Da klubom upravlja Vujin koji ne zna koliko clanova ima skupstina CZ?!

Kojeg je postavio Dzajic, kao i svih ostalih 78?!

Neka hvala.

Pominjete Piksija?! To je bila Dzajiceva ideja. I trebalo je da ga nasledi. Gurnut je u FSSCG, ne svojom voljom. Nije nista proemnio jer i dalje kolo vode Djoric (kao i u FK CZ), Bulatovic (nekada), Zecevic, Babaroic, crnogorska veza i ostali. Jedno je FSSCG, a drugo Zvezda.

Ako ne Piksi, ja stvarno ne znam ko drugi.

Ali ima vremena, 22. je blizu, pa cemo onda videti kakva su misljenja. Znam sigurno da mnogi nece biti zadovoljni...

P.S. Dule Savic je doveo Bogavca, koji je verovatno prosao celu Zvezdinu fudbalsku skolu, a verovatno je bio i prekaljen, iskusan igrac...
b]Sve sto zelim u ovom trenutku, igraj Zvezdo igraj i pobedi...[/b]


Hooligan, samo jedno strucno pitanje. Ako se titule u domace prvenstvu kupuju, kako to da su se uspjele kupiti samo tri-cetiri za sve ove godine Dzajkine vlasti? I to jos za Muslinovog mandata? Ma hajte molim vas.
A dule S.? Pa pogledajte samo izjavu sta je on htio i da vozi istu pricu kao Dazjka o stasavanjima generacije. Pa dokle?
poz
Dacha
rnova kruna na Njegovoj glavi govori o vjecnoj slavi.
Isus je zivot ostalo su sitnice.
Grobari, propao vam je posao. Vaskrsnuo je.

????? ????. ?????????? ?? ?? ?? ?????? ?? ??????. ??? ?? ?????? ????? ? ??? ????, ??????? ?? ??????. ???? ???? ??????, ? ??? ?? ?? ?? ????????????. ??????? ??? 1-2 ?????? ?? ??????? ????? ???? (??, ???????? ??????, ???? ????? ?????? ???? ?? ?????? ?? ?? ????? ????????? ????). ??? ????? ???????? ?? ? ??????, ??? ??? ?? ???? ?????! ????? ?? ?? ???? ???????????? ? ?? ?? ????? ??????? ???? ????? ?? ?? ?????? ??? ???? ? ??????. ???? ??, ??????? ?? ?????, ???? ? ?????????.

Quote from: "Hooligan"???, ??? ??? ???????, ????????? ??? ?????? ?? ??? ???? ?? ?????? ?? ???? ? ?????? ???????? ?????? "??????" ?? ???? ????? ????? ???? ?? ????, ?? ???? ?? ??? ??? ?????????? ??????? ? ?? ?? ?? ?????? ?????? ?????? ????? ?? ????? ?????? ????.
?? ???????? ??????-????? ?? ???????? ?? ???? ????, ?? ??? ????? ??????? ???????? ?? ?? ???????? ??? ? ?? ???????? ?? ???.

