У финалу КБ су победили или боље рећи одували Риф Раф,али то не треба да чуди с обзиром да је најбољи играч Риф Рафа Ш.... био константно прозиван од непристојне публике  :D .
Устани стисни песницу, време је да кренеш на улицу, ништа не пада само са неба, бори се за оно што ти треба!!!

Турнир је почео данас у 14.30 часова (најављено у 14 часова), сходно договору играли смо код терена код голф клуба на Ади. Терен је био само наш  :)

Дошле су следеће екипе:

1) Победник (РСФ-ова екипа)
2) Псајхо Јунит
3) Риф Раф
4) Делије Кафе
5) Кикбокс клуб Црвена звезда
6) Аца Радовић
7) Жута оса (екипа од 25тог маја и Ортоделије)
8) Синови Јоце Амстердама (која је формирана касније јер је С.... Генерал закаснио  :lol: на турнир, и наравно пристигла су појачања, 3 момка из Аца Радовић играли за Јоцу + Анти 100 % Црно бели са форума)

играло се на испадање! Полувреме је трајало 10 минута.
Жреб је одлучио да се састану у четвртфиналу: Жута Оса и КБК ЦЗ, после регуларног дела било је 1:1, на пенале Кикбоксери избацују Жуту осу.
Псајхо Јунит је против Аце Радовића водио 3:0, на крају су се Психопате мало опустиле, па су А.Р. дали још два гола, што није било довољно за изједначење, те је П.Ј. заслужено ушао у полуфинале.
Риф Раф је прегазио екипу вашег омиљеног извештача са сајта РСФ-а, реално РР је пружио много бољу игру, и заслужено добио мислим 4:1 (резултати код рсф-а!)

И на крају Делије Кафе је играо са Синовима Јоце Амстердама  :lol:  Кафеџије су повеле после неких 5 минута игре... већину утакмице су водиле само са 1:0...

Синови су диктирали жесток темпо, а и менаџер С... је вршио притисак на њих да играју боље  :D Синови су пропустили неколико врло изгледних прилика... играла се врло занимљива утакмица и на моје додавање нападач Кафеа је превеслао 1 играча и голмана... десило се нешто невероватно... 100% анти црно бели је у стилу Дражена Ладића одбранио готово сигуран гол... екипа Кафеа у шоку... Лопта је отишла  иза гола... изведен је корнер... овог пута мој ударац Гоша је опет одбранио... и креће контра Амстердамаца (сви у напад)  а нас 2 са Кафеа смо остали позади, нисмо имали снаге да трчимо... Амстердамци забијају гол... у задњем минуту!  :bes

Прилази се пеналима, при чему је гоша био јунак ове утакмице, када је одбранио 2 од 3 шута (само се 3 пута шутирало).

Полуфинале:
Псајхо Јунит - Кикбоксери
Синови Јоце Амстердама - Риф Раф

Кикбоксери су сталожено и полако стварали шансе и заслужено победили талентовану и младу екипу Психопата...

Док је у овом другом мечу виђена права драма. Синови су дуго водили 1:0 против РР, међутим РР су се уозбиљили и кренули на све и ништа. Успели су да изједначе на 1:1. Па се поново приступа пеналима!

Овог пута поново Гоша Амстердамац је добро бранио  :D прва два шута је скинуо у стилу Владимира Стојковића  :D Међутим нападачи и везњаци синова познатог ЦЗ робијаша нису били ефикасни... било је 1:1, те је после 3 шута настављена пенал-лутрија.

Задњи пенал је био права драма, РР је постигао сумњив победоносни гол, међутим лопта је ударила пречку па доњу ивицу гола и изашла напоље, пола људи каже да је гол, друга половина супротно   :zbunjen  :D Мада Риф Рафовци неће да играју даље јер сматрају да је гол регуларан, реагује менаџер С....а  :lol:  и онда после краће дискусије шутира се поново пенал, и погодак!

У финалу су се састале екипе Риф Раф и Кик боксери.

Риф Рафовци су били мало уморни, 1 повређен, мада то не умањује победу кик боксера... Кик боксери су водили у финалу са 4:0, а крајња реза била је 5:2 за Кикбоксере! утакмице за треће место није било. Лепо је било видети акцију РР када су уз пар финти дали први гол Кикбоксерима.

