Свако има своје мишљење,ја лично сматрам да је дерби изнад било које лиге,а поготову што се десило то што се десило...Није ми због усраног пораза ни било толико криво колико због оне ''гробарске уживанције'' у Пиониру где су могли да раде шта хоће јер нас није било

Gde macke nema, tu misevi kolo vode ... Novi Sad je naravno bio prioritet, ali za naredni derbi kad mi budemo domacini ne bi trebalo da bude nikakvog bojkota ... jer stoka je stoka. Mnogo smo duzni njihovoj upravi (karte, pesme sa razglasa ...) jos od pre 3-4 meseca ...

Quote from: "Djole"Свако има своје мишљење,ја лично сматрам да је дерби изнад било које лиге,а поготову што се десило то што се десило...Није ми због усраног пораза ни било толико криво колико због оне ''гробарске уживанције'' у Пиониру где су могли да раде шта хоће јер нас није било
Skroz si u pravu,najezio sam se gledajuci ono vredjanje Gurovica kao i to da na nasoj strani nije bilo skoro nikoga.....Mislim da barem za derbije ne treba bojkovati ovu jebenu ligu......

Slazem se ja povodom svega i oko toga kako ne treba pratiti ligu ali zar Zvezda nije iznad svega.

Да ли сте ви нормални ?
Јесмо требали да се телепортујемо из НС ?
Кад су се људи вратили с фудбала баскет је увелико био готов и уопште ми није јасно због чега толико кукате, јебо вас Гуровић, који је он уопште фактор.
Најбоље да нисмо ни ишли у Нови Сад већ остали на баскету да бранимо Гуровића од Гробара, истих оних у које се клео кад је играо у партизану.

Ма ко јебе гуровића. Овде се не ради о њему већ о КК Ц. Звезда.

Увек смо се организовали тако да се испрате сви догађаји без обзира на преклапање термина...

Ви као да заборављате шта се десило на претходном дербију.
Коме треба крвави дерби?
Обе управе, и наша и гробарска, су учествовале у уништавању градског дербија.

Све што желим рећи, да куцнуо је последњи час!
Не буде ли Звезде, тада неће бити ни нас!

sigurno je bilo ljudi koji nisu isli u novi sad tako da su mogli da idu na derbi.

Црвена звезда и партизан, гробари су српске кошарке. Међусобним сукобима, уским погледима, подршком ,по српску кошарку погубној јадранској лиги, помогли су да нам кошарка буде ту где јесте.
Партизан је доминантан клуб на нашој сцени, и клуб који контролише нашу лигу, као и наше форуме, или бар њихов већи део. У нашем такмичењу, партизан нема брига, јер има озбиљан ветар у леђа, годинама уназад. Стога је његов удео у укупном срозавању овог спорта код нас доминантан.

И најзад: Црвена звезда је КК Следећа сезона. Пун ми је курац више обећања политичарских гована из наше управе, нека лепо приватизују клуб, и нек се више не зову Нашим именом који су укаљали већ довољно. Нека буду КК Демократска странка, КК Жика паук..па нека онда раде оно што и до сада..нека престану да користе наше име и грб (видим грб су већ заменили). Доста је било манипулација, лагања...Мене лично више не интересују ни мало. Ово није од јуче, тај осећај и став ми се формира већ годинама.
..кажу да причам много...

Quote from: "Verbal Kint"Црвена звезда и партизан, гробари су српске кошарке. Међусобним сукобима, уским погледима, подршком ,по српску кошарку погубној јадранској лиги, помогли су да нам кошарка буде ту где јесте.
Партизан је доминантан клуб на нашој сцени, и клуб који контролише нашу лигу, као и наше форуме, или бар њихов већи део. У нашем такмичењу, партизан нема брига, јер има озбиљан ветар у леђа, годинама уназад. Стога је његов удео у укупном срозавању овог спорта код нас доминантан.

И најзад: Црвена звезда је КК Следећа сезона. Пун ми је курац више обећања политичарских гована из наше управе, нека лепо приватизују клуб, и нек се више не зову Нашим именом који су укаљали већ довољно. Нека буду КК Демократска странка, КК Жика паук..па нека онда раде оно што и до сада..нека престану да користе наше име и грб (видим грб су већ заменили). Доста је било манипулација, лагања...Мене лично више не интересују ни мало. Ово није од јуче, тај осећај и став ми се формира већ годинама.
Dobro sve je to lepo i nazalost uglavnom tacno, ali zar je bilo sta drugacije u fudbalu, rukometu, vaterpolu, pa i odbojci (s tim sto tu srecom imamo regionalne centre), barem sto se naseg kluba tice. Gde to imamo postenu upravu? Evo sad citam na Mondu o javnoj tajni da roditelji kesiraju da deca igraju u nasoj FK omladinskoj skoli, a to mi je i ortak rekao, a i to svi kazu. Nenadicu sta su radili, a covek nam doneo titulu. I tako mogu do sutra. I sta ti preostaje?

Stoni tenis nam je uvek dobro isao, a posto je sport totalno bez para, nema ni mafije, tako da mozemo da gledamo stoni tenis... Moze i vaterpolo - oni su totalno propali vec i-ha-ha. Ako je npr. 15% ljudi mafijoze u drzavi, onda ce u svakom uspesnom kolektivu koji donosi pare, biti minimum 15% mafijoza i tu nema sta da se prica...

