U glavnom gradu Perua Limi u utorak uvece pocinje takmicenje na 41. turniru Kopa Amerika.


Све што желим рећи, да куцнуо је последњи час!
Не буде ли Звезде, тада неће бити ни нас!

Jel ima sanse da odigraju utakmicu Kolumbija i Jamajka? ;pljuga  :rofl
Ko razume,shvatice...
КОСОВО ЈЕ СРПСКО,СРПСКО ОСТАЋЕ!

Nema sanse.  :D
Inace zavrsena je prva tekma.
Colombia.com: Colombia derrota a Venezuela 1-0 en el primer tiempo luego de una anotaci

Све што желим рећи, да куцнуо је последњи час!
Не буде ли Звезде, тада неће бити ни нас!

E jebiga!Ja taman mislio da odem na tekmu.Imao bih razloga da odem. ;pljuga
КОСОВО ЈЕ СРПСКО,СРПСКО ОСТАЋЕ!

Domacini, Peruanci jedva izvukli bod protiv Bolivije golom iz voleja Palasija. 2-2


Quote from: "OrtoDelija"E jebiga!Ja taman mislio da odem na tekmu.Imao bih razloga da odem. ;pljuga

Haha, znam ja zasto ti ne bi propustio tu tekmu i zasto navijas za Jamajcane  :D Zato sto te "reggae, vutra & football", podsecaju na "ada, vops & malo (morgen) fudbal"  :lol:

Све што желим рећи, да куцнуо је последњи час!
Не буде ли Звезде, тада неће бити ни нас!

QuoteZato sto te "reggae, vutra & football", podsecaju na "ada, vops & malo (morgen) fudbal"

???, ????, ???? ? ??? ?????
b]Leeee, alealeeee, na-na-na na-na na-na na-naaaa...[/b]

Quote from: "lucky_star"
Quote from: "OrtoDelija"E jebiga!Ja taman mislio da odem na tekmu.Imao bih razloga da odem. ;pljuga

Haha, znam ja zasto ti ne bi propustio tu tekmu i zasto navijas za Jamajcane  :D Zato sto te "reggae, vutra & football", podsecaju na "ada, vops & malo (morgen) fudbal"  :lol:

Mislis malo mogren. ;pljuga
КОСОВО ЈЕ СРПСКО,СРПСКО ОСТАЋЕ!

U prva dva dana na svega cetri utakmice su jos jednom sjebali sva evropska prvenstva od 1996. Igra, texnika itd.

Ono sto je meni neverovatno je koliko ne samo ljudi kod nas(mi smo ne prejebivi u dodvoravanju i uzdizanju fasista - kad kazem fasista one koji su nas gadjali, okupirali itd a danas neki "new debils" koje verovatno nije imao ko da vaspita mogu uopste da gledaju i navijaju za te iste) vec uopste u evropi nema pojma vise sta je fudbal.

Lepe patikice, pijani navijaci, moderni albumi sa slicicama to je bolje, vise para, jer su vecno ubijali, pokoravali, prekrstavali i sad kao oni imaju lepe terene i kupuju strance. Pokazalo se jos jednom da su svi fasisti sa super ligama poduvali jer na zalost stranci nemogu za njix da igraju. I tu muckaju i to jednog dana da ubede ove "new debilse" kojima je sve tudje draze, bolje.

Elem do sada su pokazali milionski puta vise svega izuzev 1990 pa onda zbog rata itd sto je nasa fudbalska skola imala, malo rumuni i niko vise.
Tuce, kupovine sudija, i lopte u kukuruzu i preko crkve glupavi englezi, nemacke sivonje, francuske neznalice itd oni kopacke ne bi videli u Brazilu. Ne bi ix pustili ispred stadiona da se ljudi pitaju a ne politika i ostali popularni svinjizmi.

Znaci kopa amerika daleko ispred svix. Kazu pa mi kupujemo njixove i zato je evropa najbolja... a Tokijo? Ko je uzeo vise titula evropa ili juzna amerika. Titule svetskog prvaka ko ix ima vise. Bez obzira jer sam na svoju srecu sve gledao i jos cu jer mi je malo kada bi se sakupili svi svetski timovi niko nema ono sto Zvezda ima. Ono sto fasisti nece da priznaju nam ne treba ( ne bi trebalo da nam treba) dovoljno je da cela juzna amerika prica jos uvek o nama a kada bi svako izveo igrace samo svoje zemlje, pa svix vremena ni Brazil nema on sto CRVENA ZVEZDA ima. Nemaju sanse, statistika govori sama.