На крају меча колективно сликање (играчи, навијачи форумаши...) и расподела награда. Награде су добили само финалисти, Кикбоксери су добили 2 звездина шала, 1 капу, и 1 књигу, а РР је добио 1 двд, 1 шал Србија. Екипа Аца Радовић је добила 1 звездин шал, на захтев менаџера екипе С.Ј.А.

Турнир је био добар, фудбал је био занимљив, било је преко 50 људи, циркало се, зезало...

:ruke  ;pivo

QuoteТурнир је био добар, фудбал је био занимљив, било је преко 50 људи, циркало се, зезало...


A fino svaka cast momci  ;pivo

Фотке!

На овој слици су се сликали сви после завршетка финалне текме (фали 15-так људи који су морали да иду због обавеза, неки су ишли по нове залихе пива...  :) )


Окосница тима Кик бокс клуба, заслужни за одбрану титуле!


Играч П.У. у продору против одбране екипе Аца Радовић.


Загревање пре старта трећег малофудбалског купа Кафе 2006.


РР изводи победнички погодак-пенал у задњој рулет серији у полуфиналу против Јоциних синова.

Још једна слика Риф Рафоваца...

Турнир је дефинитивно успео!!! Време нас је пре свега данас послужило да одрадимо овај сада већ традиционални турнир за годишњицу Делије Цаффе-а... Одзив и сва дешавања око ове акције за високу оцену... Можда се очекивало још екипа, али напредујемо из године у годину, као и сајт који нас је приближио, окупио и дао прилику да имамо оваква дружења ван утакмица...

Пуно доброг зезања, пива наравно и солидног фудбала је било данас на бетону који није био негостољубив, па колико ја знам нема повређених, изломљених и било како оштећених данас... Једини губитак је један мобилни телефон, али вц је био немилосрдан, па је у канализацију однео још једну жртву  :lol:  

Појавило се 8 екипа, што нам је донекле олакшало ствар у смислу жребања... Следеће године очекујемо 16 јер је претходне било 4...  Елиминационом куп методом је одиграно укупно седам утакмица са два полувремена по десет минута...
Прошлогодишњи победник екипа КИК Боксери је одбранила трофеј...Екипе које су наступиле:

1.ПОБЕДНИК
2.РИФФ-РАФФ
3.КИК БОКСЕРИ
4.ПСИХО УНИТ
5.ЖУТА ОСА
6.ДЕЛИЈЕ ЦАФФЕ
7.АЦА РАДОВИЋ
8.СИНОВИ ЈОЦЕ АМСТЕРДАМА

С обзиром да смо се релативно касно окупили, одиграли смо елиминациону куп методу да не би киша и мрак покварили догађај... Захваљујем се у име ДЦ-а и свим посматрачима са северне трибине који нису данас били у могућности да заиграју, а треба споменути да нас је било укупно 60-70... Међу публиком је било неколико виђенијих Бригадира, неколико посетилаца форума и пар девојака, наших другарица са Севера и наравно форума ДЦ-а и Д-нета...

У три утакмице су се изводили пенали, победничка екипа се провукла у првом колу али је касније рутинском игром освојила турнир... Издвојио бих и екипу финалиста Рифф-Рафф који су такође почели бледо и губили у првој утакмници против Победника, али су преокренули и касније убедљиво добили ту утакмицу, пеналима ушли у финале и недостатак снаге је учинио своје... Полуфиналисти Психо Унит и Синови Јоце Амстердама такође су играли добро, ови други су се једва скрпили јер је део екипе као и прошле године када нико од њих није дошао, нажалост имао пребурно вече па су се пробдили вероватно тек вечерас... A имали су врхунско тренера, менаџера, ма довољно је рећи Мурињо му није раван... Екипа ДЦ-а је несрећно испала на пенале у првом кругу, као и Жута Оса... Аца Радовић је испао у првом кругу али су касније неки чланови те екипе приказали много бољу игру у екипи Синови Јоце Амстердама... Што се тиче екипе Победник чији сам био члан, разочарали смо... Доста добра екипа, али учествовањем на јутарњем турниру Лунатикса, раним доласком на терен и играњем не би ли задржали терен, касније недовољном сарадњом у моментима нервозе главе и ноге су се истрошиле и пораз је био неминован...

