Meni se Drulic nikada nije nesto preterano svidjao! Ukeljali smo ga za neke velike pare ali se covek izgubio! Mislim da nam on ne treba, ako se ne moze snaci u Lokerenu kako moze biti nase pojacanje za LS! Ljudi ovde misle da ako neki igrac hoce da se vrati iz inostranstva u Zvezdu ili partizan da je to odmah pojacanje, a ne pitaju se sto se oni ustvari vracaju! Da oni nesto vrede uzimali bi i dalje pare po zapadu!

Mislim da je slawisa donekle upravu,ne treba umirati od srece pri dolasku(citaj povratku)odredjenih igraca u ZVEZDU.Ja jesam od onih koji cvrsto veruju da nam treba par iskusnih igraca ako hocemo Ligu Sampiona na MARAKANI.Kada kazem iskusni,ne mislim na njivove godine i igracki staz,upravo se tu brkaju pojmovi.Mislim na ljude koji u nogama imaju godine igranja u Evropskim takmicenjima,na ljude koji su igrali Ligu Sampiona ili u vise navrata UEFA kup ili sadasnju Ligu UEFA.Nama upravo trebaju takvi,nebitno da li su nasi bivsi igraci i da li su Srbi,sto se mene tice mogu da budu iz "tunguzije",samo da imaju ove preduslove koje sam nabrojao.Godine igranja nisu bitne,postoje igraci koji imaju 40 godina i vise od 20 godina igranja fudbala,a najjaca tekma im je nekakav lokalni derbi.Za mene to nije iskusan igrac.A postoje momci koji nemaju ni 25 god. a vec u svojoj karijeri imaju 2 ili 3 takmicenja u Ligi Sampiona i solidnu reprezentativnu karijeru sa 1 Svetskim ili Evropskim prvenstvom.E to je pouzdan i vrlo iskusan igrac!Ali problem CRVENE ZVEZDE je i izuzetno mali budzet,a takvi igraci kostaju gotovo kao ceo nas tim.I tada upravo dolazimo na pravo mesto gde se problem i nalazi,upravo zato za su dobri gotovo odlicni igraci i neki koji takav status uopste ne zasluzuju,ali situacija je takva sta se tu moze... ;pljuga



...SRBIJA,BEOGRAD,CRVENA ZVEZDA...

Necemo se mi nagledati Lige Sampiona ako budemo dovodili igrace kao sto je Drulic  :nene

Quote from: "Johnny Blaze"Necemo se mi nagledati Lige Sampiona ako budemo dovodili igrace kao sto je Drulic  :nene

Potpisujem!!!

Izgelda da Mladenovic ode u Tursku, a Dudic ili Bisevac u Alkaamar.

E kad bi svi odlazili cim ih se spomene u clanku...
Prodajom igrača do neophodnog novca
07.04.2006 09:55

Crvena Zvezda ponovo kasni sa isplatama rata Zemunu za transfere Nenada Milijaša i golmana Vladimira Stojkovića, ali se rešenje problema nazire.

Po starom oprobanom receptu, jedino rešenje biće prodaja nekoliko standardnih prvotimaca u letnjem prelaznom roku, što će sigurno popuniti praznu kasu. A ponude su svakim danom sve brojnije.



Ona prava, za Nikolu Žigića, još nije došla ili se vešto krije, a poznato je da holandski Alkmar želi da pojača odbranu sa jednim štoperom "crveno-belih". U igri su Milan Dudić i Milan Biševac, koji su bili "snimani" na derbiju sa Partizanom, dok će iskusni Dragan Mladenović prihvatiti uslove koji stižu od jednog turskog prvoligaša.

On ima džentlmenski sporazum sa upravom Crvene Zvezde da napusti klub bez obeštećenja ukoliko stigne odgovarajuća ponuda iz inostranstva.

JEbali ih dzentlmenski sporazumi, bolje da nisu ni dovodili govnara, ionako nikakve koristi od njega...

Quote from: "Johnny Blaze"

JEbali ih dzentlmenski sporazumi, bolje da nisu ni dovodili govnara, ionako nikakve koristi od njega...


Bas tako, kako mi se taj igrac ne svidja

Ma da su bar potpisali normalan ugovor pa da mogu da ga prodaju...

