Quote from: "the Fingerbang episode":lol: Isto tako da ne zaboravimo i cuveno pecenje vola na juznoj tribini gde su bile scene slicne onima u etiopiji i somaliji a isto tako ko se seca i ko je bio ikada na jugu polovinom 80-ix broj roma pristalica partizana kojix je bilo na stotine oko samog "jezgra" juga.

da su pekli svinju ne bi bilo problema, niko je ne bi ni omirisao...

evo, izgleda dobili su jos jedan:
ispadaju od svedana  :D

"a ti? kako u svedskoj? ladno, jeli? jebiga! standard!"  :rofl
(preneseno iz cuvenog filma, valjda ga znate)

a evo ca kazu za navianje juce (sa site-a juznog fronta)
"kakvi su bili agenti,kakvi mi?
drugar koji je bio na istoku mi je poslao poruku da je navijanje bilo jako lose
(cula se samo buka)"
lavo more zna, da ga volin ja ...

Oni samo misle da znaju da pevaju i navijaju!Protiv svedjana su krestali i zvucali su kao pokvarena ploca,a pretpostavljate da im je glavna pesma bila:"Ej Pjano..",sta onda reci,nista,samo ih sazaljevati...

Brzi, citirao si Lazu iz filama "Lepa Sela Lapo Gore"...  :ruke

Sta se tice glodara, ma ko ih jebe, vazno da ce oni uci u ligu (buducih) sampiona...  :finger

PrOZDRAV
Toni V. ;pljuga
Кад Шавија завија,
ЦЕО СЕВЕР НАВИЈА

Pozdrav ekipi,evo i mene posle nedelja provedenih u rudniku :lol: .

Toni,moram da te dopunim samo u jednoj informaciji,vezanoj za rolne.Prvi put je radjeno nesto organizovano sa rolnama na tekmi Zvezda-Galatasaraj(mislim da je '89 godine bilo),znaci da kasne za nama po tom pitanju bar 7-8 godina.Rolne su jos koriscene na jos jednom derbiju krajem 80-tih(ne mislim na onaj derbi sa konfetama),ali je sve to definitivno najbolje izgledalo na derbiju koji si naveo.

Pozdrav...

?? ??? ?? ?? Jackass, ??????? ???? ?? ???? ? ???????? :)

????? ?? ??? ????! ?? ???? ?? ??? ??? ?? ????... :)

????? ??????? ???? ?????????-????????... ??? ?? ?????? ????' ???? ??????? ???????...
???? ?? ?? ???? ??? ??? ???????? ??????? ?? ??????????, ??? ?? ????? ?????? ?? ?? ??????? ??? ???? ??? ??? ??????...

????????!
???? ?. ;pljuga
Кад Шавија завија,
ЦЕО СЕВЕР НАВИЈА

Prosle nedelje skupilisa se ekipa (mala) iz kraja da
pravi sacekusu posle djurgardena.I sad prolaze neki mentoli sa
salovima i dresovima njh7-8 .  Mi krenemo da ih jurmo kad kaze jedan od njih
nemojte nas mi samo grobari.A mi svi u smeh.Isti dan patroliramo mi po kraju
pre tekme i ko kec na jedanaest nalet tri glupa grobara iz NS da pitaju gde je
igraonica da igraju caunter zamislite kako su ga igrali:batine  :batine  :batine
RIMINAL NA SVE STRANE
 MRZIM TE PARTIZANE

Potpuno spustanje groblja bilo je na basketu kada je Celzi otisao medju njih i poceo da se doziva sa nama sa ZVEZD Ale,ZVEZD Ale.ZVEZDa ale ale ale :ruke  Na poluvremenu dolazi debela svinja(cume) i bukvalno moli da se prestane sa  :jebanje jer je tu sa decom......
Ko se seca tacno godine i rezultata nek me podseti,meni je ostalo samo u secanju face pokislih mishica kada su gledali Celzija kako vodi navijanje sa njihove sipke :D
RV TECE MOJA CRVENO BELIH BOJA

Na utakmici repke protiv Velsa, navijaci velske reprezentacije oteli su glodarima jednu zastavu sa grbom koju su im na njihove oci cepali... Stoka je skakala okolo i pretila na sta su Velsani umirali od smeha... :) Stoka se nalazila na jugu odmah pored kaveza.


E ljudi...

poz,
budimir
lavoljub Muslin! Jedan je Slavoljub Muslin!!!

Zar je moguce da se niko do sad nije setio relativno svezeg slucaja: Na prvoj prvenstvenoj utakmici na JNA posle eliminacije od Slavije iz Praga u jesen prosle godine, okacili su transparent upucen igracima: SVI STE VI TRUDNI MISHEVI I ISKOMPLEXIRANI JAZAVCI.  :zbunjen

Probajte da zamislite trudnog misa i iskompleksiranog jazavca... :)

poz,
budimir
lavoljub Muslin! Jedan je Slavoljub Muslin!!!

