Kao sto je to bilo prosle godine, na Adi, naravno i ove godine ce se odrzati malofudbalski Kup Caffe 2004. Igrace se jednu nedelju posle turnira Brigatea (neznam tacan datum, to bi trebalo negde izmedju 12. i 15. avgusta, i da je subota ili nedelja).

Igra se po KUP-sistemu, na ispadanje, dakle = cetvrtfinale - polufinale - finale.

Jedna ekipa broji 5 + 1 igraca, naravno tu su uracunate i rezerve :) Sto se tice participacije, ne placa se. Mi kao organizatori :) smo obavezni da donesemo hladnog piva :)

Prijave mozete slati na webmaster@delije-caffe.co.yu

Sto se nas tice, nadam se da ce Caffe ekipa nastupiti u najjacem sastavu, a ne kao prosle godine  :bes  Onaj ko dobro igra a nema ekipu igrace za nas :)

Turnir se igra 14. avgusta (subota).

??????????? ????? ? ??? ??? ?? ???????!  :D

???????!!!

Quote from: "KizaLion"Turnir se igra 14. avgusta (subota).
Auuuuuuuu, koji baxuz, bas 14. dolazim sa mora, ccc!
:(  :(  :(
Косово и Метохија - срце Србије!
СМРТ ПОЛИЦИЈИ!!!

Capocrimi jel mozes taj dan da mi budes Sofer?

:rofl

????????? ????? ???? ?? ?????? ?????? ?????...???? ??? ?? ?????! :D

???????!!!

Hauzmajstor ne znaci sofer :D

Da li ces iznajmiti auto ili ces voziti svoj, ali cak mozda i sluzbeni :D
b]Sve sto zelim u ovom trenutku, igraj Zvezdo igraj i pobedi...[/b]


Ma ima da nas vozis dugokosati. Godra i ja smo bas zeljni da nam mald vozac pokaze kako se vozi, ami cemo tebi pokazati kako se igra fudbal i pije pivo!

:rofl  :rofl

?? ???? ???? ?? ?????????? ??? ?? ??????, ???????? ?? ???? ?? ???? ?? ?????? ????... :D

? ?????? ??? ????? ??? ??? ??? ? ?????? ?????, ????? ?? ??? ????????... namigivanje

???????!!!

ovaj, ja svojevremeno branio nekih 9 godina... pa ako vam treba neko? ja neam team ? : )))

ili da trazim team?  ;pljuga
a.....potpis....