СВИ НА МАРАКАНУ..................то је све што ћу написати................

Posto je sve ostalo zakljucano, da pitam ovde..
Ima li neko audio zapise sa utakmice na Vracaru ?
I naravno svi na stadion.
Vidimo se sutra...

Mislim da je Nesha CB snimao nesto ali nisam siguran, on ce ti to potvrditi ili demantovati...



Vidimo se sutra!

i naravno zvezda ce sutra da opere one amatere i onda ce da bude svima jasno da je tekma bila namestena!

mi sutra ce da docemo ne zbog zvezde vec zbog severa! ;pljuga

Quote from: "KBB"Mislim da je Nesha CB...
Mala prepravka u nicku..  namigivanje
Косово и Метохија - срце Србије!
СМРТ ПОЛИЦИЈИ!!!

Da se ne ponavljam... Kao sto rekosmo i zakljucismo, sutra pravac sever... Znam bice lepo vreme, zove Ada, ali idite u zezanje do tekme, a posle zna se...

p.s.
Vec smo svi  navikli na neshu... Vrati se... Nedostajace nam, a i treba se navici na ovaj novi nick... Znam pricali smo da je mozda greska od pocetka sto koristis ime, ali znas li koliko ima ljudi sa imenom kao sto je tvoje...
Quote from: vasvla"Бебе нек се рађају, порука је Севера, нећемо да Србија буде земља педера "

Evo da i ja kazem nesto pre polaska na tekmu:

Nemojte prozivati igrace - ne zaboravite da nam je ovo najmladja ekipa u istoriji kluba.

Nemojte prozivati prvu ekipu - mislim da ovde nema sta da se objasnjava.

Nemojte prozivati Dzaju - ipak je on najveca legenda naseg kluba, da sada ne nabrajam sve zasluge redom.

Nemojte biti bas toliko ljuti na upravu koja nas je toliko puta podrzala i stala iza nas. Ima tu dosta grebatora i sitnih lopovcica, ali ima i ljudi koji vole Zvezdu i zato ne treba generalizovati stvari. Zvezda je uvek bila ogledalo stanja u drustvu. Zato kada se malo normalizuju i srede neke stvari u drzavi, kada nam se podigne standard, kada se klub privatizuje i kada se zna sta je cije verujte mi da ce biti bolje, ipak je Zvezda institucija. Upravu mozemo kriviti sto je dovela jednog prosecnog trenera, koga sa druge strane mozemo proterati samo zbog nekih izjava. Kao npr. da je zadovoljan remijem u derbiju, da je utakmica protiv zeleznika bila nas maksimum isl.

Nemojte se svadjati medjusobno - moramo biti slozniji nego ikad.

Uzgred evo jednog teksta sa B92 koji sam upravo sada video, ali ne znam koliko je tacno:

Beogradski sportski dnevnici objavili su u subotu da je kompletan Upravni odbor FK Crvena zvezda na sednici u petak uveče doneo odluku o kolektivnoj ostavci.

Iako sastanak nije najavljen i ne zna se ko je na sednici bio prisutan, očekuje se da na sledećoj redovnoj sednici koja će biti održana u ponedeljak ili utorak odluka biti zvanična.

Do izbora novog Upravnog odbora isti ljudi obavljaće dosadašnje funkcije, a 'na potezu' je Dragan Džajić.

Ako se Džajić vrati u klub, on će izabrati novi Upravni odbor, a ako se povuče, sledi vanredna skupština i ceo izborni proces.
amo dve stvari su vecne: kosmos i Crvena Zvezda
mada za kosmos bas i nisam siguran...

Kasno je za to... Ma kolika legenda Dzaja bio, on mora da ode zajedno sa celom upravom. I Pilsi je bio legenda pa vidi ga sad. Svaka im chast za proshlost ali sada...
Slazem se za igrache, igrachi nisu krivi, ali uprava i Dzaja moraju biti prozvani. To je moje mishljenje.

Quote from: "Red Star Forever"p.s.
Vec smo svi  navikli na neshu... Vrati se... Nedostajace nam, a i treba se navici na ovaj novi nick... Znam pricali smo da je mozda greska od pocetka sto koristis ime, ali znas li koliko ima ljudi sa imenom kao sto je tvoje...
Neka, nema veze, za svaki slucaj.. Naviknite se, sta da vam radim, nema vise vracanja starog nick-a, nije posteno da zezam admina 2 puta... Nego da se vratimo mi na bitniju temu:
Svako ko se oseca imalo Delijom, kome je Zvezda barem malo u srcu i kome je san da ponovo budemo na krovu evrope i sveta neka danas dodje na sever i neka tako iskaze svoje misljenje, a ne baljezganjem preko interneta cime se nista ne dobija... Danas ce se videti ko je pravi, ko je tu i kad je tesko!
Vidimo se...
Косово и Метохија - срце Србије!
СМРТ ПОЛИЦИЈИ!!!

