Quote from: "capocrimi"? ???? ???? ????? ?? ??? ?? ?? ???? ?????? ???????, ?? ?????? ??? ?? ????? ?????? ?? ????? ??? ?? ????? ?? ???????? ???? ?? ? ????...????? ?? ?? ?? ?????? ???? ?????? ???????? ?????????????? ??? ???? ?????, ? ?? ?? ?? ?????? ????? ???? ?????? ???? ???? ???...?????? ??? ?? ??? ???? ?? ?? ?? ??????? ??? ?? ???? ?????? ?? ?????? ????????? ?? ????... :zbunjen

Capocrimi,

?????? ?? ?? ???? ?? ????? ?? ???? ????????. ?? ??????? ?? ?? ?????? ??????? ?? ???? ?? ??? ??? ?? "???" ?? ?? ???? ???? ?????. ?????? ?? ??????? ???? ?????? ????????, ? ????? ? ???????, ???? ?? ????????? ??????? ????? ???? ??????? ? ?? ???? ??? ?? ?? ???? ????? ???? ? ??????? ????????. ?? ?? "?????????" ???? ??????????? ???? ????? ????? ?????. ???? ??? ????? ?????????? ?????, ?????, ?????. ??? ?? ?????? ?????? ?? ???? ? ??????? ?? ?? ???? ??? ?? ???? ?? ?????? ?????? ????? ???? ??? ?? ?????? ??????? ?? ?????? ????? ?????. ????? ?? ???? ? ????????? ?? ???? ???? ???? ??????? ??????. ???????? ?? ??? ??? ????? ???????. ??? ?????? ?? ???? ???? ??????????. ?????? ?? ?? ?????? ????? ?????? ?? ?????? ???? ??????? ? ????? ???????. ??????? ???? ? ???????.

Quote from: "capocrimi"?????? ?? ? ?? ?? ???????, ??? ?? ??????? ?? ?????? ? ?? ???? ???????? ???? ????? ?????????? ?????...????????? ?? ????? ??????? ?????? ??? ?????? ??? ????? ?????? ?? ???? ? ??????...??? ???? ????? ?????? ???????????????? ???? ?? ??? ??? ? ?? ?? ??????...

? ???? ???? ????? ?? ??? ?? ?? ???? ?????? ???????, ?? ?????? ??? ?? ????? ?????? ?? ????? ??? ?? ????? ?? ???????? ???? ?? ? ????...????? ?? ?? ?? ?????? ???? ?????? ???????? ?????????????? ??? ???? ?????, ? ?? ?? ?? ?????? ????? ???? ?????? ???? ???? ???...?????? ??? ?? ??? ???? ?? ?? ?? ??????? ??? ?? ???? ?????? ?? ?????? ????????? ?? ????... :zbunjen

???????!!!

Povratak Dz(ed)aja...  :bes

Setite se ko je i pre koliko vremena predlagao Terzu i koji su bili protiv argumenti onih koji nisu bili pobornici te ideje ili koji su po defaultu svakoj mojoj ideji oponirali. Jedva cekam da vidim kako ce sada "progutati" Terzu... Inace, potpisujem sve sto je CaPo napisao...

poz,
budimir
lavoljub Muslin! Jedan je Slavoljub Muslin!!!

Kao prvo, hvala web masterima zato sto su ostavili ovaj topik da se na njemu moze razgovarati o aktuelnim temama naseg fk-a, te ne djele banove zbog razgovora na ovu temu kao sto to cine na nekim bliskim forumima tj. forumu.
A sto se tice ovoga sto se trenutno desava u fk, rekao bih sljedece. Ovakav potez (ako je dobar) je mogao usljediti mnogo ranije. Ipak mislim da ne treba vracati tj. dovoditi Sekija na bilo kakvo mjesto sem nekog pocasnog, vec treba dovoditi bivse igrace koji su voljni da se vrate u klub i doprinesu njegovom napretku.
Npr. zasto ne vratiti Marovica, Jugovica, Lukica i ostale koji bi htjeli da pomognu i donesu neke promjene na bolje? Eto, Casual (ako je to onaj isti sa delije.net-a) je napisao da je Kovacevic dosao tj. postao neko u Proleteru iz Zrenjanina.
Koliko vidim svi bivsi Zvezdini igraci odlaze u druge klubove samo ne u Zvezdu. E to je ono sto se ponajvise zamjera Dzajki i cjelokupnoj upravi.
Normalno je da dolazi do smjene generacija u svakoj oblasti kluba, pa i ovoj. Zbog toga ce biti zalosno ako oni koji promjene nisu uveli kada je to bilo potrebno sada ostanu na istim mjestima na kojima su i bili.

poz
Dacha
rnova kruna na Njegovoj glavi govori o vjecnoj slavi.
Isus je zivot ostalo su sitnice.
Grobari, propao vam je posao. Vaskrsnuo je.

