E ako ovi nashi bravi ne prodju ove onda braco nema shta nego da se kurcem zakolji svi redom.. :) u pkaetu sa piksijem..jer mi je pun kurac njega i njegovih pojachanja.. :) zzao mi je shto pisjem latinocom.
Pala je Atina,pala je Vizantija,pasce i Tiranija koja navija da se stvori velika albania"

OCU KUCI!!!!

Добар ждријеб...Надам се да ће и наш напад да буде добар...
У здравље ;pivo
color=red]Циганин сам то не мења ствари,
циганин је био и мој стари!!![/color]

Quote from: "Grba80"О чему ми причамо..а могли смо да играмо са Барсом..туга
Ајде мало спусти се на земљу. Ако си жељан утакмица  са Реалом, Барсом и сличним екипама и победама у ЛШ, онда навијај за Манчестер и сличне. Сви би ми волели да играмо ЛШ и да је освојимо, али то ја тренутно далеко, далеко од реалности.
Како не можеш да схватиш где живиш, каква је ситуација како у земљи тако и у нашем клубу. И немој да ти је сваки пост негативан.
А можда да дођеш у Кулу за викенд?

Уколико не прођемо те пољске јаднике, захтевам оставку комплетне управе на челу са Пиксијем!



Изгледа да је прерано закључана тема о прелазном року. Не знам како, али:

НАПАДАЧ

Конкуренцију у нападу Црвене звезде могао би да појача Мисдонгард Бетолигар (22). Реч је о афричком нападачу, који стиже из Чада, а до доласка у Београд играо је у Лиги Камеруна.

Тамнопути фудбалер има неопходне папире иако задовољи може да потпише уговор и ван прелазног рока. У том случају придружио би се Баркосу и младом Филипу Ђорђевићу који у дуелу са Бежанијом нису били ни на клупи, као и последњем шестом појачању овог лета Ненаду Јестровићу.


Извор: Вечерње Новости, писано издање
Димитрије Мита Пантић, млађи референт

што како?
па играчи који немају уговоре са тимовима тј су слободни могу да се доводе целу сезону.

И то нема везе са прелазним роком.

Са спортске централе

На "острво" уместо на "Маракану"
01.09.2007 14:40

Потенцијално појачање Црвене звезде у летњем прелазном року коначно је пронашао клуб.

Репрезентативац Хондураса Вилсон Паласио заиграће за тим Бирмингема, пошто су се челници његове матичне Олимпије и енглеског клуба договорили о шестомесечној позајмици. Талентовани десни бек ће у децембру стећи право да остане на Острву ако у јесењем делу сезоне докаже да има квалитет за енглески фудбал.

Паласио је у јулу био на припремама са Црвеном звездом у Аустрији, где је дошао после препоруке Владимира Југовића. Иако је оставио одличан утисак до трансфера није дошло, пошто је његов клуб из Хондураса тражио милион и по евра као обештећење. После тога Паласио је покушао да се наметне у Монаку и Арсеналу, али је свуда био одбијан због велике цене одштете.
b]НЕМА ВЕЛИКИХ И МАЛИХ УТАКМИЦА КАДА ИГРА ЗВЕЗДА, ГЛЕДАМ ЗВЕЗДУ, А НЕ ЊЕНЕ ПРОТИВНИКЕ![/b]

Јел ово Роналдињо јуче играо за нас?
http://www.fc-redstar.net/images/img2007/IMG_CZ-BEZ8.jpg  :finger


Иначе право је освежење када не игра Милијаш.. нема застоја у игри све тече брже, само мислим да је организација игре у средини и даље већи проблем од нападача.. а Салас и Јестровић би морали да буду стартери убудуће уместо Рашковића и остлих...

Quote from: "shocker"...Салас и Јестровић би морали да буду стартери убудуће уместо Рашковића и остлих...

И ја тако мислим. Ово би могао бити добитни тандем, али о томе одлучује Косановић. Види се да Јестровић зна шта хоће,  а Салас је изгледа веома брз и стално бар досађује противничкој одбрани. Само да је бар мало виши.
Срце на терен ...

Quote from: "Igor_RS"
Како не можеш да схватиш где живиш, каква је ситуација како у земљи тако и у нашем клубу.
Румуни имају представника у ЛШ, други им је испао у трећем колу...
али ево уморио сам се од критике, нећу више, нека виде шта ће, ја сам своје избацио, ионако од мене ништа не зависи
Мислим да нам предстоје само бољи дани, са Јестровићем, ваљда ће се пробудити још који странац, Салас можда, против бежаније је показао да од њега може бити нешто..