Pazi ovako na golu ja, ispred mene krivokica, bogicevic, belodedic, mixajlovic, srednji red deda rajko, piksi, pizon i seki napad dzaja i savicevic. Klupa jugovic,acimovic i raja gaja i vlaja i svi su odma umrli ali na teren od straxa i sramote ne bi smeli da izadju. Kad se sutira slobodan udarac a njix pet izvlace slamcice ko ce. Probacivanje kroz usi? niko loptu ne bi video. E sad oce botafoga i flamengo zajedno mesan tim a Zvezda sama? I to moze i dalje 7-1 prvo poluvreme.

Elem gledam ja neke preglede iz brazila, argentine 30 godina itd i svake nedelje pustaju naj gol na svetu. Koja utakmica, ko igra nije ni bitno jedan covek je u centru paznje Dejan rambo Petkovic. Pre 1-15 dana slobodan udarac sa 22 -25 covek iz jednog koraka xvata zalet (nema preko crkve u kukuruz zidan nesme ni da sanja da mu kosa ne otpadne a evo jos malo za neznalice i koji nisu videli on i sve danasnje fasisticke zvezde piksijevoj levoj nozi na malom prstu ispod nokta) i pada golcina retko vidjena. Te nedelje su grci sa golom u finalu bili 5-6. Pre tri cetri godine na sportskom pregledu brazila 1 i 2 liga u roku od sat vremena pada 6 gola samo iz korni na raznim utakmicama a tu je i doktor Petkovic, suvi listovi, spoljni felsevi i ostalo da ne pricam, da ni jedan nije sivonja i konj o tome je glupo da pricamo. I tu Rambo drzi katedru OSAM godina, svega. A onda pre 7-8 dana pada lopta na 16 metara na visini od jedno metar i po u polu skoku doktor Petkovic xvata loptu i pada polu volej lopta pada pa se uzdize u nekoj uvrnutoj putanjii i u
choshkich. A onda ide Petkovic jedno 10 puta a stadion slabo popunjen xlade ix vodom da ne padaju masovno u nesvest. Temperatura 22 stadioni idealni i njima niko nije dao da organizuju svetsko prvenstvo. Meksiko smrdljivi dva puta, sugavi amerikanci i japanci. Gestapo po treci put. Ej ljudi lose stvari gledate moju familiju su lopopvi
oterali,ej najveca amaterska kolekcija bilo gde u svetu. Verujte mi ja sam Beogradsko dete i nemam razloga da se puvam ali ne mogu da ne izdrzim vi se ljudi mucite, niko nista nezna i nije gledao a polako ljudi zaboravljaju da je Zvezda u juznoj americi po kvalitetu. Ej doktor Petkovic u sudnici i brane ga igraci pa onda neki bal u Rio De Zeneiru i za stolom ziko, pela, zagalo, vava, didi, stari roberto karlos i da ne nabrajam jer vec ni neznam ko je za stolom ko nije i jedan doktor Petkovic. Sa njim se jedan Rivelinjo rukuje i njemu on prilazi a druge svoje Brazilce ne poznaje.

Ko nije gledao ceo kopa amerika ne moze adekvatno da prica o svetskom fudbalu. Ovaj sad? Ne frajeri zadnjix 10 komada. Evropa je umrla sam krljanja, i lomnjave i napucavanja lopte nema nista. Da nema nas i malo cexa i juno amerikanaca ne bi imao covek sta da vidi.

Sto topika o Petkovicu niko ni rec. Polako ljudi nas covek nasa krv. I za kraj nekaze se dzabe kod nas i u juznoj americi spusti loptu na zemlju. Tu je sve receno.

E samo jedu stvar da zamolim da mi se nejavljaju ovi sto znaju za zidana i sekila i misle da su uopste bilo sta gledali. Tajson bokser itd.
VEZDA JE RELIGIJA !!!

Quote from: "Renegade"

Све што желим рећи, да куцнуо је последњи час!
Не буде ли Звезде, тада неће бити ни нас!

Quote from: "lucky_star"
Quote from: "Renegade"
A NAMA I U NAMA ZVEZDO ZIVIS TI!!!

nisam 100% sigurna, valjda RTS2 (21.55)

Све што желим рећи, да куцнуо је последњи час!
Не буде ли Звезде, тада неће бити ни нас!

????? ?92:

Fudbalska reprezentacija Brazila pobednik je 41. prvenstva Ju