Да се НЕ понови она ситуација кад је било око 300 људи на Војводини, не постоје људи који воле или не воле рукомет, него да НАВИЈАЈУ. Зато Делије у недељу сви у Шумице да помогнемо Звезди да  освоји важне бодове за ТИТУЛУ!

Jel ima okupljanje kod revije il pravo u sumice.


Utakmica pocinje u 14:30 koliko sam ja cuo. Sada dali je to tacno neznam...neka me neko ispravi ako nije u to vreme

Govna sa cetinja sa sve strucnim stabom ne zasluzuju da se ni u jednom segmentu tretiraju drugacije od nekih hrvatskih ekipa.Upravo se takvoj atmosferi i nadam :)  :boks  :boks  :boks  :batine
color=red]Siamo nati per amarti e viviamo per seguirti! RSPG[/color][/i]

Dosta poziva stize iz Podgorice,Berana,Bara,Herceg Novog i Beograda dali dolazimo u Berane na utakmicu da sa nasom bracom proslavimo titulu u poslednjem kolu? A odgovor je da DOLAZIMO ;pljuga
Jos se nezna cime i kako a svi koji budu isli iz Beograda bice uskoro obavesteni.

Pozdrav nasoj Srpskoj braci u Crnoj Gori!

p.s

Beranci su obecali da peku vola ako dolazimo.
Znaci polako ga spremajte :sampion

QuoteDosta poziva stize iz Podgorice,Berana,Bara,Herceg Novog i Beograda dali dolazimo u Berane na utakmicu da sa nasom bracom proslavimo titulu u poslednjem kolu? A odgovor je da DOLAZIMO
Jos se nezna cime i kako a svi koji budu isli iz Beograda bice uskoro obavesteni.

Pozdrav nasoj Srpskoj braci u Crnoj Gori!

p.s

Beranci su obecali da peku vola ako dolazimo.
Znaci polako ga spremajte

Kakav ce to da bude provod i dozivljaj  ;pivo   :sampion  

kad je datum odigravanja te utakmice ?

Pogotovo ako uzmemo titulu koju sigurno i hocemo.

Quote from: "goblins"Dosta poziva stize iz Podgorice,Berana,Bara,Herceg Novog i Beograda dali dolazimo u Berane na utakmicu da sa nasom bracom proslavimo titulu u poslednjem kolu? A odgovor je da DOLAZIMO ;pljuga
Jos se nezna cime i kako a svi koji budu isli iz Beograda bice uskoro obavesteni.

Pozdrav nasoj Srpskoj braci u Crnoj Gori!

:ruke :ruke :ruke: :ruke :ruke
vidimo se tamo u nadi da ce spektakl biti na nivou :)  :)  :)
color=red]Siamo nati per amarti e viviamo per seguirti! RSPG[/color][/i]


Goblin ne treba pricati u napred stvari koje nisu dogovorene. Ako se bude islo bice ljudi obavesteni,za sada jos ne postoji dogovor. Taj dan se igra i sa FMP-om utakmica u pioniru.
Sto se tice sumica...lako je sada doci kada je ulog veliki kada je protivnik zbog politicke situacije atraktivan,kada su svi videli koliko je dobro bilo na vojvodini. Sve se plasim da ne bude...dosli da budu vidjeni,ili dosli da vredjaju.

Kao prvo za to dosli da budu vidjeni to meni nemoj da pricas. A za rumomet u Beranama se ide 100% samo se nezna u kolikom broju ce ici nas iz Beograda.

A ja recimo 102% znam da se jos nista ne zna namigivanje .

Namam zivaca da se prepirem ovde sa tobom. Videcemo ko je u pravu vec sutra.

Vidimo se

Ujka Vanja?  Nemoj da te nema sutra na rukometu  :)

Још бод до титуле... Наши рукометаши су уз подршку верних Делија победили и декласирали екипу Ловћена. Уз један бубањ, Делије су током целе текме добро навијале, уз велики репертоар песама. Иза гола, била је окачена парола "На Ловћену Његош спава, најмудрија српска глава". Уз стандардни репертоар песама, певало се и "Ко не скаче тај је Шиптар", "Шиптари", "Изроди", "Јеби Звездо глупе Шиптаре", "Јебо вас Мило", "Издали сте Његоша". У 1. полувремену доста дуго и гласно се певало "Јебо вам пас матер".

Цетињани су играли прљаво, јако прљаво. У 2. полувремену је Ловћенов играч ударио нашег песницом у стомак. Тада се и задесио и прекид утакмице. 2-3 играча Ловћена су провоцирали публику са уздигнутим словом Л.

При крају утакмице, на врху нашег испуњеног копа, била је подигнута парола "Ма шта причали изроди са Цетиња, Црна Гора је српска светиња!". И на крају утакмице играчи и тренер су дошли да прославе са нама вредну победу.

Наредна и последња утакмица, игра се у среду у Беранама. Титулу још нисмо  освојили, а наши рукометаши подршку и те како заслужују!

Quote from: "KizaLion"Цетињани су играли прљаво, јако прљаво. У 2. полувремену је Ловћенов играч ударио нашег песницом у стомак. Тада се и задесио и прекид утакмице. 2-3 играча Ловћена су провоцирали публику са уздигнутим словом Л.
Izvini, ali sta simbolizuje slovo L u Srbiji - ne znaci valjda luzeri :lol:
,Устаните људи и  подигните чела, јер битка свих битака је давно почела, боримо се за, планете наше спас, против јебене Америке подигнимо глас! Устаните људи са вером у Бога, да ослободимо Земљу од смрада њиховога!"

Quote from: "Milos_cz"
Quote from: "KizaLion"Цетињани су играли прљаво, јако прљаво. У 2. полувремену је Ловћенов играч ударио нашег песницом у стомак. Тада се и задесио и прекид утакмице. 2-3 играча Ловћена су провоцирали публику са уздигнутим словом Л.
Izvini, ali sta simbolizuje slovo L u Srbiji - ne znaci valjda luzeri :lol:
Л као либерали у ЦГ странка,која се од свог настанка 1990. залагала за независност Цг,а на Цетињу су увек имали најјачу подршку.Непостоје већ  године ја мислим.
Устани стисни песницу, време је да кренеш на улицу, ништа не пада само са неба, бори се за оно што ти треба!!!

Државна безбедност брани државу од народа,
Државна безбедност да не сруши се држава!




Државна безбедност брани државу од народа,
Државна безбедност да не сруши се држава!