Glas javnosti 13.07.2006.

"Tojota" generalni sponzor

Kao što je i najavio, Stojković je juče razgovarao sa predstavnicima japanske automobilske kuće "Tojota". Saznaje se da je dogovor već postignut da "Tojota" bude generalni sponzor Zvezde, a godišnje će izdvajati sumu između četiri i pet miliona evra. Mada, na "Marakani" kruži priča da je cifra duplo veća.

Kurir 05.08.2006.

Japanska "Tojota" od juče je i zvanično novi generalni sponzor fudbalera Crvene zvezde. Finansijski detalji ugovora koji je, zasad, potpisan na 12 meseci, ostali su poslovna tajna, ali je saopšteno da će vozni park crveno-belih narednih dana postati bogatiji za 37 novih automobila, čija se tržišna vrednost (sa PDV-om) procenjuje na otprilike milion evra.



Vecernje novosti 16.04.2006.

Jedno je sigurno: Valter Zenga će i naredne sezone biti trener Crvene zvezde.
- Nećemo ništa menjati, to je naš stav. Dobro je da postoji interesovanje za Zengu, a samo spletom spektakularnih dešavanja, u šta ne verujem, mogao bi da nas napusti pošto je saradnja planirana na dve godine.
Sem Žigića još neki igrači su na meti evropskih klubova (Kovačević, Dudić, Luković...).
- Već sada mogu da kažem da svima nećemo izaći u susret, kao što zimus nismo pustili Žigića, što se pokazalo kao pravi potez.
Navijači očekuju i pojačanja u pokušaju plasmana u Ligu šampiona.
- Rasprodaje neće biti, a svakako da razmišljamo i o novim igračima.

nastavice se.....


Прве две вести су спекулације. Нису званичне изјаве било кога у клубу. Такође заборављаш да је Сузукија Тојота платила 2.000.000 еур.

Што се треће вести тиче, па и није било распродаје до тренутка када смо изгубили све шансе да се пласирамо у Лигу шампиона. До тог тренутка отишли су Дудућ (хвала Богу сто година је ту) Луковић (антиталенат и мој најомраженији играч до прошле сезоне) Стојковић (суперталентовани голман, велики играч, али процена да на голу Звезда неће много изгубити његовим одласком показала се као тачна).

Валтер Зенга није био у плану да оде, међутим мешетарио је по Арабији због румунске курве. Шта је Пикси могао да уради? Па не може да му стави лисице на руке и да му окује ноге и да га на тај начин задржи. Уосталом није он тај квалитет. Довео је две класе бољег тренера тако да ти ова вест и није баш добар пример.

Ја Вас заиста МОЛИМ да престанете да дрљате на ову тему.

Ово је део форума посвећен спортским наступима нашег клуба, каква је била игра, како је ко играо и сл. и нема никакве везе са управом и начином вођења клуба.

Quote from: "Бока"Ово је део форума посвећен спортским наступима нашег клуба, каква је била игра, како је ко играо и сл. и нема никакве везе са управом и начином вођења клуба.

Хмм... Не слажем се да управа и начин вођења клуба немају везе са тим како се игра... Па они су одговорни за тренера који прави игру а тренер и они заједно са њим за играче које доводе и одводе... Све то заједно утиче на овај јад и чемер од фудбала који се игра...
Али се слажем са тобом да се превише разглаба и пљује по Пиксију и Џају не битно којим редом... И без добре намере... Ако већ пљујете по њима радите то аргументовано као Сима... Изјава или цитат из новина, са сајта, са тв-а, па да видимо ко је у праву, све остало су разна наклапања...

QuoteЛуковић (антиталенат и мој најомраженији играч до прошле сезоне)

Једна чињеница... Ове године Звезда не може да се састави по левој страни... Прошле и претпрошле, сваки иоле озбиљнији продор Луковића по левој страни је био пола гола... Уосталом човек је постао и репрезентативац и то никако не иде у прилог тези да је антиталенат...
Quote from: vasvla"Бебе нек се рађају, порука је Севера, нећемо да Србија буде земља педера "

РСФ јел стигла прва кафа? Или још спаваш? :D

Рекао сам  до прошле године.

Прошле сезоне је стварно добро одиграо, али 6.000.000, од тога 3.000.000 за клуб и 3.000.000 његова плата је нешто што се неодбија. Ми њему нисмо могли да понудимо такву плату ни у најлуђим сновима, а опет добили смо 3.000.000. Истина ту нам највише шкрипи у игри, али временом ће се и то променити, надам се.

