Quote from: "Nikola-Phoenixx"KIZO mislim da nije fer tako da pricas o onima ko koji su ostali.Zamisli ti da dodjes iz Vranja,Leskovca ili nekog drugog mesta koje je udaljeno od Bg najmanje 300,400 km. dal ti nebi bilo glupo da das neznam ni ja koliko para,prevalis koliki put i na kraju k...c, sto sam dosao.
P.S. mislim postavi se malo i u njehovoj situaciji


Apsolutno se ne slazem,razumem pare,put ali ako vecina,svi napustaju ,onda se solidarises i na taj nacin pomazes u borbi protiv lopova&chostaplera!

Da si prevalio toliko doog put,recimo i napustio tribinu dokazao si na taj nacin svoju neku moc! namigivanje
S

Quote from: "warsaw"
Quote from: "Nikola-Phoenixx"KIZO mislim da nije fer tako da pricas o onima ko koji su ostali.Zamisli ti da dodjes iz Vranja,Leskovca ili nekog drugog mesta koje je udaljeno od Bg najmanje 300,400 km. dal ti nebi bilo glupo da das neznam ni ja koliko para,prevalis koliki put i na kraju k...c, sto sam dosao.
P.S. mislim postavi se malo i u njehovoj situaciji


Apsolutno se ne slazem,razumem pare,put ali ako vecina,svi napustaju ,onda se solidarises i na taj nacin pomazes u borbi protiv lopova&chostaplera!

Da si prevalio toliko doog put,recimo i napustio tribinu dokazao si na taj nacin svoju neku moc! namigivanje



kakvu moc?

ja milim da ako smo vec trebali bojkotovati derbi trebalo se bojkotovati cutnjom a ne izlaskom sa stadiona.

jer ipak ti volis i navijas za zvezdu.

ionako sad groblje sere kako smo bojkotovali zbog toga sto nam nisu dali da unesemo koreografiju.

Ljudi milim da je stvarno cimanje dolati u bg iz unutrasnjosti ,ajde barem mi sto smo ovde na forumu da nama javite za taj bojkot pa mi mozemo da malo razglasimo i da se zna po nasim gradovima koji dolazimo da navijamo !?


Svaka cast za bojkot,i treba da se bojkotuje i dalje!Takodje svaka cast Zigicu!

A sto se tice ovih gledalaca sto su ostali zaista su SISE,i uvek oni nesto koce i kad se navija oni smekeri cute,pevaju sta oni hoce dokle vise to da mi cepamo grla za te gledace SISE !!??
...100 војника један фронт исти хоризонт раме уз раме и средњи прст за револт.....

БОЛ И РЕВОЛТ

Ma to je bio stav nase severne tribine i svi oni koji su ostali pokazali su da su pi**e i da su im preci 300 dinara nego mi navijaci koji tu zvezdu bodrimo gde god igra negitno da li gubi,pobedjuje i jos vrhunac svega je to sto na kraju silaze dole i otimaju se za dresove!Stvarno sramota neki ljudi nemogu da shvate da sever nije pozoriste!
ve prolazi ZVEZDA traje!

Ма ко је.е то шта талибани причају.

Они су се показали и доказали хиљаду пута да су мишеви од навијача!

Они могу само да причају...

Слажем се да је то велики цим  и да сте требали раније бити обавештени о томе, али циљ оправдава средства у овом случају.

У сваком случају сада је ванредна ситуација и тако је како је.

ja samo smatram da bojkot je trebao da se uradi na drugi nacin a ne odlazenjem sa tribne.

P.S. nemojte samo da me pitate koji drugi nacin :batine

:D

Slušajte bre, pa niste vi jedini koji prevaljuju veliki put da bi bodrili Zvezdu. Taj izlazak sa tribine je na najupečatljiviji način pokazao pred kakvim će tribinama ubuduće igrati ako "gospoda Englezi" nastave ovako nasilnički i represivno da se ponašaju.
Ako si došao na Sever, imaš da slušaš šta kaže vođa ma koji on bio. Ako nećeš da navijaš idi na istok, ili još bolje gledaj snimak na tv-u, ali nemoj molim te da miniraš sve ostale koji se bore za neki viši cilj.
Pa zar i vama iz unutrašnjosti nije u interesu da na derbiju napravimo koreografiju, da stojimo iza svojih zastava. transparenata, da sa PONOSOM KAŽEŠ JA SAM DELIJA!
Da li je tih tri stotine dinara i cena karte do Beograda vredno nejedinstva i pružanja svojevrsnog otpora ljudima koji su najviše dali i učinili da Sever danas bude ono što jeste?

