za pivo,pa mi je sada potrebno duplo vise nego obicno da bih se opio...Veceras se mora proslaviti pobeda nad Zemunom ;pivo
Senjak i Godra,jeste bili ovde,ili se samo zezate?Mislim,vidim da Senjak zna za brod...

Nemoj ti sa njim da se kacis,on ima dousnike i spijune.S.gang nije sprdnja!  :D  :D

Quote from: "Djole"Ovi Dani piva unapredili su moja cula za pivo,pa mi je sada potrebno duplo vise nego obicno da bih se opio...Veceras se mora proslaviti pobeda nad Zemunom ;pivo
Senjak i Godra,jeste bili ovde,ili se samo zezate?Mislim,vidim da Senjak zna za brod...

Nisam bio, malo je falilo, ali brod je nas pancevacki, a video sam ga na Beer Festu. Inace dogodine ima da povezemo i Beer Fest, ZR dane piva, mislim i da ce biti nesto i kod nas. A koliko su bile limenke Weiferta u ZR?
b]Sve sto zelim u ovom trenutku, igraj Zvezdo igraj i pobedi...[/b]


QuoteA koliko su bile limenke Weiferta u ZR?

Raspitacu se veceras!  :D  :flasa

Evo ja sam upravo stigao...pa ono je bruka ko_liko je drobro...MB-svesko a nase... ;pivo Pokusao sam da odem do broda oko 2 sata,al itamo nema zive duse...Onda,pevao sam Zvezdine pesme na standu MB-a,sa jednim ciganom,do jaja....Ljudi,zajebite posao,obaveze,dodjite bar jedno vece necete se pokajati...
Ajd poz

P.S.Izvinjavam se zbog eventualnih gresaka u  pisanju!