???? ?? ?? ?????? ?????????, ??? ????? ?? ????????? ?????? ??? ?? ???. ???? ???? ??, ???? ?? ?????, "??????" ?? ???? ????? ????? ???? ?? ????, ?? ?? ???? ?????????? ??????? ? ?? ?? ?? ?????? ?????? ?????? ????? ?? ????? ?????? ????... ????? ?? ????? ??????? ?? ???? ?????. ?? ?????? ? ?? ?? ?? ?? ??? ??? ?????? ??? ???, ??? ???????? ?? ?? ?? ????? ????? ? ?????? ???? ??? ?? ?? ????? ??? ???? ????? ?????? ?? ?? ?? ??????? (?????? ???????????? ????? ?? ??? ??? ?????? ???????? ???????? ??????). ? ??? ?? ?? ??? ??????? ??????? ?????? ? ???? ???? ? ???.?, ??????? ?????? ?? ?? ?? ????? ???? ????????, ? ????? ??????? ??? ???? ???? ?? ???? ????? ???? ???????? ?????? ??????. ? ??? ????? ???? ?? ??????? ???? ????? ????? ????? ??? ? ???? ? ?????? ???????? ??? ????????? ??????, ???????? ??????? ? ????? ?? ????????? ??????????? ?? ???? ?????? ?? ?? ????????, ?? ????? ????? ?????? ???? ??? ?????? ??? ???? ???? ?? ?? ?????????, ???? ????? ? ???? ??????? ????? ???????, ??? ???? ????? ?? ???? ? ???????? ???? ????????, ?? ? ??????????? ?????? ?????? ? ?? ??????? ? ?????? ???????? ? ?? ????? ?????, ? ?? ?? ?????????? ?? ???????? ?????? ? ?? ???? ??? ????? ???? ??????? ??????? ?? ???????? (?? ????? ???? ? ???? ???? ????? ??? ?? ???? ???? ???? ??, ??? ?? ????? ?????? ??? ????? ?? ?? ???? ????? ??? ?? ?? ??? ????? ???????? ???? ????? ?? ????????? ?????? ???????). ?? ?? ? ?????? ??? ???? ?????, ????????? ???? ?? ?? ????????? ?????? ?? ?? ?? ???? ? ????? ????? ?? ??????? ?????? ????? ? ???? ????. ?????, ??? ????? ?????? ? ??????, ? ??? ????????? ??? ?????.

? ?? ??? ?? ?????? ?? ????? ?????? ?????? ???? ???? ??????? ??????? ???????, ??? ?????????? ????? ???? ???? ???? ?? ???? ???? ?? ????????, ? ?????? ?? ?????? ? ????. ? ???? ?? ???? ????? ??? ?? ????? ??????? ?? ????? ?????, ???? ?? ??????????? ????? ???? ? ??????? ?? ?????? ???? ??????? ?????????????. ???? ?? ????? ??? ???? ????? ??? ???? ????? ?? ???? ??? ?? ??? ???? ?????? ? ??? ?? ??????? ???????? ?????? ?? ????, ? ???? ?? ????? ??? ?? ?????? ???????????? ?? ????? ? ????? ??????? ?? ??????? ????? ??????.

????? ?? ????? ?????? ??????? ???????, ????? ???? ?? ??? ??????? ?????? ?????? ?? ???????. ? ???? ????? ?? ?? ?? ?????? ????? ??? ?? ?? ?? ???? ????????? ???????.

????? ??????? ?? ?????????? ??????????? ?? ????? ??????????? ?? ??? ????? ???? ???? ????? ??????? ?? ?? ?????? ? ??????. ?? ????? ??? ????? ???? ?? ?? ??????? ?? ?? ?? ??????? ?????? ?? ?? ??????? ????? ??????, ??? ????? ?? ????? ?? ?? ?????? ?? ? ????????? ? ?? ?? ? ?????????? ?????? ?????? ????? ????
b]Leeee, alealeeee, na-na-na na-na na-na na-naaaa...[/b]

????? ?92:

Fudbaleri i strucni

Ti nasi fudbaleri em sto fudbal ne znaju da igraju, em se izgleda pogresnom coveku slihtaju...

Kad ce ova tuzna sezona da se zavrsi :zbunjen
b]Sve sto zelim u ovom trenutku, igraj Zvezdo igraj i pobedi...[/b]


Quote from: "Godra"Ti nasi fudbaleri em sto fudbal ne znaju da igraju, em se izgleda pogresnom coveku slihtaju...

Kad ce ova tuzna sezona da se zavrsi :zbunjen

Zavrsice se kada ode drug Dzaja.
Samo se plasim da ne bude Zivio drug Tito, drug Sloba i drug Dzaja.

poz
Dacha
rnova kruna na Njegovoj glavi govori o vjecnoj slavi.
Isus je zivot ostalo su sitnice.
Grobari, propao vam je posao. Vaskrsnuo je.

