Можда је мало рано за отварање овог топика али нека људи дискутују пошто ће ово бити јако занимљиво гостовање собзиром да се иде на Косово.

КОСОВО ЈЕ СРЦЕ СРБИЈЕ

Кад прође првенствено коло у суботу онда дискутујте о овој утакмици...

Прошао је викенд, следећа утакмица је у Зубином Потоку. Колико знам, на ову утакмицу се иде у сопственој организацији.

Quote from: "KizaLion"Прошао је викенд, следећа утакмица је у Зубином Потоку. Колико знам, на ову утакмицу се иде у сопственој организацији.

Ово ми се не свиђа... мислим то у сопственој режији... јер из искуства говорећи, мало ће онда људима бити до самоорганизовања и одласка на тако далек пут.
Прво, путује се скоро 7-8 сати, и то ако нас не буду дрндали на пунктовима! Друго, редовних бус линија има само 3, и то је препорука да се иде ноћ раније  :zbunjen , ат варијанта је врло не згодна, јер где преноћити... у некој биртији, је нешто што не охрабрује! Жеља многих јесте да се иде, али то без неке организације да идемо ко са бајле...  :zbunjen
Када би неко ишао колима пада да га контактирамо на пм... то би било ок!!!

Значи треба неко други да све организује и ти само да се појавиш и седнеш у бус и не размишљаш ни о чему... Па какав си ти онда навијач? Ко себе сматра навијачем и правим Делијом наћи ће начина да се појави у Зубином Потоку и да бодри свој тим без обзира на цену...
А те приче далек пут, путује се 8 сати, дрндаће нас на пункту... Па шта? Шта си ти од пекмеза?
СВИ НА КОСОВО!!!

Quote from: "КББ"Значи треба неко други да све организује и ти само да се појавиш и седнеш у бус и не размишљаш ни о чему... Па какав си ти онда навијач? Ко себе сматра навијачем и правим Делијом наћи ће начина да се појави у Зубином Потоку и да бодри свој тим без обзира на цену...
А те приче далек пут, путује се 8 сати, дрндаће нас на пункту... Па шта? Шта си ти од пекмеза?
СВИ НА КОСОВО!!!

Nije postavljeno pitanje spremnosti da se samofinansira ovo gostovanje, vec odluke da se ne organizuje nista u cilju sto vece masovnosti i velikog broja ljudi koji bi otisli na Kosovo. Ipak je ovo posebno gostovanje.

Da, neprijatno sam iznenadjen cinjenicom da nisu organizovani autobusi. Morala se imati u vidu nepristupacnost mesta a sa druge strane neophodnost da ode sto vise ljudi. Recimo 5 autobusa(ili vise) koji su mogli biti finansirani iz svacijeg dzepa, pola iz dzepa pola iz fonda, ili u potpunosti iz fonda. Imali smo u proslosti gostovanja u Crnoj Gori. Znali su da se zakupe vagoni. Ove godine nema Crne Gore. Sredstva su mogla da se iskoriste za ovu namenu.

Naravno da ne treba organizovati prevoz za NS, Zrenjanin, Smederevo....gluposti, to se puni i ovako i onako. Ali u ovakvim slucajevima se mora voditi racuna o ugledu grupe i broju ljudi na Kosovu. Ovo mi lici na kockanje.

Naravno, mozda ima opravdan razlog za ovakvu odluku a koji nisam cuo.

Није до Делија сто се неће ићи на ово гостовање организовано... Све што је могло је учињено, али једноставно се показало као немогућа мисија...
Остаје да се сами сналазимо и да се надамо да ће нас доле бити у великом броју...

Сви на косово да покажемо колико смо јаки и колико нас има. Људима који су на косову да донесемо мало радости за сви сутра како знате и умете правац косово.


КОСОВО ЈЕ СРЦЕ СРБИЈЕ.

Као прво приче неке путујем 8 сати полудећу и те форе, неко је већ то споменуо? Сваки навијач који има времена и може да иде на гостовање тај дан ,треба да иде без икаквог размишљања поготово што је Косово у питању.  А паре кад хоћеш увек можеш да позајмиш за тако неко гостовање.Ипак на Косово се неће ићи сваки дан а друго треба пружити подршку нашој браћи и сестрама који су тамо а сви добро знате у каквим они живе условима а ми (неки) ми се жале како немају кеша и то је једини проблем што неће ићи на гостовање?!

Поздрав

http://www.bas.co.yu/redvoznje.asp

Београд - Косовска Митровица
06.00 - 12.30 ("Косметпревоз", преко Краљева и Рашке)
06.30 - 11.45 ("Аутопревоз БР.Б.", полази из Новог Сада иде преко Краљева)

Београд - Зубин Поток
6.30 - 13.45 (Озлем турс НП, полази из Новог Сада иде преко Крагујевца)

Београд - Ниш
00.45 - 04.35
04.45 - 07.55 (иду изгледа два баса у ово време један експресни из Љубљане и један из БГ-а преко Лесковца и Врања)
05.50 - 09.00
06.10 - 09.40
06.30 - 10.20
06.45 - 10.35 ( преко Јагодине, Ражња, Алексинца...)
07.50 - 10.50 ( Суботица - Београд - Ниш)
Из Ниша би требало да постоји бус за Косовску Митровицу у 11.30 и има неки јутарњи око шест сати, нека неко из Ниша провери.

