Quote from: "slawisha"Kezman je jedan antitalenat i ne znam pomocu kojih trikova je on zajebao trenere u tim klubovima gde je igrao! Ajde kontam da PSv sve dobija po 5-0 pa nije lako nadavati se golova, ali covece on ne zna da trci sa loptom a da se ne saplete! Ljuboja je izmislio fudbal za njega!
Bas tako - Kezman uopste nije lose igrao. On je igrao kao sto uvek i igra. Zato ga se treba odreci, zvati Pantelica i ostale koji umeju i sami sebi da naprave priliku.
,Устаните људи и  подигните чела, јер битка свих битака је давно почела, боримо се за, планете наше спас, против јебене Америке подигнимо глас! Устаните људи са вером у Бога, да ослободимо Земљу од смрада њиховога!"

Италија - Гана








Све што желим рећи, да куцнуо је последњи час!
Не буде ли Звезде, тада неће бити ни нас!

Quote from: "bojan"Мислим да грешиш за Декија,човек игра солидно у Интеру уз више слободе,али и са квалитетнијим фудбалерима од ових у репрезентацији,тако  да пружа много више,овде сви очекују од њега не знам шта,лично мислим да је на правом месту у тиму (СиЦГ),али са погрешним задацима.
Теријер Нађ је (по мени) био врло добар-дисциплинован,Жиле је овде у пролазу(штета),Дуљај такође добар-мени једини симпатичан играч из пакистана (вредан,коректан и користан),Короман-човеку скидам капу,игра срцем и то је за поштовање,нема респекта и зна да се фудбал игра због голова,ови остали (што својом,што туђом кривицом) -јад и беда,али Мајмун и епилептичар су данас играли горе него икада-и изгледа да ће тако и наставити...

Делим твоје мишљење, посебно у вези Декија. Не знам откуда тај утисак да је играо толико лоше !? Погрешио је понекад то је тачно, али је и поделио пар добрих пасева посебно према Короману, али и на леву страну према Ђолету (не сећам се баш добро, али и није толико важно). А и за пакистанце си у праву  :)
Срце на терен ...

Португалија - Ангола













Све што желим рећи, да куцнуо је последњи час!
Не буде ли Звезде, тада неће бити ни нас!

Cekaj,meni i dalje nije jasno...bas nikome od ovih stvorenja ne treba viza da udju u Nemacku???

Zlo i naopako!

hahaha, "epilepticar i majmun"  :lol:  :lol:  :lol:  Svaka cast  :D
Ovako, utakmicu je izgubio "vojvoda Misic" svojom pocetnom formacijom: debil Nenad Djordjevic na desnom beku i 2 igraca koja apsolutno nista ne doprinose napadu i nekoj kreativnosti igre - duljaj i nadj. Od njih dvojice moze jedan da igra, ali ne obojica... Po mom misljenju na desnom beku treba igrati Basta (Gavran je prespor), umesto nadja Vukic, a majmuna u napadu nek zameni Zigic, koji ipak moze spustiti koju loptu onom epilepticaru Kezmanu na nogu, pa mozda budala i zabije... Zigic je nas najbolji igrac koji vredi kao savo i kezman zajedno i skandal je da on ne pocne u prvih 11 !!! Ukoliko izadjemo sa pravim sastavom u sledece 2 utakmice, mozemo se nadati daljem prolasku, vise nema kalkulacija, dakle:
Jevric - Basta, Krstajic, Vidic, Dragutinovic - Duljaj, Koroman, Vukic, Stankovic - Zigic i Kezman/Ljuboja
991 - Vukovar postaje BYKOBAP, a Zvezda prvak Evrope !!!

Quote from: "Casual"Cekaj,meni i dalje nije jasno...bas nikome od ovih stvorenja ne treba viza da udju u Nemacku???

Zlo i naopako!
Па није баш тако,али...не заборави да многи од тих Африканаца живе у Европи у и то у земљама које су њихове бивше колоније,а што се тиче оних који живе у Африци,они очас посла добију визу за ту земљу која је њихова бивша колонија,а та виза је Шенген и ето ти уласка у Немачку без проблема.
Е сад ко је нама крив што смо среће курате?
Устани стисни песницу, време је да кренеш на улицу, ништа не пада само са неба, бори се за оно што ти треба!!!