Licno mislim da je D

sa politika.co.yu :

???????????: ?????? ???????? ???????? ? ?? ??????
??????


????? ?????? ??????????


?????????? ? ????? ?? ?????? ?? ???????? ?????????.

Bruka...  :bes

Ako stvarno bude ovako, onda smo mi u najgorem...

Znaci, navijaci na Zapadu nisu "prave Delije", nije bio na tekmi, telegrami podrske, zna se ko je uz njega, covek tumaci volju 4 miliona ljudi...


poz,
budimir
lavoljub Muslin! Jedan je Slavoljub Muslin!!!

Terzic je lepo za Franfurtovske novine napisao da mu ne pada napamet da bude u Zvezdi samo lice za slikanje, da ne moze da trpi nerad, nesposobnost i nemoc. Izgleda da ce u Zvezdi samo malo da promene mesta oko stola i nista vise!!!

Evo vam ceo tekst, a vi sami izvucite zakljucak da li je Muslin pogresio sto je pokusao da dovede neke stvari u red u Zvezdi.
b]Sve sto zelim u ovom trenutku, igraj Zvezdo igraj i pobedi...[/b]


??????? ????, ???????????? ?????,
????? ??? ???? - ???????? ?? ?????!

Evo sta kazu frankfurtske "Vesti" (ili "Novosti"?):
Zvezdan Terzic ne prelazi u CZ
"Nisam za kosmetiku"
"Trazio sam odresene ruke u organizovanju kluba, ali na Marakani na to nisu spremni."

Nista od dolaskaZvezdana Terzica u CZ na mesto generalnog direktora. Celnik OFK Beograda nije prihvatio uslove koje mu je ponudilo rukovodstvo crveno belih uprkos serijama razgovora sa predsednikom Dzajicem.

"Istina je da smo Dzajic i ja razgovarali 3 puta u posljednih 10 dana. Bili smo na korak od dogovora. Zvao me je u Zvezdu a to je bila i moja zelja. Ipak u poslu se ne razmislja srcem, vec glavom (pametno!).
Moj jedini uslov dolaska u CZ bila je sloboda u radu. Zeleo sam odresene ruke da bih organizovao menadzment kluba, sastavio uo i zvezdi trasirao novi put. Umesto toga ponudena mi je kozmeticka uloga. Trebalo im je moje ime, a ne moja sposobnost.
To ne prihvatam i odbio sam crveno bele. Bolje da uz punu slobodu vodim OFK, nego da u Zvezdi gledam druge kako ne rade nista!!

Iskusnog sportskog radnika nije faciniralo ime naseg najveceg kluba (Kakvo ime kada su u organizaciji zadnja rupa)

"OFK je manji klub ali u ovom trenutku 10 puta organizovaniji od zvezde. Hteo sam da sportski direktor bude vlada jugovic, da o omladinskoj skoli brine mitar mrkela, a stevan stojanovic o skautingu talentovanih igraca po srbiji. UO cinili bi uspesni direktori i privrednici najjacih srpskih i inostranih firmi, a bilo bi mesta i za Dzajica, stojkovica, sekularca, mitica,...
Sve je to ostalo na papiru, a zasto, ne pitajte mene!