Nevjerovatno je koliko ljude boli qrac za Zvezdu a prave se navijaci.....
Zvao sam bar 5 ljudi danas na utakmicu i svi su u fazonu.... ma puca mi qrac da gledam pacere, gube od Zeleznika..... nemam ja tu za koga da navijam...
Tako da cu po ko zna koji put sam na utakmicu.... a briga me, sam sam se i rodio  namigivanje

Quote from: "Niski Delija"
Nemojte prozivati igrace - ne zaboravite da nam je ovo najmladja ekipa u istoriji kluba.

Nemojte prozivati prvu ekipu - mislim da ovde nema sta da se objasnjava.

Nemojte prozivati Dzaju - ipak je on najveca legenda naseg kluba, da sada ne nabrajam sve zasluge redom.

Nemojte biti bas toliko ljuti na upravu koja nas je toliko puta podrzala i stala iza nas. Ima tu dosta grebatora i sitnih lopovcica, ali ima i ljudi koji vole Zvezdu i zato ne treba generalizovati stvari. Zvezda je uvek bila ogledalo stanja u drustvu. Zato kada se malo normalizuju i srede neke stvari u drzavi, kada nam se podigne standard, kada se klub privatizuje i kada se zna sta je cije verujte mi da ce biti bolje, ipak je Zvezda institucija. Upravu mozemo kriviti sto je dovela jednog prosecnog trenera, koga sa druge strane mozemo proterati samo zbog nekih izjava. Kao npr. da je zadovoljan remijem u derbiju, da je utakmica protiv zeleznika bila nas maksimum isl.

Nemojte se svadjati medjusobno - moramo biti slozniji nego ikad.


najbolje da prozivamo moju kevu. verovatno je ona kriva za stanje u zvezdi

uprava batice....

Nije nas danas bilo koliko treba ali su prisutni odradili posao kako treba. Prvih 15 min se nije navijalo, sedelo se i caskalo. Onda je narednih 15 min prozivana uprava na nekoliko poznatih melodija. Trebalo je da se poslednjih 15 min prozivaju igraci ali je to kratko trajalo. Svo vreme je P... vodio navijanje. Vazno je pomenuti da se u poslednjih 15 min navijalo po standardnom repertoaru uz baklje, dimove i dinamitare gde je navijanje bilo bas slozno i jako uz parolu koju nisam upamtio. Nesto "za nov pocetak ili za bolje sutra..." ma nije ni bitno. Uglavnom bilo nas je oko 800 po mojoj slobodnoj proceni ako ne i manje.

poz

Svaka chast svim momcima koji su danas doshli na tekmu. Bila je mala grupa ali odabrana. Otprilike oko 300, max 400 ljudi koji stvarno vole Zvezdu i nisu imali "precha posla" kao neki drugi. Josh jednom: bravo!

Mr X je sve shto treba rekao na pochetku...


Za novu sezonu i bolja vremena,  bez vas...

Samo se pitam gde su oni koji su nas pozivali na sever,i rusenje uprave...majku vam jebem licemersku...
Svaka cast onima koji su bili danas,to su oni koji ni najtezi poraz nece pokolebati,svake subote ce biti tu da kaze sta misli,i kad dobro i kada propoadamo...
A vi misevi koji se krijete iza tastatura,i pozivate jude na revoluciju...ma vi ste picke najvece!

Izvinjavam se na psovkama
RIGINAL FANS

Odlicno je danas bilo.
Dosli su svi koji su trebali - kojima je stvarno stalo do Zvezde.
Neka nas je bilo 300-400 ali kad se navijalo culi smo se kao da nas je 10 puta vise... vidjelo se da je ljudima stalo da se ovo stanje promijeni... i da daju sve od sebe.
Svaka cast svima koji su bili na Marakani danas.

Danasnja atmosfera pred kraj tekme me podsetila na onu sa Sutjeske na Marakani, tada je bio trans "Dzajic je preuzeo vasu odgovornost.." Slicna je bila situacija kao danas, losi rezultati, ali zato vise nego dobro navijanje..
danasnje izdanje za svaku pohvalu.. svaka cast svim akterima..
Pozdrav do nove i uspesnije sezone!
Косово и Метохија - срце Србије!
СМРТ ПОЛИЦИЈИ!!!

После цимања жандара једва стижемо на текму, подељени у 3 групе. На текми, наравно смор и зајебанција првих 15 минута па онда навијање против управе. У копу 450-500 људи. Задњих 15 минута ГРМИМО! Тако би увек требало да навијамо ;pljuga
И ето завршила сезона. У нову улазимо још јачи. Иначе би могли што пре да доштампате оне мајце, и нову неку да направимо. За лето да се носе по иностранству ;pivo

Ћао.

Cigani svaka nam cast!!!
Danas je jedno dokazano, sve se moze promeniti, ali Zvezda ostaje Zvezda, a mi njeni navijaci!
Kraj sezone, ali jedan novi pocetak za navijace i za klub!!!