Пише ћирилицом а не тим хијероглифима.

Титула је освојена, сад јуришамо на Куп.
Свака част!!!

Титула је наша, следећи је куп, па лига шампиона идемо људи!!! :ruke  :ruke  :ruke  :sampion  :sampion  :sampion  :ruke  :ruke  :ruke  :sampion  :sampion  :sampion

Quote from: "Мезимче"Титула је наша, следећи је куп, па лига шампиона идемо људи!!! :ruke  :ruke  :ruke  :sampion  :sampion  :sampion  :ruke  :ruke  :ruke  :sampion  :sampion  :sampion


ГИИИИИИИИСТРООООО

Quote from: "радомир"
Quote from: "Мезимче"Титула је наша, следећи је куп, па лига шампиона идемо људи!!! :ruke  :ruke  :ruke  :sampion  :sampion  :sampion  :ruke  :ruke  :ruke  :sampion  :sampion  :sampion


ГИИИИИИИИСТРООООО

:D  :D  :D

П.С.  Друг ми рече да ће прослава титуле бити у петак на текми са Вошом, зна ли неко нешто више о томе???

Шта има више да се зна? Ил очекујеш да ти неко каже које ће пјесме бити, колико бакљи, кореографија, ово-оно?

Прослава титуле је сваки пут званично на последњем мечу на Маракани у сезони. А то није меч против Војводине него против Хајдука из Куле у последњем колу.

браво ЗВЕЗДО................... :ruke  :ruke  :ruke  :ruke  :ruke

Quote from: "negativac"Прослава титуле је сваки пут званично на последњем мечу на Маракани у сезони. А то није меч против Војводине него против Хајдука из Куле у последњем колу.

То и ја знам него ме је друг збунио.. Каже да је читао у новинама да је просла против Војводине.

Можда би стварно требало пустити буву да се титула прославља у следећем колу јер ја не видим други начин како довући "миланисте" на утакмицу.
Не даје онај који има паре,већ онај који има душу."

www.srbizasrbe.org




Све што желим рећи, да куцнуо је последњи час!
Не буде ли Звезде, тада неће бити ни нас!

БРАВО   ЗВЕЗДО !!!!!    ДАНАС  НА СЛАВЉЕ  ЉУДИ  И   ПИВО!!            
ЈОШ ЈЕДНА  ПОБЕДА  И  ТИТУЛА   :sampion  :ruke  :flasa  ;pivo
БАЊАЛУКА ЈЕ ЦЕЛА ЦРВЕНО БЕЛА.....

Браво, Звездо. Добро издање јуче, 25. титула је ту, и то, може ли бити слађе, насред ЈНА. Даљи кораци се чекају, већ сад се мора размишљати о идућој сезони. Волио бих да Боле остане, чини ми се да допире до ове екипе. О појачањима нећу да лупам, видјећемо шта ће лето донети. Али, мора боље од овог.

И још нешто, убише ме у појам ови смајлији ових наших нових чланова форума ... Може ли се нешто предузети поводом тога?



Предлажем да се не почиње одмах прича о следећој сезони, појачањима и ЛШ.
Посао још нисмо завршили, морамо да одбранимо дуплу круну.

МОРАМО ДА ОСВОЈИМО И КУП, па играмо поново на ЈНА  :)  :sampion
ДEЛИJE - ПОДГОРИЦA

једно питање ,зар се првенствена утакмица против војводине не игра у суботу? видим да сви помињу петак?нек каже неко нешто о времену одигравања утакмица ако зна

Утакмица са војводином се игра у суботу 12тог маја.

30. коло/ 12.05. (субота)
Црвена Звезда - војводина (19.30)

31. коло/ 19.05. (субота)
младост - Црвена Звезда (17)

32. коло/ 26.05. (субота)
Црвена Звезда - хајдук


Логично је да се игра у петак јер треба спремити стадион за концерт.

Ђоле у праву си због тога се и одложиал текма...