Nesposobni olos je zaseo u nas klub i vodi ga u propast.  Svaka kritika, svaki pokusaj da se losa situacija u klubu promeni, gusi se i sprecava.  Sprega izmedju clanova Uprave, koji podrzavaju jedan drugoga, sprecava dolazak novih ljudi koji bi izvrsili korenite promene u klubu i izveli ga iz danasnje situacije koja ga vodi u propast.  Sprega izmedju Uprave i navijackih vodja sa Severa sprecava svako pojedinacno i organizovano navijacko ispoljavanje nezadovoljstva radom uprave i Dzajica.  Dokaz za to pruza web-strana Delije.net gde se svaki glas uperen proiv Dzajica i Uprave nemilosrdno gusi, gde se citave diskusije zakljucavaju i brisu, gde je naredneno da se o najznacajnijoj temi od postanka kluba ne diskutuje svek dok ne prodje 22. oktobar i dok se sadasnja valst u klubu ne konsoliduje.  Ovakav teror nad misljenjem i intelektom je bez presedana u istoriji FK Crvena zvezda.  Cak i u vreme Titoizma i Slobizma Zvezdini navijaci su imali vise slobode i kurazi da izraze svoje neslaganje sa tekucim stanjem stvari bilo u klubu, bilo u celokupnom drustvu.  Zvezda je bila popularna jer njeni navijaci nisu bili rezimlije i predstavljali su opoziciju vlasti.  Danasnja Zvezdina Uprava, Predsednik i vodje navijaca su reinkarnacije Titovog i Milosevicevog rezima, olicenje mentalnog sklopa podanistva, neradnistva, primitivizma, prvoborastva, neznanja i represije nad nezavisnim i slobodnim misljenjem, protvnici svih promena koje bi uzdrmale tekuci poredak stvari.

Ne dozvolimo da nam ljudi kao Misa Marinkovic, Boske Avramovic, i gaulajteri sa web-strane Delije.net i sa Severne tribine ne dozvoljavaju da javno izrazimo svoje nezadovoljstvo gledajuci neazmislivu tragediju jednog velikog fudbalskog kluba.  Ne dozvolimo da kapriciozni i nesposobni direktor Dragan Dzajic ponovo preuzme vodjenje klubom jer ce ovaj put biti gore nego sto je bilo prosli put.  Dzajic ce biti marioneta Marinkovica, Avramovica, UO i navijackih vodja koji su ga vratili na vlast da bi odrzali status quo.  Emotivan i nesposoban da obavlja posao koji prevazilazi njegove intelektualne sposobnosti i obrazovanje, Dzajic ce postati orudje i paravan svih nesposobnih parazita i lenjivaca koji su svoju dobit nasli u propasti FK Crvena zvezda.  Svi oni koji su mogli i pokusali da spasu Zvezdu od katastrofe ce konacno dici ruke i prepustiti klub zloj sudbini.  Zato, do 22. oktobra se MORA cuti glas SVIH navijaca,  a ne samo probranih placenika i podanika, njihovo nezadovoljstvo, ogorcenje i gadjenje onim sto se desava sa klubom.   Plato ispred upravne zgrade mora da se ori od povika negodovanja ponizenih i uvredjenih Zvezdasa.  Peticije protiv Uprave i Dzajica moraju se potpisivati i slati u javna glasila.  Poziv na uzbunu mora odjeknuti Srbijom kao jauk i vapaj nad velikim klubom koji umire, ciju reputaciju i slavu lesinari i bitange nemilice trose za licnu dobrobit.  Ovo je poslednji trenutak da sprecimo olos da dokusuri nas voljeni klub.  Ako sada to ne uradimo, za manje od 10 godina necemo imati klub za koji cemo da navijamo.
impatizer


Quote from: "Mitke"
Nesposobni olos je zaseo u nas klub i vodi ga u propast.  Svaka kritika, svaki pokusaj da se losa situacija u klubu promeni, gusi se i sprecava.  Sprega izmedju clanova Uprave, koji podrzavaju jedan drugoga, sprecava dolazak novih ljudi koji bi izvrsili korenite promene u klubu i izveli ga iz danasnje situacije koja ga vodi u propast.  Sprega izmedju Uprave i navijackih vodja sa Severa sprecava svako pojedinacno i organizovano navijacko ispoljavanje nezadovoljstva radom uprave i Dzajica.  Dokaz za to pruza web-strana Delije.net gde se svaki glas uperen proiv Dzajica i Uprave nemilosrdno gusi, gde se citave diskusije zakljucavaju i brisu, gde je naredneno da se o najznacajnijoj temi od postanka kluba ne diskutuje svek dok ne prodje 22. oktobar i dok se sadasnja valst u klubu ne konsoliduje.  Ovakav teror nad misljenjem i intelektom je bez presedana u istoriji FK Crvena zvezda.  Cak i u vreme Titoizma i Slobizma Zvezdini navijaci su imali vise slobode i kurazi da izraze svoje neslaganje sa tekucim stanjem stvari bilo u klubu, bilo u celokupnom drustvu.  Zvezda je bila popularna jer njeni navijaci nisu bili rezimlije i predstavljali su opoziciju vlasti.  Danasnja Zvezdina Uprava, Predsednik i vodje navijaca su reinkarnacije Titovog i Milosevicevog rezima, olicenje mentalnog sklopa podanistva, neradnistva, primitivizma, prvoborastva, neznanja i represije nad nezavisnim i slobodnim misljenjem, protvnici svih promena koje bi uzdrmale tekuci poredak stvari.