Ljudi moji, manite se kengura i crncuga. Dajte malo slike Šveđanki, Čehinja, Japanki, Brazilki, Meksikanki ... :jebanje ... Srpkinja ... Hrvatica ... :)

A što se tiče sledeće tekme Srbije, imam neki čudan filing da dobijamo 2:1. Možda grešim, nadam se da ne. :finger I to će Deki da zavalja jedan ...



Izgleda nista od Vidica za ovo prvenstvo, povredio se na treningu!

Quote from: "Casual"Cekaj,meni i dalje nije jasno...bas nikome od ovih stvorenja ne treba viza da udju u Nemacku???

Zlo i naopako!

Ниси још све видео.  :D
Ово су Холанђани после текме СЦГ - Холандија :










Све што желим рећи, да куцнуо је последњи час!
Не буде ли Звезде, тада неће бити ни нас!

Gotovo za Vidića!!
Utorak, 13. jun 2006. 12:47

Mundijal je završen za Nemanju Vidića a da nije ni pipnuo loptu!!!

Lekarski pregled i snimanje leve noge potvrdili su strahovanja: pokidani su mu ligamenti i moraće da miruje najmanje 10 dana.

Vidić se povredio u ponedeljak na popodnevnom treningu i to gotovo u spoeldnjoj akciji. Pokušao je da izbaci loptu u aut, proklizao i onda se uhvatio za levu nogu.

"Sve se dogodilo u poslednjim sekundama treninga. Probao sam da uhvatim jednu loptu, desna noga mi je proklizala, a onda sam osetio bol u levoj nozi. Snimio sam je u utorak i šta da vam kažem, ligamenti su otišli...Mnogo mi je teško. Žao mi je što neću moći da pomognem drugovima", rekao je Vidić Radio-televiziji Srbije.

Vidić nije igrao ni u prvom meču protiv Holandije, ali ne zbog povrede već zato što je morao da odradi suspenziju zaradjenu crvenim kartonom u poslednjem meču kvalifikacija protiv Bosne i Hercegovine.

(MONDO)


Е сад ће Аргентина да нас  :jebanje

Kukuuu lucky...onda oni nasi ofarbani indijanci sto padaju u ekstazu zbog moravca i "Lane moje" sa sve trubacima i nisu toliki debili.

Quote from: "Милош Б.С."Gotovo za Vidića!!
Utorak, 13. jun 2006. 12:47

Mundijal je završen za Nemanju Vidića a da nije ni pipnuo loptu!!!

Lekarski pregled i snimanje leve noge potvrdili su strahovanja: pokidani su mu ligamenti i moraće da miruje najmanje 10 dana.

Vidić se povredio u ponedeljak na popodnevnom treningu i to gotovo u spoeldnjoj akciji. Pokušao je da izbaci loptu u aut, proklizao i onda se uhvatio za levu nogu.

"Sve se dogodilo u poslednjim sekundama treninga. Probao sam da uhvatim jednu loptu, desna noga mi je proklizala, a onda sam osetio bol u levoj nozi. Snimio sam je u utorak i šta da vam kažem, ligamenti su otišli...Mnogo mi je teško. Žao mi je što neću moći da pomognem drugovima", rekao je Vidić Radio-televiziji Srbije.

Vidić nije igrao ni u prvom meču protiv Holandije, ali ne zbog povrede već zato što je morao da odradi suspenziju zaradjenu crvenim kartonom u poslednjem meču kvalifikacija protiv Bosne i Hercegovine.

(MONDO)


Е сад ће Аргентина да нас  :jebanje
Koje sranje, sto nije Savo??? Oh Boze kakvi smo baksuzi... I kako ja sada da se nadam 2:1 za nas, kada primamo min 2 gola, a da damo 2 je cist "pateticni optimizam", a ko ce tek dati 3? Jedino da oni postignu minimum jedan autogol.
,Устаните људи и  подигните чела, јер битка свих битака је давно почела, боримо се за, планете наше спас, против јебене Америке подигнимо глас! Устаните људи са вером у Бога, да ослободимо Земљу од смрада њиховога!"

Quote from: "100%anti crnobeli"
Quote from: "Casual"Cekaj,meni i dalje nije jasno...bas nikome od ovih stvorenja ne treba viza da udju u Nemacku???