Opet mi sve ovo mnogo smrdi!  :bes  
Prvo, Piksi se na sve strane hvali kako je doveo pun qrac sponzora, kako Zvezdi novac vise nece biti problem, tu su Japanci qrci palci, a ne mozemo Zemunu da isplatimo jednu obicnu sicu! Pa koji kurac rade ti sponzori, jesu oni tu da daju kesh ili da se broji da su tu! Toliko velikih firmi, covek bi rekao dovescemo Ronalda, a ne mogu da daju par stotina hiljada evra!
Drugo, nikad od nas nece biti ozbiljan klub evropskih razmera dok potpisujemo neke dzentlemske ugovore sa igracima koje neko sa zapada sutne, pa se oni fino lepo ovde smeste dok ih neko opet ne skonta! Gde je tu plan? Time licimo na neki provincijski klub koga samo koriste i iz koga svi beze! Zar nije bilo bolje dati Milijasu priliku i uhodavati momka nego reklamirati onu vucibatinu da se opet neko seti da ga uzme!
I izgleda da se nastavlja praksa prodavanja pola tima na kraju sezone, dobra stara Dzajina praksa! Ide Zigic, verovatno i Lukovic, ide neki od stopera, uz ovu vucibatinu to je pola tima! I kako cemo u LS??? Jel u klubu misle da ce ih tandem Purovic - Djokic odvesti u LS?
Ne znam jos koga cemo sve dovesti, ali ovo sto se za sada prica i racuna mnogo lose izgleda!  :nene

Herta želi Pantelića još 3 godine

Uprava Herte odlučila je da otkupi od Crvene zvezde Marka Pantelića, bivšeg napadača crveno-belih koji od prošlog leta brani boje bundesligaša.

Herta će dobiti Pantelića na još tri sezone, a Crvena zvezda - 1,5 miliona evra.

"Odlučili smo da otkupimo Pantelića i predstoji mi narednih dana poseta Beogradu, kako bi sa čelnicima Zvezde utanačio sve detalje oko ovog transfera. Videću kakvi su njihovi planovi, ali u svakom slučaju očekujem dogovor", istakao je za nemačke medije Diter Henes.

Crveno-beli su dali Herti da do 15. aprila donese konačnu odluku kada je u pitanju dalji status Pantelića.

"Sada su Nemci na potezu. Herta ima ekskluzivno pravo da do polovine aprila otkupi Pantelića. Naš stav je nepromenjen i klub će svakako dobro proći konačnom prodajom igrača koji se u protekloj sezoni dokazao u Bundes ligi", smatra sportski menadžer Stevan Stojanović.

Dogovor tri strane može se očekivati naredne nedelje kada se iz Japana vrati predsednik crveno-belih Dragan Stojković.

Ipak se ne smije zaboraviti da prvo vratimo dugove bivse uprave,koji nisu mali,pa tek onda mozes sponzorsku paru trositi na kupovinu igraca...Ako se stvarno Zigic proda za ovu lovu sto se prica(ja licno ne vjerujem u to),tek onda mozemo pricati o pojacanjima...Znaci zasto trcati pred rudu i provesti se kao "bivsi",po mogucnosti se uvaliti u jos vece dugove.Treba pustiti Pixija i Diku nek odrade svoj posao 2-3 sezone,pa tek onda sumirati rezultate...
Sto se tice dovodjenja igraca,Riso Lakic je sigurno dobro rjesenje,ali licno mi se Djokic ili Purovic vise svidjaju nego Drulic.
Nisam cuo nijedno drugo moguce pojacanje,osim ove dvojice.Zna li ko sta vise?Ima li jos imena ili su njih dvojica za sada sve?
Sto se trenera tice,volio bi da nas Zenga uvede u LS,pa makar i citavu sezonu igrali 1-0 i 0-0...

