Kruzi prica da se jedna od poslednjih serija Jelena oseca na budj i ne valja...ja sam prosle nedelje bacio peglu(prvi put posle par godina),ali mislim da je to zbog prepusavanja...jer sam pio Jelen i juce i u petak,ma cele nedelje...

????????? ????????? ????-??????? ??? ????????? ? ???????...  namigivanje

?? ??, ? ?? ?? ???? ?????? ?????? ?? ?????? ? ?? ?????? ''??????''...  :rofl

I ja sam pomislio kad sam prvi put video :)

Sto se tice Jelenka... nisam probao ali ako je istina verovatno su to ova govna iz MB nasla nekog sabotera  :bes

:zbunjen  :o  :(
??? ???? ???? ? ??-?  ????? ?????? ????? ???? ???? ?????, ?? ????? ??? ? ?????? "??? ????? ?????, ??? ?? ??????", ? ??? ???????? "?????? ????? 15 ?????? ????? ???, ???????? ???? ??? ??????? ??? ??? ?????, ? ? ??? ?????, ? ??? ??? ????? ???? ???? ? ??????? ?? ????? :zbunjen "

?? ?? ?????????, ?????? ?????? ??...

??? ??? ?? ???? :(

Ja sam probao taj Jelen i nista mi se ne svidja-oseca se na hemiju.
Pijem Becks kad imam pare,inace Kndzaz Miloush ;pljuga

Jbg.poklopile se reci :) a nisam razmisljao sta pise,ja pijem Jelen PIVO namigivanje i kad imam i kad nemam kinte,i stvarno ne bih voleo da ga eliminisu pivare sto toce razblazen jecam umesto piva...

Pijem bruka a nije mi muka!  :finger
Mozda vama ne bi bilo lose ali ja se nikada nisam peglala sa Jelenom.   :rofl

Све што желим рећи, да куцнуо је последњи час!
Не буде ли Звезде, тада неће бити ни нас!

Tvoje ''bruka'' nije mi do struka :finger  :rofl

2 litra i dalje ima neki cudan smek,prica se da je zbog lose vode koju koriste u pivari,ko zna...ali zato pola litre,stari ukus,NOVA AMBALAZA!!!! Kad sam video samo sam se prekrstio i rekao:'' hvala Bogu!"
Eto dobre serije Jelena(BKTV) :)

Quote from: "Indjija"Kad sam video samo sam se prekrstio i rekao:'' hvala Bogu!"
I ja sam to isto uradila.  :D
A taman sam se primila na MB, zbog prakticne i nepovratne ambalaze ali kada sam videla Jelenka u novom ruhu, nisam mogla da mu odolim...
;pivo

Све што желим рећи, да куцнуо је последњи час!
Не буде ли Звезде, тада неће бити ни нас!

MB mi je vodenasto a i imam neku odbojnost prema njemu,a sad,sad se definitivno zna ko je broj 1.
Nova ambalaza ooooooooo :ruke


Zasto apatrinska pivara ne proizvodi i crno pivo?
Zoffmann iz vrsacke pivare je skroz ok.
Ljubitelj sam crnog piva a u poslugama mogu da se kupe samo niksicko i mb...zoffmann retko gde...
Државна безбедност брани државу од народа,
Државна безбедност да не сруши се држава!

Ja znam kad je jedan lik naso nogu od misa u flajku piva  :D

al prvo ga je ispo do pola pa tek tad video sta pije hahaha

??????? ??????????? ????? ???? ?? ??? ???? ? ???????? ? ???? ?? ?? ???????, ?? ?? ?? ?????????. ?? ?? ??? ???? ????? ???? ? ?????, ???? ??????? ? ?????? ????? ? ?????????? ???????? ???? ????? ?? ???? ?? ?? "????".  ?? ?????, ?? ??????, ????? ????? ????? ???????????.   :lol:

????? ???? ???? ??? ?????? "????e", ?? ??? ??? ???????? ? ????!   :D

Све што желим рећи, да куцнуо је последњи час!
Не буде ли Звезде, тада неће бити ни нас!