Quote from: "Godra"Ti nasi fudbaleri em sto fudbal ne znaju da igraju, em se izgleda pogresnom coveku slihtaju...

Kad ce ova tuzna sezona da se zavrsi :zbunjen

Sve mi se nekako cini da sam ovu pricu sa Dzajkom vec jednom video... Nekako mi ovo sve deluje poznato.

Inace, samo da znate, u prodaji su pretplatne za KK i nisu skupe.

poz,
budimir
lavoljub Muslin! Jedan je Slavoljub Muslin!!!

Igraci su upravo i pokazali jedan od glavnih problema u Zvezdi, a to je sto svi rade nesto sto im nije u opisu radnog mesta, odnosno nesto za sta nisu kvalifikovani. Njihov posao je da igraju, a ne da se bave klupskom politikom, jer ovom logikom bi trebalo da izdaju saopstenja posle svakog dogadjaja, utakmice, da nam kazu ko im se svidja, ko im smeta, da ce se truditi... Mislim, pustite coveka da jednom ode.

Rekli su i jednu pametnu stvar, da nije jedini krivac Dzaja i to je apsolutno tacno. Neophodno je ciscenje kompletne uprave, jer svi oni ako nista drugo podsecaju na ovaj desetogodisnji (ako ne i duzi) sunovrat Zvezde. Uzasava me ta recenica: pod Dzajinim vodjstvom osvojili smo Evropu... Ok je to, mozemo da mu odamo jos jednu pocast, da se oprostimo od njega kako i dolikuje Zvezdinoj zvezdi, ali da to bude definitivan kraj, jer od stare slave se ne zivi! Koliko god da mi je drago uvek kad se pomene titula iz 91. toliko me i boli cinjenica da se nas imidz upravo i zasniva na toj godini. Zvezda svom renomeu nije doprinela nista vec 13 godina. Ne moze se vecno ziveti u proslosti i ne mogu neki ljudi vecno opstati na svojim pozicijama zbog zasluga u proslosti. Kao sto se menjaju treneri posle losih rezultata, tako bi i direktore trebalo menjati usled loseg poslovanja. Ako klub svake godine posluje sa gubitkom, neko mora za to da odgovara. Trener odgovara za rezultate svoje ekipe, a direktor za rezultate svoje uprave i saradnika. Zbog svega mislim da bi povlacenje ostavke bila vrlo losa stvar za sve i da bi ove konacno zapocete promene trebalo sprovesti do kraja. Trebalo bi pruziti sansu novim ljudima, ambicioznijim, koji ce od Zvezde stvoriti klub, ne samo sa sjajnom proslosti, vec i sa sjajnom perspektivom, koji ce omoguciti novi Bari...

Da se ne bismo gubili...niti su igraci napisali ovo saopstenje, niti su ga inicirali...Samo su ga potpisali. Ovo ne znam za sigurno, ali sam duboko ubedjen da im je taj papir donesen 'na potpis'...Nije to prvi put u Srbiji.
zbeglica sa oaza foruma

Sa sportskog foruma b92:

"Na sledecoj web strani:

http://www.petitiononline.com/Mars/petition.html

otpocela je peticija kojom se trazi neopoziva ostavka Dragana Dzajica i smena uprave FK Crvena zvezda. Zelja je da se da do znanja da je velika vecina Zvezdinih navijaca protiv zapocete akcije kojom uprava, fudbaleri i manji deo navijaca sa Severa preko medija i navijackih web-strana zahtevaju povratak Dzajica na mesto na koje je dao ostavku. Ukoliko se skupi dovoljan broj potpisa, peticija ce se predati medijima da je objave. Zbog toga, ukoliko odlucite da potpisete, ucinite to punim imenom i prezimenom. Mole se egzibicionisti i ljubitelji crknutih komsijskih krava da se uzdrze od potpisivanja."
impatizer

Potpisano! Ovaj, pa covek je dao ostavku - cemu onda peticija? Zar vi hocete da kazete da drug Dzajic nema toliko ljudskosti u sebi da se ocekuje povlacenje ostavke?! Ne, ja to odricem, nemojmo bas toliko da ga podecnjujemo i blatimo, covek se jeste pogubio, ali verujem da mu je ostalo barem malo dostojanstva, taman toliko da ostane pri datoj reci, jer, ljudi se za rec drze ...