Ne dozvolimo da nam ljudi kao Misa Marinkovic, Boske Avramovic, i gaulajteri sa web-strane Delije.net i sa Severne tribine ne dozvoljavaju da javno izrazimo svoje nezadovoljstvo gledajuci neazmislivu tragediju jednog velikog fudbalskog kluba.  Ne dozvolimo da kapriciozni i nesposobni direktor Dragan Dzajic ponovo preuzme vodjenje klubom jer ce ovaj put biti gore nego sto je bilo prosli put.  Dzajic ce biti marioneta Marinkovica, Avramovica, UO i navijackih vodja koji su ga vratili na vlast da bi odrzali status quo.  Emotivan i nesposoban da obavlja posao koji prevazilazi njegove intelektualne sposobnosti i obrazovanje, Dzajic ce postati orudje i paravan svih nesposobnih parazita i lenjivaca koji su svoju dobit nasli u propasti FK Crvena zvezda.  Svi oni koji su mogli i pokusali da spasu Zvezdu od katastrofe ce konacno dici ruke i prepustiti klub zloj sudbini.  Zato, do 22. oktobra se MORA cuti glas SVIH navijaca,  a ne samo probranih placenika i podanika, njihovo nezadovoljstvo, ogorcenje i gadjenje onim sto se desava sa klubom.   Plato ispred upravne zgrade mora da se ori od povika negodovanja ponizenih i uvredjenih Zvezdasa.  Peticije protiv Uprave i Dzajica moraju se potpisivati i slati u javna glasila.  Poziv na uzbunu mora odjeknuti Srbijom kao jauk i vapaj nad velikim klubom koji umire, ciju reputaciju i slavu lesinari i bitange nemilice trose za licnu dobrobit.  Ovo je poslednji trenutak da sprecimo olos da dokusuri nas voljeni klub.  Ako sada to ne uradimo, za manje od 10 godina necemo imati klub za koji cemo da navijamo.

E pa decko, zasluzio si ban koji ti ovaj put niko nece skinuti...

Nauk za ostale, vasa licna misljenja tipa Dzaja je ovo Dzaja je ono, Misa Marinkovic i ostala kompanija me ne zanimaju, pisite sta hocete.
Ali ukoliko budete nastavili sa prozivkama same tribine i njenih vodja procicete kao Mitke...
Toliko od mene.

Brate mili, zbog cega ban?! Zato sto misli drugacije od tebe? Ajde i meni ban, jer se slazem sa Mitketom.
b]Sve sto zelim u ovom trenutku, igraj Zvezdo igraj i pobedi...[/b]


Ako i ti mislis da su nam vodje korumpirane izvoli sad u subotu na tekmi pridji znash vec kome i to mu reci u lice.
To vazi i za sve ostale koji se kriju iza monitora i seru o tome kako ovaj uzima pare, onaj dobio stan, treci dobio put na Maldive i slicne gluposti.

Kao sto sam rekao, jebe mi se i za upravu i za Dzaju i za Misu Marinkovica i za Muslina. Svi su mi oni isti.
Ali necu dozvoliti ovde da pojedinci koji nemaju veze sa severom pljuju po ljudima sa severa koji to nisu zasluzili.

Mislim da nisi razumeo Godru. Ja se kao i Godra slazem sa svim stvarima osim onih u vezi sa vodjama, da je Dzajka takav kakvim ga je Mitke opisao, evo to je i Terza potvrdio onim sto je rekao..

Ja ne generalizujem pricu o vodjama i tu ne zelim da se mesam. Kao sto sam rekao, ne podrzavam taj deo pisanja.