Ajde razmislite malo svi vi.....

Na kraju bih jedino imao da iznesem jednu latinsku misao:
Temeritas est damnare, quod nescias.

ili u prevodu:

DRSKO JE OSUDITI ONO ŠTO NEZNAŠ.

Quote from: "Nikola013"Slušajte bre, pa niste vi jedini koji prevaljuju veliki put da bi bodrili Zvezdu. Taj izlazak sa tribine je na najupečatljiviji način pokazao pred kakvim će tribinama ubuduće igrati ako "gospoda Englezi" nastave ovako nasilnički i represivno da se ponašaju.
Ako si došao na Sever, imaš da slušaš šta kaže vođa ma koji on bio. Ako nećeš da navijaš idi na istok, ili još bolje gledaj snimak na tv-u, ali nemoj molim te da miniraš sve ostale koji se bore za neki viši cilj.
Pa zar i vama iz unutrašnjosti nije u interesu da na derbiju napravimo koreografiju, da stojimo iza svojih zastava. transparenata, da sa PONOSOM KAŽEŠ JA SAM DELIJA!
Da li je tih tri stotine dinara i cena karte do Beograda vredno nejedinstva i pružanja svojevrsnog otpora ljudima koji su najviše dali i učinili da Sever danas bude ono što jeste?

Ajde razmislite malo svi vi.....

Na kraju bih jedino imao da iznesem jednu latinsku misao:
Temeritas est damnare, quod nescias.

ili u prevodu:

DRSKO JE OSUDITI ONO ŠTO NEZNAŠ.




izlazak sa tribine je najlaksa stvar.


sto se tice slusanja vodje. ja idem na sever da bi navijao i pevao zvezdine pesme sto znaci da slusam vodju. a da mi vodja kaze " e ajde skoci sa 10. sprata" e pa izvini molim te.

naravno da mi je u interesu da se napravi koreografija da se zakace zastave i sve ostalo.


NIJE MI JASNO ZASTO PISES O NEJEDINSTVU. JER DA SAM JA ZNAO O BOJKOTU ONDA NE BI NI DOLAZIO. TO JE STO HOCU DA KAZEM DA MI IZ UNUTRASNJOSTI NA KRAJU ISPADNEMO KRIVI SAMO ZATO STO NISMO UPUCENI.

Za bojkot se zvanicno odlucilo par sati pred pocetak utakmice... U toj situaciji trebali su svi da ga prihvate jer niko tu nikome nista nije na stetu radio niti je neko zeleo vama da se cimate iz unutrasnjosti pa da vas nesto sada kao zezne...
Smatram da se mora nastaviti sa veoma aktivnim bojkotom... Ne sme se dozvoliti da ne dolazimo na utakmice jer u onoj bedi od posete niko se nece previse tangirati sto nas nema... Spomenuli bi nas par puta u novinama izmislili neke lazi i zavrsili sa nama...
Moramo ih stalno spominjati, stalno osudjivati, staviti do znanja ljudima o cemu se radi... Plakati da se lepe ako treba, da se cimaju novinari, mediji... Da pocnemo sto vise da pominjemo sve kradje, namestaljke, lopovluke, da spominjemo sve cega se oni plase... To je jedini nacin da kao navijaci opstanemo... Sada kada ce nam biti najteze treba da nas bude najvise...
Verujem u taj nas inat, u taj nas mazohizam kada hoce neko veci i jaci da te definitivno zgnjeci, unisti, a ti se probudis dignes i kazes "NE MOZE!".
Vreme je da isplivaju svi oni koji su stadion zaboravili, svi oni koji su nekada bili deo Severa, da se pojave i novi klinci, da se organizujemo kao ljudi pa da se nadmecemo sa bagrom...

Alo,Phoenixx,pocinjes da smaras...jel su trebali da ti posalju telegram na kucnu adresu da je BOJKOT?3-4 sata pre utakmice je definitivno odluceno da se bojkotuje i to je to.To sto ti smatras da je bojkot trebalo odraditi na drugaciji nacin,je tvoje misljenje,za koje nas bas zabole...

   Iz Nisa 1 bus,na ulazu u Bgd uhapseno 11 ljudi,neki uopste nisu usli na Sever,a od ovih sto su bili unutra 90% je izaslo...Opsirniji izvestaj o torturi od strane policijie,nesto kasnije.