Издвојио бих моменат из последње четвртфиналне утакмице када је "некo" од посматрача убацио топовски удар на терен а експлозија унела немир у оближње голф играче као и оне који су били на околним спртским теренима а код нас изазвала опште одушевљење и радост присутних  :ruke   :ruke   :ruke  

Победник је награђен са два шала, капом и књигом Гувнорс (Born City, Live City, Hate UTD) , а поражени финалиста са два шала и цд-ом Хоолиганс... Солидан фонд награда који је обрадовао финалисте и изненадио јер нису очекивали... Ето, ту опет похвале за Кизу који је мислио и на такве моменте....

Слике сте видели, екстра су, можда сам мало поновио већ речено, али ево резултата који су ексклузива... Јер је записник код мене  :D

Резултати:

Четвртфинале:
Кик Боксери – Жута Оса       1:1 (1:1) пенали 4:3
Психо Унит – Аца Радовић   3:2
Победник – Рифф Рафф        1:4 (1:1)
Делије Цаффе – СЈА               2:2  пенали 1:2

Полуфинале:
Кик Боксери – Психо Унит    3:1
Рифф Рафф – Синови Ј.А.      1:1  пенали 2:1

Финале:
Кик Боксери – Рифф Рафф      5:2

Још једном турнир је лепо одрађен, надамо се да су учесници задовољни, па следеће године да будемо озбиљнији, биљи и да нас буде још више...

п.с. Споменуо сам турнир Лунатикса који се јутрос рано одигравао као спомен на дечка који је био њихов члан од оснивања али после дуге болести преминуо ако се не варам 2001. или 2002.... Опростите ми на непотпуној информацији... И тамо се окупио велики број екипа, 14 колико ја знам... Било је заиста ок, јер су ту били сви виђенији који су играли за своје групе и уз пуно пива и зезања овај меморијални турнир такође претворили у традиционални...
Quote from: vasvla"Бебе нек се рађају, порука је Севера, нећемо да Србија буде земља педера "

Ja bih jos jednom hteo da pohvalim Kizu Lionca, organizatora turnira. Kamo srece da je vise ovako lepih dana i okupljanja na nekim turnirima  namigivanje

Нисам једини организатор, ту је и РСФ, и Ана, као и остали чланови кафе веб тима.

За похвалу је што су дошла и 4 "Амера", са форума на турнир, мада су ми се јавиле и Делије из Амстердама, који ће сигурно наступити на следећем турниру! Ипак, циљ Кафеа је успео! Надам се да ће следећи пут бити више екипа, да ће бити израђен и трофеј са логом кафеа  namigivanje и већи наградни фонд (мајице, качкети, налепнице...)

Sve pohvale i za Red Star Forever-a i Anu :)



Takodje bih pozdravio i nigger-a koji je pokazao kakav je majstor u leprshavoj igri golfa  ;pljuga


Све што желим рећи, да куцнуо је последњи час!
Не буде ли Звезде, тада неће бити ни нас!

Nazalost bilo je povredjenih,nadamo se ne nista ozbiljno ali je bilo,i to sve u zaru borbe sto pokazuje da je ovo bio jedan veoma kvalitetan turnir na zavidnom nivou  :D .A kad vec niko nece da se zali moram ja na onu gamad,bube i ozivelu travu koja je jela sve nas pokraj terena,pa sad osecam posledice od toga  :) .
Не даје онај који има паре,већ онај који има душу."

www.srbizasrbe.org

Turnir je je bio mnogo uspesniji od proslogodisnjeg i nadam se da ce svaki sledeci biti jos bolji. Ali ja moram da kazem da sam kao i uvek nezadovoljan izvestavanjem novinara koji su pratili turnir.  :D  Na sve nacine zele da umanje uspeh pobednickog tima, komentarima tipa...

Quoteпобедничка екипа се провукла у првом колу



:o  :o

QuoteУ финалу су се састале екипе Риф Раф и Кик боксери.

Риф Рафовци су били мало уморни, 1 повређен, мада то не умањује победу кик боксера... Кик боксери су водили у финалу са 4:0

Vodili smo 5-0 :D

To naravno nikada nece uspeti jer publika i nasi protivnici znaju da prepoznaju kvalitet i to su pokazali i ovde.

