Поводом данашњег дана (4 године Кафеа), у недељу ће бити одржан турнир у малом фудбалу. Биће неколико екипа на турниру.
Пријављивање екипа је од данас.

Ко нема екипу а хоће да дође нека дође слободно, играће за Кафе или неку другу екипу. Што се тиче сатнице и места одржавања, контактирајте мене или неког од модератора на прајвет.

Proslogodisnji sampioni u punom sastavu  :ruke  :sampion  :ruke  :sampion  :ruke  :sampion

E mogu ja da igram bas volim mali fudbal :)

Само да додам да би волео да се видимо ми који смо редовни јер ово је замишљено као мало дружења и зезања а они који се озбиљно спремају нек се јаве Зенги, можда могу да прођу, треба му да попуни нека места у екипи... :rofl

Шалим се, Кизо можда би могли да дамо неку награду победницима, симболично да не буде неки трошак... Или да екипе дају неку кинту за учешће па да се од тога подели пар производа ДЦ-а... Размисли до недеље...
Quote from: vasvla"Бебе нек се рађају, порука је Севера, нећемо да Србија буде земља педера "


Ja dolazim sigurno, sad da li cu skupiti ekipu ili ne pitanje je... Ako nista sedecu sa strane i cirkati  :)

Већ сам написао, ко нема екипу, играће за КАФЕ, или за неку другу екипу.
У једној екипи играју 5 играча + голман!

Што се награда тиче, биће их. Екипе не треба да дају никакву кинту за учешће...

За сада сигурних 5-6 екипа... Вероватно ће бити још, интересовање се повећава... О именима вечерас и у току сутрашњег дана када потврде учешће и дефинитивно скапирају како ће дати имена екипама...
Quote from: vasvla"Бебе нек се рађају, порука је Севера, нећемо да Србија буде земља педера "

'Ajde da skupimo kes za neki rostilj... Svako po 100-200 dinara i opusteno.... samo ne znam ko ce da pece 10 kila mesa :rofl  :rofl

Aj videcemo i mi nekako da se dovucemo.  :rofl
Pare za rostilj cemo da spremimo. Ako ne budemo igrali, mi cemo da navijamo.  :flasa

Ма има да играте бре, доста навијања, зар вам није потребно мало одмора од напорене сезоне  :D

Ето и овде су момци потврдили и у разговору са мном да ће вероватно доћи, а спречиће их једино лоше време кога ако је веровати прогнозама неће бити... Дакле чека нас леп и сунчан дан и добар провод...

За сада са моје стране учешће потврдиле следеће екипе:

1. Победник (за које вероватно играм,али видећемо који ће
                     састав имати ДЦ па можда и будем ту ако неко
                     фали)
2. Синови Јоце Амстердама
3. Рифф Рафф 1
4. Рифф Рафф 2 (вероватно)
5. Психо Унит
6. Делије Шабац
7. КБ (још у преговорима да ли ће да се скупе)

Дајте имена Ваших екипа... Вероватно ће бити још по пар људи у овим поменутим екипама па ћемо играти или са изменама или ће се оформити још нека екипа...
Quote from: vasvla"Бебе нек се рађају, порука је Севера, нећемо да Србија буде земља педера "

Quote from: "Red Star Forever"Ма има да играте бре, доста навијања, зар вам није потребно мало одмора од напорене сезоне  :D

Ето и овде су момци потврдили и у разговору са мном да ће вероватно доћи, а спречиће их једино лоше време кога ако је веровати прогнозама неће бити... Дакле чека нас леп и сунчан дан и добар провод...

За сада са моје стране учешће потврдиле следеће екипе:

1. Победник (за које вероватно играм,али видећемо који ће
                     састав имати ДЦ па можда и будем ту ако неко
                     фали)
2. Синови Јоце Амстердама
3. Рифф Рафф 1
4. Рифф Рафф 2 (вероватно)
5. Психо Унит
6. Делије Шабац
7. КБ (још у преговорима да ли ће да се скупе)

Дајте имена Ваших екипа... Вероватно ће бити још по пар људи у овим поменутим екипама па ћемо играти или са изменама или ће се оформити још нека екипа...

sta bre da li cemo se skupiti :zbunjen  jel to neka prozivka za kikboksere :nene ... stizemo u istom sastavu kao i prosle godine. :D  Trofej mora biti odbranjen :sampion ....

ps     u pregovorima smo sa marketingom Crvene Zvezde da nam urade majice na kojima ce pisati koliko smo kupova uzeli! Valjda nece opet da zajebu :rofl  :rofl

Inace zvacemo se "druga ekipa" tako da kad vas neko bude pitao od koga ste izgubili vi samo kazete od druge ekipe :rofl

pozdrav vidimo se u nedelju...

КБ нема везе са кик боксом, далеко од тога да би се шалио са кик боксерима  :D     Знају људи шта је то...
Quote from: vasvla"Бебе нек се рађају, порука је Севера, нећемо да Србија буде земља педера "

Prijavljujem ekipu pod nazivom: Zuta Osa

Dolazimo iz svih krajeva grada od Dorcola do Zemuna i bicemo nezgodan protivnik svakom ko se nameri na nas  :D

Имам незваничну информацију да ће за Синове Јоце Амстердама, ако уђу у финале, играти један првотимац Звезде :)

Quote from: "Red Star Forever"
1. Победник (за које вероватно играм,али видећемо који ће
                     састав имати ДЦ па можда и будем ту ако неко
                     фали)
2. Синови Јоце Амстердама
3. Рифф Рафф 1
4. Рифф Рафф 2 (вероватно)
5. Психо Унит
6. Делије Шабац
7. КБ (још у преговорима да ли ће да се скупе)

8. "Аца Радовић" екипа (потврдила долазак)

Све што желим рећи, да куцнуо је последњи час!
Не буде ли Звезде, тада неће бити ни нас!

Nesrecno smo izgubili posle penala od pobednika turnira KB-a kojima i ovom prilikom cestitam  :)  

Ima dana za megdana, vazno je zezanje  namigivanje

Замало да избаците двоструке освајаче Купа Кафеа!  :rofl

'Ajde bre neke slike, izvestaji...  :sampion  :sampion  :sampion

SAMPIONI!!! ;pljuga

Bas mi krivo sto nisam stigao na turnir :( malo pre sam izasao iz supa zbog  :boks  glupi zandari nisu hteli da me puste 24 h . Kako je bilo na turniru ? 100 % dobro zezanje ii kvalitetan fudbal  :D