Jedno od najsvezijih je  prilicno uspesno pevaje(uspeo sam da cujem prekoTV)
pesme doso je i taj dan j*bo vas Partizan...na tekmi protiv Velsa.Takodje treba napomenuti da su Vitezovi bili prilicno glasniji od njih na prehodnoj prvenstvenoj utakmici
na Vracaru na kojoj je bilo prisutno maximum 50 grobara koji se posle pogotka partizana nisu nimalo culi.Verovatno zato sto su sazvali da je njihov ljubimac Pjanovic potpisao za Ceska pa nece moci vise da pevaju svoju omiljenu pesmu.Stvarno mi i je zao :(
RIMINAL NA SVE STRANE
 MRZIM TE PARTIZANE

Evo jedan taze...Shirer puca preko gola,Kralj dize pesnice i urla..."bravo majstore"-sebi,kao uplasio ga pa se ovaj usro i od treme promasio gol.

Da Bojane bas su izblamirali tu tekmu  :(  bolje da trenutno preskocimo pricu oko LS...

Ahoi mate...da nisu mozda prosli na kvalitet ili (al' ajde posteno) se nije znalo ko je operisaniji od fudbala...Dovoljno ti govori to da ni sa penala ni jedni ni drugi nisu mogli da pogode gol.
A da, jedino su i jedni i drugi trcali ko konji-pravi english football :)

Za razliku od nas gde su sve majstori fudbala, izvrsni tehnicari (ja nisam video ekipu sa neprecinijim centarsutem - gol iz slobodnog udarca sam video poslednju put kad je Robi igrao u Zvezdi), napad nam je probojan, a odbrana stamena, sredni red - madjionicari, a golman pravi div!

Da mi igramo dobar i kvalitetan fudbal, ja bi ih zajebavao i da su uzeli Ligu sampiona, a mi da smo zadnji na svetu, ali ovako prvo u svoje dvoriste...

Sto se vernosti tice to smo najbolje dokazali u Leverkuzenu kad se pevalo sat i po nakon tekme koja je zavrsena 3:0.

razvalio sam se od smeha kad sam ovo procitao, svaka cast decko ...

"???? ?? ??????? ????? ?? ???? ????? ?????? ????????? ? ???? ????????, ?? ?? ???? ?????? ?? ????????? ??????????? ??????????. ??? ??? ???????? ?? ??? ?????? ? ???? ??? ??????. ???????, ???? ??? ??????? ????? ?? ?? ??????? ??????????????.

??????? ?? ?????? ?????? ???????? ???, ?? ?? ?? ???????? ??? ????????? ??????? ??????? ? ???? ????????. ???? ?? ?? ?????? ??? ???????. ?? ?? ???? ????????? ????, ???? ?? ?? ???? ????? ?? ????? ??? ??????? ?????.

????? ?????? ????? ????????? ? ???? ????????, ?? ???????????? ???? ?? ?????? ?????? ?? ???? ????????, ???? ???? ??????, ????? ??????? ? ???? ?????."

:rofl  :D  :lol:  :rofl

hahaahahaa

Quote from: "Radza"
????? ?????? ????? ????????? ? ???? ????????, ?? ???????????? ???? ?? ?????? ?????? ?? ???? ????????, ???? ???? ??????, ????? ??????? ? ???? ?????."

:laugh

??? ?????????? ??????? ?? ??? ???????? ????, ?? ???????? ???????? - ???.

??? ?? ??????? ?? ?????????? ????? ??????...

 
:rofl  :rofl

? ?? ?? ? ????????? ????-?????, ????????? ?????????? ?? ?????? ? ?? (???, ?? ?? ??? ???). ?????, ????????? ????????? ??????:

? ??? ??????? ?????? ???,
????`?? ? ?? ???`?? ????? ????,
????????? ???, ????? ??????
????? ? ??????,
?????????? ??? ? ??????
??? ?? ?????...  :(

????????? ?? ?***? ?????,
?????? ?? ?????? ?????,
??? ???? ?? ?? ?????,
?????? ?? ?????????...  :lol:

????????? ?? ?***? ????, ?????? ?? ???? ????...  :o

?? ?????? ????????? ? ??**?? ??????...  :o

????????? ?? ?***? ????, ?? ?? ?? ?? ?????? ??*?...  :D

? 1. ?? ??? ????? ?? ???? ?????:

? ????? ?? ??? ? ???? ????????,
?? ???, ?? ???...  :rofl

????? ???????? ? ?? ?? ?? ?? ??????? ??????? ?? ???? - ?????????.  :)

hahahahahahahahahha
e joj heheheh
hahahaha
umrecu pazi setalicu
hahahaha