Ма снимио сам ја то до прошле сезоне али рекох да ниси ти прошао без кафе  :D  Ок, разумели смо се то је најбитније...
Quote from: vasvla"Бебе нек се рађају, порука је Севера, нећемо да Србија буде земља педера "

novinarska patka (ne bi me iznenadilo kada se zna ko je ovo izdao) ili smo pali na tako niske grane kao pojedini da smo i mi poceli svasta da obecavamo.presudite sami.

ZVEZDA GRADI NOVI STADION!

Na mestu "Marakane", koja će biti SRUŠENA, nići će moderan objekat od 60.000 mesta! Izgradnja će, sa pratećom infrastrukturom, koštati čak 550 MILIONA EVRA


Marakana...
Trenutno je najozbiljnija ponuda jednog AUSTRIJSKOG investicionog fonda, kaže gensek Zvezde Nebojša Leković

Crvena zvezda planira izgradnju novog stadiona, koji će koštati neverovatnih 550 MILIONA EVRA! Legendarna "Marakana" biće potpuno srušena i na tom prostoru nići će moderan sportski objekat, sa pratećom infrastrukturom, kapaciteta više od 60.000 mesta i bez atletske staze. Ideja o novoj "Marakani" postoji dosta dugo u Ljutice Bogdana, a od pre izvesnog vremena Zvezda je počela da dobija ponude inostranih partnera.
- Crvena zvezda ovih dana dobija brojne ponude i predloge za realizaciju tog projekta - kaže za Press Nebojša Leković, generalni sekretar crveno-belih.
- Najinteresantniju ponudu dobili smo od jednog austrijskog investicionog fonda, koji je spreman da uloži oko 550 miliona evra u izgradnju novog stadiona. Bio bi to potpuno nov stadion sa pratećom infrastrukturom. Ovaj sportski objekat bio bi racionalnije rešen od postojećeg, kako bi na manjem prostoru primio više gledalaca.
Za potencijalne ulagače posebno je zanimljiva celina zemljišta, kao i odlična lokacija na kojoj se nalazi "Marakana". Međutim, još uvek nisu poznati detalji o početku gradnje novog velelepnog objekta.
- Crvena zvezda ima najveći komad zemljišta u celini, veličine 16 hektara i najatraktivniju lokaciju u celom Beogradu. To je jedan od razloga zbog koga nam se javljaju mnogobrojni investicioni fondovi sa predlozima o načinu saradnje na izgradnji novog sportskog objekta. Jasno je da Zvezda sa evropskim ambicijama mora da prati i evropske trendove o komforu i izgledu stadiona. Ali, nismo još doneli odluku, jer to podrazumeva i neke druge poteze.
U narednih desetak dana crveno-beli će dobiti potpuno novi sponzorski pul. Međutim, ubuduće će uloga sponzora biti jasno odvojena od članstva u upravi.
- Predstavićemo novi sponzorski pul koji će biti iznenađenje za sve. Ubuduće, uloga sponzora neće podrazumevati i ulazak u upravu kluba, što je bio slučaj ranijih godina. Crvena zvezda, kao najveći srpski brend, garantovaće ispunjenje svojih obaveza i tu dileme nema - naglasio je Nebojša Leković.

dajem glavu da je to izaslo u kuriru.

:megafon «У нашој игри мора бити доста ризика ако желимо да забележимо победу од три гола разлике. Видећемо хоће ли бити промена у тиму, све у зависности од здравственог билтена. Имам поверења у сваког од играча, али сигурно је да ће морати да пруже више ако желе да дођемо до успеха. Питање је колико је могуће направити драстичне промене пред овакав меч. Сигурно је да ћемо играти нападачки јер је то наша оријентација. Како ћемо направити добра резултат ако се бранимо. Зависиће све, наравно, и од тога колико ће нам противник дозволити да играмо. Зато је најважније да не примимо гол, јер ако га примимо биће јако тешко», каже шеф стручног штаба и констатује да се екипа мора изборити са  психолошким притиском.