Vidis, tu ti se sada namece jedan drugi problem. Banovanjem Mitketa, koji je imao itekako pametnih postova na teme vezane za FK i dosta dobrih informacija i predvidjanja dao ovde, izgleda kao da se gusi njegova sloboda govora i kao da se na neki precutni nacin zataskava ono sto on pise. Mozda ja imam drugacije kriterijume u neki stvari i razlicit prag tolerancije, ali svako, barem po meni, moze da iznese svoje misljenje, pa makar ja njega smatrao glupim. Na te gluposti treba odgovoriti argumentima i samo tako na pravi nacin branis svoje prijatelje od nepravednih optuzbi. Neko ko nije upucen i ko nece dobronamerno da shvati celu pricu moze iz svega toga izvuci pogresne zakljucke. Brisanje nije lose, ukoliko postoji vredjanje, i ukazivanje na isto je jako efektno. Bojim se da je izabran pogresan nacin, to je sve. Mogao bi da me boli ku*ac, ali ovaj sajt dozivljavam previse emotivno, kao deo sebe i zeleo bi da bude jos bolji i vi znate da u tome uvek mozete imati moju podrsku... Dakle, mislim da Mitke nije trebao da bude banovan.

A prozivke tipa: idi pa im reci u lice, su obicna glupost i to ne prilici nikome a pogotovo ne ljudima koji zajedno vode ovaj sajt, a to ste koliko mene secanje sluzi :) i ti i Godra. Dakle, malo tolerancije i vise medjusobne komunikacije, a manje lomljenja preko kolena, i sve ce biti ok...  namigivanje

Inace, kada sam vec tu, sada kada ga je Terza odbio, bas me zanima sta ce Dzajka da smisli i za koju ce se slamku spasa hvatati. Upravo se desava ono sto sam i predvideo da ce se desavati, Dzajka nema kuda da ode i sta drugo da radi... Borice se do kraja. Laznjak koji je pokusao da uvali sa svojom satro ostavkom, pocinje da izlazi na videlo. Nesposobni Boske Avramovic i ekipa oko njega igraju zadnji stiskavac i muzika polako postaje sve tisa...

poz,
budimir
lavoljub Muslin! Jedan je Slavoljub Muslin!!!

Odgovorio sam Godri odgovoricu i tebi.
Stvarno me ne zanima sta ko pise o Dzaji i kompaniji to je vase licno misljenje.
Ali u Mitketovom postu 80% teksta je pljuvanje "probranih placenika i podanika" kako on kaze. Tako da tu nema mesta za toleranciju.
Ako je jednom bio banovan zbog slicnih komentara sa Kizine strane, ne kapiram sta sada treba da mu radim, da ga zamolim da ne pise vise na taj nacin. E pa nece moci.
Da vise ne bi razvlacili pricu do besvesti.
Taj ban je dobio od mene maximalno zasluzeno i tako ce ostati...

P.S.
Meni se sve vise cini da pojedinci na ovom forumu vishe mrze Dzaju nego sto vole Zvezdu...

U potpunosti se slazem sa KBB-om. Mitke je svoj ban zasluzio, a nije napravio samo jednu gresku, vec nekoliko. Jednom, dvaput smo mu oprostili, treci put necemo. Prica sa Mitketom je davno zavrsena, nemojte da smarate vise.

Quote from: "KBB"P.S.
Meni se sve vise cini da pojedinci na ovom forumu vishe mrze Dzaju nego sto vole Zvezdu...

Na koje pojedince si mislio? Mislim, posto Mitke nije vise na Forumu a, recimo, Godra i moja malenkost :) smo postovali na tu temu i spominjali Dzajku..

Unapred da ti odgovorim. Ako si mislio na mene, grdno gresis.

poz,
budimir
lavoljub Muslin! Jedan je Slavoljub Muslin!!!

Ja stvarno nisam u prilici da pricam o korupciji medju navijackim vodjama jer jednostavno vi

I kako je petak blizi, ja sam sve veci pesimista...Da, na delije.net forumu je zabranjen svaki pomen Dzajica, cak su neki banovani kako cujem, a brisu se svi takvi postovi...sto je razumljivo sto se tice kvaliteta foruma, ali je problematicno sto se tice drugih stvari..Naime Dzajini fanovi imaju pristup svim mogucim medijima, svuda je montirana atmosfera 'peticije za povratak', njegov klan u klubu zvoni preko trenera i igraca...Nama koji smo protiv statusa quo u klubu ostao je prekticno samo internet.. Sad ce neko reci 'dodji na Sever'..na to je sto puta dat odgovor-pa sa Severa smo ga i terali! Zato molim admine da ne guse pricu, pa makar izlazila i iz okvira pristojnosti.
I jos nesto- ja sam protiv Zenita na Severu cuo deset puta grublje komentare na racun vodja od Mitketovog (ne kazem da se slazem sa tim misljenjem).
zbeglica sa oaza foruma