A koliko je privatizacija resenje, moze se videti po tome ko sve kupuje timove na zapadu - od Gadafi-juniora, pa do ruskih mafijasa. Pa ko to postenim radom moze da zaradi da kupi sebi klub? Kako bi to tek kod nas bilo :nene .Jedino ako nadjes mafijozu ekonomistu, koji ce da shvati da mu se isplati da udje u jeb. ligu sampiona, ili da ostanes ovde gde si sada i nadas se boljim danima, dok ne ostarimo i previse za tako nesto...

PS Izvinjavam se na mini-of topiku...
,Устаните људи и  подигните чела, јер битка свих битака је давно почела, боримо се за, планете наше спас, против јебене Америке подигнимо глас! Устаните људи са вером у Бога, да ослободимо Земљу од смрада њиховога!"

19/10/2006 | Izvor:  www.kk-crvenazvezda.net


Porodici Gurović otvoreno prete



U noći između srede i četvrtka u ulazu zgrade u kojoj živi košarkaš Crvene zvezde Milan Gurović napisane su preteće i uvredljive poruke upućenje njemu i članovima njegove porodice. Tim povodom oglasio se košarkaški klub Crvena zvezda koji zahteva od nadležnih državnih organa da zaštite porodicu Gurović. U saopštenju objavljenom na zvaničnom veb-sajtu kluba ističe se da je noćašnji događaj zabrinjavajući nastavak kampanje koja se na utakmicama vodi protiv Zvezdinog košarkaša. Verbalna tortura kojoj je Gurović bio izložen na svakom "večitom derbiju" prešla je u otvorene pretnje.

Uprava KK Crvena zvezda se do sada nije oglašavala u medijima povodom hajke koja se vodi protiv Milana verujući da time daje svoj doprinos smirivanju tenzija u društvu i košarci, ali će i dalje činiti sve da zaštiti Milana i njegovu porodicu.

Смарају...
Знају ли они ишта друго да раде осим што се стално са неким тужакају?!

Све што желим рећи, да куцнуо је последњи час!
Не буде ли Звезде, тада неће бити ни нас!

Tuzakaju? Jesi li ti svesna sta bi siptarska uprava napravila posle necega ovog tipa? Pa njima je jedan tekst iz dna stranice jebenog Kurira, gde se kaze da nemaju pare, bio dovoljan da izdaju zvanicno saopstenje, a ti ovim nasim nesrecnicima nesto prigovaras? Moraju ovo mnogo cesce i mnogo energicnije da rade! Stoka razume samo stocarski jezik ...

A u odbranu Gurovica valjda navijaci Megaishrane treba da stanu ...  :zbunjen

Нека му управа плати гориле да га чувају.
Или можда ипак мислиш да је боље да се делије удруже са муријом против гробара?
Где је била иста та управа кад се над делијама спроводимо масакр?

Све што желим рећи, да куцнуо је последњи час!
Не буде ли Звезде, тада неће бити ни нас!

Quote from: "lucky_star"Где је била иста та управа кад се над делијама спроводимо масакр?

Онда кад су одлучили да играју последњу утакмицу пред празним трибинама прошле године у финалу плеј-офа и тим гестом подржали ону фарсу од борбе за титулу која је унапред освојена од стране талибана, онда кад су том одлуком пљунули у лице највише онима који су били оне несрећне вечери у Пиониру и нама који волимо овај клуб више него што ће га они икада волети.
ГДЕ СУ БИЛИ ОНДА ???

немојте ме погрешно схватити али шта да су одбили да одиграју ту текму и да су нас избацили у 3 лигу?тад би кк црвена звезда постала аматерски клуб,играла би текме по школским салама и ?

Да су избацили Звезду у другу лигу (ту би је вероватно сместили), добила би пуну халу и одлично навијање на свим утакмицама. Пробудио би се невероватан инат међу нама. Успут би се разни хоштаплери повукли из клуба који тоне и пружили прилику истом да стане на ноге са неким новим људима на челу истог који би се водили искључиво љубављу према клубу. Звезда би се вратила у прву лигу временом и наставила да игра тамо одакле су је лопови избацили...
Ето како је могло да изгледа то да су нас избацили...али ми то никада нећемо знати...
Нису требали изаћи на терен у трећем мечу јер су својим изласком продужили агонију кошарке у овој земљи па се самим тим ништа неће променити ни ове сезоне јер чим буде запело наћиће начин да погурају и то је то...

Јадранска лига то никада не бих дозволила, јер је њој у интерсу да игра Звезда, па бих притисли ове наше лопове из КСС да нам обезбеде игру у јадранској, а то је немогуће играти из друге лиге. Наши су то знали али су опет то искулирали...

не желим полемику али мислим да би тај инат трајао врло кратко и да би после 1-2 месеца све то спласнуло питање је како би то изгледало...Искрено не мислим да би то био добар потез и тиме би само олакшали пакистанцима.Још нешто далеко од тога да сам срећан што су нам у управи весић,анђелковић итд.али годину дана пре него што су они дошли ако се не варам борили смо се за опстанак и једва улазили у плеј оф тако што би били 8 на табели после њихових долазака бар је клуб стабилизован колико толико освојили смо 2 купа што је исто премало собзиром на реноме нашег клуба али нико ме убедити неће да није направљен помак,наравно да је било пуно грешака.Т

Quote from: "Red Empire"
A u odbranu Gurovica valjda navijaci Megaishrane treba da stanu ...  :zbunjen

:rofl  :lol:  :lol:
ДEЛИJE - ПОДГОРИЦA