Zlo i naopako!
Па није баш тако,али...не заборави да многи од тих Африканаца живе у Европи у и то у земљама које су њихове бивше колоније,а што се тиче оних који живе у Африци,они очас посла добију визу за ту земљу која је њихова бивша колонија,а та виза је Шенген и ето ти уласка у Немачку без проблема.
Е сад ко је нама крив што смо среће курате?

Ajde jos jednom razmisli ko nam je kriv???

Ja ne mogu trenutno da se setim ni jednog fudbalera naseg, od kada pratim fudbal, sklonijeg povredama od Vidica. Drulic je bio kritichan, ali ovaj Nemanja...pa on je jedno 30% vremena u Zvezdi bio povredjen, muchila su ga ledja, sad koleno..od chega li je napravljen..Koja shteta za takvog igracha.
Sad nas samo inat i luda sreca junachka mogu izvaditi.
..кажу да причам много...

Quote from: "Милош Б.С."Gotovo za Vidića!!
Utorak, 13. jun 2006. 12:47

Mundijal je završen za Nemanju Vidića a da nije ni pipnuo loptu!!!

Lekarski pregled i snimanje leve noge potvrdili su strahovanja: pokidani su mu ligamenti i moraće da miruje najmanje 10 dana.

Vidić se povredio u ponedeljak na popodnevnom treningu i to gotovo u spoeldnjoj akciji. Pokušao je da izbaci loptu u aut, proklizao i onda se uhvatio za levu nogu.

"Sve se dogodilo u poslednjim sekundama treninga. Probao sam da uhvatim jednu loptu, desna noga mi je proklizala, a onda sam osetio bol u levoj nozi. Snimio sam je u utorak i šta da vam kažem, ligamenti su otišli...Mnogo mi je teško. Žao mi je što neću moći da pomognem drugovima", rekao je Vidić Radio-televiziji Srbije.

Vidić nije igrao ni u prvom meču protiv Holandije, ali ne zbog povrede već zato što je morao da odradi suspenziju zaradjenu crvenim kartonom u poslednjem meču kvalifikacija protiv Bosne i Hercegovine.

(MONDO)
Cekajte ljudi, sad mi pade na pamet. Pa ako ce morati da miruje bar 10 dana, to znaci da jos uvek moze da zaigra za nas u polufinalu i finalu :finger ...
,Устаните људи и  подигните чела, јер битка свих битака је давно почела, боримо се за, планете наше спас, против јебене Америке подигнимо глас! Устаните људи са вером у Бога, да ослободимо Земљу од смрада њиховога!"

Kada bolje razmislim nema razloga za nervozu jer imamo Nenada Djordjevica!  :lol:  :lol:  :lol:

E bas smo maleri, jedan od najboljih igraca da nam se povredi... "vojvoda" ce verovatno prebaciti duljaja nazad na desnog beka jer se sigurno plasi (!!) uvesti Bastu. Znaci odbrana ce nam biti duljaj-gavran-krstajic-dragutin, a u sredinu ce koroman od pocetka. Nadam se da ce madjar na kupu, a vukic umesto njega da dobijemo na kreativnosti i ubojitosti koliko-toliko.

Ma sve to nije toliko bitno, koliko je bitno da nam igra Zigic od pocetka i da krenu HRABRO u napad i bez kalkulacija! Onda je sve moguce.
991 - Vukovar postaje BYKOBAP, a Zvezda prvak Evrope !!!

Procitao u Zurnalu da nasa reprezentacija 44 god. nije pobedila neku evropsku selekciju na SP, a isto tako 44 g. nas niko nije dobio za 90m. sa oba americka kontinenta ,nismo cak ni gol primili !
Eto,bar nam je statistika dobra!
Ne znam kako se vama cini SP,ali meni su utakmice totalni smor!Ne vidim da ce fudbal jos mnogo napredovati kao igra ako se u skorijoj buducnosti ne uvedu neke promene!

Eh bruke, izgubili smo od pederske kolonije ... Jesam ja reko šta da postavljate a ne ove šupke! :nene
A što mi je žao Nemanje neopisivo. Koji baksuz je taj momak ... Valjda sad vidite zašto je bio pozvan Dušan Petković ... :D
Dalje, sinoć su ujne napravili sjajan ambijent protiv Brazila, mamicu im. A opet su oni njihovi izginuli (i izgubili). E sad, kad bi naši igrali ko kockasti, možda bi i pobjedili Argentinu ... :sampion