Све што желим рећи, да куцнуо је последњи час!
Не буде ли Звезде, тада неће бити ни нас!

..... одлазимо на суђено место збогом мајко сестро и невесто .....


Поздрав свима који иду на Косово!

Идемо Делије  :ruke

Уколико неко хоће да иде на Косово нек ми се што пре јави на прајвет има једно слободно место!

Upravo sam iz grada i moram da priznam da se ovako lepo nisam osecao jos od ne znam cega....Sve prave delije koje su ovde veceras a bice ih kazu sutra jos vise na dan utakmice napreavili su spektakl, a opisacu ga u najkracim crtama....Sve je pocelo u kaficu Crna Dama gde pocinje okupljanje ,dobro se pilo,a na kraju su upaljene baklje i peva se jos jedna pobeda i titula...Medjutim posle toga svi krecemo prema glavnom  mostu i sto je i najlepsi deo veceri prelazimo  most i debelo ulazimo u siptarski deo gde se uz manje komesanje sa KPS policijom gromoglasno peva ubi zakolji da siptar ne postoji kao i ko ne skace taj je siptar,verujem da siptari ni sami nisu znali sta je to a jos kada je baceno i nekoliko topovskih udara,ma prava ludnica,na kraju ipak uz tada vec veliki broj policije vracamo se u centar naseg dela gde ce se verovatno nastaviti ludovanje....Moram da kazem da stadion u Zubinom Potoku ne prima vise od 3000 hiljada a sa ljudima odavde ocekuje se nesto oko 8000,pa gde cemo svi stati videcemo sutra.....

нема шта лепа атмосвера на Косову и победа од 1-2  :D
око 2 500 гледалаца на локалном стадиону у Мокрој Гори  :) много ДЕЛИЈА из свих крајева СРБИЈЕ од Војводине,Шумадије,Српске као и групе са Косова посебно ме пријатно изненадио онај транспрент ДЕЛИЈЕ НОВИ ПАЗАР  :D Лепо гостовање које је много значило браћи доле   :)
b][size=24]Ми за тебе живимо !!![/size] [/b]



[size=24]Заувек чувају те твоји синови !!! [/size]

Обратите пажњу на коментаре дебила који мисле да смо будале и сељачине.http://www.b92.net/info/vesti/index.php?yyyy=2006&mm=11&dd=08&nav_category=11&nav_id=219091
b]Дај Боже да се Срби сложе![/b]

Jos jednom da kazem svaka cast svima koji su dosli ovde a posebno bi izdvojio bracu iz R.Srpske....Nije bilo samo 2.500 jludi vec najmanje 4500-do 5000....Mislim da je ambijent bio solidan sa obzirom da  mnogi ljudi tek po prvi put gledaju Zvezdu pa samim tim i ne znaju pesme koje se pevaju....Ono sto me je odusevilo je broj zastava koje su se neprestano vijorile..Ne mogu a da ne spomenem ogroman broj baklji i topovskih udara koji su jos vise dizale adrenalin.....Jedan od njih je izgleda opicio pored naseg trenera a on se jedno 5min posle toga drzao za usnicu...
nadam se da i oni koji su bili ovde odlaze kuci sa lepim uspomenama....

QuoteОбратите пажњу на коментаре дебила који мисле да смо будале и сељачине.http://www.b92.net/info/vesti/index.php?yyyy=2006&mm=11&dd=08&nav_category=11&nav_id=219091

Podjoh da procitam, kad vidim B92. Nema potrebe citati, kad se unapred zna sta jugosloveni pisu.

Inace sta se gostovanja tice, svaka cast svima koji su otisli i onoj grupi sta je presla most.

Ubij, zakolji, -- udavi, potamani -- , da siptar ne postoji.

Повремено посетим тај проусташки сајт да видим како размишља и шта пише та несрећна, исфрустрирана и јадна страна Србије која нажалост постоји... Али сваки коментар тамо није потребно да се коментарише и овде... С тога се окрените теми, не кваримо је без потребе и заборавимо на у92... Оно што су  Делије приредиле данас на Косову и Метохији и број људи који је отишао доле је свакако за сваку похвалу, дику и памћење...
Quote from: vasvla"Бебе нек се рађају, порука је Севера, нећемо да Србија буде земља педера "

Тек сада сам се вратио са пута, фотке и остало ћу окачити сутра ујутро кад устанем.

Шта рећи после оног јуче,осим да ми је срце пуно као и осталима,а поготово онима који су први пут били на Косову и Метохији.
Из Београда смо кренули око 5:30 и све је било мање-више ок,изузев што смо мало залутали,па смо завршили у Северној Митровици,но добро,било је оних који су залутали у Јужну :D   .
У Зубином Потоку,право свечарско расположење,Митровдан,долази Звезда,скоро свака кућа окићена српском заставом,људи поздрављају колоне аутомобила,ауотбуса и комбија који су се запутили да гледају највећи српски клуб на највећој српској светињи.
Иако је навијање било слабије у односу на наша стандардна издања,то је ипак јуче било мање важно.Најважније је да су наши људи доле макар мало заборавили свакодневну патњу и стрепњу са којима су суочени.
У повратку смо свратили у мотел Ројал на излазу из Рашке,да се мало окрепимо,а тамо осим добре клопе има још боље конобарица Слађа.
Ко је био зна о чему причам ;pljuga   .
Устани стисни песницу, време је да кренеш на улицу, ништа не пада само са неба, бори се за оно што ти треба!!!