Румунија је у ЕУ ...  :finger
А како ћемо звати овог из Чада? Компликованије име у животу видио нисам ...  :lol:



Зваћемо га Бетон лига! :D
 ti samo hrabro,bori se

Quote from: "Mikelandjelo"А како ћемо звати овог из Чада? Компликованије име у животу видио нисам ...

Чађа!  ;pljuga  :D
Државна безбедност брани државу од народа,
Државна безбедност да не сруши се држава!

Ранђеловић(нажалост немамо бољег), Бајалица, Туторић, Броновицки, Кастиљо, Лукаш, Бурзановић, Молина, Салас, Трајковић, Јестровић.
Са овим тимом идемо до краја, ако не налетимо на Бајерн раније

Quote from: "rukometas_bg"Ранђеловић(нажалост немамо бољег), Бајалица, Туторић, Броновицки, Кастиљо, Лукаш, Бурзановић, Молина, Салас, Трајковић, Јестровић.
Са овим тимом идемо до краја, ако не налетимо на Бајерн раније

Где си Бајалицу нашао?Тај није одиграо утакмицу годину дана.
b]НЕМА ВЕЛИКИХ И МАЛИХ УТАКМИЦА КАДА ИГРА ЗВЕЗДА, ГЛЕДАМ ЗВЕЗДУ, А НЕ ЊЕНЕ ПРОТИВНИКЕ![/b]

Да ли је ово тачно ?

'Zvezdina revija' u 'Poltici'

Novinska kuća Politika i Sportsko društvo Crvena zvezda potpisali su ugovor o saradnji. Od četvrtka, 6. septembra Zvezdina revija, glasilo tog sportskog društva, pojavljivaće se jednom nedeljno kao podlistak dnevnog lista 'Politika'.


"Politika je list sa preko sto godina tradicije, Zvezda postoji preko 60, a njena revija 45 godina. Tradicija je uz nas i zato je bilo lako odlučiti se za saradnju. Zvezda ide milione navijača, a Politika je veoma čitana i to je prirodan spoj", rekao je predsednik upravnog odbora sportskog društva Crvena zvezda slobodan Vućićević.

Zvezdina revija će se i dalje, u punom formatu, pojavljivati na kioscima jednom mesečno.

Мисдонгард Бетолигар, цццццц. Ово без copy-paste, не иде никако. Надам се да му игра није смешна као име. А теби Пијанац се испунила жеља да доведемо неког из Африке  :D .

Quote from: "Johnny Blaze"Ипак кипрани... извињавам се, изгледа се неко зајебао у рачунању синоћ.

Ма да ли је могуће да се allmighty Modesty Blaze зајебала?
Устани стисни песницу, време је да кренеш на улицу, ништа не пада само са неба, бори се за оно што ти треба!!!

Quote from: "stevic"Да ли је ово тачно ?

'Zvezdina revija' u 'Poltici'

Novinska kuća Politika i Sportsko društvo Crvena zvezda potpisali su ugovor o saradnji. Od četvrtka, 6. septembra Zvezdina revija, glasilo tog sportskog društva, pojavljivaće se jednom nedeljno kao podlistak dnevnog lista 'Politika'.


"Politika je list sa preko sto godina tradicije, Zvezda postoji preko 60, a njena revija 45 godina. Tradicija je uz nas i zato je bilo lako odlučiti se za saradnju. Zvezda ide milione navijača, a Politika je veoma čitana i to je prirodan spoj", rekao je predsednik upravnog odbora sportskog društva Crvena zvezda slobodan Vućićević.

Zvezdina revija će se i dalje, u punom formatu, pojavljivati na kioscima jednom mesečno.

тачно брате
БУДИ СРБИН ПИШИ ЋИРИЛИЦОМ.

Здраво делије! Учланио сам се на овај форум у нади да ћу као неко ко воли Звезду имати шта паметно да напишем, али и прочитам на њему. Повремени сам посетилац звездиних утакмица, тачније пошто живим далеко од Бг-а, дођем кад год за то имам могућности. Упознао сам се са правилима овог форума, али пре свега имам жељу да учествујем у спортским темама. Овде су свакако људи који су увек уз црвено-беле, али читајући ове постове мислим да овај подфорум ипак није развијен онако како сам ја замишљао.
Појављује се пост у коме се прави као најбољи звездин састав. Видим да је дотични као и ја нов на форуму, али као такав не могу да поверујем да у одбарни ставља три играча (нигде нема Гаја), тачније нема два бека са дефанзивнијим карактеристикама. Јесте да у последње време не примамо голове, али не заборави да нам је Левадија дала два комада и да нико не жели поновну петарду као против ПСВ-а. Даље како можеш да правиш најбољу поставу а да у њу не уврстиш Огњена Коромана. И ајде да се за почетак не правим много паметан, толико од мене и наравно надам се да ћемо имати једногласне и исправне ставове по питању вољеног клуба.