Phoenixx ne lupetaj.
Sa mnom je bilo 4 ortaka koji su presli po 600-700 km u oba pravca, dali pare za karte, ne znajuci sta ce biti i kad su culi "govor" legende Severa medju prvima su izasli, ne u 40. nego u 3-4. minutu...niko nije ni pomislio da ostane... mislim da to dovoljno govori.
Ti si vjerovatno jedan od tih sto je ostao pa sad sebi trazis opravdanje.
Tako ces i na sledecoj vecoj utakmici imati i neko opravdanje za ne dizanje najlona od koreografije ili slicno, jer zaboga, presao si kilometre, putovao, kisnuo, dao pare za kartu i sad ce tebi neki vodja da govori da drzis najlon od kojeg ne vidis utakmicu...
Za gledaoce su zapad i istok, ostavite Sever onima koji razumiju sta znaci biti dio njega.

Quote from: "Nikola-Phoenixx"
Quote from: "lukeze"Alo,Phoenixx,pocinjes da smaras...jel su trebali da ti posalju telegram na kucnu adresu da je BOJKOT?3-4 sata pre utakmice je definitivno odluceno da se bojkotuje i to je to.To sto ti smatras da je bojkot trebalo odraditi na drugaciji nacin,je tvoje misljenje,za koje nas bas zabole...

   Iz Nisa 1 bus,na ulazu u Bgd uhapseno 11 ljudi,neki uopste nisu usli na Sever,a od ovih sto su bili unutra 90% je izaslo...Opsirniji izvestaj o torturi od strane policijie,nesto kasnije.

a sto nisu izasli 100%?

E,pa vidis,sa njima ce ozbiljno da se porazgovara,fudbalski receno,sada imaju zute kartone

ne trazim nikakvo opravdanje. ja cak i priznajem da sam ostao , jer sam dosao da navijam za zvezdu. to pravo mi ne moze niko oduzeti cak ni ovi lopovi iz fscg,jer ocigledno da oni to i hoce.da nas UTISAJU.

btw-nislija ako te ne zanima moje misljene zasto onda komentarises a mislis da mene zanima sto su neke tvoje uhapsili? ne ali stvar je u tome sto ne komentarisem to.

Ne zanima te sto su tvoji "drugovi" sa tribine pohapseni ?
Ne zanima te sto ih se maltretira svakom prilikom, najcesce bez ikakvog razloga ??
Ne zanima te sto se to tebi sutra moze desiti ?
Ti decko ocigledno imas ozbiljnih problema sa glavom.

Quote from: "Johnny Blaze"Ne zanima te sto su tvoji "drugovi" sa tribine pohapseni ?
Ne zanima te sto ih se maltretira svakom prilikom, najcesce bez ikakvog razloga ??
Ne zanima te sto se to tebi sutra moze desiti ?
Ti decko ocigledno imas ozbiljnih problema sa glavom.


ne zanima me iz prostog razloga sto ja tu ne mogu nista da uradim kao nijedan od nas. a ako im ti mozes pomoci onda svaka cast ( mozda ti je tata neki....)
a da li ja imam problema sa glavom. ummm moguce

Ja mislim da je najveca greska to sto smo mi uopste usli na tribinu. Trebala je prva ekipa da zabrani ulazak a ako bi se neko bunio zna se. To se mora ispraviti na sledecem derbiju kada na sjeveru ne treba da bude nijedan covjek.

poz

regency, slazem se da bi to bilo najbolje, nadao sam se tome juce, ali mislim da to nije moguce.
Bas zbog tih koji su ostali i slicnih.
Takodje mislim da gospoda u plavom to ne bi dozvolila, jer ako su hapsili zbog plakata sta bi tek radili onima koji "brane" navijacima da udju.

Quote from: "Nikola-Phoenixx"ja samo smatram da bojkot je trebao da se uradi na drugi nacin a ne odlazenjem sa tribne.

Дечко мислим да си убачен елемент овде.

Циљ јучерашње акције мурије, фссцг и владе је управо био да се напуни стадион, а да буде забрањен било какав вид навијања који је карактерисао досадашње дербије.

Ти се залажеш за бојкот ћутањем и пун Север, а то је управо оно што они желе.  :zbunjen

Они желе да елиминишу глас навијача!

Ne obazirite se na provokacije od ovog idiota koji je stvarno iz Feniksa, taj nije video ni s od severa, a i usput je banovan :D

Уууу можда би се и ја бунио да сам ја прелетео пола планете да би видео дерби, а онда испушио...  :rofl  :batine

Нека се жали Вукси Фукси.