Posto sam procitao da je Vucko napisao da ce ici u Golubovce, mogao b da baci ovde neki izvestaj.

Po mojoj proceni sa TV-a bilo je oko 250 ljudi, veoma dobro navijanje, a bio je i jedan trans koji otprilike odrazava stanje u nasem fudbalu.

Slika sa delije.net-a

b]Sve sto zelim u ovom trenutku, igraj Zvezdo igraj i pobedi...[/b]


Evo izve
žabe nas hapsite, pamet nije prelazna!


Bio sam i ja u zeti navijanje nikad bolje u onoj rupi.
Bile su dvije parole jedna iz bg koja oslikava kakav je taj stadion,a driga je bila upravo od moje grupe sa natpisom RACUNAJTE NA NAS od ultra crew gdje smo proslavili godinu postojanja.
ovi sampion i titula
nasa ZVEZDA JE OPET NAJBOLJA !!!

Quote from: "Vucko Nis"Evo izve

trebale su da izadju slike parole
"RACUNAJTE NA NAS ultra crew"
ja nisam umio da ih sam izbacim,nesto sam pokusavao ali nije uspijevalo  :zbunjen
posto nisu jos uvijek izasle ja sam neke nase poslao kizi na mail pa se
ocekuju ovih dana,nadam se da ce ih kiza objaviti...
navijanje nikad bolje u golubovcima  :megafon  :ruke  :ruke  :ruke
nadam se da ce svake godine biti sve bolje kao i do sada!!!
acunajte na nas

nadam se da ce svake godine biti sve bolje kao i do sada!!![/quote]

Nadam se da ce Zeta ispasti iz lige i da vise  nece biti prilike da se peva na tom stadionu,i da ce nekada jaki fudbalski centri kao sto su NIs,Zrenjanin,Subotica....da se vrate u prvu ligu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


I onda kad gubis ti
kad ostali ljudi tad sede
ti Crvena Zvezdo tad znaj
da ja bicu uvek uz tebe!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
OJ TIM JE PRVAK BIO
I OPET CE BITI ON
A JA ZELIM SAMO JEDNO DA ZVEZDA BUDE SAMPION
A JA ZELIM SAMO JEDNO DA ZVEZDA BUDE SAMPION

Quotenadam se da ce svake godine biti sve bolje kao i do sada!!!

Nadam se da ce Zeta ispasti iz lige i da vise nece biti prilike da se peva na tom stadionu,i da ce nekada jaki fudbalski centri kao sto su NIs,Zrenjanin,Subotica....da se vrate u prvu ligu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! [/quote]
-ma mislio sam na stanje u kopu,uopste...
acunajte na nas

Nisam hteo da pricam o tome jer nisam bio dole, ali kazu da mi ljudi koji su bili dole da su im na ulazu na stadion panduri  i redari slozili pricu tipa sta ste koji moj prelazili toliki put kad se zna rezultat, bice 1:1!!! Izjava jednog od vodja kad se krenulo kuci bila je kao videcemo sa dzajom kao pitacemo ga i tome slicno....
Zeleo sam ovo da preskocim, celu ovu pricu, ali s obzirom da mi se sve da izvinete skurcalo, eto nek se zna za to, ako ima onih koji to mogu da potvrde, neka se jave...
Quote from: vasvla"Бебе нек се рађају, порука је Севера, нећемо да Србија буде земља педера "

Ja sam bio na tekmi protiv zete samo me jedno interesuje.Dokle ce da traju ove tuche na nasoj tribini?!
Red Star Forever kad je zvezda vodila 1-0 jedan momak do mene je rekao drugu "a boli me qrac necu ni da gledam tekmu kad ce da se zavrshi 1-1"
Za one koji nisu bili na tekmi,Bila je parola(dvije ovce,leptir,trava,crnogorac kako odmara na stativu i pishe stadion) uostalom vidjeli ste na slike,i pjevala se pjesma Po kishi zimi suncu ovoj vukojebini mi bodrimo te uvek zvezdo ma gde bila ti itd.
Ako nekog neshto vishe interesuje u vezi gostovanja u zeti neka mi pishe na pm.
anteremo fino alla morte
innalzando i nostri color
E' la canzone che viene dal cuor!!!

Zahvaljujuci Sasi, pripadniku Ultra Crew iz Podgorice, dobili smo nekoliko slika iz Golubovaca.

http://www.delije-caffe.net/godra/Zeta_CZ/





b]Sve sto zelim u ovom trenutku, igraj Zvezdo igraj i pobedi...[/b]


...Zamalo da zaboravim bila je u zeti i druga parola Racunajte Na Nas - Ultra Crew , Mislim da bi bilo to mnogo ljepshe za vidjet' ,da milicija nije uzela momcima baklje.Al shta da se radi...

SVAKA CAST (Ultra Crew) !  ;pivo
anteremo fino alla morte
innalzando i nostri color
E' la canzone che viene dal cuor!!!