A ovo je sa sajta. Isto sr... samo drugo pakovanje. Cuj ORIJENTACIJA. Pa sta je ovo, prvenstvo u ORIJENTIRINGU ili kup UEFA?
appo di tutti cappi

Quote from: "drenke"dajem glavu da je to izaslo u kuriru.
Aко си мислио на стадион,писало је у Пресу,мада као што су они сами говорили кад су га оснивали исти Курир друго паковање.Мада фора је у томе,што сад није био у питању ''њихов извор'' из врха Звезде,већ је био интревју са оним задриглим Лековићем.Мада опет мислим да је све то само патка.
Устани стисни песницу, време је да кренеш на улицу, ништа не пада само са неба, бори се за оно што ти треба!!!

јао бра ја би лековићу забранио да даје изјаве...сетите се прво је рекао кад је доведен аилтон да ће доћи још једно екстра појачање и ништа од тога...Онда је рекао како Бајевић сигурно остаје у Звезди и да нема шансе да оде а према писањима спорта и журнала скоро сигурно иде,сад ова прича о стадиону...

Pise na zvanicnom sajtu kako ce Bajevic konacan odgovor da li ostaje trener zvezde il ne dati posle utakmice sa liberecom.

Znaci Piksi je dzaba srao kako je on nas trener.

Ma jebes piksija. I ovako mu skoro nista ne verujem koliko nas je lagao.

A sto se tice utakmice ja se nadam svemu najbolje ali s obzirom kako igramo u poslednje vreme negajim neki bas pozitivan optimizam.

Quote from: "drenke"Ma jebes piksija. I ovako mu skoro nista ne verujem koliko nas je lagao.

A sto se tice utakmice ja se nadam svemu najbolje ali s obzirom kako igramo u poslednje vreme negajim neki bas pozitivan optimizam.
A sto je najgore, njima se vraca kapiten i jos jedan igrac, a mi smo (mozda) bez Purovica i Randjelovica (valjda) koji su se prehladili :o . Mogli su da im daju po jedan C-vitamin dnevno, mesec dana pred utakmice :boks ...
Sve u svemu, katastrofa...
,Устаните људи и  подигните чела, јер битка свих битака је давно почела, боримо се за, планете наше спас, против јебене Америке подигнимо глас! Устаните људи са вером у Бога, да ослободимо Земљу од смрада њиховога!"

Boka prijatelju, ja igru necu da komentarisem, jer mi nemamo igru. Ono sto igra zvezda nije ni za drugu ligu, a 90% sadasnjih igraca zvezde ne znaju osnovne elemente fudbalske igre. Ne znaju da prime loptu, da je predaju saigracu, da se zagrade, da skoce o nekih tehnickim finesama necu ni da govorim. pored svog tog neznanja oni se jos i ne bore. ne volim sto se ovde namece stav da ako si protiv piksija onda si za dzajica i obrnuo. dzajic je obelezio jedno vreme, svako od nas ima svoje misljenje o tome, rezultati su ti koji se beleze, bilo oni losi ili dobri. meni samo nije jasno odakle piksi i sa kojim on referencama dolazi na celo zvezde. gde se on pokazao i dokazao. koliko je godina proveo u nasem klubu i na kojim pozicijma. koje je on skole to izucio. koji je njegov kvalitet. ko je njega izgurao. koji je njegov koncept. kakav on to tim stvara. kakvo je to razmisljanje "ako ne udjemo u ligu sampiona onda mozemo i stadion da prodamo". ozbiljni ljudi prave planove na duge staze, a piksi definitivno nije ozbiljan covek. on je neobrazovan, bez iskustva, od 365 dana 250 provede u parizu. pritom se svaki neuspeh i neznanje pravdaju losim radom predhodne garniture. a ta predhodna garnitura osvojila toliko trofeja da piksijeva bulumenta ne zna ni da ih izbroji kako treba pa pravi majice sa pogresnim brojevima. da bi se jedna firma postavila na noge potrebno je da se radi 16 sati dnevno, dan i noc, nema godisnjih odmora, nema praznika, nema subota, nedelja, slobodnih dana. a on cak i ne gleda svaku utakmicu kluba cij je predsednik. kao, obavlja vazne poslove po inostranstvu. gle kurca. zakljucak svega je da oni nemaju pojma i da su potpuni diletanti. zvezdi trebaju sposobni i vredni ljudi. nista vise od toga.