QuoteNesrecno smo izgubili posle penala od pobednika turnira KB-a kojima i ovom prilikom cestitam Smile

Ima dana za megdana, vazno je zezanje


QuoteУ финалу КБ су победили или боље рећи одували Риф Раф

Pozdrav svima koji su uvelicali jucerasnji praznik fudbala    :D  :sampion  :D  :sampion

Quote from: "Red Star Forever"... Аца Радовић је испао у првом кругу али су касније неки чланови те екипе приказали много бољу игру у екипи Синови Јоце Амстердама... ...


to je samo zato što su se NEKI ČLANOVI TE EKIPE prikazali mnoooogo trezniji nego kada su tek pristigli, pa jel znate bre bi koliko ima da se putuje od opova do ade, ozedni čovek.... :rofl

Ali zaista bilo je lepo druženje i iskreno se nadam da će  bar neka od ekipa koja je učestvovala na kafeovom turniru naći snage i vremena da učestvuje na šestom tradicionalnom memorijalu "Aleksandar Aca Radović" u Opovu koji počinje negde septembra meseca (BIĆE I ZVANIČNO OBAVEŠTENJE), POZDRAV ZA SVE UČESNIKE, i jedna mala molba Kizi i Lucky da mi puste na nikolak1983@yahoo.com, sve fotke koje smo načinili.
Pozdrav do sledećeg viđenja!

Quote from: "Nikola013"...sve fotke koje smo načinili.
Уф, много тражиш.  :D
Фотке ће се израдити у фото радњи па ћемо их поделити учесницима за успомену.

Све што желим рећи, да куцнуо је последњи час!
Не буде ли Звезде, тада неће бити ни нас!

Quote from: "nikolaBGD"Turnir je je bio mnogo uspesniji od proslogodisnjeg i nadam se da ce svaki sledeci biti jos bolji. Ali ja moram da kazem da sam kao i uvek nezadovoljan izvestavanjem novinara koji su pratili turnir.  :D  Na sve nacine zele da umanje uspeh pobednickog tima, komentarima tipa...

Quoteпобедничка екипа се провукла у првом колу



:o  :o


Chemu chudjenje, pa imali smo dva penala za pobedu a sto se tice igre gol smo primili bukvalno u poslednjoj sekundi poluvremena  :)

Реално, замало да испаднете у том првом кругу, али као што кажеш квалитет је касније испливао на површину... Али искрено мислим да су вас остале екипа пустиле јер су се плашиле ваше вештине да је не употребите ако буде неповољан резултат по вас :D   :boks  

Заборавих и ја да споменем у извештају те бубе, разне летеће инсекте и оне маце које лете и изгледају као снег по трави... Наравно од последица пијанства и претходне непроспеване ноћи некима уопште није био проблем да ту прилегну и дремну мало...  :D

Наравно врхунац околних догађања је била појава црнца на голф терену који је претпостављам вукао нечији прибор за голф и то је изазвало општи лудачки смех... И она чувена констатација како је свет прсо јер црнци играју голф...
Quote from: vasvla"Бебе нек се рађају, порука је Севера, нећемо да Србија буде земља педера "

Kad smo vec kod golfa,nekim ekipama je polazilo u vise navrata da ubacuju loptu ne lopticu u rupe na golf terenima  :D ,tako da je automatski bila pokrenuta inicijativa da se pocne sa odrzavanjem caffe-ovog turnira i u golfu  :D .
Не даје онај који има паре,већ онај који има душу."

www.srbizasrbe.org

E neka  i neko pusti private kako se zove menadžer, i otac makarije kao i to ako su forumaši koji im je nick!

PoZdRvAv

За менаџера знам да није, а морам да се распитам ко је отац макарије јер претпостављам да га је менаџер тако крстио, познат је по давању надимака, смишљању ненормалних песама и сл... Рецимо опседнут је са препевавањем свих могућих песама и прозивањм на рачун цеце...
Quote from: vasvla"Бебе нек се рађају, порука је Севера, нећемо да Србија буде земља педера "

Quote from: "Red Star Forever"За менаџера знам да није, а морам да се распитам ко је отац макарије јер претпостављам да га је менаџер тако крстио, познат је по давању надимака, смишљању ненормалних песама и сл... Рецимо опседнут је са препевавањем свих могућих песама и прозивањм на рачун цеце...

Ja zbog menadzera nisam bio u stanju da dodjem  :lol: