11.2)ЧЕТВРТФИНАЛЕ - Данас

(А) Партизан – Раднички
18 ч

(Б) Хемофарм – Мега исхрана
20.30 ч

ЧЕТВРТФИНАЛЕ - Сутра (9.2. 2006)

(В) ФМП – Нови Сад
18 ч

(Г) Црвена звезда – Војводина
20.30 ч


ПОЛУФИНАЛЕ - Прекосутра

Победник В – Победник Г
18 ч

Победник А – Победник Б
20.30 ч

ФИНАЛЕ – Недеља 18 часова
северна армија!

Jel ima negde prenos utakmice  Zvezda -Vovodina ?


Pozdrav

Нема, преносе само полуфиналне и финалне утакмице.

Да се кења о скинсима може и пар страна,али да неко напише извештај са купа то је већ компликовано.
Прву утакмица је одрађена са 6 аутобуса+пар комбија(око 400 људи). Навијање солидно али не довољно добро за ту цифру.
Други дан одрађен са два аутобуса и доста кола из БГ. Навијање солидно с обзиром да смо губили од самог нашег уласка у халу.
Оба дана смо каснили на утакмице што је велики минус,и то је оно на чему треба најозбиљније радити у скоријој будућности.

Што се прве текме тиче, солидан број људи, чини ми се да је био и један бус из НС поред београдских...
жандари су беспотребно цимали људе тако да смо каснили скоро цело полувреме...
Чини ми се да би закаснили и да смо кренули пар сати раније јер им је то у интересу, прво су вукли колону по ауто путу а после заустављање на само улазу у град...
Ми који смо ишли колима, провозали смо се не би ли нашли трагове фирме или ђавола, али као да су у земљу пропали...
Спонтано се запевала и нова песма која се раније певала у бусу
"Само бог зна шта ће бити са нама, само бог зна колико волим те ја"...
Навијање просечно са успонима и падовима, изгледа да је пауза оставила трага, мада сам лично очекивао да смо се ужелели текми и да ћемо грмети, поготову што смо у хали били практично само полувреме...
staćes zauvek No 1! Ciao Sasha! 1950-2007

На другој текми далеко мањи број људи???

Некима је петак био оправдање да су радили и нису могли, али субота,  чуо сам нека од фантастично глупх оправдања искрено...

Од успавао сам се, нисам знао кад играмо, до тога да је небитна утакмица да се чувају за недељу и мишеве...

Шта би са оним гледам ЗВЕЗДУ а не њене противнике!?!

Из Београда само 2 буса и више аутомобила, опет цимање са керовима, поготову нас који смо стигли колима, и улазак на полувремену...

А тамо ови наши манекени губе са скоро десет разлике...
Са друге стране је било мишева јеботе који су то комплекси, више се радују када ми губимо него кад њихов тим побеђује...

У сваком случају показали смо им опет како се навија, али дефинитивно мора боље...много боље...

Ето толико од мене па нек неко други дода своје утиске...
staćes zauvek No 1! Ciao Sasha! 1950-2007

Па кашњење овај пут чини ми се није било до нас, већ до керова. И кретенски улаз.


Звезда-Војводина
http://www.boox.co.yu/images/20070209/images/DSC_4756.jpg
http://www.boox.co.yu/images/20070209/images/DSC_4875.jpg
http://www.boox.co.yu/images/20070209/images/DSC_5268.jpg

Звезда-Фмп
http://www.boox.co.yu/images/20070210fmp/images/DSC_5787.jpg
северна армија!

Против Војводине, гледајући бројност навијање је могло много боље, али с обзиром на састав људи било је сасвим ок. Како сам ишао, рецимо у соло режији, био сам тамо од почетка и док није дошла екипа жешће сам се сморио (помислих: кад ће више та Бежанија  :) )... Навијање су водили момци из Ронинса (Кг екипа, ако неко не зна) и рецимо да нису то радили толико лоше колико је маса била и незаинтересована и неупућена баш у наше песме. Доласком екипе све се мења на боље и крај 1. и 2. полувреме су сасвим добро одрађени. Дошло је заиста доста људи па је коп био од првог до последњег реда тог сектора. Чим је дошла екипа десио се неки инцидент напољу, који је брзо завршен, а у хали је једна бакља полетела из нашег копа ка сланинарима, али је закачила кров дворане и пала на нашу клупу и то је чини ми се све занимљиво са те текме...
Сутра дан доста мања екипа је дошла из Бг-а, каснили су скоро читаво полувреме, онда се мало натезали са пандурима око формирања копа тако да је право навијање кренуло тек од 3. четвртине (да напоменем само да су људи који су били унутра од самог почетка доста су боље навијали него дан раније). С обзиром на резултат навијање је било ок, у 4. четвртини се доста напушавало са Гробарима који су већ били ушли на своју трибину и то би било то...

Quote from: "banne"
"Само бог зна шта ће бити са нама, само бог зна колико волим те ја"...

e на који ритам иде ова песма
RIGINAL FANS