Posle Piksijeve izjave u ponedeljak da Bajevic definitivno ostaje kod nas sledi nova izjava u petak kako nazalost nismo mogli da zadrzimo Bajevica i kako je stigla ponuda koja se ne odbija......Toliko o tome da li nas Piksi laze.....
@drenke
I ja bas gajim neki negativan optimizam..... :lol: Salu na stranu izgleda da u sastavu nece biti Purovica i Trisovica zbog gripa(mada jos postoji mogucnost da odigraju)....I Randjelovic je sigurno u timu....Ocekujem da po prvi put ove sezone ne odigramo kao picke i ostanemo u evropi koja po meni je i najbitnija u svakoj sezoni.....
Sastav tima
                                      Randja
Pantic---------Gaj-----------------------Biske-------------Trisovic


Georgijev-------Milovanovic--------Kastiljo---------Perovic
                 
                       Debeli--------------Djokic
Ovako misli Bajevic a ja bi tu ubacio Purketa od pocetka kao i Tadeu-a umesto Bugarceta.....
Sve u svemu svi na Maru pa sta Bog da.......

1. SIMA mislim da si potpuno u pravu. Takodje mislim da im bas tim recima to treba i reci. Sta smo mi, mala deca!?! E a jeste li videli da na zvanicnom sajtu nigde nema neki E-mail, tj. ne mozes da sa posaljes mail  na adresu kluba. Bruka. A i sajt nam je do jaja. Mislim klupski sajt.  Sramota.
appo di tutti cappi

Kako neki od vas samo mogu da pljuju po upravi, trenerima, igracima...a kao vole Zvezdu.?

:nene Postovani "Srpski orle", kakve to ima veze sa ljubavlju  prema ZVEZDI ?!? Pa bas zato. Zato sto volimo Zvezdu ne dozvoljavamo da se to radi sa nasim voljenim klubom. Hoces da kazes da zato sto nam je Zvezda u srcu treba samo da vicemo kako je najbolja, kako ima mocan tim itd.  Piksi misli navijaci su mala deca pa ce im zamazati oci nekim Ailtonom, Trisovicem i Kastiljom. Pa ljudi da se ne lazemo.
      Uz duzno postovanje prema njihovim karijerama, ipak se oni ne mogu uporediti sa igracima koje smo prodali! Imali smo jednog Kovacevica koji je majstorski kvario igru protivnika, a takvi igraci iako neatraktivni veoma su bitni za ekipu, i svakom velikom klubu je neophodan takav igrac.
     Dusan Djokic je prosle sezone radio kao zmaj, u toku utakmice znao je da preore protivnicki sesneasterac. Zato je i bio nadomak krune najboljeg strelca. A ove? Bitnije mu je da isteruje pravdu sa sudijama,da posle svake promasene sanse gestikulira rukama i mase glavom... Setite se protiv Bezanije kako je posle utakmice kidiso na sudiju, svakom saigracu koji je pokusao da ga smiri zustro i energicno se otimao! Da je 90 min. spartao terenom i natapao znojem dres voljenog kluba, ne bi imao snage da se onako otima. Samo bi cestitao protivniku (koji je uzgred bio bolji), otisao na tusiranje i vec od sutradan na treninzima krenuo da grize jos jace.  Igrom slucaja poznajem ga licno ( posto sam fizioterapeut radio sam sa njim u Obilicu dve sezone ) pa mogu da kazem da je dobar decko, normalan sto je najbitnije. Bio je takav i pre u Obilicu a i sad kada je kod nas.

Ali mislim da su se suvise opustili kiksevima rivala iz Humske, mislili su lako ce, ali danas ako ne igras u Zvezdi imas sanse da se dobro prodas samo ako protiv nje odigras maestralno, pa su onda motivisani vise nego ikad. Ovi nasi pak imaju drugi problem. Satro neatraktivni protivnik!? Pa da bi igrao sa tim ATRAKTIVNIM moras prvo ovde kod nas da budes prvi. Da zgazis sve ostale. Nadajmo se da su nasi to poceli da shvataju jer ja zaista, objektivno mislim da smo ipak kvalitetniji od Libereca.

Nadam  se da ako od 1. minuta krenu silovito (naravno bez srljanja,pametno) noseni nasim hukom sa severa, i ako na vreme daju prvi gol, mozemo se na kraju i radovati novim evropskim iskusenjima i predstavljanjima nasih navijackih sposobnosti!



:megafon С`ВЕРОМ У БОГА ,  ДО КОНАЧНЕ ПОБЕДЕ :megafon
appo di tutti cappi