Ipak se ne smije zaboraviti da prvo vratimo dugove bivse uprave,koji nisu mali,pa tek onda mozes sponzorsku paru trositi na kupovinu igraca...Ako se stvarno Zigic proda za ovu lovu sto se prica(ja licno ne vjerujem u to),tek onda mozemo pricati o pojacanjima...Znaci zasto trcati pred rudu i provesti se kao "bivsi",po mogucnosti se uvaliti u jos vece dugove.Treba pustiti Pixija i Diku nek odrade svoj posao 2-3 sezone,pa tek onda sumirati rezultate...
Sto se tice dovodjenja igraca,Riso Lakic je sigurno dobro rjesenje,ali licno mi se Djokic ili Purovic vise svidjaju nego Drulic.
Nisam cuo nijedno drugo moguce pojacanje,osim ove dvojice.Zna li ko sta vise?Ima li jos imena ili su njih dvojica za sada sve?
Sto se trenera tice,volio bi da nas Zenga uvede u LS,pa makar i citavu sezonu igrali 1-0 i 0-0...

najveca greska ce biti da prodamo zigica. on je najvazni igrac u zvezdu. ali ipak 11000000 eura nije malo

Poceli smo mozda i mnogo rano da pricamo o odlascima i dolascima,moje misljenje je da ce pravi transferi ZVEZDINIH igraca uslediti nakon Svetskog prvenstva.Tada ce svima onima koji budu igrali za reprezentaciju porasti cena,jos ako pruze koju dobru utakmicu cena moze da bude veoma veoma velika.Svi znamo da je Svetsko jedna velika pijaca na kojoj menadzeri stranih i bogatih klubova snimaju,gledaju i kupuju igrace.Ako vec uprava misli da proda odredjene igrace(sa cime se ja naravno ne slazem,jer smatram da ova generacija mora da se cuva neguje i da igra zajedno)onda neka budu pametni i neka saceju najbolju sansu za to i neka skupo prodaju svakog...
A onda od tih para neka dovedu jednog ili dvojicu pravih pojacanja koji ce izneti ovu mladu generaciju u evropu konkretno u Ligu Sampiona.Da dovedu par iskusnih igraca(objasnio sam u mom prethodnom tekstu sta za mene znaci iskusan igrac).Ali nesto mi sve ovo ne izgleda da ce izaci na dobro i da ce i ova generacija zavrsiti kao i mnoge prethodne-komplet rasprodate.Neko je rekao i stvarno je tako da se uprava i Pixi mangupiraju sa sponzorima i parama koje su dosle u nas klub-eto im leto i eto im prve prilike da dokazu da li je to stvarno istina.Takodje Pixi je srao da rasprodaje glavnice tima i onih pravih igraca nece biti,eto im prilika i da ovo obecanje odrze.U svakom slucaju,ocekuje se vrlo burno leto nakon kojeg cemo videti kakva nam je uprava,kakvi su nam sponzori i kakva nam je kadrovska politika kluba.Do tada mislim da je glupo da ih napadamo i kritikujemo na osnovu nekih nasih utisaka i novinskih clanaka... ;pljuga


...SRBIJA,BEOGRAD,CRVENA ZVEZDA...

Ne treba zaboraviti da od prodaje Zigica Zvezda dobija samo polovinu novca... Ostatak ide njegovom menadzeru koji je vlasnik polovine njegovog ugovora.

Quote from: "nisam_zdrav"Ne treba zaboraviti da od prodaje Zigica Zvezda dobija samo polovinu novca... Ostatak ide njegovom menadzeru koji je vlasnik polovine njegovog ugovora.

To vise nije tako.80% je Zvezdino,to je otkupljeno jos proslog leta.

Quote from: "goku"
Quote from: "nisam_zdrav"Ne treba zaboraviti da od prodaje Zigica Zvezda dobija samo polovinu novca... Ostatak ide njegovom menadzeru koji je vlasnik polovine njegovog ugovora.

To vise nije tako.80% je Zvezdino,to je otkupljeno jos proslog leta.
:sampion  E bas ti hvala na dobrim vestima... To me je stvarno nerviralo...
,Устаните људи и  подигните чела, јер битка свих битака је давно почела, боримо се за, планете наше спас, против јебене Америке подигнимо глас! Устаните људи са вером у Бога, да ослободимо Земљу од смрада њиховога!"

Zigic ce izvuci Zvezdu i finasijske krize. Drugacije nemoze, jer sta je onaj olos napravio nije lako ispraviti ali smo na dobrom putu.

Piksi je do sada ispunio sva obecanja, mislim da je zasluzio bar malo povjerenja.

Nije ni Zigicev menadzer bas lud,i njemu ide oko 2 miliona.....

Quote from: "goku"Nije ni Zigicev menadzer bas lud,i njemu ide oko 2 miliona.....


I to je bas puno