Uostalom, Sever mu/im je rekao sta misli, kao i svi ostali navijaci Zvezde.

p.s. niste iznad Zvezde, niste, mozete da si umisljate sta hocete, da se skrivate iza cega hocete, ali ne mozete da lazete druge, svakako ne 'sve ljude svo vreme'!

p.s.s. kratko i jasno, problem je nastao sto je nekima navijanje postalo cilj, a ne sredstvo - sto bi trebalo da bude i kakvu je prvobitnu ulogu imalo, mozda i ja spasam/spadao sam u taj profil navijaca, ali niko nije trpio zbog mojih poremecenih prioriteta/vrednosti (barem ne na tribini, svakako ne Zvezda), tako da, deco, u pamet se uzmite i ne silite se.

Potpisano!

poz
Dacha
rnova kruna na Njegovoj glavi govori o vjecnoj slavi.
Isus je zivot ostalo su sitnice.
Grobari, propao vam je posao. Vaskrsnuo je.

Takodje.

Sudeci po "pismima podrske" Dzajka ima nameru da se vraca, tako da potpisivanje ove peticije nije potencijalno gubljenje vremena...

poz,
budimir
lavoljub Muslin! Jedan je Slavoljub Muslin!!!

A koliko potpisa je potrebno da peticija moze doci u medije i do skupstine?

poz
Dacha
rnova kruna na Njegovoj glavi govori o vjecnoj slavi.
Isus je zivot ostalo su sitnice.
Grobari, propao vam je posao. Vaskrsnuo je.

Cini mi se da kakav god da je Dzaja-ode li,kukacemo za njim

Jos se hvali da pripada jatu gladnih lesinarskih ptica?
Zbog takvih je nasa zemlja na losem glasu. Prica se po svetu da svoje svetinje rusimo, da zive spomenike sahranjujemo, da svoje simbole pljujemo.

????? ?92:

Dragan D

??, ?? ????. ????? ?? ?? ???? ??????? ? ?????? ?? ?? ???? ???? ?? ???????. ??????? ? ?? ??????? ?????? ?? ???? ???????? ? ?? ?? ??????? ???????. ????? ?? ?? ?? ?? ???? ??????? ???? ?????. ????, ? ????? ????? ?? ??????? ??? ??????: ?? ??? ?? ????? ????? (??? ?? ???? ?? ??? ?? ???? ?????????) ? ??? ?? ????? ?? ?????? ????????? ? ????? ?? ?????? ????? ??????...
b]Leeee, alealeeee, na-na-na na-na na-na na-naaaa...[/b]

?????? ?? ? ?? ?? ???????, ??? ?? ??????? ?? ?????? ? ?? ???? ???????? ???? ????? ?????????? ?????...????????? ?? ????? ??????? ?????? ??? ?????? ??? ????? ?????? ?? ???? ? ??????...??? ???? ????? ?????? ???????????????? ???? ?? ??? ??? ? ?? ?? ??????...

? ???? ???? ????? ?? ??? ?? ?? ???? ?????? ???????, ?? ?????? ??? ?? ????? ?????? ?? ????? ??? ?? ????? ?? ???????? ???? ?? ? ????...????? ?? ?? ?? ?????? ???? ?????? ???????? ?????????????? ??? ???? ?????, ? ?? ?? ?? ?????? ????? ???? ?????? ???? ???? ???...?????? ??? ?? ??? ???? ?? ?? ?? ??????? ??? ?? ???? ?????? ?? ?????? ????????? ?? ????... :zbunjen

???????!!!